РІВНЕНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
03 травня 2017 року Рівне №817/625/17
Суддя Рівненського окружного адміністративного суду Дорошенко Н.О., перевіривши виконання вимог статті 106 КАС України за позовною заявою
Дубенське об'єднане управління Пенсійного фонду України Рівненської області
до Публічного акціонерного товариства "Дубноцукор"
про стягнення заборгованості, -
В С Т А Н О В И В:
Дубенське об'єднане управління Пенсійного фонду України Рівненської області звернулось до Рівненського окружного адміністративного суду з позовом до Публічного акціонерного товариства "Дубноцукор" про стягнення заборгованості з відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій з лютого 2016 року по березень 2017 року в розмірі 26454,96 грн.
Згідно з п.3 ч.1 ст.107 КАС України суддя після одержання позовної заяви з'ясовує, чи відповідає позовна заява вимогам, встановленим статтею 106 цього Кодексу.
Перевіривши відповідність позовної заяви статті 106 КАС України, суддя встановив наступне.
Відповідно до частини 3 статті 106 КАС України суб'єкт владних повноважень при поданні адміністративного позову зобов'язаний додати до позовної заяви доказ надіслання рекомендованим листом з повідомленням про вручення відповідачу і третім особам копії позовної заяви та доданих до неї документів.
З матеріалів, долучених до адміністративного позову, встановлено, що позивачем не надано доказу надіслання відповідачу рекомендованим листом з повідомленням про вручення копії позовної заяви та доданих до неї документів, що стверджується актом ВДЗ Рівненського окружного адміністративного суду № 31 від 03.05.2017 про відсутність вкладень у конверті (пакеті).
Окрім того, згідно з ч.2 ст.106 КАС України на підтвердження обставин, якими обгрунтовуються позовні вимоги, позивач надає докази, а в разі неможливості - зазначає докази, які не може самостійно надати, із зазначенням причин неможливості подання таких доказів.
У тексті позовної заяви зазначено, що докази направлення відповідачу розрахунків з пільгових пенсій та підтвердження їх одержання додаються.
Суддею встановлено, що до адміністративного позову не додано розрахунку фактичних витрат на виплату та доставку пенсій ПАТ "Дубноцукор" за період лютий-березень 2017 року. Також з долучених до адміністративного позову ксерокопій поштових відправлень неможливо встановити їх одержувача та його адресу, а відтак відсутні належні докази надіслання відповідачу розрахунків фактичних витрат на виплату та доставку пенсій за адресою, зазначеною в ЄДР та в адміністративному позові.
Відповідно до ч.1 ст.108 КАС України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтею 106 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків.
За таких обставин позовну заяву слід залишити без руху. Позивачу недоліки позовної заяви слід усунути у спосіб подання до суду доказу надіслання рекомендованим листом з повідомленням про вручення відповідачу копії позовної заяви та доданих до неї документів; розрахунку фактичних витрат на виплату та доставку пенсій за період лютий-березень 2017 року; належних доказів надіслання відповідачу розрахунків фактичних витрат на виплату та доставку пенсій за адресою, зазначеною в ЄДР та в адміністративному позові.
Для усунення недоліків судом встановлюється строк до 14 травня 2017 року
Керуючись частиною 1 статті 108 КАС України, суддя, -
У Х В А Л И В:
Позовну заяву Дубенське об'єднане управління Пенсійного фонду України Рівненської області до Публічного акціонерного товариства "Дубноцукор" про стягнення заборгованості - залишити без руху.
Встановити Дубенському об'єднаному управлінню Пенсійного фонду України Рівненської області строк для усунення недоліків позовної заяви - до 14 травня 2017 року.
Копію ухвали невідкладно надіслати особі, що звернулась з позовом.
Ухвала суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.
Апеляційна скарга подається до Житомирського апеляційного адміністративного суду через Рівненський окружний адміністративний суд. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до Житомирського апеляційного адміністративного суду.
Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. У разі якщо ухвалу було постановлено в письмовому провадженні або згідно з частиною третьою статті 160 КАС України, або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Якщо суб'єкта владних повноважень у випадках та порядку, передбачених частиною четвертою статті 167 КАС України, було повідомлено про можливість отримання копії ухвали суду безпосередньо в суді, то п'ятиденний строк на апеляційне оскарження ухвали суду обчислюється з наступного дня після закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії ухвали суду.
Суддя Дорошенко Н.О.
Суд | Рівненський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 03.05.2017 |
Оприлюднено | 05.05.2017 |
Номер документу | 66293467 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Рівненський окружний адміністративний суд
Дорошенко Н.О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні