БОГУНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М. ЖИТОМИРА

ВИРОК

Справа №295/11766/16-к

Категорія 18

1-кп/295/192/17

ВИРОК

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

24.04.2017 року м. Житомир

Богунський районний суд м. Житомира в складі:

головуючого - судді Гулак Н.А.

секретар судового засідання Дзюбенко С.О.

розглянувши у відкритому судовому засіданні кримінальне провадження № 12064060020004778 від 20.06.2016 р. стосовно

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, громадянина України, проживаючого ІНФОРМАЦІЯ_3, працюючого слюсарем ДП Житомирський бронетанковий завод , розлученого, неповнолітніх дітей на утриманні не має раніше не судимого,

по обвинуваченню за ст. 185 ч. 1 КК України

з участю учасників судового провадження:

прокурора Бондар М.О.,

обвинуваченого ОСОБА_1, -

ВСТАНОВИВ:

06.07.2016 року близько 18 години ОСОБА_1 перебував в кімнаті квартири АДРЕСА_1, за місцем проживання свого знайомого ОСОБА_2. В цей же день, час, місці та за вказаних обставин у ОСОБА_1 виник злочинний умисел з корисливих мотивів, направлений на таємне викрадення чужого майна, яке належить ОСОБА_2, реалізуючи який ОСОБА_1, пересвідчившись в тому, що за його злочинними діями ніхто не спостерігає, шляхом вільного доступу, таємно викрав мобільний телефон марки S-TELL S1-02 в корпусі чорного кольору, вартістю 400 грн. 00 коп., який знаходився на столі, та грошові кошти в розмірі 140 грн. 00 коп., які знаходились на серванті у вище вказаній кімнаті. В подальшому, утримуючи при собі викрадене майно, ОСОБА_1 зник з місця події та розпорядився ним на власний розсуд спричинивши ОСОБА_2 матеріальної шкоди на загальну суму 540 грн. 00 коп..

Своїми умисними діями, які виразилися у таємному викраденні чужого майна (крадіжка), ОСОБА_1 вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ст. 185 ч. 1 КК України.

В судовому засіданні обвинувачений визнав свою винуватість у вчиненні інкримінованих дій, надавши відповідні показання. Зазначив, що розкаюється у вчиненому.

Оскільки в судовому засіданні обвинувачений визнав фактичні обставини вчинення злочину, не оспорює їх, його позиція є добровільною, а тому суд за згодою учасників процесу визнав недоцільним дослідження доказів, що підтверджують ці обставини, роз'яснивши позбавлення права на оскарження цих обставин в апеляційному порядку згідно зі ст. 349 КПК України.

Обираючи обвинуваченому вид та міру покарання суд враховує ступінь тяжкості скоєного злочину, особу обвинуваченого та обставини, що пом'якшують і обтяжують покарання.

Обставин, що обтяжують покарання, не встановлено.

Пом'якшуючою обставиною суд вважає сприяння розкриттю злочину, щире каяття, відшкодування шкоди.

При призначенні покарання суд також враховує, що обвинувачений вчинив злочин середньої тяжкості, на обліку за станом здоров'я не перебуває, характеризується посередньо, працює.

Речові докази, процесуальні витрати, цивільний позов відсутні. Арешт на майно не накладався. Запобіжний захід не обирався.

Керуючись ст.ст. 368- 370 КПК України, суд -

УХВАЛИВ:

Визнати ОСОБА_1 винуватим у скоєнні злочину, передбаченому ст. 185 ч. 1 КК України та призначити покарання у вигляді штрафу у розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян у сумі 850 грн..

Вирок може бути оскаржений до апеляційного суду Житомирської області через Богунський районний суд м. Житомира протягом 30 днів з дня проголошення .

Вирок набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції.

Вирок суду, який набрав законної сили, обов'язковий для осіб, які беруть участь у кримінальному провадженні, а також для усіх фізичних та юридичних осіб, органів державної влади та органів місцевого самоврядування, їх службових осіб, і підлягає виконанню на всій території України.

СУДДЯ: Н. А. Гулак

Дата ухвалення рішення 24.04.2017
Оприлюднено 28.04.2017

Судовий реєстр по справі 295/11766/16-к

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Вирок від 24.04.2017 Богунський районний суд м. Житомира Кримінальне
Ухвала від 21.04.2017 Богунський районний суд м. Житомира Кримінальне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 295/11766/16-к

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону