УХВАЛА
про повернення позовної заяви
20 березня 2017 року справа № 823/253/17
м. Черкаси
Суддя Черкаського окружного адміністративного суду Тимошенко В.П., перевіривши матеріали адміністративного позову приватного підприємства "Колос Чигиринщини" до Чигиринської районної державної адміністрації Черкаської області, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні позивача - ОСОБА_1, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача - товариство з обмеженою відповідальністю сільськогосподарське підприємство "Нібулон" про визнання протиправним та скасування рішення ,
ВСТАНОВИЛА:
13 лютого 2017 року до суду з позовною заявою звернулось приватне підприємство "Колос Чигиринщини", в якій просить визнати протиправним та скасувати рішення державного реєстратора Чигиринського районного управління юстиції Черкаської області Грицаєнко Оксани Анатоліївни від 21.03.2016, індексний номер 28852870 про проведення на підставі договору оренди землі від 07.06.2010 б/н державної реєстрації за ТОВ СП "Нібулон" права оренди земельної ділянки площею 0,9682га, кадастровий номер НОМЕР_1, що належить ОСОБА_1
Ухвалою суду від 15.02.2017 позовну заяву залишено без руху. Однак у строк, наданий позивачу, недоліків позову не усунено.
Суддя врахувала, що вказану ухвалу позивач отримав 21.02.2017, а отже до часу, наданого судом, мав можливість усунути недоліки позову.
Тому суддя дійшла висновку про наявність перешкод для відкриття провадження у справі.
П.1 ч.3 ст.108 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України) встановлено обов'язок суду повернути позовну заяву позивачу, якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви, яку залишено без руху.
Оскільки процесуальні строки відповідно до ч.1 ст.102 КАС України можуть продовжуватися за клопотанням особи, що бере участь у справі, і таке клопотання суду не надано, а у позивача було достатньо часу для усунення недоліків позову, суддя дійшла висновку повернути позовну заяву позивачу зі всіма доданими до неї матеріалами.
Керуючись п.1 ч.3 ст.108, ст. ст. 160-165, 254-256 КАС України, суддя
УХВАЛИЛА:
1. Позовну заяву приватного підприємства "Колос Чигиринщини" до Чигиринської районної державної адміністрації Черкаської області, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні позивача - ОСОБА_1, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача - товариство з обмеженою відповідальністю сільськогосподарське підприємство "Нібулон" про визнання протиправним та скасування рішення - повернути позивачу з усіма доданими до неї матеріалами.
2. Роз'яснити позивачу, що повернення позовної заяви не позбавляє права повторного звернення до адміністративного суду в порядку, встановленому законом.
3. Ухвала набирає законної сили після закінчення строку на подання апеляційної скарги, яка може бути подана у Київський апеляційний адміністративний суд через суд першої інстанції у 5 денний строк з дня отримання ухвали. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.
4. Копію ухвали направити позивачу.
Суддя В.П. Тимошенко
Суд | Черкаський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 20.03.2017 |
Оприлюднено | 24.03.2017 |
Номер документу | 65436570 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Черкаський окружний адміністративний суд
В.П. Тимошенко
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні