Справа № 712/2419/17
Провадження № 2/712/1074/17
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
18 квітня 2017 року суддя Соснівського районного суду м. Черкаси Троян Т.Є., розглянувши заяву представника позивача ОСОБА_1 про забезпечення позову у цивільній справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю Транссервіс до ОСОБА_2, ПрАТ Страхова компанія Перша , третя особа: ОСОБА_3 про відшкодування шкоди, завданої злочином , -
В С Т А Н О В И В:
24.02.2017 року позивач звернувся до суду з позовом до ОСОБА_2, ПрАТ Страхова компанія Перша , третя особа: ОСОБА_3 про відшкодування шкоди, завданої злочином.
Представником позивача ОСОБА_1 було подано клопотання про забезпечення позову, в якому він просить вжити заходи забезпечення позову шляхом накладення арешту на рухоме та нерухоме майно ОСОБА_2, проживаючого за адресою: 62360, с. Вільшани, Дергачівського району Харківської області, вул. Павлівська, 10 в межах суми позову - 416 737,42 грн.
Дослідивши матеріали справи, суд приходить до висновку, що заява представника позивача про забезпечення позову є такою, що не підлягає до задоволення з наступних підстав.
Відповідно до ч.2 ст.151 ЦПК України, у заяві про забезпечення позову повинно бути зазначено: 1) причини, у зв'язку з якими потрібно забезпечити позов; 2) вид забезпечення позову, який належить застосувати, з обґрунтуванням його необхідності; 3) інші відомості, потрібні для забезпечення позову.
Згідно ст.153 ЦПК України, заява про забезпечення позову розглядається судом, у провадженні якого перебуває справа, в день її надходження без повідомлення відповідача та інших осіб, які беруть участь у справі.
Згідно зі ст. 151 ЦПК України, забезпечення позову допускається на будь-якій стадії розгляду справи, якщо невжиття заходів забезпечення може ускладнити чи зробити неможливим виконання рішення суду.
В пункті 4 постанови Пленуму Верховного Суду України від 22 грудня 2006 року № 9 Про практику застосування судами цивільного процесуального законодавства при розгляді заяв про забезпечення позову розглядаючи заяву про забезпечення позову суд має з урахуванням доказів, наданих позивачем на підтвердження своїх вимог пересвідчитися, зокрема, в тому що, між сторонами дійсно виник спір та існує реальна загроза невиконання чи утруднення виконання можливого рішення суду про задоволення позову; з'ясувати обсяг позовних вимог; дані про особу відповідача; а також відповідність виду забезпечення позову, який просить застосувати особа, котра звернулась з такою заявою, позовним вимогам.
Судом встановлено, що в заяві про забезпечення позову не надано доказів належності відповідачу ОСОБА_2 на праві приватної власності будь-якого нерухомого чи рухомого майна та не зазначено, на яке саме майно необхідно накласти арешт. Крім того, позивачем не обґрунтовані доводи, які б дали суду підстави вважати, що невжиття заходів забезпечення позову може утруднити чи зробити неможливим виконання рішення суду, також не надано доказів, які б підтверджували наміри відповідача здійснити відчуження рухомого чи нерухомого майна.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 151-153 ЦПК України,
У Х В А Л И В:
Заяву представника позивача ОСОБА_1 про забезпечення позову у цивільній справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю Транссервіс до ОСОБА_2, ПрАТ Страхова компанія Перша , третя особа: ОСОБА_3 про відшкодування шкоди, завданої злочином - залишити без задоволення.
Ухвала окремому оскарженню не підлягає.
Головуючий: Т.Є.Троян
Суд | Соснівський районний суд м.Черкас |
Дата ухвалення рішення | 18.04.2017 |
Оприлюднено | 24.04.2017 |
Номер документу | 66053822 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Соснівський районний суд м.Черкас
Троян Т. Є.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні