ЛИЧАКІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ЛЬВОВА

УХВАЛА

Справа №463/2047/17

Провадження №1-кс/463/449/17

У Х В А Л А

про тимчасовий доступ до речей і документів

28 квітня 2017 року слідчий суддя Личаківського районного суду м. Львова Головатий Р. Я., з участю секретаря судових засідань - ОСОБА_1, старшого слідчого - Шикоряка М.М., розглянувши клопотання старшого слідчого СВ Личаківського ВП ГУ НП у Львівській області ОСОБА_2, погоджене заступником начальника Личаківського відділу Львівської місцевої прокуратури №1 ОСОБА_3, про тимчасовий доступ до речей і документів, -

встановив:

старший слідчий СВ Личаківського ВП ГУ НП у Львівській області за погодженням з прокурором у зв'язку з розслідуванням кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст. 191 КК України, відомості про яке внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12017140040001017 від 24.04.2017 року, звернувся з клопотанням до слідчого судді Личаківського районного суду м. Львова про надання (забезпечення) тимчасового доступу, з можливістю вилучення, до речей і документів, що перебувають у володінні товариства з обмеженою відповідальністю ТЕКО ЛІМІТЕД код ЄДРПОУ 39541808, що знаходиться за адресою: м. Львів, вул. Зелена, 204, а саме: оригіналів всіх наявних документів щодо виконання робіт по об'єкту будівництва велосипедної доріжки від вул. Варшавської до смт. Брюховичі, в тому числі договорів, актів приймання виконаних КБ-2в, КБ-3, накладних, платіжних документів, актів контрольного обстеження, актів демонтажу, актів передачі товарно-матеріальних цінностей на відповідальне зберігання, журналів технічного нагляду, звітів про використання бюджетних коштів, а також відомостей та інших документів щодо нарахування та виплати заробітних плат працівникам, сплати єдиного соціального внеску до Пенсійного фонду України із заробітної плати працюючих, штатних розписів, наказів про прийняття на роботу, посадових інструкцій відповідальних осіб на вказаному об'єкті.

Зважаючи на вимоги ст.163 КПК України вважаю можливим розглядати клопотання у відсутності особи, у володінні якої знаходяться документи, тимчасовий дозвіл на доступ до яких та можливість їхнього вилучення просить слідчий.

Заслухавши думку слідчого, який просив задовольнити подане клопотання, дослідивши матеріали клопотання та докази, додані до такого, слідчий суддя встановив наступне.

Згідно з ч.5 ст.163 КПК України слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи: 1) перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи; 2) самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв'язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні.

Відповідно до ч.7 ст.163 КПК України слідчий суддя в ухвалі про надання тимчасового доступу до речей і документів може дати розпорядження про надання можливості вилучення речей і документів, якщо сторона кримінального провадження доведе наявність достатніх підстав вважати, що без такого вилучення існує реальна загроза зміни або знищення речей чи документів, або таке вилучення необхідне для досягнення мети отримання доступу до речей і документів.

Зважаючи на вищевказані обставини, те, що оригінали всіх наявних документів щодо виконання робіт по об'єкту будівництва велосипедної доріжки від вул. Варшавської до смт. Брюховичі, в тому числі договорів, актів приймання виконаних КБ-2в, КБ-3, накладних, платіжних документів, актів контрольного обстеження, актів демонтажу, актів передачі товарно-матеріальних цінностей на відповідальне зберігання, журналів технічного нагляду, звітів про використання бюджетних коштів, знаходяться у володінні товариства з обмеженою відповідальністю ТЕКО ЛІМІТЕД , що знаходиться за адресою: м. Львів, вул. Зелена, 204, а також те, що вони мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні №12017140040001017, відомості, що містяться в цих документах можуть бути використані як доказ, вилучення таких необхідне, щоб запобігти їх знищенню або зміні з метою збереження речового доказу, приходжу до висновку, що клопотання в цій частині є підставним та підлягає до задоволення.

Разом з тим, слідчим не обґрунтовано яке суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні мають відомості та інші документи щодо нарахування та виплати заробітних плат працівникам, сплати єдиного соціального внеску до Пенсійного фонду України із заробітної плати працюючих, штатних розписів, наказів про прийняття на роботу, посадових інструкцій відповідальних осіб на вказаному об'єкті, а тому в цій частині клопотання задоволенню не підлягає.

Керуючись вимогами статей 131, 160, 163, 164 КПК України, -

ухвалив:

клопотання старшого слідчого СВ Личаківського ВП ГУ НП у Львівській області ОСОБА_2, погоджене заступником начальника Личаківського відділу Львівської місцевої прокуратури №1 ОСОБА_3, задовольнити частково.

Надати старшому слідчому СВ Личаківського ВП ГУ НП у Львівській області ОСОБА_2, або у відповідності до вимог ст. 40 КПК України за дорученням останнього працівникам оперативних підрозділів УЗЕ у Львівській області ДЗЕ НП України, тимчасовий доступ з можливістю вилучення, до речей і документів, що перебувають у володінні товариства з обмеженою відповідальністю ТЕКО ЛІМІТЕД код ЄДРПОУ 39541808, що знаходиться за адресою: м. Львів, вул. Зелена, 204, а саме: оригіналів всіх наявних документів щодо виконання робіт по об'єкту будівництва велосипедної доріжки від вул. Варшавської до смт. Брюховичі, в тому числі договорів, актів приймання виконаних КБ-2в, КБ-3, накладних, платіжних документів, актів контрольного обстеження, актів демонтажу, актів передачі товарно-матеріальних цінностей на відповідальне зберігання, журналів технічного нагляду, звітів про використання бюджетних коштів.

В задоволенні решти вимог клопотання - відмовити.

Обов'язок надати тимчасовий доступ та можливість вилучення вищевказаних речей і документів, що перебувають у володінні товариства з обмеженою відповідальністю ТЕКО ЛІМІТЕД код ЄДРПОУ 39541808 - покладається на ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕКО ЛІМІТЕД" код ЄДРПОУ 39541808, що знаходиться за адресою: м. Львів, вул. Зелена, 204.

Строк дії ухвали становить один місяць з дня її винесення.

У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів, у відповідності до вимог ч. 1 ст. 166 КПК України, слідчий суддя за клопотанням слідчого СВ Личаківського ВП ГУ НП у Львівській області, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями КПК України з метою відшукання та вилучення зазначених вище речей.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя: Р.Я. Головатий

Дата ухвалення рішення 28.04.2017
Зареєстровано 04.05.2017
Оприлюднено 04.05.2017

Судовий реєстр по справі 463/2047/17

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 28.04.2017 Личаківський районний суд м.Львова Кримінальне
Ухвала від 28.04.2017 Личаківський районний суд м.Львова Кримінальне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Відстежувати судові рішення та засідання

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону