Ухвала
від 26.04.2017 по справі 753/10953/16-ц
АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД МІСТА КИЄВА


У Х В А Л А

26 квітня 2017 року Суддя Апеляційного суду м. Києва Саліхов В.В., вирішуючи питання про відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на ухвалу Дарницького районного суду м. Києва від 14 березня 2017 року за заявою Товариства з обмеженою відповідальністю Квітка експрес про приведення ухвали Дарницького районного суду м. Києва від 04 травня 2016 року про забезпечення позову у відповідність з вимогами Закону України Про виконавче провадження в справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю Квітка експрес до ОСОБА_1, ОСОБА_2, Товариства з обмеженою відповідальністю Доставка квітів Сендфлаверс , ОСОБА_3, Державної служби інтелектуальної власності, ОСОБА_4, фізичної особи-підприємця ОСОБА_1, Товариства з обмеженою відповідальністю Доставка квітів та подарунків ЮФЛ , треті особи: Товариство з обмеженою відповідальністю Інтернет Інвест , Товариство з обмеженою відповідальністю Дабл-Ю Нет Україна про заборону вчиняти певні дії, стягнення збитків, зобов'язання вчинити певні дії, відшкодування моральної шкоди, визнання недійсним свідоцтва на знак для товарів і послуг про заборону вчиняти певні дії, стягнення збитків, зобов'язання вчинити певні дії, визнання недійсним свідоцтва на знак для товарів і послуг,

в с т а н о в и в:

Апеляційна скарга відповідає вимогам щодо форми та змісту, встановлених статтею 295 ЦПК України, подана повноважною особою, з дотриманням строку, визначеного статтею 294 ЦПК України.

Керуючись ст. ст. 294, 295, 297, 298 ЦПК України,

у х в а л и в:

Справа № 753/10953/16-ц № апеляційного провадження: 22 -ц/796/6315/2017 Головуючий у суді першої інстанції: Леонтюк Л.К. Доповідач у суді апеляційної інстанції: Саліхов В.В. Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на ухвалу Дарницького районного суду м. Києва від 14 березня 2017 року за заявою Товариства з обмеженою відповідальністю Квітка експрес про приведення ухвали Дарницького районного суду м. Києва від 04 травня 2016 року про забезпечення позову у відповідність з вимогами Закону України Про виконавче провадження в справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю Квітка експрес до ОСОБА_1, ОСОБА_2, Товариства з обмеженою відповідальністю Доставка квітів Сендфлаверс , ОСОБА_3, Державної служби інтелектуальної власності, ОСОБА_4, фізичної особи-підприємця ОСОБА_1, Товариства з обмеженою відповідальністю Доставка квітів та подарунків ЮФЛ , треті особи: Товариство з обмеженою відповідальністю Інтернет Інвест , Товариство з обмеженою відповідальністю Дабл-Ю Нет Україна про заборону вчиняти певні дії, стягнення збитків, зобов'язання вчинити певні дії, відшкодування моральної шкоди, визнання недійсним свідоцтва на знак для товарів і послуг про заборону вчиняти певні дії, стягнення збитків, зобов'язання вчинити певні дії, визнання недійсним свідоцтва на знак для товарів і послуг.

Заперечення на апеляційну скаргу можуть бути подані до 15 травня 2017 року.

Суддя: В.В. Саліхов

СудАпеляційний суд міста Києва
Дата ухвалення рішення26.04.2017
Оприлюднено04.05.2017
Номер документу66227770
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —753/10953/16-ц

Ухвала від 17.03.2017

Цивільне

Дарницький районний суд міста Києва

Леонтюк Л. К.

Ухвала від 31.05.2017

Цивільне

Апеляційний суд міста Києва

Саліхов Віталій Валерійович

Ухвала від 27.04.2017

Цивільне

Апеляційний суд міста Києва

Саліхов Віталій Валерійович

Ухвала від 26.04.2017

Цивільне

Апеляційний суд міста Києва

Саліхов Віталій Валерійович

Ухвала від 10.02.2017

Цивільне

Дарницький районний суд міста Києва

Леонтюк Л. К.

Ухвала від 30.01.2017

Цивільне

Дарницький районний суд міста Києва

Леонтюк Л. К.

Ухвала від 14.03.2017

Цивільне

Дарницький районний суд міста Києва

Леонтюк Л. К.

Ухвала від 09.03.2017

Цивільне

Дарницький районний суд міста Києва

Леонтюк Л. К.

Ухвала від 13.02.2017

Цивільне

Дарницький районний суд міста Києва

Леонтюк Л. К.

Ухвала від 04.07.2016

Цивільне

Дарницький районний суд міста Києва

Леонтюк Л. К.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні