Герб України

Ухвала від 11.04.2017 по справі п-24/26

Господарський суд івано-франківської області

Новинка

ШІ-аналіз судового документа

Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.

Реєстрація

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

У Х В А Л А

11 квітня 2017 р. Справа № П-24/26 Господарський суд Івано-Франківської області у складі судді Ткаченко І. В., при секретарі судового засідання Кричовському Р. М., за участю представника заявника ОСОБА_1, розглянувши у відкритому судовому засіданні заяву державного підприємства "Калуська теплоелектроцентраль-нова" про здіснення процесуального правонаступництва у справі за позовом прокурора м. Калуша Івано-Франківської області в інтересах держави через Міністерство палива та енергетики України в особі державного підприємства зовнішньоекономічної діяльності "УКРІНТЕРЕНЕРГО" в особі виробничої філії державного підприємства зовнішньоекономічної діяльності "УКРІНТЕРЕНЕРГО" "Калуська Теплоелектроцентраль" про стягнення 3 870 167 грн 79 коп. з комунального підприємства "Водотеплосервіс",

в с т а н о в и в:

20 липня 2010 р., господарський суд Івано-Франківської області по справі № П-24/26 виніс рішення про стягнення з комунального підприємства "Водотеплосервіс" на користь державного підприємства зовнішньоекономічної діяльності "УКРІНТЕРЕНЕРГО" 3 870 167 грн 79 коп.

28 березня 2017 р., до канцелярії суду надійшла заява в. о. начальника ДП "Калуська теплоелектроцентраль-нова" про здійснення процесуального правонаступництва, в обґрунтування якої заявник зазначив, що на підставі наказу Міністерства палива та енергетики України від 13 липня 2016 р. № 449, ДПЗД "УКРІНТЕРЕНЕРГО" було реорганізовано шляхом виділу відокремленого підрозділу "ВФ ДПЗД "УКРІНТЕРЕНЕРГО" "Калуська ТЕЦ" та створено на базі останнього державне підприємство "Калуська теплоелектроцентраль-нова". Відтак, державне підприємство "Калуська теплоелектроцентраль-нова" є правонаступником державного підприємства зовнішньоекономічної діяльності "УКРІНТЕРЕНЕРГО".

Відповідно до ч. 1 ст. 25 ГПК України, у разі смерті або оголошення фізичної особи померлою, припинення діяльності суб'єкта господарювання шляхом реорганізації (злиття, приєднання, поділу, перетворення), заміни кредитора чи боржника в зобов'язанні, а також в інших випадках заміни особи у відносинах, щодо яких виник спір, господарський суд залучає до участі у справі правонаступника відповідної сторони або третьої особи на будь-якій стадії судового процесу.

Згідно з частинами 1, 2 ст. 121 4 ГПК України, у разі вибуття однієї із сторін виконавчого провадження за заявою державного виконавця, приватного виконавця або за заявою сторони господарський суд замінює сторону виконавчого провадження її правонаступником. Господарський суд у десятиденний строк розглядає це питання у судовому засіданні з повідомленням сторін та заінтересованих осіб. Неявка сторін та інших осіб не є перешкодою для вирішення питання про заміну сторони виконавчого провадження.

Дослідивши заяву державного підприємства "Калуська теплоелектроцентраль-нова" та додані до неї документи, суд встановив, що серед них відсутні докази правонаступництва стягувача у виконавчому провадженні з виконання рішення господарського суду Івано-Франківської області від 20 липня 2010 р. по справі № П-24/26.

Згідно з ч. 1 ст. 77 ГПК України, господарський суд відкладає розгляд справи, коли за якихось обставин спір не може бути вирішено в даному засіданні.

На підставі викладеного, розгляд цієї заяви слід відкласти згідно з п. 3 ч. 1 ст. 77 ГПК України, у зв'язку із необхідністю витребування нових доказів.

Керуючись статтями 77, 86, 121 4 ГПК України, суд

у х в а л и в:

розгляд заяви відкласти. Наступне засідання провести 25 квітня 2017 р., о 10 год. 50 хв., в приміщенні господарського суду Івано-Франківської області у м. Івано-Франківську по вул. Шевченка, 16, кімн. № 21.

Заявника зобов'язати подати суду докази правонаступництва стягувача у виконавчому провадженні з виконання рішення господарського суду Івано-Франківської області від 20 липня 2010 р. по справі № П-24/26.

Учасникам процесу направити в судове засідання своїх представників, повноваження яких оформити у відповідності із зазначеними у ст. 28 ГПК України вимогами, та надати суду належним чином засвідчені копії документів, що підтверджують повноваження представників.

Суддя Ткаченко І. В.

СудГосподарський суд Івано-Франківської області
Дата ухвалення рішення11.04.2017
Оприлюднено18.04.2017
Номер документу65940326
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —п-24/26

Ухвала від 25.07.2025

Господарське

Господарський суд Івано-Франківської області

Шкіндер П. А.

Ухвала від 15.07.2025

Господарське

Господарський суд Івано-Франківської області

Горпинюк І. Є.

Ухвала від 13.06.2025

Господарське

Господарський суд Івано-Франківської області

Горпинюк І. Є.

Ухвала від 23.05.2025

Господарське

Господарський суд Івано-Франківської області

Горпинюк І. Є.

Ухвала від 16.05.2025

Господарське

Господарський суд Івано-Франківської області

Горпинюк І. Є.

Ухвала від 25.04.2017

Господарське

Господарський суд Івано-Франківської області

Ткаченко І. В.

Ухвала від 11.04.2017

Господарське

Господарський суд Івано-Франківської області

Ткаченко І. В.

Ухвала від 31.03.2017

Господарське

Господарський суд Івано-Франківської області

Ткаченко І. В.

Ухвала від 08.02.2011

Господарське

Господарський суд Івано-Франківської області

Ткаченко І. В.

Ухвала від 21.01.2011

Господарське

Господарський суд Івано-Франківської області

Ткаченко І. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні