ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
про порушення провадження у справі
14.04.2017 р. Справа № 914/742/17
За позовом: Релігійної громади Української Православної Церкви Київського Патріархату Парафії Вознесіння Господнього Залізничного району м. Львова, м. Львів
до відповідача: Львівської міської ради, м. Львів
про визнання права власності на самочинне будівництво
Суддя П. Манюк
На розгляд Господарського суду Львівської області надійшла позовна заява Релігійної громади Української Православної Церкви Київського Патріархату Парафії Вознесіння Господнього Залізничного району м. Львова до Львівської міської ради про визнання права власності на самочинне будівництво.
Розглянувши матеріли позовної заяви, суд визнав подані матеріали достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду.
У позовній заяві позивачем зазначено третю особу, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору: Інспекцію державного архітектурно-будівельного контролю в м. Львові.
Частиною 1 ст. 27 ГПК України встановлено, що треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору, можуть вступити у справу на стороні позивача або відповідача до прийняття рішення господарським судом, якщо рішення з господарського спору може вплинути на їх права або обов'язки щодо однієї з сторін. Їх може бути залучено до участі у справі також за клопотанням сторін, прокурора або ініціативи господарського суду. У заявах про залучення третіх осіб і у заявах третіх осіб про вступ у справу на стороні позивача або відповідача зазначається, на яких підставах третіх осіб належить залучити або допустити до участі у справі. Питання про допущення або залучення третіх осіб до участі у справі вирішується господарським судом, який виносить з цього приводу ухвалу.
Позивачем у позовній заяві не зазначено яким чином рішення господарського суду у даній справі може вплинути на права та обов'язки Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю в м. Львові.
Відтак, суд дійшов до висновку що розгляд питання про залучення третьої особи до участі у справі слід проводити в судовому засіданні із заслуховуванням правової позиції сторін.
Керуючись ст.ст. 64, 65, 86 Господарського процесуального кодексу України,
УХВАЛИВ:
1. Порушити справу і прийняти позовну заяву до розгляду.
2. Розгляд справи призначити на : 04.05.17 р. на 11:20.
3. Засідання відбудеться за адресою: м. Львів, вул. Личаківська, 128 (2 поверх).
4. Позивачу представити: оригінали додатків до позовної заяви для огляду судом; докази, що підтверджують відповідність самочинно збудованого майна вимогам будівельних, протипожежних, санітарних та інших норм і правил України; у письмовій формі обґрунтувати, яким чином рішення у справі вплине на права та обов'язки Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю в м. Львові; явку в судове засідання.
5. Відповідачу представити: документально та нормативно обґрунтований відзив на позовну заяву; витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань про державну реєстрацію; явку представника в судове засідання.
Учасникам процесу пояснення по суті спору викласти письмово, а письмові докази, які подаються до господарського суду, оформити відповідно до вимог ст.36 ГПК України та п.5.27 Держстандарту України № 4163-2003 “Уніфікована Система організаційно-розпорядчої документації. Вимоги до оформлювання документів”, який зокрема передбачає, що відмітку про засвідчення копії документа складають зі слів “Згідно з оригіналом”, назви посади, особистого підпису особи, яка засвідчує копію, її ініціалів та прізвища, дати засвідчення копії.
Письмовий відзив, пояснення, заявлені клопотання та докази подавати не пізніше як за три дні до розгляду справи в судовому засіданні.
При направленні відзиву, пояснення, клопотання посилання на номер справи обов'язкове.
У зв'язку із запровадженням автоматизованої системи документообігу у господарському суді, відзив та будь-які заяви і клопотання у письмовому вигляді, що подаються у день розгляду справи, повинні бути зареєстровані в канцелярії суду не пізніше як за 30 хв. до початку судового засідання.
Повноваження представників сторін мають бути підтверджені довіреністю, оформленою в установленому порядку (засвідченою нотаріально або, якщо довіреність видає юридична особа – підписом її керівника з прикладенням печатки цієї організації). У разі представництва інтересів сторони безпосередньо її керівником або засновниками – наказ, рішення, розпорядження, протокол тощо (або засвідчені належним чином витяги з них), які підтверджують службовий статус представника.
Повноваження адвоката як представника можуть також посвідчуватись ордером, виданим відповідним адвокатським об'єднанням, або договором. До ордеру адвоката обов'язково додається витяг з договору, у якому зазначаються повноваження адвоката як представника або обмеження його права на вчинення окремих процесуальних дій. Витяг засвідчується підписом сторін договору.
Доводжу до відома сторін, що згідно з п.5 ст.83 Господарського процесуального кодексу України за ухилення від виконання дій, покладених господарським судом з винної сторони може бути стягнутий штраф, а справа, відповідно до ст.75 Господарського процесуального кодексу України може бути розглянута за наявними у ній матеріалами.
Суддя Манюк П.Т.
Суд | Господарський суд Львівської області |
Дата ухвалення рішення | 14.04.2017 |
Оприлюднено | 19.04.2017 |
Номер документу | 66004142 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Львівської області
Манюк П.Т.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні