ПЕЧЕРСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

УХВАЛА

печерський районний суд міста києва

Справа № 757/20597/17-к

У Х В А Л А

11 квітня 2017 року слідчий суддя Печерського районного суду м. Києва Підпалий В.В., при секретарі Вишневськиій О.Р., за участю прокурора Вакарова Д.В., розглянувши в засіданні в приміщенні суду в м. Києві клопотання слідчого в ОВС Генеральної прокуратури України Даніча Є.О. про тимчасовий доступ до речей та документів,

В С Т А Н О В И В :

Слідчий в ОВС Генеральної прокуратури України Даніч Є.О., за погодженням прокурора відділу Департаменту з розслідування ОВС у сфері економіки Генеральної прокуратури України Вакаровим Д.В. звернувся до слідчого судді Печерського районного суду м. Києва із клопотанням про надання тимчасового доступу до документів, які становлять банківську таємницю і перебувають у володінні АТ ОТП Банк (МФО 300528) за адресою: м. Київ, вул. Жилянська, 43.

Обґрунтовуючи внесене клопотання, сторона кримінального провадження, вказує, що Департаментом з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури України здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні № 42014000000000375 від 07.05.2014 за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 191, ч. 1, 3 ст. 212, ч. 2 ст. 364, ч. 1 ст. 362, ч. 1, 2 ст. 205, ч. 1 ст. 358 КК України.

В засіданні прокурор підтримав клопотання та просив його задовольнити.

Згідно ч. 1 ст. 107 КПК України фіксація під час розгляду клопотання слідчим суддею за допомогою технічних засобів не здійснювалась.

Як вбачається зі змісту п. 9 ч. 1 ст. 162 КПК України державна таємниця належить до охоронюваної законом таємниці, яка міститься в речах і документах.

Відповідно до ч. 6 ст. 163 КПК України слідчий суддя постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, якщо сторона кримінального провадження доведе можливість використання як доказів відомостей, що містяться в цих речах і документах, та неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів.

Згідно з ч. 7 ст. 163 КПК України слідчий суддя в ухвалі про надання тимчасового доступу до речей і документів може дати розпорядження про надання можливості вилучення речей і документів, якщо сторона кримінального провадження доведе наявність достатніх підстав вважати, що без такого вилучення існує реальна загроза зміни або знищення речей чи документів, або таке вилучення необхідне для досягнення мети отримання доступу до речей і документів.

Заслухавши пояснення сторони кримінального провадження, вивчивши клопотання та дослідивши долучені до нього документи, враховуючи обставини вчинення кримінального правопорушення, так як вони викладені в клопотанні слідчого, правове обґрунтування клопотання, яке ґрунтується на положеннях ст.ст. 161, 162 КПК України, приходжу до висновку про наявність підстав для надання доступу до запитуваних стороною кримінального провадження документів, фактичні дані яких можуть мати суттєве значення для встановлення обставин, що підлягають доказуванню в кримінальному провадженні.

На підставі викладеного і керуючись ст. 160, 161, 162, 163, 164, 166, ст. 309 КПК України, слідчий суддя,-

У Х В А Л И В :

Клопотання слідчого в ОВС Генеральної прокуратури України Даніча Є.О. про тимчасовий доступ до речей та документів - задовольнити.

Надати Данічу Євгену Олександровичу, й іншим слідчим Генеральної прокуратури України, які входять до складу слідчої групи, та прокурорам, які входять до складу групи прокурорів Генеральної прокуратури України у кримінальному провадженні № 42014000000000375, або за їх дорученням оперативним підрозділам, дозвіл на проведення тимчасового доступу до документів, які становлять банківську таємницю і перебувають у володінні АТ ОТП Банк (МФО 300528) за адресою: м. Київ, вул. Жилянська, 43, з можливістю вилучення їх копій, а саме: юридичної справи ТОВ Сила Струму (код ЄДРПОУ 34181325), у тому числі договорів (угод) про відкриття та обслуговування банківських рахунків, відкриття та обслуговування карткових рахунків, додатків до цих договорів; договорів на встановлення системи Клієнт-Банк з додатками до них, виписок з номерами телефонів, ІР-адресів, з яких проходило з'єднання системи Клієнт-Банк між підприємством, його працівниками і банком, датами та часом проведення вказаних з'єднань; карток із зразками підпису посадових осіб та печатки, та руху грошових коштів по рахунку та руху грошових коштів по рахунку № 26004501311810; у друкованому та електронному вигляді з обов'язковим зазначенням номерів платіжних документів, конкретного часу та дати платежу, суму коштів, повних даних платника та отримувача коштів (в тому числі клієнтів іншого банку), з зазначенням коду, номера рахунків та МФО банківської установи, призначення платежу (куди і за що відправлено кошти та звідки і за що отримано кошти); грошових чеків, платіжних доручень, меморіальних ордерів, доручень, заяв на зняття грошових коштів (переведення на корпоративний рахунок), видаткових касових ордерів й інших документів щодо отримання грошових коштів, їх надходження та використання за період з 01.01.2016 по 11.04.2017.

Визначити строк дії ухвали протягом одного місяця, який обраховувати з дня постановлення ухвали слідчим суддею.

У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями цього Кодексу з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя В.В. Підпалий

Перший примірник оригіналу знаходиться в матеріалах судового провадження

№ 757/20597/17-к

Другий примірник оригіналу наданий слідчому Данічу Є.О.

Копія - АТ ОТП Банк

Слідчий суддя В.В. Підпалий

Дата ухвалення рішення 11.04.2017
Оприлюднено 25.04.2017

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 757/20597/17-к

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону