ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
36000, м. Полтава, вул.Зигіна, 1, тел. (0532) 610-421, факс (05322) 2-18-60, E-mail inbox@pl.arbitr.gov.ua
Р І Ш Е Н Н Я
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
11.04.2017 р. Справа № 917/320/17
за позовом Публічного акціонерного товариства комерційного банку "Приватбанк", вул. Набережна перемоги, 50, м. Дніпро, 49094
до ОСОБА_1 організації "Зелена молодь", вул. Харківська, буд.25-А, м. Кременчук, Полтавська область, 39600
про зобов'язання визнання грошових вимог та включення їх до проміжного ліквідаційного балансу
Суддя Безрук Т. М.
Представники:
від позивача: ОСОБА_2
від відповідача: не з'явився
Розглядається позовна заява про зобов'язання визнати грошові вимоги у загальному розмірі 69394,57 грн. та включити їх до проміжного ліквідаційного балансу.
Ухвали суду від 09.03.2017р., від 23.03.2017р. надіслані відповідачу на адресу: вул. Харківська, буд.25-А, м. Кременчук, Полтавська область, 39600, повернулися до суду з відміткою поштового відділення про закінчення терміну зберігання (а.с.51-53,63-65).
За даними спеціального витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань від 23.03.2017р. ОСОБА_1 організація "Зелена молодь" зареєстрована за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_1. На дату цього судового засідання ці дані не змінилися.
Відповідно до ст. 64 ГПК України у разі ненадання сторонами інформації щодо їх поштової адреси, ухвала про порушення провадження у справі надсилається за адресою місцезнаходження (місце проживання) сторін, що зазначена в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. У разі відсутності сторін за такою адресою, вважається, що ухвала про порушення провадження у справі вручена їм належним чином.
На дану адресу судом надсилалися ухвали по цій справі. Отже, відповідач належно повідомлений про час та місце розгляду даної справи.
Зважаючи на те, що про час і місце слухання справи відповідач був повідомлений належним чином, явка представників сторін судом обов'язковою не визнавалася, наявні в справі документи дають можливість вирішити спір без присутності сторін, тому підстави для відкладення розгляду справи відсутні.
Відповідно до ст. 75 ГПК України, якщо відзив на позовну заяву і витребувані господарським судом документи не подано, справу може бути розглянуто за наявними в ній матеріалами.
В судовому засіданні 11.04.2017р. судом оголошено вступну та резолютивну частини рішення згідно ст. 85 ГПК України.
Розглянувши матеріали справи, суд встановив:
Між Публічним акціонерним товариством "Приватбанк" (позивачем) та ОСОБА_1 організацією "Зелена молодь" (відповідачем) було підписано заяву про відкриття поточного рахунку від 26.07.2013 р. (далі - Заява), згідно умов якої відповідач приєднався до "Умов та правил надання банківських послуг" (надалі - Умови), тарифів банку, що розмішені в мережі Інтернет на сайті http://www.privatbank.ua., які разом із цією заявою складають Договір банківського обслуговування від 26.07.2013 р. (далі - Договір); (а.с.11-12).
Цим підписом відповідач приєднався і зобов'язався виконувати умови, викладені в Умовах та правилах надання банківських послуг, тарифах позивача - договорі банківського обслуговування.
Відповідно до умов вказаного Договору відповідачу було встановлено кредитний ліміт, на поточний рахунок 26004054609856 в електронному вигляді через встановлені засоби електронного зв'язку банку і клієнта (системи клієнт-банк, Інтернет клієнт банк, sms - повідомлення або інших), що визначено і врегульовано "Умовами та правилами надання банківських послуг".
Відповідно до 3.2.2.1.16 Умов - при укладанні договорів і угод, чи вчиненні інших дій. що свідчать про приєднання Клієнта до «Умов і правил надання банківських послуг» (або у формі «Заяви про відкриття поточного рахунку та картки із зразками підписів і відбитка печатки» або у формі авторизації кредитної угоди в системах клієнт-банк/інтернет клієнт-банк, або у формі обміну паперовій або електронній інформацією, або в будь-якій іншій формі), банк і клієнт допускають використання підписів клієнта у вигляді електронно-цифрового підпису та/або підтвердження через пароль, спрямований банком через верифікований номер телефону, який належить уповноваженій особі клієнта з правом "першою" підпису. Підписання договорів і угод таким чином прирівнюється до укладання договорів та угод у письмовій формі.
Відповідно до ст. 3 Закону України "Про електронний цифровий підпис" - Електронний цифровий підпис за правовим статусом прирівнюється до власноручного підпису (печатки). Електронний підпис не може бути визнаний недійсним лише через те, що він має електронну форму
Відповідно до абз. 1 та 4 ч.1 ст.179 ГК України при укладенні господарських договорів сторони можуть визначати зміст договору на основі вільного волевиявлення, коли сторони мають право погоджувати на свій розсуд будь-які умови договору, що не суперечать законодавству, а також договору приєднання, запропонованого однією стороною для інших можливих суб'єктів, коли ці суб'єкти у разі вступу в договір не мають права наполягати на зміні його змісту.
Стаття 634 ЦК України встановлює, що договором приєднання є договір, умови якого встановлені однією із сторін у формулярах або інших стандартних формах, який може бути укладений лише шляхом приєднання другої сторони до запропонованого договору в цілому. Друга сторона не може запропонувати свої умови договору.
Згідно з ч. 2. ст. 639 ЦК України якщо сторони домовилися укласти договір у певній формі, він вважається укладеним з моменту надання йому цієї форми, навіть якщо законом ця форма для даного виду договорів не вимагалась.
Таким чином, між ОСОБА_1 організацією "Зелена молодь" та ПАТ КБ "Приватбанк" укладено відповідний договір банківського обслуговування.
Відповідно до п. 3.2.2.1.1. Умов - кредитний ліміт на поточний рахунок надається на поповнення оборотних коштів та здійснення поточних платежів Клієнта, в межах кредитного ліміту. Про розмір ліміту Банк повідомляє Клієнта на свій вибір або в письмовій формі, або через встановлені засоби електронного зв'язку Банка та Клієнта.
Відповідно до п. 3.2.2.1.3 Умов - кредит надається в обмін на зобов'язання Клієнта щодо його повернення, сплаті процентів та винагороди.
Відповідно до п. 3.2.2.1.8. Умов кредитний ліміт стосовно до цього розділу «Умов та правил надання банківських послуг» являє собою суму грошових коштів, в межах якої Банк здійснює оплату розрахункових документів Клієнта понад залишок грошових коштів на його поточному рахунку. Ліміт розраховується відповідно до затвердженої внутрішньобанківської методикою на підставі даних про рух грошових коштів по поточному рахунку, платоспроможності, кредитної історії та інших показників відповідно до внутрішньобанківськими нормативами і нормативними актами Національного банку України.
Пунктом 3.2.2.1.6. Умов передбачено, що ліміт може бути змінений Банком в односторонньому порядку, передбаченому Умовами і правилами надання банківських послуг, у разі зниження надходжень грошових коштів на поточний рахунок або настання інших факторів, передбачених внутрішніми нормативними документами Банку. Підписавши Угоду, Клієнт висловлює свою згоду на те, що зміна Ліміту проводиться Банком в односторонньому порядку шляхом повідомлення Клієнта на свій вибір або в письмовій формі, або через встановлені засоби електронного зв'язку Банку і Клієнта (системи клієнт-банк, інтернет клієнт банк, sms-повідомлення або інших).
Частиною 1 ст. 1048 ЦК України встановлено, що позикодавець має право на одержання від позичальника процентів від суми позики, якщо інше не встановлено договором або законом. Розмір і порядок одержання процентів встановлюються договором.
Відповідно до п. 3.2.2.4 Умов для розрахунку відсотків за користування кредитним лімітом встановлюється диференційована процентна ставка. Відсоткова ставка до розрахунку залежить від терміну існування непогашеного залишку по кредиту.
За п. 3.2.2.4.1.1. Умов за період користування кредитом з моменту виникнення дебетового сальдо до дати обнуления дебетового сальдо в одну з дат до 25-го числа поточного місяця, якщо дебетове сальдо на поточному рахунку утворилося з 1-го до 20-го (включно) числа поточного місяця або до 25-го числа наступного місяця, якщо дебетове сальдо на поточному рахунку утворилося з 21-го до кінцевого числа поточного місяця (далі - «період , в який дебетове сальдо підлягає обнуления» ), розрахунок відсотків проводиться за процентною ставкою у розмірі, 0 % річних від суми залишку непогашеної заборгованості.
За п.3.2.2.4.1.2 Умов у випадку необнулювання дебетового сальдо в одну з дат періоду, в якому дебетове сальдо підлягає обнулюванню, на протязі 90 днів з кінцевої дати періоду, в якому дебетове сальдо підлягало обнулюванню, Клієнт сплачує Банку за користування кредитом відсотки в розмірі 24 (двадцять чотири) % річних починаючи з останньої дати періоду, в яку дебетове сальдо підлягало обнулінню.
За п.3.2.2.4.1.3. Умов у разі непогашення кредиту впродовж 90 днів з дати закінчення періоду, в який дебетове сальдо підлягало обнулению, починаючи з 91-го дня після дати закінчення періоду, в який дебетове сальдо підлягало обнулению, кредит вважається простроченим, а грошові зобов'язання клієнта з погашення заборгованості вважаються порушеними. При порушенні Клієнтом будь-якого з грошових зобов'язань Клієнт сплачує Банку відсотки за користуванням кредитом у розмірі 48 (сорок вісім) % річних від суми залишку непогашеної заборгованості, а з 01.07.2014р. 56 (п"ятдесят шість) % річних.
Також пунктами 3.2.2.4.4. та 3.2.2.4.5. Умов встановлено, що Клієнт сплачує Банку винагороду за використання Ліміту відповідно до п.п. 3.2.2.1.6, 3.2.2.2.3.2, 1-го числа кожного місяця у розмірі 0,9% від суми максимального сальдо кредиту, що існувало на кінець банківського дня за попередній місяць, в порядку, передбаченому Умовами та правилами надання банківських послуг. Сплата винагороди здійснюється в гривні. У випадку, якщо кредит видається в іноземній валюті, винагорода сплачується в гривневому еквіваленті за курсом НБУ на дату зазначеної в даному пункті строку. Нарахування здійснюється в дату сплати.
Відповідно до п. 3.2.2.2.3.4. Умов - Банк має право при порушенні Клієнтом будь-якого із зобов'язань, передбаченого «Умовами, змінити умови кредитування - вимагати від Клієнта дострокового повернення кредиту сплати відсотків за його користування, виконання інших зобов'язань за кредитом в повному обсязі.
На виконання кредитних зобов'язань за договором позивач в межах кредитного ліміту надав відповідачу грошові кошти в сумі 51427 грн. (а.с.14). Проте в порушення договірних зобов'язань відповідач не повернув 14000,00 грн. Зазначене підтверджується виписками банку по рахунку обліку кредиту 26004054609856.
Також за період 11.02.2014р. по 10.01.2017р. відповідач має заборгованість за процентами на суму 21686,46 грн. за користування кредитом та 5646 грн. - заборгованість по комісії за користуванням кредитом за період з 05.05.2014р. по 10.01.2017р. Зазначене підтверджується виписками банку по рахунку обліку процентів та по рахунку обліку комісії (а.с.31).
Згідно ст. 230 ГК України штрафними санкціями у цьому Кодексі визнаються господарські санкції у вигляді грошової суми (неустойка, штраф, пеня), яку учасник господарських відносин зобов'язаний сплатити у разі порушення ним правил здійснення господарської діяльності, невиконання або неналежного виконання господарського зобов'язання.
Відповідно до ст. 549 ЦК України неустойкою (штрафом, пенею) є грошова сума або інше майно, які боржник повинен передати кредиторові у разі порушення боржником зобов'язання. Пенею є неустойка, що обчислюється у відсотках від суми несвоєчасно виконаного грошового зобов'язання за кожен день прострочення виконання.
Стаття 611 ЦК України встановлює, що у разі порушення зобов'язання настають правові наслідки, встановлені договором або законом, зокрема сплата неустойки.
Згідно п. 3.2.2.5.1. Умов при порушенні Клієнтом будь-якого із зобов'язань по сплаті відсотків за користування кредитом, передбачених п.п. 3.2.2.2.2.2, 3.2.2.4.1, 3.2.2.4.2, 3.2.2.4.3, термінів повернення кредиту, передбачених п.п. 3.2.2.1.8, 3.2.2.2.2.3, 3.2.2.2.3.4, винагороди, передбаченого п.п. 3.2.2.2.2., 3.2.2.4.4, 3.2.2.4.5, 3.2.2.4.6 Клієнт виплачує Банку за кожний випадок порушення пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ, яка діяла у період, за який сплачується пеня, (у % річних) від суми простроченого платежу за кожний день прострочення платежу. Сплата пені здійснюється у гривні. У випадку якщо кредит надавався в іноземній валюті, пеня сплачується в гривневому еквіваленті за курсом НБУ на дату сплати. А в разі реалізації банокм права на встановлення іншого строку поверненяя кредиту, клієнт сплачує банку пеню у розмірі, зазначеному в п.3.2.2.4.1.3 Умов від суми заборгованості за кожен день прострочення.
Відповідно до п. 3.2.2.5.4. Умов нарахування неустойки за кожний випадок порушення зобов'язань, передбаченої п. 3.2.2.0.5.1, 3.2.2.5.2, 3.2.2.5.3, здійснюється протягом 3 (трьох) років з дня, коли відповідне зобов'язання мало бути виконано Клієнтом.
У відповідності до ст. 259 ЦК України пунктом 3.2.2.5.7. Умов сторони погодили, що терміни позовної давності щодо вимоги про стягнення кредиту, відсотків за користування кредитом, винагороди, неустойки - пені, штрафів встановлюються сторонами тривалістю 5 років.
За ст. 610 ЦК України порушенням зобов'язання є його невиконання або виконання з порушенням умов, визначених змістом зобов'язання (неналежне виконання).
Статтею 611 ЦК України визначено, що у разі порушення зобов'язання настають правові наслідки, встановлені договором або законом.
Відповідно п. 3.2.2.5.1. Умов при порушенні Клієнтом будь-якого із зобов'язань по сплаті відсотків за користування кредитом, передбачених п.п. 3.2.2.2.2.2, 3.2.2.4.1, 3.2.2.4.2, 3.2.2.4.3, термінів повернення кредиту, передбачених п.п. 3.2.2.1.8, 3.2.2.2.2.3, 3.2.2.2.3.4, винагороди, передбаченого п.п. 3.2.2.2.2., 3.2.2.4.4, 3.2.2.4.5, 3.2.2.4.6 Клієнт виплачує Банку за кожний випадок порушення пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ, яка діяла у період, за який сплачується пеня, (у % річних) від суми простроченого платежу за кожний день прострочення платежу. Сплата пені здійснюється у гривні. У випадку якщо кредит надавався в іноземній валюті, пеня сплачується в гривневому еквіваленті за курсом НБУ на дату сплати. А в разі реалізації банком права на встановлення іншого строку повернення кредиту, клієнт сплачує банку пеню у розмірі, зазначеному в п.3.2.2.4.1.3 Умов від суми заборгованості за кожен день прострочення.
Відповідно до п. 6 статті 232 Господарського кодексу України, нарахування штрафних санкцій за прострочення виконання зобов'язання, якщо інше не встановлено законом або договором, припиняється через шість місяців від дня, коли зобов'язання мало бути виконано, відповідно до 3.2.2.5,4. Умов - нарахування неустойки за кожний випадок порушення зобов'язань, передбаченої п. 3.2.2.0.5.1., 3.2.2.5.2., 3.2.2.5.3, здійснюється протягом 3 (Трьох) років з дня, коли відповідне зобов'язання мало бути виконано Клієнтом.
Пунктом 3.2.2.6.1. Умов зазначено, що обслуговування кредитного Ліміту на поточному рахунку Клієнта здійснюється з моменту подачі Клієнтом до Банку заяви на приєднання до «Умов та Правил надання банківських послуг» (або у формі «Заяви про відкриття поточного рахунку та картки із зразками підписів і відбитка печатки» або у формі авторизації кредитної угода в системах клїєнт-банк / інтернат кліент-банк, або у формі обміну паперовій або електронною інформацією, або в будь-якій іншій формі) та / або з моменту надання Клієнтом розрахункових документів на використання коштів у рамках кредитної Ліміту в межах зазначених у них сум, і діє в обсязі перерахованих засобів до повного виконання зобов'язань сторонами.
У зв'язку з зазначеними порушеннями зобов'язань за Договором позивачем нараховано 28662,11 грн. пені за несвоєчасність виконання зобов'язань за договором за період 02.06.2014р. по 10.01.2017р. (розрахунок - а.с.31).
Таким чином за відповідачем станом на 10.01.2017р. рахується заборгованість у сумі 69394,57грн., з них: 14000,00 грн. заборгованість за кредитом, 21686,46 грн. заборгованість за відсотками, 5646 грн. - заборгованість по комісії, 28662,11 грн. - пені.
Рішенням господарського суду Полтавської області від 23.02.2017р. у справі №917/321/17 між тими ж сторонами було встановлено факт наявності заборгованості ОСОБА_1 організації "Зелена молодь" перед ПАТ "Приватбанк" в загальній сумі 69394,57 грн., з них: 14000,00 грн. заборгованості за кредитом, наданим згідно заявки про відкриття поточного рахунку від 26.07.2013р., 21686,46 грн. - борг за процентами за користування кредитом, 28662,11 грн. - пені, 5646,00 грн. комісії.
Дані факти приймаються судом на підставі ст.35 ГПК України.
Згідно відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань ОСОБА_1 організації "Зелена молодь" (код ЄДРПОУ 33672523; вул. Харківська, буд.25-А, м. Кременчук, Полтавська область, 39600) перебуває в стані припинення за рішенням засновників від 20.12.2016р. (а.с.59).
Як вбачається з відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, строк для заявлення вимог кредиторами ОСОБА_1 організації "Зелена молодь" не встановлено. (а.с.59).
Згідно з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, керівником підприємства є ОСОБА_3, який і підписував кредитні договори.
12.01.2017р. позивач направив ліквідаційній комісії ОСОБА_1 організації "Зелена молодь" заяву з кредиторськими вимогами, що підтверджується засвідченими поштовим відділенням описом вкладення до цінного листа та рекомендованим поштовим повідомленням (а.с.34-37).
20.02.2017р. дана заява була повернута поштовим відділенням на адресу банку без вручення за закінченням терміну зберігання (а.с.38).
Згідно ч.3, 4, 6 ст. 105 ЦК України, учасники юридичної особи, суд або орган, що прийняв рішення про припинення юридичної особи, відповідно до цього Кодексу призначають комісію з припинення юридичної особи (комісію з реорганізації, ліквідаційну комісію), голову комісії або ліквідатора та встановлюють порядок і строк заявлення кредиторами своїх вимог до юридичної особи, що припиняється.
Виконання функцій комісії з припинення юридичної особи (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії) може бути покладено на орган управління юридичної особи. До комісії з припинення юридичної особи (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії) або ліквідатора з моменту призначення переходять повноваження щодо управління справами юридичної особи. Голова комісії, її члени або ліквідатор юридичної особи представляють її у відносинах з третіми особами та виступають у суді від імені юридичної особи, яка припиняється. Кожна окрема вимога кредитора, зокрема щодо сплати податків, зборів, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, страхових коштів до Пенсійного фонду України, фондів соціального страхування, розглядається, після чого приймається відповідне рішення, яке надсилається кредитору не пізніше тридцяти днів з дня отримання юридичною особою, що припиняється, відповідної вимоги кредитора.
Отже, ліквідаційна комісія ОСОБА_1 організації "Зелена молодь" зобов'язана була розглянути кредиторські вимоги позивача та повідомити останнього про прийняте рішення.
Однак, відповідач не повідомив позивача щодо результату розгляду кредиторських вимог.
Доказів в спростування викладеного відповідач суду не надав.
Згідно ч. 3 ст. 111 ЦК України під час проведення заходів щодо ліквідації юридичної особи до завершення строку пред'явлення вимог кредиторів ліквідаційна комісія (ліквідатор) закриває рахунки, відкриті у фінансових установах, крім рахунка, який використовується для розрахунків з кредиторами під час ліквідації юридичної особи.
Згідно ч. 8 ст. 111 ЦК України ліквідаційна комісія (ліквідатор) після закінчення строку для пред'явлення вимог кредиторами складає проміжний ліквідаційний баланс, що включає відомості про склад майна юридичної особи, що ліквідується, перелік пред'явлених кредиторами вимог та результат їх розгляду.
Проміжний ліквідаційний баланс затверджується учасниками юридичної особи, судом або органом, що прийняв рішення про ліквідацію юридичної особи.
Згідно ч. 3 ст. 112 ЦК України у разі відмови ліквідаційної комісії у задоволенні вимог кредитора або ухилення від їх розгляду кредитор має право протягом місяця з дати, коли він дізнався або мав дізнатися про таку відмову звернутися до суду із позовом до ліквідаційної комісії.
Оскільки відповідь про результат розгляду кредиторських вимог ПАТ КБ "Приватбанк" ліквідаційна комісія ОСОБА_1 організації "Зелена молодь" не надала, проміжний ліквідаційний баланс відповідача не затверджений, а тому ПАТ КБ "Приватбанк" правомірно звернувся до суду в порядку ст. 112 ЦК України про включення вимог до проміжного ліквідаційного балансу відповідача.
Відповідно до ч. 1, 2 ст. 193 ГК України, суб'єкти господарювання та інші учасники господарських відносин повинні виконувати господарські зобов'язання належним чином відповідно до закону, інших правових актів, договору, а за відсутності конкретних вимог щодо виконання зобов'язання - відповідно до вимог, що у певних умовах звичайно ставляться. До виконання господарських договорів застосовуються відповідні положення Цивільного Кодексу України з урахуванням особливостей, передбачених Господарським кодексом. Кожна сторона повинна вжити усіх заходів, необхідних для належного виконання нею зобов'язання, враховуючи інтереси другої сторони та забезпечення загальногосподарського інтересу. Порушення зобов'язань є підставою для застосування господарських санкцій, передбачених цим кодексом, іншими законами або договорами.
Отже, позовні вимоги є правомірними та підлягають задоволенню.
За ч.4 ст. 49 ГПК України стороні, на користь якої відбулося рішення, господарський суд відшкодовує судовий збір за рахунок другої сторони і в тому разі, коли друга сторона звільнена від сплати судового збору. Згідно ст. 49 ГПК України судові витрати по справі, що складаються з 1600 грн. судового збору, покладаються на відповідача.
В разі добровільного виконання рішення суду до відкриття виконавчого провадження відповідач не позбавлений права звернутися до суду з заявою про визнання наказу таким, що не підлягає виконанню повністю або частково, на підставі ст. 117 ГПК України.
Керуючись ст.ст. 49, 82, 84, 85 Господарського процесуального кодексу України, суд
В И Р І Ш И В :
1. Позов задовольнити повністю.
2. Зобов'язати ОСОБА_1 організацію "Зелена молодь" (вул. Харківська, буд.25-А, м. Кременчук, Полтавська область, 39600; ідентифікаційний код 33672523) в особі ліквідаційної комісії визнати вимоги Публічного акціонерного товариства комерційний банк "Приватбанк" (вул. Набережна Перемоги, буд.50, м. Дніпро, 49094; ідентифікаційний код 14360570) по заборгованості за договором № б/н від 26.07.2013р., у розмірі 69394,57 грн., з них: 14000,00 грн. заборгованість за кредитом, 21686,46 грн. заборгованість за відсотками, 5646 грн. - заборгованість по комісії, 28662,11 грн. - пеня, та включити ці вимоги до проміжного ліквідаційного балансу ОСОБА_1 організації "Зелена молодь".
Видати наказ після набрання цим рішенням законної сили.
3. Стягнути з ОСОБА_1 організації "Зелена молодь" (вул. Харківська, буд.25-А, м. Кременчук, Полтавська область, 39600; ідентифікаційний код 33672523) на користь Публічного акціонерного товариства комерційний банк "Приватбанк" (вул. Набережна Перемоги, буд. 50, м. Дніпро, 49094; ідентифікаційний код 14360570) 1600грн. 00коп. витрат зі сплати судового збору.
Видати наказ після набрання цим рішенням законної сили.
Повне рішення складено та підписано: 11.04.2017р.
Суддя Безрук Т. М.
Суд | Господарський суд Полтавської області |
Дата ухвалення рішення | 11.04.2017 |
Оприлюднено | 14.04.2017 |
Номер документу | 65913283 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Полтавської області
Безрук Т.М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні