Постанова
від 26.04.2017 по справі 914/3125/16
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

26.04.2017 р. Справа№ 914/3125/16

Суддя господарського суду Львівської області Чорній Л.З. розглянувши матеріали за заявою: ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю Леополіс-плюс , м. Трускавець Львівської області

про банкрутство Державного підприємства Львівська обласна дирекція з протипаводкового захисту (79017, м. Львів, вул. Родини Крушельницьких, буд.14, кім.21; код ЄДРПОУ 36670377)

Представники сторін:

Ініціюючий кредитор : ОСОБА_2

Боржник: ОСОБА_3

Розпорядник майна: ОСОБА_4

ПАТ «Закритий недиверсифікований фонд зелених технологій Грінвіль - н/з

ОСОБА_5 Курортенергоінвест : ОСОБА_6

Арбітражний керуючий: ОСОБА_7

Головне ТУ юстиції у Л/о: ОСОБА_8

Суть спору: ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю Леополіс-плюс , м. Трускавець Львівської області подано заяву про порушення справи про банкрутство Державного підприємства Львівська обласна дирекція з протипаводкового захисту (79017, м. Львів, вул. Родини Крушельницьких, буд.14, кім.21; код ЄДРПОУ 36670377) в порядку ст.10,11 Закону України Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом .

Ухвалою суду від 12.12.2016р. заява прийнята до розгляду та призначено підготовче засідання на 21.12.2016р. Арбітражний керуючий, визначений автоматизованою системою - ОСОБА_4.

19.12.16 р. на адресу господарського суду від арбітражного керуючого ОСОБА_4 надійшла заява-згода щодо призначення його розпорядником майна Державного підприємства Львівська обласна дирекція з протипаводкового захисту , м. Львів.

В судове засідання 21.12.16р. представник ініціюючого кредитора з'явився, вимоги, викладені в заяві про порушення справи про банкрутство Державного підприємства Львівська обласна дирекція з протипаводкового захисту , підтримав в повному обсязі.

Представник боржника в судове засідання з'явився, подав відзив на заяву про визнання банкрутом відповідно до якої повідомив суд, що заборгованість перед кредитором визнає в повному обсязі, однак зважаючи на те, що господарська діяльність підприємством боржника фактично не здійснюється, будь-яких надходжень коштів, виробничих запасів, які б могли бути використані для цілей отримання прибутку, у підприємства немає, кредиторська заборгованість не може бути погашена.

Ухвалою суду від 21.12.16 р. порушено провадження у справі про банкрутство Державного підприємства Львівська обласна дирекція з протипаводкового захисту (79017, м. Львів, вул. Родини Крушельницьких, буд.14, кім.21; код ЄДРПОУ 36670377), введено процедуру розпорядження майном боржника і призначено розпорядником майна ОСОБА_4. Попереднє судове засідання призначено на 25.01.17 р.

На офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України опилюднено оголошення про порушення справи про банкрутство Державного підприємства Львівська обласна дирекція з протипаводкового захисту (79017, м. Львів, вул. Родини Крушельницьких, буд.14, кім.21; код ЄДРПОУ 36670377).

Ухвалою господарського суду від 25.01.17 р. затверджено реєстр вимог кредиторів боржника, розгляд справи відкладено на 01.02.17 р.

25.01.17 р. на адресу господарського суду від ОСОБА_5 Леополіс-плюс , м. Трускавець надійшло клопотання про заміну кредитора ОСОБА_5 Леополіс-Плюс (ідентифікаційний код 34596894 82200, м. Трускавець, вул. Суховоля, буд. 54 а, Львівська область) в частині вимог, які виникли на підставі рішення Господарського суду Львівської області від 21.12.2015 р. у справі №914/4131/15 та залучити в цій частині до участі у справі в якості кредитора - Публічне акціонерне товариство Закритий Недиверсифікований Венчурний Корпоративний Інвестиційний Фонд Зелених Технологій , (код за ЄДРСІ 133809, код ЄДРПОУ 35043713), від імені та за рахунок якого, на підставі Договору №2 про управління активами закритого не диверсифікованого венчурного корпоративного інвестиційного фонду від 27 березня 2015 року, діє ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю "Компанія з управління активами Активні Інвестиції , код ЄДРПОУ 38616023 з грошовими вимогами до Державного підприємства Львівська обласна дирекція з протипаводкового захисту на суму 289 189,00 грн.

26.01.17 р. від Публічного акціонерного товариства Закритий Недиверсифікований Венчурний Корпоративний Інвестиційний Фонд Зелених Технологій , м. Львів також надійшло клопотання про заміну кредитора аналогічного змісту.

Ухвалою суду від 01.02 17 р. замінено кредитора ОСОБА_5 Леополіс-Плюс (ідентифікаційний код 34596894 82200, м. Трускавець, вул. Суховоля, буд. 54 а, Львівська область) в частині вимог , які виникли на підставі рішення Господарського суду Львівської області від 21.12.2015 р. у справі №914/4131/15 та залучено в цій частині до участі у справі в якості кредитора-Публічне акціонерне товариство Закритий Недиверсифікований Венчурний Корпоративний Інвестиційний Фонд Зелених Технологій , (код за ЄДРСІ 133809, код ЄДРПОУ 35043713), від імені та за рахунок якого, на підставі Договору №2 про управління активами закритого недиверсифікованого венчурного корпоративного інвестиційного фонду від 27 березня 2015 року, діє ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю "Компанія з управління активами Активні Інвестиції , код ЄДРПОУ 38616023 з грошовими вимогами до Державного підприємства Львівська обласна дирекція з протипаводкового захисту на суму 289 189,00 грн.

Судове засідання призначено на 01.03.17 р.

28.02.17 р. на адресу господарського суду від ОСОБА_5 Леополіс-плюс надійшла заява відповідно до якої останній повідомив суд про наступне.

26 лютого 2017 року між ОСОБА_5 "Леополіс-Плюс" (первісний кредитор) та ПАТ Закритий Недиверсифікований Венчурний Корпоративний Інвестиційний Фонд Зелених Технологій (новий кредитор) (код за ЄДРІСІ 133809, код ЄДРПОУ 35043713), від імені та за рахунок якого, на підставі Договору №2 про управління активами закритого не диверсифікованого венчурного корпоративного інвестиційного фонду від 27 березня 2015 року, діє ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю "Компанія з управління активами Активні Інвестиції , код ЄДРПОУ 38616023 укладено договір про розірвання договору про відступлення права вимоги , за умовами якого первісний кредитор і новий кредитор дійшли згоди розірвати Договір про відступлення права вимоги від 26 січня 2017 року, за умовами якого первісний кредитор відступив, а новий кредитор набув право вимоги, належне первісному кредитору на підставі:

- рішення Господарського суду Львівської області від 21.12.2015 р. у справі № 914/4131/15 про стягнення з Державного підприємства Львівська обласна дирекція з протипаводкового захисту (боржник) на користь первісного кредитора заборгованості згідно договору безвідсоткової поворотної фінансової допомоги від 20.01.2015 р. в розмірі 282 200,00 грн., а також судового збору в сумі 4 233,00 грн.; зобов'язання із відшкодування судового збору в розмірі 2 756,00 грн., сплаченого за подання до господарського суду заяви первісного кредитора, який звернувся з грошовими вимогами до боржника після оголошення про порушення справи про банкрутство Державного підприємства Львівська обласна дирекція з протипаводкового захисту

914/3125/16; на загальну суму 289 189,00 грн.

Відповідно до ч.1 ст. 651 Цивільного кодексу України зміна або розірвання договору допускається лише за згодою сторін, якщо інше не встановлено договором або законом. У разі розірвання договору зобов'язання сторін припиняються (ч.2 ст. 653). У разі розірвання договору зобов'язання припиняється з моменту досягнення домовленості про розірвання договору(ч.3 ст. 653).

З матеріалів справи вбачається, що договір про розірвання договору про відступлення права вимоги від 26.01.17 р., укладений між ОСОБА_5 Леополіс-плюс та ПАТ Закритий Недиверсифікований Венчурний Корпоративний Інвестиційний Фонд Зелених Технологій від імені та за рахунок якого, на підставі Договору № 2 про управління активами закритого не диверсифікованого венчурного корпоративного інвестиційного фонду від 27 березня 2015 року, діє ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю "Компанія з управління активами Активні Інвестиції 26.02.17 р. укладений за взаємною згодою сторін, скріплений їх підписами та печатками, не суперечить правам та інтересам жодної з сторін та свідчить про припинення зобов'язань за цим договором.

З огляду на викладене, суд дійшов висновку вважати договір про відступлення права вимоги від 26.01.17 р., укладений між ОСОБА_5 Леополіс-плюс та ПАТ Закритий Недиверсифікований Венчурний Корпоративний Інвестиційний Фонд Зелених Технологій від імені та за рахунок якого, на підставі Договору № 2 про управління активами закритого не диверсифікованого венчурного корпоративного інвестиційного фонду від 27 березня 2015 року, діє ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю "Компанія з управління активами Активні Інвестиції розірваним, а зобов'язання сторін за ним припиненими з 26.02.17 р.

Таким чином, станом на 26.02.17 р. заборгованість боржника перед ОСОБА_5 Леополіс-плюс становить 727 901,00 грн . (711 365,00 грн. згідно рішень суду, 13 780,00 грн. судовий збір за подання до суду заяви про порушення провадження у справі про банкрутство та 2 756,00 грн. за подання до суду заяви про збільшення кредиторських вимог).

Однак, 28.02.17 р. на адресу господарського суду від ОСОБА_5 Курортенергоінвест (82200, Львівська область, м. Трускавець, вул. Суховоля, буд.54А; код ЄДРПОУ 30613376) надійшла заява про заміну кредитора ОСОБА_5 Леополіс-плюс в частині вимог на загальну суму 289 189,00 грн. на нового кредитора - ОСОБА_5 Курортенергоінвест , м. Трускавець у зв'язку з тим, що 27лютого 2017 року між ОСОБА_5 Леополіс-Плюс (первісний кредитор) та ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю Курортенергоінвест (новий кредитор) 82200, Львівська обл., місто Трускавець, вул. Суховоля, будинок 54А, код ЄДРПОУ: 30613376, укладено договір про відступлення права вимоги , за умовами якого новий кредитор набув право у зобов'язаннях, які виникли між первісним кредитором та боржником.

Ухвалою суду від 01.03.2017р. задоволено клопотання заявника та замінено кредитора ОСОБА_5 Леополіс-Плюс (ідентифікаційний код 34596894 82200, м. Трускавець, вул. Суховоля, буд. 54 а, Львівська область) в частині вимог, які виникли на підставі рішення Господарського суду Львівської області від 21.12.2015 р. у справі №914/4131/15 та залучити в цій частині до участі у справі в якості кредитора ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю Курортенергоінвест (новий кредитор) 82200, Львівська обл., місто Трускавець, вул. Суховоля, будинок 54А, код ЄДРПОУ: 30613376 на суму 289 189,00 грн.

Засідання суду на якому вирішуватиметься питання про санацію боржника чи про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури призначено на 26.04.17 р.

26.04.17 р. розпорядник майна в судове засідання з'явився, повідомив суд, що 24.04.17 р. зборами кредиторів та комітетом кредиторів ДП ЛОД з протипаводкового захисту прийнято рішення звернутись до господарського суду Л/о з клопотанням про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури, ліквідатором банкрута призначити арбітражного керуючого ОСОБА_7 (свідоцтво №473 від 12.03.13 р.; 79014, м. Львів, вул. Котика,7, оф.401).

Розглянувши матеріали справи, заслухавши пояснення представників сторін, судом встановлено наступне .

З матеріалів справи вбачається, що Державне підприємство Львівська обласна дирекція з протипаводкового захисту ((код ЄДРПОУ 36670377) знаходиться за адресою: 79017, м. Львів, вул. Родини Крушельницьких, буд.14, кім.21. Підприємство 16.09.2009 р. прийняте на облік Личаківської ОДПІ ГУ ДФС у Л/о, як платник податків за №8346. та 17.09.09 р., як платник єдиного внеску за №09/00-12765, що підтверджується реєстраційними та обліковими даними боржника.

В судове засідання розпорядником майна подано звіт про виконану роботу відповідно до якого повідомив суд, що рішенням від 13 лютого 2017 року №13-01/17 про визначення суб'єкта господарювання для проведення аналізу фінансово-господарського стану, наявності ознак фіктивного банкрутства, доведення до банкрутства, приховування стійкої фінансової неспроможності, незаконних дій у разі банкрутства Державного підприємства Львівська обласна дирекція з протипаводкового захисту ( далі рішення ) визначено суб'єкта господарювання для проведення аналізу фінансово-господарського стану, наявності ознак фіктивного банкрутства, доведення до банкрутства, приховування стійкої фінансової неспроможності, незаконних дій у разі банкрутства Державного підприємства Львівська обласна дирекція з протипаводкового захисту в особі Приватного підприємства Каштан ЛВ (копія рішення додається).

На виконання згаданого рішення укладено договір про надання послуг з проведення фінансового аналізу підприємства з Приватним підприємством Каштан ЛВ від 13 лютого 2017 року.

У відповідності до акту виконаних робіт від 13 квітня 2017 року ПП Каштан ЛВ виготовлено фінансовий аналіз щодо виявлення ознак неплатоспроможності підприємства та ознак дій з приховування банкрутства, фіктивного банкрутства чи доведення до банкрутства ДП Львівська обласна дирекція з протипаводкового захисту ( копія ОСОБА_8 додається ).

За результатом проведеної роботи на адресу Головного територіального управління юстиції у Львівській області листом від 13.04.2017 року №01-12/13-04/17 надано примірник фінансового аналізу щодо виявлення ознак неплатоспроможності підприємства та ознак дій з приховування банкрутства, фіктивного банкрутства чи доведення до банкрутства ДП Львівська обласна дирекція з протипаводкового захисту .

У листі відповіді Головного територіального управління юстиції у Львівській області від 19.04.2017 року №84/06-16 повідомлено арбітражного керуючого про прийняття до відому представленого фінансового аналізу.

Так проведеним Приватним підприємством Каштан ЛВ аналізом встановлено наступне: Користуючись Методичними рекомендаціями, що затвердженні Міністерством економіки для проведення аналізу рекомендовано охоплювати три звітних роки. Для порівняння показників та оцінки фінансового стану подано аналіз фінансової звітності Державного підприємства Львівська ОДПЗ станом на 01 січня 2014-го року (за 2013-ий рік), на 01 січня 2015-го року (за 2014-ий рік), на 01 січня 2016-го року (за 2015-ий рік) та на 01 жовтня 2016-го року (за 9 місяців 2016- го року).

Стосовно показників фінансової стійкості, ліквідності та рентабельності слід зазначити, що практична їх більшість в розрізі аналізованих років відрізняється від нормативних значень, хоча існує кілька коефіцієнтів, які на частину звітних дат перебувають у встановлених межах. Отже, значення коефіцієнту поточної ліквідності жодного разу не досягає встановлених меж - більше 1,5 та переважно характеризується зниженням, а його значення відповідно до аналізованих періодів становлять: 0,316, 0,099, 0,00104 (при заокругленні до таблиці занесене 0,001) і 0,00110 (при заокругленні до таблиці занесене 0,001). Коефіцієнт покриття в свою чергу за наслідкам 2013-2015 років і дев'яти місяців 2016-го року також не перевищує граничну межу (1), що оцінюється негативно, а його значення становлять: 0,468, 0,112, 0,00108 (при заокругленні до таблиці занесене 0,001) і 0,00114 (при заокругленні до таблиці занесене 0,001). Значення коефіцієнту швидкої ліквідності ДП Львівська ОДПЗ відповідно до аналізованих звітних дат при заокругленні має значення ідентичні коефіцієнту покриття - 0,468, 0,112, 0,00107 (при заокругленні до таблиці занесене 0,001) і 0,00113 (при заокругленні до таблиці занесене 0,001), адже розрахунки даних показників різняться лише на суму запасів, яка в свою чергу в підприємства на залишку є мінімальною (переважно 1 тис. грн.). Відтак значення коефіцієнту швидкої ліквідності жодного разу не перебуває у встановлених межах (0,6-0,8), точніше не досягає їх. Також по причині домінування у складі позикового капіталу боржника саме поточних зобов'язань, значення коефіцієнту поточної ліквідності, значення коефіцієнту покриття та значення коефіцієнту швидкої ліквідності за наслідками 2015-го року та дев'яти місяців 2016-го року майже не різняться. Зменшенням дані показники характеризується протягом 2014-2015 років, а тенденція в сторону мінімального зростання простежується протягом 2016-го звітного періоду, проте позитивного впливу на фінансовий стан дана динаміка не має. За наслідками 2013-2015 років і дев'яти місяців 2016-го року найбільш жорсткий критерій ліквідності, тобто коефіцієнт абсолютної ліквідності (платоспроможності) ДП Львівська ОДПЗ не досягає нормативу (0,2-0,35), оскільки при заокругленні має значення 0,005, 0,006, 0,000 і 0,000. Це є негативним моментом при оцінці фінансового стану боржника та підтверджує, що протягом аналізованих звітних періодів у підприємства існують значні проблеми з платоспроможністю, оскільки навіть мінімальна частина боргів не може бути погашена негайно (через відсутність грошових коштів у вільному обігу). Показник маневреності власних оборотних засобів на підставі відповідного коефіцієнта на кінець 2013-2016 звітних періодів не перебуває в межах, шо встановлені для нормального функціонування підприємства (0-1), оскільки має лише від'ємні значення (пояснюється розрахунком, де в чисельнику наведено від'ємне значення власних оборотних активів). Коефіцієнт покриття запасів на всі звітні дати, що фігурують при проведенні аналізу перебуває у встановлених межах (більше 1), яке пояснюється перевагою величини нормальних джерел покриття над сумою запасів. Зростанням даний показник характеризується лише в 2014-му році, а решту періодів супроводжуються його зменшенням. Коефіцієнти фінансової автономії та концентрації власного капіталу за наслідками 2013-2015 років і дев'яти місяців 2016-го року не досягають допустимих меж (більше 0,5), оскільки сягають значень - 0,094, 0,169, 0,209 і 0,223 відповідно. Динаміка змін даних показників у 2014-2016 періодах простежується в сторону зростання, проте їх значення жодного разу не перевищують встановлений норматив, що свідчить про частково незадовільну структуру балансу підприємства. Коефіцієнт фінансової залежності аналогічно вищезгаданим показникам протягом 2013-2016 аналізованих періодів не знаходиться в допустимих межах, тобто має значення, які свою чергу перевищують 2, а саме: 10,679, 5,922, 4,780 і 4,489. Ще один показник, який не відповідає нормативному значенню, тобто не перевищує 0,1, - це коефіцієнт маневреності власного капіталу, оскільки на кінець 2013-2016 років його значення є від'ємними (пояснюється домінуванням обсягу необоротних активів над сумою власного капіталу).

Коефіцієнт концентрації позикового капіталу за наслідками 2013-2015 років і дев'яти місяців 2016-го року не знаходиться в допустимих межах (не перевищує 0,5), зокрема в динаміці даний показник має значення 0,906, 0,831, 0,791 і 0,777. Зменшення, що триває протягом 2014-2016 аналізованих періодів є позитивною динамікою, але не призводить до досягнення даним коефіцієнтом встановленої межі. Відтак на останню аналізовану дату коефіцієнт концентрації позикового капіталу має значення, що в півтори рази перевищує допустиму межу та ще раз свідчить про незадовільність структури балансу в цілому. Оскільки у ДП Львівська ОДПЗ довгострокові зобов'язання присутні за наслідками 2013-2015 років і дев'яти місяців 2016-го року, відповідно і коефіцієнти які їх характеризують також присутні у даних аналізованих періодах. Отже, коефіцієнт структури довгострокових вкладень протягом 2014-2015 років характеризується зниженням, що оцінюється позитивно, оскільки довгострокові пасиви зменшуються більшим темпом ніж необоротні активи боржника. За наслідками дев'яти місяців 2016-го року даний показник зазнає зростання, проте мінімального - на 0,002, адже довгострокові пасиви є незмінними, а незначного зменшення зазнають необоротні активи державного підприємства. Відтак про збільшення рівня залежності підприємства від зовнішніх інвесторів вести мову недоцільно. Коефіцієнт довгострокового залучення позикових коштів має аналогічну динаміку змін, як в попереднього показника, а саме: у сторону зменшення в 2014-2015 роках і в сторону мінімального зростання (на 0,001) протягом дев'яти місяців 2016-го року. Підґрунтям цього є зменшення підсумку власного капіталу в усіх періодах аналізу на ряду із зменшенням довгострокових зобов'язань у 2014-2015 періодах й відсутністю змін довгострокових пасивів протягом останнього звітного періоду. На підставі значень коефіцієнту структури позикового капіталу можна визначити частку довгострокових пасивів, отже, станом на 01.01.2014р. - 32,5%, станом на 01.01.2015р. - 11,6%, станом на 01.01.2016р. - 3,1% та станом на 01.10.2016р. - 3,3%. Зменшення частки довгострокових пасивів ДП Львівська ОДПЗ , що простежується в 2014-2015 роках, ґрунтується на більших темпах зменшення довгострокових зобов'язань, ніж темпи зниження поточних пасивів. Незначне зростання питомої ваги довгострокових зобов'язань, що спостерігається протягом останнього аналізованого періоду, пов'язане із відсутністю змін довгострокових пасивів боржника при зменшенні суми поточних пасивів. Коефіцієнт співвідношення позикових та власних коштів у аналізованих періодах характеризується зниженням, що можна оцінити позитивно. Показник фінансового лівереджу має ідентичні значення та тенденції змін, а відтак на кінець 2013-2015 років і дев'яти місяців 2016-го року його значення перевищує допустиму межу (0,25). Значення коефіцієнту Бівера за наслідками 2013- го року не перевищує 0,2 (встановлену межу), хоча має додатне значення: 0,001, адже сума отриманого товариством прибутку має порівняно незначні обсяги до позикового капіталу. Протягом наступних періодів, що підпадають під аналіз, даний показник є від'ємним, тобто це відображає небажане скорочення частки прибутку, яка направляється на розвиток виробництва, як зазначалось дані періоди господарювання для ДП Львівська ОДПЗ характеризуються отриманням збитку. Коефіцієнт забезпечення власними засобами на кінець 2013-2014 років не перевищує граничне значення (0,1), адже становить 0,009 і 0,031. Внаслідок незадовільної динаміки в сторону зниження в 2015-му році та протягом дев'яти місяців 2015-го року, значення даного коефіцієнту і надалі перебувають нижче граничної межі, оскільки є від'ємними. Враховуючи викладене, використання позасудових заходів покращення платоспроможності є неможливим. Показник поточної платоспроможності, який на всі дати, що фігурують в аналізі має від'ємне значення (враховуючи відсутність достатньої кількості грошових коштів), та решту фінансових коефіцієнтів підтверджують, що у підприємства є значні проблеми щодо платоспроможності, зниження фінансової стабільності та автономії.

Вище перелічені ознаки та наведені дані мають негативний характер та свідчать про нестійкий фінансовий стан державного підприємства Львівська ОДПЗ , який характеризується ознаками критичної неплатоспроможності та відповідає стану потенційного банкрутства, коли задоволення кредиторських вимог та боргів підприємства можливе шляхом застосування ліквідаційної процедури.

Враховуючи дані аналізу можна зробити висновок, що ознаки поточної неплатоспроможності в боржника присутні протягом усіх аналізованих періодів. За наслідками 2013-2015 років і дев'яти місяців 2016-го року оборотні активи поступаються за обсягом сумі поточних зобов'язань ДП Львівська ОДПЗ , тобто коефіцієнт покриття в даних періодах становить менше 1, а саме 0,468, 0,112, 0,001 (0,00108) і 0,001 (0,00114). Тенденція змін коефіцієнту покриття простежується в сторону зменшення в 2014-2015 роках, а мінімальне зростання спостерігається лише за наслідками 2016-го аналізованого періоду. Вищеописані тенденції пояснюються співвідношенням темпів зменшення оборотних активів, зокрема в 2014-2016 аналізованих періодах (в 6,183, 131,925 і 1,036 раз відповідно) і темпів змін поточних зобов'язань в сторону зростання в даних періодах (в 1,481, 1,267 і 1,093 раз відповідно). Відтак на останню звітну дату, що фігурує при проведенні аналізу коефіцієнт покриття сягає значення в тисячу раз меншого від встановленого нормативу. Показник забезпечення зобов'язань боржника усіма його активами за наслідками 2013-2015 років і дев'яти місяців 2016,-го року на основі даних фінансової звітності боржника перевищує 1, а тенденції, шо супроводжують даний показник простежуються в сторону зростання. Враховуючи описані зміни оборотних активів та поточних зобов'язань боржника на динаміку значення показника забезпечення зобов'язань боржника усіма його активами впливають також зміни необоротних активів у сторону зменшення - в 1,385, 1,213 і 1,071 раз відповідно до періодів і зниження довгострокових пасивів в ДП Львівська ОДПЗ протягом 2014- 2015 років у 5,460 і 5,225 раз відповідно. Відтак, станом на 01 жовтня 2016-го року показник забезпечення зобов'язань боржника усіма його активами свідчить про те, що позиковий капітал ДП Львівська ОДПЗ не перевищує суму усіх його активів (тобто і необоротних, і оборотних). Варто зауважити, що згадані необоротні активи в основному складаються із незавершеного будівництва та основних засобів, які представлені у вигляді об'єктів протипаводкового захисту. Відтак ймовірне використання даних об'єктів для погашення зобов'язань підприємства не є можливим, адже вищезазначені об'єкти протипаводкового захисту відповідно до ДБН В.2.4-3:2010 "Гідротехнічні споруди. Основні положення" належать до основних (постійних) гідротехнічних споруд. Відповідно до класу наслідків (відповідальності), аварія берегоукріплювальних споруд може привести до наслідків катастрофічного характеру (внаслідок зсуву, підмиву). Окрім того, гідротехнічні споруди є неподільною нерухомою річчю, переміщення, розбирання та поділ якої неможливо здійснити без зміни цільового призначення - запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, тому відчуження, поділ та розбирання об'єктів протипаводкового захисту, які перебувають на балансі підприємства також є неможливим. Керуючись інформацією, зазначеною у Листі Державного агентства водних ресурсів №1395/5/5/1 1-17 від 15 березня 2017 року, підтверджується позиція, що основні фонди боржника не можуть бути включені до ліквідаційної маси та відповідно не можуть бути відчужені з метою задоволення вимог кредиторів ДП "Львівська ОДПЗ". Враховуючи зазначене та зважаючи на суму решти активів підприємства, коефіцієнт покриття та показник забезпечення зобов'язань боржника усіма його активами становлять значно менше 1. Окрім цього, на момент звернення до суду щодо порушення провадження у справі про банкрутство боржник не мав фактичної можливості задоволення вимог кредиторів та погашення усіх зобов'язань, тобто справжній фінансовий стан підприємства не дає змогу йому виконати свої зобов'язання. Користуючись Методичними рекомендаціями, що затвердженні Міністерством економіки щодо визначення ознак фіктивного банкрутства можна зробити висновок про їх відсутність.

Проаналізувавши діяльність ДП Львівська ОДПЗ можна зробити висновок, що діяльність підприємство намагалось проводити досить планомірну, ці намагання знаходили результат у фінансовому аспекті, проте не завжди стійкому. Зокрема зазначимо, що Державне підприємство Львівська обласна дирекція з протипаводкового захисту є державним унітарним суб'єктом підприємницької діяльності, що засноване на державній власності і утворене наказом Державного комітету України по водному господарству від 09.09.2009р. № 150 Про затвердження статуту Державного підприємства Львівська обласна дирекція протипаводкового захисту . Підприємство створено з метою виконання інвестиційного проекту Реалізація комплексного протипаводкового захисту у Львівській області відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 08.07.2009р. № 856 Про залучення у 2009 році іноземного кредиту під державну гарантію для реалізації інвестиційного проекту комплексного протипаводкового захисту у Львівській області на 2009 - 2011 роки з урахуванням Державної цільової програми комплексного протипаводкового захисту в басейнах річок Дністра, Пруту та Сірету, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2008- го року N 1151, засноване на державній власності та належить до сфери управління Держводагентства. Забезпечення зобов'язань боржника, тобто суми позикового капіталу, до складу якого входять і довгострокові, і поточні борги його оборотними активами має наступні значення: 0,316, 0,099, 0,001 (0,00104) і 0,001 (0,00110), відтак за наслідками всіх звітних аналізованих періодів не перевищує 1. Співвідношення усіх активів боржника та його зобов'язань за наслідками 2013-2015 років і дев'яти місяців 2016-го року має значення, що перевищує 1, а саме: 1,103, 1,203, 1,265 і 1,287, адже понад 99% в загальному обсязі активів становлять саме необоротні. Як зазначалось, на виконання покладених на ДП ЛОДПЗ завдань підприємством було здійснено будівництво та реконструкція низки дамб та інших гідротехнічних споруд (існуючі необоротні активи). Вищезазначені об'єкти протипаводкового захисту відповідно до ДБН В.2.4-3:2010 "Гідротехнічні споруди. Основні положення" належать до основних (постійних) гідротехнічних споруд. Відповідно до класу наслідків (відповідальності), аварія берегоукріплювальних споруд може привести до наслідків катастрофічного характеру (внаслідок зсуву, підмиву). Частина з них є незавершеним об'єктами нерухомості, що не були закінченими з причин відсутності фінансування. їх завершення здійснюватиметься на замовлення Державного агентства водних ресурсів визначеними водогосподарськими підприємствами. Згідно ч. 2 ст. 2 ЗУ Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності не можуть бути об'єктами передачі з державної у комунальну власність: об'єкти, право власності на які не зареєстровано в установленому законом порядку та об'єкти, будівництво яких фактично продовжується за рахунок державних капітальних вкладень, до введення їх в експлуатацію. Метою та призначенням будівництва цих об'єктів була ліквідація наслідків шкідливої дії вод, збереження, відтворення водних ресурсів та усунення можливості впливу шкідливої дії вод у майбутньому. Окрім того, гідротехнічні споруди є неподільною нерухомою річчю, переміщення, розбирання та поділ якої неможливо здійснити без зміни цільового призначення - запобігання виникненню надзвичайних ситуацій. Згідно п.4.7 Статуту ДП Львівська ОДПЗ , затвердженого наказом Держводагенства від 04.07.2011р. №96, кошти та майно, що виділені на фінансування капітальних вкладень, якими підприємство розпоряджається відповідно до покладених на нього п.2.1.1 та 2.1.2 цього ж Статуту завдань, у тому числі і об'єкти протипаводкового захисту, не належать йому на правах повного господарського відання. Відповідно, зазначені об'єкти не можуть бути включені до ліквідаційної маси та відповідно не можуть відчужуватися на виконання ст. 42 ЗУ Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом . Виходячи із вищенаведеного, варто зазначити, що навіть вживши певних заходів підприємство не могло би власними силами і засобами погасити усі борги. Щодо неправомірних дій відповідальних осіб боржника при проведенні аналізу інформації нема, тому враховуючи дані системи показників оцінки фінансового стану та особливі умови господарювання ДП Львівська ОДПЗ економічні ознаки дій з доведення до банкрутства відсутні. Ознаки навмисного погіршення фінансово- господарського стану товариства також встановити важко, оскільки на підприємстві не мало місця приховування та заниження оцінки майна, яке знаходиться у розпорядженні; штучне збільшення розміру кредиторської і дебіторської заборгованості; необгрунтоване зменшення або збільшення штату підприємства та інвестиційна діяльність.

В процесі аналізу не встановлено, що боржником подані недостовірні відомості про своє майно в фінансовій звітності або в інших документах, що свідчать про його фінансове та майнове становище, хоча мають місце певні похибки у розрізі звітних форм, які в свою чергу не впливають на оцінювання фінансового стану підприємства. Ознаки дій з приховування банкрутства відсутні. Керуючись Методичними рекомендаціями слід зазначити, що мають місце ознаки фінансової неспроможності ДП Львівська ОДПЗ . До таких ознак відносимо відхилення показників ліквідності від граничного значення, наявність значної (понад триста мінімальних розмірів заробітної плати) суми непогашених боргових зобов'язань, зокрема строки платежів за якими настали, наявність значної суми непогашених боргових зобов'язань, визнаних юридичною особою-боржником та наявність провадження у справі про банкрутство. Приховування та заниження оцінки майна, яке знаходиться у розпорядженні товариства відсутні, структура доходів та витрат у розрізі видів діяльності нормальна.

Внаслідок проведеного аналізу ДП Львівська ОДПЗ досліджено не лише фактичну платоспроможність, ліквідність і фінансову стабільність, а й перспективу зростання ділової активності господарювання, про яку на даний момент мову вести важко, адже дане підприємство було засноване на державній власності та створене з метою здійснення особливих покладених на нього завдань, а саме виконання інвестиційного проекту Реалізація комплексного протипаводкового захисту у Львівській області відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 08.07.09 № 856.

За наслідками проведення фінансового аналізу формулюються пропозиції щодо подальшої діяльності підприємства з метою досягнення стійкого фінансового стану. На практиці в першу чергу реорганізовують ведення виробництва і збуту. Для цього існують певні принципи взаємовідносин з клієнтами, які можна викласти так: продавай за готівку; купуй у кредит; кредитуй покупця на менший строк, ніж одержуєш кредит у постачальника; укладаючи угоди, визначай і перевіряй платоспроможність укладеного договору. Це дає змогу активізувати господарську діяльність, покращити фінансовий стан підприємства, сприяти розвитку маркетингової діяльності як основи ринкової економіки, спрямованої на ефективне господарювання та задоволення потреб колективу підприємства. Дані пропозиції не потребують додаткових джерел фінансування та великих капіталовкладень. Проте ситуація щодо неплатоспроможності ДП Львівська ОДПЗ та подальшої господарської діяльності дещо не підпадає під вищенаведені поради.

Реальні пропозиції першочергового характеру, які зазвичай використовуються за наслідками проведення аналізу, - це проведення інвентаризації, проведення незалежної оцінки майна та активів; проведення ретельної перевірки дебіторської заборгованості по строках виникнення та термінах стягнення - це дасть змогу чітко сформувати перелік активів, якими володіє ДП Львівська ОДПЗ . Як було встановлено під час проведення аналізу в наявності боржника перебувають нематеріальні активи, незавершені капітальні інвестиції, основні засоби, довгострокові фінансові інвестиції, які обліковуються за методом участі в капіталі інших підприємств, виробничі запаси, дебіторська заборгованість у розрізі балансових статей та грошові кошти. Слід зважити, що ринкова вартість частини основних засобів, зокрема офісної комп'ютерної техніки та нематеріальних активів у складі програмного забезпечення на момент проведення аналізу невідома, а залишкова їх вартість за даними фінансової звітності становить близько двох-трьох тисяч гривень. Рівень ліквідності довгострокових фінансових інвестицій встановити без деталізації додаткових аспектів, на даний момент не є можливим по причині відсутності інформації щодо оціночної вартості права ДП ЛОДПЗ на вклад до статутного капіталу ДП Прикарпатська РДВБ . Зважаючи на склад незавершених капітальних інвестиції та будівель і споруд (їх асортимент, номенклатуру, характеристику, цільове призначення та ін.), про певний рівень ліквідності та майбутньої економічної ефективності щодо використання для погашення зобов'язань підприємства є малоймовірним з майже нульовим прогнозованим рівнем. Як зазначалось, вищезазначені об'єкти протипаводкового захисту належать до основних (постійних) гідротехнічних споруд, аварія яких може привести до наслідків катастрофічного характеру. Частина з них є незавершеним об'єктами нерухомості, що не були закінченими з причин відсутності фінансування. Виходячи із вищезазначених нормативних визначень категорії обліковуваних на балансі активів і їх цільового призначення, а саме, задля попередження шкідливої дії води і ліквідація її наслідків в басейнах річок Дністра, Пруту та Сірету на майбутнє, задля уникнення аварій берегоукріплювальних споруд, - дії щодо відчуження, поділу та (або) розбирання об'єктів протипаводкового захисту, які перебувають на балансі підприємства суперечать основній меті їх створення та можуть призвести до непередбачуваних наслідків та стихійних лих. Враховуючи викладене, використання незавершених капітальних інвестицій та домінуючої частини основних засобів, що в загальному становлять 99,89% усіх активів підприємства з метою повного погашення вимог кредиторів не є можливим. Також у підприємства наявні господарюванням. Можливість розглядати дебіторську заборгованість, що обліковується у фінансовій звітності боржника резервом для отримання джерел на покриття боргів підприємства безперечно існує, проте сума яку можна буде отримати не дасть змоги погасити усі існуючі зобов'язання та й чітко встановити дану суму на даний момент важко, адже існують сумніви щодо реальності та непростроченості даного активу. Також ймовірним варіантом подальших дій щодо зазначених об'єктів протипаводкового захисту є їх безоплатна передача Державному агентству водних ресурсів або територіальним органам водного господарства, що належать до сфери управління (підпорядкування) держводагентства. Листом Державного агентства водних ресурсів № 1395/5/5/11-17 від 15 березня 2017 року також висловлюється позиція, що основні фонди боржника, а саме об'єкти протипаводкового захисту, які збудовано та реконструйовано за рахунок бюджетних коштів та одержаних під гарантію Кабінету Міністрів України в 2009-2010 роках кредитних коштів, зокрема об'єкти з будівництва, реконструкції, розширення, відновлення, технічного переоснащення, капітального ремонту об'єктів протипаводкового захисту у Львівській області, не можуть бути включені до ліквідаційної маси та відповідно не можуть бути відчужені з метою задоволення вимог кредиторів ДП "Львівська ОДПЗ". Отже, з врахуванням недостатності суми грошових коштів та активів боржника для погашення існуючих боргів (кредиторських вимог), застосування ліквідаційної процедури є єдиним доцільним рішенням щодо майбутнього підприємства. Як наслідок, Наказом Держводагентства від 13 червня 2016-го року № 76 прийнято рішення про припинення діяльності ДП Львівська ОДПЗ шляхом його ліквідації як результату виконання покладених на нього завдань, та недоцільності його утримання та функціонування .

Крім цього, на виконання п.12 ч.2 ст.41 Закону, щодо заходів спрямованих на пошук, виявлення та повернення майна банкрута розпорядником майна здійснено запити у органи реєстрації майнових та інших прав суб'єктів господарювання та отримано наступні відповіді:

• про відсутність виконавчих проваджень від управління державної виконавчої служби ГТУЮ у Львівській області (лист №09.1-45/В9-127 від 16.01.2017р.)

• про наявність одного виконавчого провадження №53056275 з примусового виконання наказу №914/4131/15 від 11.01.2016р. виданого Господарським судом Львівської області про стягнення з Державного підприємства Львівська обласна дирекція з протипаводкового захисту на користь ОСОБА_5 Леополіс-плюс (м.Трускавець,

вул.Суховоля,54а код ЄДРПОУ 34596894, Львівська обл.) боргу в розмірі 282 200грн. та 4233грн. судового збору і винесення постанови від 29.12.2016 р. про зупинення виконавчого провадження відповідно до п.4 ч.І ст.34 ЗУ Про виконавче провадження у зв'язку з порушенням провадження у справі про банкрутство, Державного підприємства Львівська обласна дирекція з протипаводкового захисту від Личаківського відділу державної виконавчої служби м. Львів ГТУЮ у Львівській області (лист №15/681 від 17.01.2017р.)

• про відсутність вагонів та локомотивів від ПАТ Укрзалізниця (лист №Ц-2/4-23/219-17 від 19.01.2017р.)

• про відсутність податкового боргу від Личаківської об'єднаної державної податкової інспекції та про наявність відкритих рахунків у АТ Укрексімбанк (лист №481/08-01/11 від 13.01.2017р.).

• про відсутність руху коштів на поточних рахунках в національній валюті Держаного підприємства "Львівська обласна дирекція з протипаводкого захисту 2600100014005,2604510004005 за період з 01 січня 2016 року по 31 грудня 2016року,а також про відсутність коштів на поточних рахунках в національній валюті станом на 01 лютого 2017 року,- від АТ Укрексімбанк (лист №060-10/305 від 13.02.2017р.).

• про відсутність авіаційної техніки від Департаменту льотної придатності Державіаслужби (лист №12.1.19-588 від 19.01.2017р.).

• про відсутність зареєстрованих підіймальних споруд, великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів, що не підлягають експлуатації на вулично-дорожній мережі загального користування від Головного управління держпраці у Львівській області (лист №288/1/9-09 від 12.01.2017р.)

• про відсутність зареєстрованих підіймальних споруд та котлів від Головного управління Держпраці у Київській області (лист №5.2/352 від 13.01.2017р).

• про відсутність цінностей та дебіторської заборгованості від Державного агентства резерву України (лист №195/0/4 від 19.01.2017р.).

• про відсутність зареєстрованих унікальних об'єктів космічної діяльності, космічної техніки та ліцензії на право здійснення космічної діяльності від Державного космічного агентства України (лист №138/10-МЗ.3/17 від 12.01.2017р.).

• про відсутність інформації щодо митного оформлення експортно-імпортних операцій Державного підприємства Львівська обласна дирекція з протипаводкового захисту від Львівської митниці ДФС України (лист №773/10/13-70-18/46 від 12.01.2017р.)

• про відсутність ліцензій та дозволів у сфері зв'язку та інформатизації від Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації (лист №02-865/111 від 08.02.2017р).

• про відсутність у Державному реєстрі випусків цінних паперів станом на 18.01.2017 інформації щодо реєстрації випуску цінних паперів та серед власників,які володіють значними пакетами акцій (10 відсотків і більше статутного капіталу)емітентів,- від Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (листи №№ 09/01/2116 від

03.02.2017р. та 09/01/2116 від 03.02.2017р).

• про відсутність згідно земельно-кадастрових даних станом на 01.01.2013р., інформації про наявні і зареєстровані державні акти на право власності, право постійного користування та договорів оренди земельними ділянками у м. Львові, м. Винники, смт. Брюховичі та смт. Рудно,- від відділу Держгеокадастру у м. Львові (лист№33-1323-0.2-175/2-17 від 20.01.2017р.)

• про відсутність записів щодо суден власником або судновласником яких є юридична особа Дії Львівська обласна дирекція з протипаводкового захисту ,-від Державної служби з питань безпеки на транспорті (лист від 30.01.2017р. №839/02/15-17).

• про відсутність сільськогосподарської техніки та інших засобів що підлягають реєстрації, - від Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області (лист від 03.04.2017р..№ 7-1-13/1676)

• про відсутність запитуваної інформації від Регіонального відділення ФДМУ по Львівській області (лист №11-13-0335 від 13.01.2017р.); Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (лист №04.1/01/19 від 11.01.2017р.); Державної служби інтелектуальної власності України (лист №30/2017 від 13.01.17 р.) Обласного комунального підприємства БТІ та ЕО (лист №52 від 13.01.17 р.).

• У відповідності до інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, з реєстру заборон відчуження об'єктів нерухомого майна та з Державного реєстру іпотек станом на 29.12.2016р. № 77429038, не встановлено зареєстрованого права власності на об'єкти нерухомого майна.

• У відповідності до витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань від 29.12.2016 за № НОМЕР_1 станом на 29.12.2016р. відповідно до критеріїв пошуку Державного підприємства Львівська обласна дирекція з протипаводкового захисту - як засновника-юридичної особи записів не знайдено.

Також Департаментом Державної архітектурно-будівельної інспекції у Львівській області (лист №1013-6/150-17 від 12.01.2017р.) надано інформацію щодо видачі/реєстрації документів дозвільного та декларативного характеру на виконання підготовчих та будівельних робіт та ліцензій на провадження господарської діяльності, пов'язаної зі створенням об'єктів архітектури від), а саме:

У червні 2011 року зареєстровано за № ЛВ 008311001909 декларацію про початок виконання будівельних робіт на об'єкт Берегоукріплення р. Стрий у м. Турка Львівської області, Ш-кат ;

За № ЛВ 008311001908 зареєстровано декларацію про початок виконання будівельних робіт на об'єкт Захист с. Раневичі від підтоплення паводковими водами р. Ти смен и ця Дрогобицького району Львівської області. Ш-кат. :

За № ЛВ 008311001907 зареєстровано декларацію про початок виконання будівельних робіт на об'єкт Руслорегулюючі та берегоукріплюючі роботи на р. Бистриця в районі с. Верхній Дорожів Дрогобицького району Львівської області, Ш-кат ;.

У листопаді 2011 року зареєстровано за № ЛВ 014311076118 декларацію про готовність об'єкта до експлуатації на об'єкт ОСОБА_9 захисту с. Бабино від підтоплення наводками водами р. Стрв'яж Старосамбірського р-н Категорія складності III ;

У грудні 2011 року зареєстровано за № ЛВ 014311117328 декларацію про готовність об'єкта до експлуатації на об'єкт Будівництво " Берегоукріплення р.Стрий у м.Турка Турківського р-ну Львівської області".Нове будівництво. Категорія складності III ;

За №ЛВ 014311115743 зареєстровано декларацію про готовність об'єкта до експлуатації на об'єкт Руслорегулюючі роботи на р. Стрий для захисту с. Іванівні Жидачівського р-ну ОСОБА_9 будівництво Категорія 2 ;

За №ЛВ 014311115742 зареєстровано декларацію про готовність об'єкта до експлуатації ма об'єкт Покращення екологічного стану р. Зубра в районі с. 'Гростянець, Луківець Миколаївського р-ну ОСОБА_9 будівництво Категорія 1 ;

За №ЛВ 014311115741 Берегоукріплення р. Стрий в с. Ластівка Турківського р-ну ОСОБА_9 будівництво Категорія З

За № ЛВ 0143 111 15740 зареєстровано декларацію про готовність об'єкта до експлуатації па об'єкт Руслорегулюючі роботи на р. Дністер в районі с. Камяне Жидачівського р-ну ОСОБА_9 будівництво Категорія З ;

За №ЛВ 008211110732 зареєстровано декларацію про початок виконання будівельних робіт на об'єкт Берегоукріплення р. Стрий в с. Ластівка Турківського р-иу ОСОБА_9 будівництво Категорія З ;

За №ЛВ 0083111 10731 зареєстровано декларацію про початок виконання будівельних робіт на об'єкт Будівництво "Протипаводкових та берегоукріпляючих заходів на р. Бар в райоиі с. Лішня Дрогобицького р-ну Львівської області"; ІІІ\ категорія складності ;

За № ЛВ 008311108180 зареєстровано декларацію про початок виконання будівельних робіт на об'єкт Руслорегулюючі роботи на р. Дністер в районі с. Камяне Жидачівського р-ну ОСОБА_9 будівництво Категорія З ;

За № ЛВ 008211108179 зареєстровано декларацію про початок виконання будівельних робіт на об'єкт Руслорегулюючі роботи на р. Стрий для захисту с. Іванівці Жидачівського р-ну ОСОБА_9 будівництво Категорія 2 ;

За №ЛВ 008111108178 зареєстровано декларацію про початок виконання будівельних робіт на об'єкт Покращення екологічного стану р. Зубра в районі с. Тростянець, Луківець Миколаївського р-ну ОСОБА_9 будівництво Категорія 1 ;

За №ЛВ 008311108177 зареєстровано декларацію про початок виконання будівельних робіт на об'єкт Акумуляція паводкового стоку на правобережній заплаві р. Дністер біля с. Чайковичі Самбірського р-ну (II черга) ОСОБА_9 будівництво Категорія З ;

За №ЛВ 008311108176 зареєстровано декларацію про початок виконання будівельних робіт на об'єкт Акумуляція паводкового стоку на правобережній заплаві р. Дністер біля с. Чайковичі Самбірського р-ну (III черга) ОСОБА_9 будівництво Категорія З ;

За №ЛВ 00831 1108175 зареєстровано декларацію про початок виконання будівельних робіт на об'єкт Регулюючі та берегоукріплюючі роботи на р. Стрий для захисту від затоплення с.с. Кути, Миртюки, Гірне Стрийського р-ну ОСОБА_9 будівництво Категорія З ;

За № ЛВ 014311095566 зареєстровано декларацію про готовність об'єкта до експлуатації на об'єкт Будівництво захисту с. Язи від підтоплення паводковими водами р. Стрв'яж Самбірського р-ну Львівської області" Категорія складності 111 ;

У січні 2012 року зареєстровано за № ЛВ 008312001705 декларацію про початок виконання будівельних робіт на об'єкт Берегоукріплюючі заходи на р.Стрий в районі сіл Пчани.Воля ОСОБА_10 будівництво та реконструкція Жидачівського р-ну Львівської області" Категорія складності III ;

За №ЛВ 008312001693 зареєстровано декларацію про початок виконання будівельних робіт на об'єкт Реконструкція лівобережної дамби р. Дністер для захисту від затоплення паводковими водами с. Сусолів Самбірського р-ну категорія З ;

У квітні 2012 року зареєстровано зміну даних до декларації про початок виконання будівельних робіт за ЛВ 010312053079 на об'єкт Захист с. Раневичі від підтоплення паводковими водами р. Тисмениця; Дрогобицького району та за № ЛВ 010312053078 на об'єкт Руслорегулюючі та берегоукріплюючі роботи на р. Бистриця; с. Верхній Дорожів Дрогобицького району ;

За № ЛВ 008312053077 зареєстровано декларацію про початок виконання будівельних робіт па об'єкт Руслорегулюючі та берегоукріплюючі роботи на р. Радичівка; Дрогобицький р-н. с.Нагуєвичі ;

У травні 2012 року за №ЛВ 008312074782 зареєстровано декларацію про початок виконання будівельних робіт на об'єкт "Протипаводкові та протиерозійні заходи на р.Дністер на ділянці; Старосамбірського району с.Завадка

За № ЛВ 008312072573 зареєстровано декларацію про початок виконання будівельних робіт на об'єкт Берегоукріплюючі роботи правого берега р.Дністер. ОСОБА_9 ; район смт Журавно Жидачівського району Львівської області ;

За № ЛВ 008312072572 зареєстровано декларацію про початок виконання будівельних робіт на об'єкт Берегоукріплення р.Свіча. Реконструкція; с. Зарічне, с.Сулятичі Жидачівського району Львівської області ;

У липні 2012 року за № ЛВ 008312115900 зареєстровано декларацію про початок виконання будівельних робіт на об'єкт Руслорегулюючі та протипаводкові заходи на р. Бережниця та її притоках на ділянці; м.Моршин Стрийського району Львівської області

За № Л В 008312115286 зареєстровано декларацію про початок виконання будівельних робіт на об'єкт Протипаводкові та протиерозійні заходи на р.Дністер на ділянці м.Старий Самбір; Старосамбірського району. Нове будівництво ;

У серпні 2012 за № ЛВ 008312144945 зареєстровано декларацію про початок виконання будівельних робіт на об'єкт Захист від підтоплення територій житлових масивів га розчистка притоки р. Зубра з метою захисту від підтоплення житлових масиві; Пустомитівському р-н. ;

У вересні 2012 за №ЛВ 014312166278 зареєстровано декларацію про готовність зб'єкта до експлуатації на об'єкт "Руслорегулюючі та протипаводкові заходи на з.Бережниця та її притоках наділянці; м.Моршин Стрийського району Львівської області":

За №ЛВ 014312163957 зареєстровано декларацію про готовність об'єкта до експлуатації на об'єкт ОСОБА_9 захисту села Михайлевичі від підтоплення іаводковими водами р. Тисмениця; Дрогобицький р-н. с. Михайлевичі ;

За №ЛВ 014312158057 зареєстровано декларацію про готовність об'єкта до експлуатації на об'єкт ОСОБА_9 захисту від підтоплення територій житлових масивів та зозчистка притоки р. Зубра з метою захисту від підтоплення житлових масиві; Пустомитівському р-н. :

За №ЛВ 014312156145 зареєстровано декларацію про готовність об'єкта до експлуатації па об'єкт Захист села Почаєвичі від підтоплення паводковими водами р. Гисмениця; Дрогобицький р-н. с. Почаєвичі ;

За № ЛВ 014312156144 зареєстровано декларацію про готовність об'єкта до експлуатації на об'єкт Захист села Рихтичі від підтоплення паводковими водами р. Бар: Дрогобицький р-н. с. Рихтичі ;

За № ЛВ 014312156143 зареєстровано декларацію про готовність об'єкта до експлуатації на об'єкт Протипаводкові та берегоукріплюючі роботи на р. Бар: Дрогобицький р-н. с. Михайлевичі ;

За № ЛВ 014312156142 зареєстровано декларацію про готовність об'єкта до експлуатації на об'єкт Захист села Раневичі від підтоплення паводковими водами р. Гисмениця; Дрогобицький р-н. с. Раневичі ;

За №ЛВ 014312156141 зареєстровано декларацію про готовність об'єкта до експлуатації па об'єкт Руслорегулюючі та берегоукріплюючі роботи на р. Радичівка (І черга); Дрогобицький р-н. с.Нагуєвичі

У листопаді 2012 року зареєстровано за № ЛВ 014312232580 декларацію про готовність об'єкта до експлуатації Берегоукріплення р. Кропивянка для захисту від підтоплення с. Старий Кропивник; Дрогобицький р-н. с. Старий Кропивник ;

За № ЛВ 010312221789 зареєстровано зміну даних до декларації про початок виконання будівельних робіт на об'єкт Руслорегулюючі та берегоукріплюючі роботи на р. Бистриця; в районі с. Верхній Дорожів Дрогобицького району ;

За № ЛВ 010212221788 зареєстровано зміну даних до декларації про початок виконання будівельних робіт на об'єкт Будівництво "Протипаводкових та оерегоукріпляючих заходів на р. Бар; в рйоні с.Лішня Дрогобицького р-ну ;

За № ЛВ 010312221787 зареєстровано зміну даних до декларації про початок виконання будівельних робіт на об'єкт Акумуляція паводкового стоку на правобережній заплаві р. Дністер біля с. Чайковичі ;Самбірського р-ну (II черга) ОСОБА_9 будівництво. ;

За № ЛВ 010312221786 зареєстровано зміну даних до декларації про початок виконання будівельних робіт на об'єкт Акумуляція паводкового стоку на правобережній заплаві р. Дністер біля с.Чайковичі; Самбірського р-ну (III черга) ОСОБА_9 будівництво. ;

За №ЛВ 008312221257 зареєстровано декларацію про початок виконання будівельних робіт на об'єкт Берегоукріплення р. Кропивянка для захисту від підтоплення с. Старий Кропивник; Дрогобицький р-н. с. Старий Кропивник ;

За № ЛВ 008312220361 зареєстровано декларацію про початок виконання будівельних робіт на об'єкт "Організація поверхневого стоку в зоні акумулюючої ємності "Мости" ОСОБА_9; в межах Городоцького,Самбірського, Дрогобицького районів ;

За № ЛВ 010312219937 зареєстровано зміну даних до декларації про початок виконання будівельних робіт на об'єкт Берегоукріплення р.Свіча. Реконструкція; с.Зарічне, с.Сулятичі Жид ач і всь кого району ;

У березні 2013року за №ЛВ 083130770758 зареєстровано декларацію про початок виконання будівельних робіт на об'єкт Організація поверхневого стоку; Дрогобицький район с. Вологца та с. Грушів ;

За №ЛВ 143130730713 зареєстровано декларацію про готовність об'єкта до експлуатації на об'єкт Берегоукріплюючі роботи правого берега р.Дністер. ОСОБА_9 ; Львівська обл.Жидачівський р-н. смт.Журавно ;

За № ЛВ 103130730703 зареєстровано зміну даних до декларації про початок виконання будівельних робіт на об'єкт Берегоукріплюючі заходи на р.Стрий в районі сіл Пчани, ОСОБА_10; Львівська обл.Жидачівський р-и. с. Пчани, ОСОБА_10 ;

За № ЛВ 103130730685 зареєстровано зміну даних до декларації про початок виконання будівельних робіт на об'єкт Берегоукріплення р.Свіча, с.Зарічне с.Сулятичі. Реконструкція; Львівська обл.Жидачівський р-н. с.Зарічне с.Сулятичі. :

За № ЛВ 103130730672 зареєстровано зміну даних до декларації про початок виконання будівельних робіт на об'єкт Протипаводкові та протиерозійні заходи на р.Дністер на ділянці м.Старий Самбір; Львівська область Старосамбірський р-н. м.Старий Самбір ;

У травні 2013року за № ЛВ 083131380163 зареєстровано декларацію про початок виконання будівельних робіт на об'єкт Берегоукріплення та водопідпірпі споруди; Старосамбірський район с. Сушиця ;

У серпні 2013 року за № ЛВ 143132380056 зареєстровано декларацію про готовність об'єкта до експлуатації на об'єкт Захист с.Межиріччя від затоплення паводковими водами р.Стрий; Львівська область Жидачівський р-н. ;

За№ЛВ 143132380052 зареєстровано декларацію про готовність об'єкта до експлуатації па об'єкт Берегоукріплюючі заходи на р.Стрий в райцоні сіл Пчани, ОСОБА_10; Львівська область Жидачівський район ;

За № ЛВ 143132380048 зареєстровано декларацію про готовність об'єкта до експлуатації на об'єкт Реконструкція лівобережної дамби р.Дністер для захист) від затоплення паводковими водами; Львівська область Самбірський р-н. с.Сусолів ;

За № ЛВ 143132380044 зареєстровано декларацію про готовність об'єкта до експлуатації на об'єкт Організація поверхневого стоку (І-черга); Дрогобицький район с. Волоща та с. Грушів ;

За №ЛВ 143132380043 зареєстровано декларацію про готовність об'єкта до експлуатації на об'єкт Берегоукріплення та водопідпірпі споруди; Старосамбірський район с. Супгиця ;

За ЛЬЛВ 143132380042 зареєстровано декларацію про готовність об'єкта до експлуатації на об'єкт Організація поверхневого стоку в зоні акумулюючої ємності "Мости" ОСОБА_9(І-черга); Львівська область Городоцький район ;

За № ЛВ 143132380039 зареєстровано декларацію про готовність об'єкта до експлуатації на об'єкт Розчистка рік ОСОБА_8, Рата та їх иритоків для захисту від підтоплення сільських населених пунктів та сільськогосподарських угідь на території Жовківського району Львівської області; Львівська область Жовківський район ;

За №ЛВ 083132240963 зареєстровано декларацію про початок виконання будівельних робіт на об'єкт Розчистка рік ОСОБА_8, Рата та їх иритоків для захисту від підтоплення сільських населених пунктів та сільськогосподарських угідь на території Жовківського району Львівської області; Львівська область Жовківський район ;

У вересні 2013 року за № ЛВ 083132660885 зареєстровано декларацію про початок виконання будівельних робіт на об'єкт Організація поверхневого стоку в зоні акумулюючої ємності "Тершаків" Городоцького району Львівської області; поблизу с.Тсршаків Городоцького району Львівської області ;

За № ЛВ 083132510033 зареєстровано декларацію про початок виконання будівельних робіт на об'єкт Руслорегулюючі та берегоукріплюючі роботи на р. ОСОБА_2 (1-черга); Львівська область Старосамбірський р-н. с.Боневичі ;

За № ЛВ 083132510032 зареєстровано декларацію про початок виконання будівельних робіт на об'єкт Організація поверхневого стоку в зоні акумулюючої ємності "Чайковичі "(1- черга); Львівська область Самбірський р-н. с.Чайковичі;

У жовтні 2013 року за .№ ЛВ 143132930092 зареєстровано декларацію про готовність об'єкта до експлуатації на об'єкт Руслорегулюючі та берегоукріплюючі роботи на р. ОСОБА_2 (1- черга); Львівська область Старосамбірський р-н. с.Боневичі ;

За №ЛВ 143132930091 зареєстровано декларацію про готовність об'єкта до експлуатації на об'єкт Організація поверхневого стоку в зоні акумулюючої ємності Чайковичі"(І-черга); Львівська область Самбірський р-н. с.Чайковичі ;

За №ЛВ 143132930090 зареєстровано декларацію про готовність об'єкта до експлуатації па об'єкт Організація поверхневого стоку в зоні акумулюючої ємності Тершаків Городоцького району Львівської області; поблизу c.Тершаків Г'ородоцького району Львівської області ;

У листопаді 2013 року за №ЛВ 143133190516 зареєстровано декларацію про готовність об'єкта до експлуатації на об'єкт Берегоукріплення р.Свіча (І черга); Львівська область Жидачівський район, с. Зарічне, с. Сулятичі р. Свіча ;

За №ЛВ 143133190509 зареєстровано декларацію про готовність об'єкта до експлуатації на об'єкт Берегоукріплення р. Свіча (111 черга); Львівська область Жидачівський район, с. Зарічне, с. Сулятичі р. Свіча ;

За №ЛВ 143133190492 зареєстровано декларацію про готовність об'єкта до експлуатації на об'єкт Захист с. Верхній Лужок від підтоплення паводковими водами рік 1 Підбуж, Кільчин; Львівська область, Старосамбірський район, с. Верхній Лужок, ріки Підбуж, Кільчин

За №ЛВ 143133190459 зареєстровано декларацію про готовність об'єкта до експлуатації на об'єкт Протипаводкові та протиерозійні заходи на р.Дпістер па ділянці; Старосамбірський район с. Завадка, р. Дністер ;

За №ЛВ 143133190450 зареєстровано декларацію про готовність об'єкта до експлуатації на об'єкт Протипаводкові та протиерозійні заходи на р. Дністер на ділянці м. Старий Самбір: м. Старий Самбір ;

За №ЛВ 143153422858 зареєстровано декларацію про готовність об'єкта до експлуатації на об'єкт Берегоукріплення р.Свіча. Реконструкція: р.Свіча с.Зарічне, с.Сулятичі Жидачівського району .

• про наявність на обліку в Державному реєстрі за Боржником земельних ділянок загальною площею 13,624 га. на території Зарічанської сільської ради Жовківського району Львівської області, від Головного управління Держгеокадастру у Львівській області (лист №33-13-0.2-2780/2-17 від 08.02.2017р.)

• за даними бухгалтерського обліку підприємства на балансових рахунках відображено суму 53,0 тис.грн. - Довгострокових фінансових інвестицій які обліковуються за методом участі в капіталі іншого підприємства - ДП Прикарпатська РДВБ .

Крім цього, відповідно до наказу № 28-ОД від 22 грудня 2016р. розпорядником майна проведено інвентаризацію основних засобів та товарно-матеріальних цінностей станом на 31 грудня 2016 року ДП Львівська обласна дирекція з протипаводкового захисту , якою недостач або надлишків товарно-матеріальних цінностей не виявлено.

Проведеною інвентаризацією основних засобів та товарно-матеріальних цінностей встановлено наявність майнових активів підприємства-боржника на суму 134 912 575,43 грн.

Відповідно до балансу (звіту про фінансовий стан) боржника станом на останню звітну дату актив підприємства складає:

- Необоротні активи (код рядка 1095) 257 656 тис. грн.;

- Оборотні активи (код рядка 1195) 61 тис. грн., що разом становить 257 717 тис грн.

Пасив підприємства на кінець звітного періоду складає 193 462 тис. грн.

У той же час слід зазначити, що з активу в сумі 257 656 тис. грн. на погашення вимог кредиторів може бути використано актив вартість якого по даних бухгалтерського обліку становить 115 тис.грн.

Решта активу не може бути включена до ліквідаційної маси та відповідно не може бути відчужена з метою задоволення вимог кредиторів ДП Львівська ОДПЗ .

Враховуючи те, що відповідно до річного балансу ДП Львівська обласна дирекція з протипаводкового захисту на останню звітну дату до переліку основних засобів підприємства належать виключно об'єкти з будівництва, реконструкції, розширення, відновлення, технічного переоснащення, капітального ремонту об'єктів протипаводкового захисту у Л/о, а вищезазначені об'єкти протипаводкового захисту відповідно до ДБН В.2.4-3:2010 «Гідротехнічні споруди. Основні положення належить до основних (постійних) гідротехнічних споруд, розпорядник майна звернувся до Державного агентства водних ресурсів щодо можливості відчуження об'єктів протипаводкового захисту, які перебувають на балансі підприємства або відчуження складових частин споруд (будівельних матеріалів, які будуть отримані за умови демонтування споруд) з метою проведення розрахунків з кредиторами.

Держводагенство розглянуло звернення розпорядника майна ДП Львівська ОДПЗ щодо можливості відчуження об'єктів незавершеного будівництва (протипаводкових споруд), які обліковуються на балансі підприємства та повідомило про те, що згідно Згідно з п. 4.7. Статуту ДП Львівська ОДПЗ , затвердженого наказом Держводагентства від 04.07.2011р. № 96, кошти та майно, що виділені на фінансування капітальних вкладень, якими підприємство розпоряджається відповідно до покладених на нього п. 2.1.1 та 2.1.2. цього ж Статуту завдань, у тому числі і вищезазначені об'єкти протипаводкового захисту, не належать йому на правах повного господарського відання.

Враховуючи наведене та відповідно до ст. 42 Закону України Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом зазначені основні фонди не можуть бути включені до ліквідаційної маси та відповідно не можуть бути відчужені з метою задоволення вимог кредиторів ДП Львівська ОДПЗ .

З огляду на викладене, майнових активів, як вбачається з документів доданих до справи розпорядником майна, необхідних для погашення вимог кредиторів, у боржника недостатньо.

Розглянувши клопотання зборів кредиторів та комітету кредиторів, дослідивши матеріали справи, суд вважає, що зібрано достатньо доказів для визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури.

Сума кредиторських зобов'язань становить 727 901,00 грн., фактично пасиви перевищують суму активів.

Заяв від власника підприємства, кредиторів та інших осіб щодо його санації не поступало. Заяв про затвердження мирової угоди до суду не надходило.

З огляду на викладене, суд дійшов висновку задоволити клопотання розпорядника майна та комітету кредиторів, ввести процедуру ліквідації та відкрити ліквідаційну процедуру Державного підприємства Львівська обласна дирекція з протипаводкового захисту (79017, м. Львів, вул. Родини Крушельницьких, буд.14, кім.21; код ЄДРПОУ 36670377).

Відповідно до ч. 1 ст. 37 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» у випадках, передбачених цим Законом, господарський суд у судовому засіданні за участю сторін приймає постанову про визнання боржника банкрутом і відкриває ліквідаційну процедуру строком на дванадцять місяців. Банкрут - боржник, неспроможність якого виконати свої грошові зобов'язання встановлена господарським судом. Під ліквідацією розуміється припинення суб'єкта підприємницької діяльності, визнаного господарським судом банкрутом, з метою здійснення заходів щодо задоволення в порядку цього Закону вимог кредиторів шляхом продажу його майна.

Відповідно до вимог ст.114 Закону України Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом визначено, що кандидатура арбітражного керуючого для виконання повноважень керуючого санацією або ліквідатора визначається судом за клопотанням комітету кредиторів, а у разі відсутності такого клопотання - за ініціативою суду, крім випадків, передбачених цим Законом.

Комітетом кредиторів прийнято рішення про призначення ліквідатором у даній справі арбітражного керуючого ОСОБА_7, який подав на адресу суду заяву-згоду на призначення його ліквідатором у даній справі, копію свідоцтва про право здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) №473 від 12.03.13 р., копію свідоцтва про підвищення кваліфікації а/к №25-ІФ-СВ від 14.05.16 р., копію договору №3389671 від 01.03.17 р. страхування відповідальності арбітражного керуючого, довідку про діяльність ОСОБА_7, як арбітражного керуючого у справах про банкрутство та інші документи, що підтверджують кваліфікацію арбітражного керуючого.

З огляду на викладене, суд, враховуючи досвід роботи, який необхідно використати при здійсненні процедури відновлення платоспроможності підприємства боржника, дійшов висновку за можливе задоволити клопотання комітету кредиторів та призначити ліквідатором у даній справі арбітражного керуючого ОСОБА_7 (свідоцтво №473 від 12.03.13р., 79041, м.Львів, вул. Котика,7, оф.401).

Крім цього, Розпорядником майна арбітражним керуючим ОСОБА_4 подано клопотання про затвердження звіту арбітражного керуючого про нарахування і виплату грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат за підсумками процедури розпорядження майном, який схвалений комітетом кредиторів (протокол №2 від 24.04.17р.) в розмірі 25 847,00 грн.- грошова винагорода та 3 513,32 грн. - витрат, пов'язаних з виконанням повноважень розпорядника майна ДП Львівська обласна дирекція з протипаводкового захисту , м. Львів.

Джерелом оплати послуг арбітражного керуючого в процедурі розпорядження майном боржника є кошти заявника (ініціюючого кредитора) - ОСОБА_5 Леополіс-плюс .

У відповідності до вимог ст.115 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", встановлено, що грошова винагорода арбітражного керуючого за виконання повноважень розпорядника майна визначається в розмірі двох мінімальних заробітних плат за кожний місяць виконання ним повноважень або у розмірі середньомісячної заробітної плати керівника боржника за останні дванадцять місяців його роботи до порушення провадження у справі про банкрутство, якщо такий розмір перевищує дві мінімальні заробітні плати. Розмір грошової винагороди арбітражного керуючого за виконання повноважень розпорядника майна не може перевищувати п'яти мінімальних заробітних плат за кожний місяць виконання ним повноважень. Право грошової винагороди виникає в арбітражного керуючого в останній день кожного календарного місяця виконання ним повноважень розпорядника майна боржника. Сплата грошової винагороди арбітражному керуючому (розпоряднику майна) здійснюється шляхом її авансування заявником (кредитором або боржником) у розмірі, зазначеному у цій частині. Сума авансового платежу вноситься на депозитний рахунок нотаріуса та виплачується арбітражному керуючому (розпоряднику майна) за кожний місяць виконання ним повноважень розпорядника майна.

Основна грошова винагорода арбітражного керуючого за виконання повноважень керуючого санацією, ліквідатора визначається в розмірі двох середньомісячних заробітних плат керівника боржника за останні дванадцять місяців його роботи до введення господарським судом процедури санації боржника або відкриття процедури ліквідації банкрута за кожний місяць виконання арбітражним керуючим повноважень керуючого санацією або ліквідатора. Розмір основної грошової винагороди арбітражного керуючого за виконання повноважень керуючого санацією, ліквідатора не може перевищувати десять мінімальних заробітних плат за кожний місяць виконання ним повноважень.

Арбітражним керуючим ОСОБА_4 нараховано основну грошову винагороду за виконання повноважень розпорядника майна з врахуванням двох мінімальних заробітних плат.

Враховуючи вищенаведене, суд , в порядку ст.115 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» , дійшов висновку затвердити звіт розпорядника майна ОСОБА_4 про нарахування і виплату грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат за підсумками процедури розпорядження майном за період з 21.12. 2016 р. по 25.04.2017 р. в розмірі 25 847,00 грн.- грошова винагорода та 3 513,32 грн. - витрат, пов'язаних з виконанням повноважень розпорядника майна ДП Львівська обласна дирекція з протипаводкового захисту , м. Львів.

На підставі наведеного та керуючись ст.ст. 26, 37-48, 114,115 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» , суд, -

ПОСТАНОВИВ:

1. Процедуру розпорядження майном Державного підприємства Львівська обласна дирекція з протипаводкового захисту (79017, м. Львів, вул. Родини Крушельницьких, буд.14, кім.21; код ЄДРПОУ 36670377) припинити.

2 . Повноваження розпорядника майна ОСОБА_4 Петровича-припинити.

3. Затвердити звіт про нарахування та виплату грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат арбітражного керуючого-розпорядника майна ОСОБА_4 за період з 21.12. 2016 р. по 25.04.2017 р в розмірі 25 847,00 грн.- грошова винагорода та 3 513,32 грн. - витрат, пов'язаних з виконанням повноважень розпорядника майна ДП Львівська обласна дирекція з протипаводкового захисту , м. Львів.

4 . Державне підприємство Львівська обласна дирекція з протипаводкового захисту (79017, м. Львів, вул. Родини Крушельницьких, буд.14, кім.21; код ЄДРПОУ 36670377) визнати банкрутом та відкрити ліквідаційну процедуру.

5. Ліквідатором Державного підприємства Львівська обласна дирекція з протипаводкового захисту (79017, м. Львів, вул. Родини Крушельницьких, буд.14, кім.21; код ЄДРПОУ 36670377) призначити арбітражного керуючого ОСОБА_7 (свідоцтво №473 від 12.03.13р., 79041, м.Львів, вул. Котика,7, оф.401).

Ліквідатору відповідно до ст.ст. 37-48 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» здійснити ліквідаційну процедуру та подати звіт про виконану роботу і документально підтверджений баланс на затвердження суду у строк, встановлений ст. 37 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом»

6. Накладення арештів або інших обмежень щодо розпорядження майном банкрута не допускається.

7. З дня прийняття постанови господарська діяльність банкрута завершується закінченням технологічного циклу з виготовлення продукції у разі можливості її продажу за виключенням укладення та виконання договорів, що мають на меті захист майна банкрута або забезпечення його збереження (підтримання) у належному стані, договорів оренди майна, яке тимчасово не використовується, на період до його продажу в процедурі ліквідації тощо; строк виконання всіх грошових зобов'язань банкрута вважається таким, що настав; у банкрута не виникає жодних додаткових зобов'язань (у тому числі зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)), крім витрат, безпосередньо пов'язаних із здійсненням ліквідаційної процедури; припиняється нарахування неустойки (штрафу, пені), процентів та інших економічних санкцій за всіма видами заборгованості банкрута; відомості про фінансове становище банкрута перестають бути конфіденційними чи становити комерційну таємницю; продаж майна банкрута допускається в порядку, передбаченому цим Законом.

8. З дня прийняття господарським судом постанови про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури припиняються повноваження органів управління банкрута щодо управління банкрутом та розпорядження його майном, якщо цього не було зроблено раніше, керівник банкрута звільняється з роботи у зв'язку з банкрутством підприємства, а також припиняються повноваження власника (власників) майна банкрута.

9. З дня призначення ліквідатора до нього переходять права керівника (органів управління) юридичної особи- банкрута.

10. Протягом п'ятнадцяти днів з дня призначення ліквідатора відповідні посадові особи банкрута зобов'язані передати бухгалтерську та іншу документацію банкрута, печатки і штампи, матеріальні та інші цінності банкрута ліквідатору.

11. Судове засідання призначити на : 09.08.17 на 10:00 в приміщенні господарського суду Львівської області (м. Львів, вул. Личаківська, 128).

12. Оприлюднити на офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України оголошення про визнання Державного підприємства Львівська обласна дирекція з протипаводкового захисту (79017, м. Львів, вул. Родини Крушельницьких, буд.14, кім.21; код ЄДРПОУ 36670377) банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури.

13. Ліквідатору - повідомити усіх наявних кредиторів про час та місце судового засідання, звіт про виконану роботу.

14 . Участь в судовому засіданні учасників провадження у справі про банкрутство - обов'язкова.

15. Копію постанови надіслати банкруту, кредиторам, ліквідатору банкрута, Державному органу з питань банкрутства (відділу з питань банкрутства), ВДВС, державному реєстратору, Державному агентству водних ресурсів України.

Суддя Чорній Л.З.

СудГосподарський суд Львівської області
Дата ухвалення рішення26.04.2017
Оприлюднено04.05.2017
Номер документу66267299
СудочинствоГосподарське