Ухвала
від 13.04.2017 по справі 922/4230/15
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,

тел. приймальня (057) 715-77-21, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41


УХВАЛА

"13" квітня 2017 р.Справа № 922/4230/15

Господарський суд Харківської області у складі:

судді Усатого В.О.

при секретарі судового засідання Мазуренко А.О.

за участю:

представника Слобожанського об'єднаного УПФУ м. Харкова - ОСОБА_1, дов. від 03.04.17,

ліквідатора - ОСОБА_2

розглянувши клопотання про заміну кредитора

по справі за заявою Дочірнє підприємство Публічного АТ "Харківстальконструкція" Харківське спеціалізоване управління № 4

до Дочірнє підприємство Публічного АТ "Харківстальконструкція" Харківське спеціалізоване управління № 4

про визнання банкрутом

ВСТАНОВИВ:

Постановою суду від 21.09.2015 р. визнано Дочірнє підприємство публічного акціонерного товариства "Харківстальконструкція" Харківське спеціалізоване управління №4 (ідентифікаційний номер 38494726), банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру, призначено голову ліквідаційної комісії ОСОБА_2

Оприлюднення повідомлення про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури здійснено на офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України (№ 22982) 22.09.2015 р.

Ухвалою суду від 19.11.2015 р. визнано вимоги УПФУ в Червонозаводському районі м. Харкова до банкрута в сумі 729422,53 грн. та включені до третьої черги реєстру вимог кредиторів, а також 2436,0 грн. судового боргу - до першої черги.

Ухвалою суду від 31.01.2017 р. призначено судове засідання, з урахуванням ухвали суду про виправлення описки на 13.04.2017 року.

До канцелярії суду від Слобожанського об'єднаного управління Пенсійного фонду України м. Харкова надійшла заява (вх.№ 11521 від 06.04.17) про заміну кредитора у справі УПФУ в Червонозаводському районі м. Харкова на його правонаступника Слобожанське об'єднане УПФУ м. Харкова.

В судовому засіданні 13.04.17 р. представник заявника підтримав вказану заяву та просив суд її задовольнити.

Присутній у засіданні суду ліквідатор проти заміни кредитора у справі не заперечував.

Заслухавши присутніх у засіданні суду учасників процесу, розглянувши матеріали справи, заяву про заміну кредитора у справі, суд встановив наступне.

Як свідчать матеріали справи вимоги первісного кредитора УПФУ в Червонозаводському районі м. Харкова визнані та включені до реєстру вимог кредиторів, згідно з черговістю.

Згідно заяви Слобожанського об'єднаного УПФУ м. Харкова про заміну кредитора у справі, відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 21.12.16 р. № 988 "Деякі питання функціонування територіальних органів Пенсійного фонду України" управління ПФУ в Червонозаводському районі м. Харкова реорганізується шляхом злиття у Слобожанське об'єднане УПФУ м. Харкова. Слобожанське об'єднане УПФУ м. Харкова є правонаступником усіх прав та обов'язків УПФУ в Червонозаводському районі м. Харкова.

У зв'язку з зазначеним заявник просить суд провести відповідну заміну кредитора у даній справі.

Відповідно до ст. 21 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", у разі вибуття чи заміни кредитора у справі про банкрутство господарський суд за заявою правонаступника або іншої особи, яка бере участь у справі, здійснює заміну такої сторони на будь-якій стадії провадження у справі її правонаступником.

Усі дії, вчинені у справі про банкрутство до вступу у справу правонаступника, обов'язкові для нього так само, як вони були обов'язкові для особи, яку правонаступник замінив.

Враховуючи викладене суд дійшов висновку заяву про заміну кредитора у справі задовольнити та здійснити заміну кредитора у справі - УПФУ в Червонозаводському районі м. Харкова на його правонаступника - Слобожанське об'єднане УПФУ м. Харкова.

Керуючись ст. 21 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» , ст. 86 Господарського процесуального кодексу України, суд -

УХВАЛИВ:

Задовольнити заяву Слобожанського об'єднаного управління Пенсійного фонду України м. Харкова про заміну кредитора.

Замінити кредитора - УПФУ в Червонозаводському районі м. Харкова на його правонаступника - Слобожанське об'єднане УПФУ м. Харкова.

Ухвалу направити ліквідатору, заявнику.

Суддя Усатий В.О.

СудГосподарський суд Харківської області
Дата ухвалення рішення13.04.2017
Оприлюднено03.05.2017
Номер документу66195111
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —922/4230/15

Постанова від 13.04.2017

Господарське

Господарський суд Харківської області

Усатий В.О.

Ухвала від 13.04.2017

Господарське

Господарський суд Харківської області

Усатий В.О.

Ухвала від 13.04.2017

Господарське

Господарський суд Харківської області

Усатий В.О.

Ухвала від 28.03.2017

Господарське

Господарський суд Харківської області

Усатий В.О.

Ухвала від 31.01.2017

Господарське

Господарський суд Харківської області

Усатий В.О.

Ухвала від 31.01.2017

Господарське

Господарський суд Харківської області

Усатий В.О.

Ухвала від 15.11.2016

Господарське

Господарський суд Харківської області

Усатий В.О.

Ухвала від 12.09.2016

Господарське

Господарський суд Харківської області

Усатий В.О.

Ухвала від 19.11.2015

Господарське

Господарський суд Харківської області

Усатий В.О.

Ухвала від 21.10.2015

Господарське

Господарський суд Харківської області

Усатий В.О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні