ОДЕСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

Справа № 815/1528/17

У Х В А Л А                    

           30 березня 2017 року                                                                                м. Одеса

Суддя Одеського окружного адміністративного суду Корой С.М., розглянувши матеріали адміністративного позову управління Пенсійного фонду України в Приморському районі м. Одеси до Державного університету “Інститут Морської Біології Національної академії наук України” про відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених за віком на пільгових умовах, -

В С Т А Н О В И В:

          До Одеського окружного адміністративного суду надійшов адміністративний позов управління Пенсійного фонду України в Приморському районі м. Одеси до Державного університету “Інститут Морської Біології Національної академії наук України” про стягнення з Державного університету “Інститут Морської Біології Національної академії наук України” (код ЄДРПОУ 03534529) заборгованості перед управлінням Пенсійного фонду України в Приморському районі м. Одеси (код ЄДРПОУ 26302649, банк ВАТ “Державний ощадний банк України”, МФО 328845, р/р 256013013705) в сумі 5844,00 грн. на покриття витрат на виплату та доставку пенсій, призначених за віком на пільгових умовах за Списком № 1.

          Ухвалою суду від 17.03.2017 р. адміністративний позов управління Пенсійного фонду України в Приморському районі м. Одеси залишено без руху, у зв'язку із невикладенням обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги та ненаданням доказів на підтвердження обставин, якими обґрунтовуються позовні вимоги та встановлено позивачеві 5-денний строк на усунення недоліків позовної заяви з дня отримання ухвали суду.

          Копію ухвали суду від 17.03.2017 р. отримано представником позивача 24.03.2017р., що підтверджується розпискою наявною в матеріалах справи.

          На виконання ухвали суду від 17.03.2017 р. представником позивача 28.03.2017р за вх. № 9363/17 надано до суду докази на підтвердження обставин, якими обґрунтовуються позовні вимоги.

          Позовна заява відповідає вимогам ст.106 КАС України і подана особою, яка має адміністративну процесуальну дієздатність.

Позовна заява підлягає розгляду в порядку адміністративного судочинства Одеським окружним адміністративним судом.

Підстави для повернення позовної заяви або відмови у відкритті провадження в адміністративній справі, відсутні.

Відповідно до приписів ст. 71 КАС України:

- кожна сторона повинна довести ті обставини на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків встановлених ст.72 КАС України;

- в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову;

- суб'єкт владних повноважень повинен подати суду всі наявні у нього документи та матеріали, які можуть бути використані як докази у справі. У разі невиконання цього обов'язку суд витребовує названі документи та матеріали;

- суд може збирати докази з власної ініціативи;

- якщо особа, яка бере участь у справі, без поважних причин не надасть докази на пропозицію суду для підтвердження обставин, на які вона посилається, суд вирішує справу на основі наявних доказів.

Відповідно до положень ст. 69 КАС України доказами в адміністративному судочинстві є будь-які фактичні дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин, що обґрунтовують вимоги і заперечення осіб, які беруть участь у справі, та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Ці дані встановлюються судом на підставі пояснень сторін, третіх осіб та їхніх представників, показань свідків, письмових і речових доказів, висновків експертів. Докази суду надають особи, які беруть участь у справі. Суд може запропонувати надати додаткові докази або витребувати додаткові докази за клопотанням осіб, які беруть участь у справі, або з власної ініціативи.

Відповідно до п.5 ч.5 ст.107 КАС України в ухвалі про відкриття провадження у справі зазначаються пропозиція відповідачу подати в зазначений строк письмові заперечення проти позову та докази, які у нього є (для суб'єкта владних повноважень - відповідача зазначається про його обов'язок надати у визначений судом строк у разі заперечення проти позову всі матеріали, що були або мали бути взяті ним до уваги при прийнятті рішення, вчиненні дії, допущенні бездіяльності, з приводу яких подано позов).

Відповідно до положень п.1 ч.2 ст.110 КАС України суд до судового розгляду адміністративної справи вживає заходи для всебічного та об'єктивного розгляду і вирішення справи в одному судовому засіданні протягом розумного строку. З цією метою суд може прийняти рішення про витребування документів та інших матеріалів.

Відповідно до положень ст.114 КАС України суд може запропонувати особам, які беруть участь у справі, доповнити чи пояснити певні обставини, а також надати суду додаткові докази у строк, встановлений судом. Питання про прийняття доказів, наданих з порушенням строку, встановленого судом, вирішується судом з урахуванням поважності причин несвоєчасного надання доказів.

На підставі поданої позовної заяви та у зв'язку із відсутністю підстав для повернення позовної заяви, залишення позовної заяви без розгляду та відмови у відкритті провадження в адміністративній справі, суддя вважає за можливе відкрити провадження по даній справі.

Керуючись ст.ст. 17, 18, 53, 71, 107, 110, 114, 160, 165 КАС України, суддя

У Х В А Л И В:

Відкрити провадження у адміністративній справі за позовом управління Пенсійного фонду України в Приморському районі м. Одеси до Державного університету “Інститут Морської Біології Національної академії наук України” про відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених за віком на пільгових умовах.

В ході підготовки справи до судового розгляду:

- направити особам, які беруть участь у справі копію цієї ухвали та інформацію про їхні процесуальні права і обов'язки;

- запропонувати позивачу надати до Одеського окружного адміністративного суду всі наявні у нього раніше не подані письмові докази, в обґрунтування своєї позиції по заявленому адміністративному позову;

- запропонувати відповідачу надати до Одеського окружного адміністративного суду заперечення на заявлений адміністративний позов та всі наявні у відповідача докази з приводу заявленого адміністративного позову, у разі їх наявності, у строк до 14 квітня 2017 року.

Справа буде розглядатись Одеським окружним адміністративним судом, суддею одноособово.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Ухвала набирає законної сили в порядку та у строки, встановлені ст. 254 КАС України.

Суддя                                                                                 С.М. Корой

Дата ухвалення рішення 30.03.2017
Зареєстровано 02.04.2017
Оприлюднено 04.04.2017

Судовий реєстр по справі 815/1528/17

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Постанова від 02.06.2017 Одеський окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 24.05.2017 Одеський окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 19.04.2017 Одеський окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 31.03.2017 Одеський окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 30.03.2017 Одеський окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 17.03.2017 Одеський окружний адміністративний суд Адміністративне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Відстежувати судові рішення та засідання

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону