Сквирський районний суд Київської області
Справа № 376/1533/16-ц
Провадження № 2-з/376/21/2016
У х в а л а
"27" вересня 2016 р. Сквирський районний суд Київської області
в складі: головуючого судді - Клочко В.М.,
при секретарі судових засідань - ОСОБА_1,
вивчивши заяву представника позивача ОСОБА_2 про забезпечення позову по справі за позовом Приватного підприємства Новагрос до ОСОБА_3, Товариства з обмеженою відповідальністю ОСОБА_1 лайф плюс , третя особа без самостійних вимог : Реєстраційна служба Сквирського районного управління юстиції Київської області про визнання договору оренди земельної ділянки недійсним та скасування речового права оренди ,-
в с т а н о в и в :
25 серпня 2016 року Приватне підприємство Новагрос звернулася до Сквирського районного суду Київської області з позовом до ОСОБА_3, Товариства з обмеженою відповідальністю ОСОБА_1 лайф плюс , третя особа без самостійних вимог : Реєстраційна служба Сквирського районного управління юстиції Київської області про визнання договору оренди земельної ділянки недійсним та скасування речового права оренди.
26.09.2016 року представник позивача ОСОБА_2 через канцелярію суду подав заяву про забезпечення позову, в якій просить забезпечити заявлений позов, а саме : заборонити ТОВ ОСОБА_1 лайф плюс на період судового розгляду даної цивільної справи здійснювати будь-які дії, пов'язані з проведенням сільськогосподарських робіт на земельні ділянці з кадастровим номером № 3224082100:05:004:0006, посилаючись на те, що обробіток даної земельної ділянки відповідачем може в подальшому утруднити виконання рішення суду, оскільки для звільнення земельної ділянки необхідно буде тривалий час тощо.
Відповідно до ч. 3 ст. 151 ЦПК України, забезпечення позову допускається на будь-якій стадії розгляду справи, якщо невжиття заходів забезпечення позову може утруднити чи зробити неможливим виконання рішення суду.
Згідно статті 152 ЦПК України позов забезпечується: забороною вчиняти певні дії. Суд може застосувати кілька видів забезпечення позову.
Згідно з ч. 3 ст. 152 ЦПК України види забезпечення позову мають бути співмірними із заявленими позивачем вимогами.
Згідно роз'яснень, наданих у постанові Пленуму Верховного Суду України № 6 від 22 грудня 2006 року Про практику застосування судами цивільного процесуального законодавства при розгляді заяв про забезпечення позову , розглядаючи заяву про забезпечення позову, суд має з урахуванням доказів, наданих позивачем на підтвердження своїх вимог, пересвідчитись в тому, що між сторонами дійсно виник спір та існує реальна загроза невиконання чи утруднення виконання можливого рішення суду про задоволення позову; з'ясувати обсяг позовних вимог, дані про особу відповідача, а також відповідність виду забезпечення позову, який просить застосувати особа, котра звернулася з такою заявою, позовним вимогам. Вирішуючи питання про забезпечення позову, суд має брати до уваги інтереси не тільки позивача, а й інших осіб, права яких можуть бути порушені у зв'язку із застосуванням відповідних заходів.
Разом з тим у заяві про забезпечення позову повинно бути зазначено: причини, у зв'язку з якими потрібно забезпечити позов; вид забезпечення позову, який належить застосувати, з обґрунтуванням його необхідності; інші відомості, необхідні для забезпечення позову (ч. 2 ст. 151 ЦПК України).
Заходи забезпечення позову повинні відповідати заявленим вимогам, тобто бути безпосередньо зв'язаними з предметом спору, бути співмірними заявленим вимогам, необхідними і достатніми для забезпечення виконання судового рішення.
Судом також враховується охорона прав і інтересів інших осіб, які беруть участь у справі.
Суд вивчивши матеріали справи, прийшов до висновку, що заява підлягає задоволенню в повному обсязі, оскільки обробіток земельної ділянки відповідачем у разі задоволення позову може утруднити виконання рішення суду.
Керуючись ст. 151 ЦПК України, суд -
у х в а л и в :
Заяву представника позивача ОСОБА_2 про забезпечення позову по справі за позовом Приватного підприємства Новагрос до ОСОБА_3, Товариства з обмеженою відповідальністю ОСОБА_1 лайф плюс , третя особа без самостійних вимог : Реєстраційна служба Сквирського районного управління юстиції Київської області про визнання договору оренди земельної ділянки недійсним та скасування речового права оренди - задовольнити.
Заборонити Товариству з обмеженою відповідальністю ОСОБА_1 лайф плюс проводити будь-які сільськогосподарські роботи на земельні ділянці з кадастровим номером 3224082100:05:004:0006, яка на праві приватної власності належать ОСОБА_3 та розташована на території Дулицької сільської ради Сквирського району Київської області до винесення рішення по справі за позовом Приватного підприємства Новагрос до ОСОБА_3, Товариства з обмеженою відповідальністю ОСОБА_1 лайф плюс , третя особа без самостійних вимог : Реєстраційна служба Сквирського районного управління юстиції Київської області про визнання договору оренди земельної ділянки недійсним та скасування речового права оренди .
Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана протягом п'яти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга може бути подана протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя: ОСОБА_4
Суд | Сквирський районний суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 27.09.2016 |
Оприлюднено | 03.04.2017 |
Номер документу | 65636800 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Сквирський районний суд Київської області
Клочко В. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні