Ухвала
від 11.05.2017 по справі 511/622/17
РОЗДІЛЬНЯНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Роздільнянський районний суд Одеської області

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

Справа № 511/622/17

Номер провадження: 2/511/408/17

"11" травня 2017 р. Роздільнянський районний суд Одеської області в складі:

головуючого судді - Бобровська І. В.

при секретарі - Півоварові В.Г.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м.Роздільна Одеської області цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, Єреміївської сільської ради Роздільнянського району Одеської області про визнання права власності на земельну ділянку в порядку спадкування за законом,-

В с т а н о в и в :

28.03.2017 ОСОБА_1 звернулась до Роздільнянського районного суду Одеської області з зазначеним позовом до відповідачів, згідно якого просить суд визнати за ОСОБА_1 право власності на ? частину земельної ділянки в порядку спадкування за законом, що знаходиться за адресою: Одеська області, Роздільнянський район, Єреміївська сільська рада, за цільовим призначенням для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за кадастровим номером: 5123981700:01:002:0144, загальною площею 6,19 га, після смерті батька ОСОБА_3, який помер 09 листопада 2015 року.

Ухвалою суду від 29.03.2017 року провадження по справі відкрито.

18.04.2017р до суду надійшла зустрічна позовна заява ОСОБА_2 до ОСОБА_1, Єреміївської сільської ради про визнання права власності на земельну ділянку в порядку спадкування за законом, в якому ОСОБА_2 просить суд визнати за нею право власності на ? частину земельної ділянки в порядку спадкування за законом, що знаходиться за адресою: Одеська області, Роздільнянський район, Єреміївська сільська рада, за цільовим призначенням для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за кадастровим номером: 5123981700:01:002:0144, загальною площею 6,19 га, після смерті батька ОСОБА_3, який помер 09 листопада 2015 року.

ОСОБА_2 просить суд прийняти зустрічну позовну заву до розгляду в одному провадженні з позовом ОСОБА_1 до неї.

Сторони та їх представники в судове засідання не з'явились на підставі наданих заяв про розгляд справи у їх відсутність.

Розглянувши матеріали справи, суд вважає, що клопотання відповідача ОСОБА_2 підлягає задоволенню.

За правилами ст.123 ЦПК України відповідач має право пред'явити зустрічний позов до початку розгляду справи по суті. Зустрічний позов приймається до спільного розгляду з первісним позовом, якщо обидва позови взаємопов'язані і спільний їх розгляд є доцільним, зокрема, коли вони виникають з одних правовідносин, або коли вимоги за позовами можуть зараховуватися, або коли задоволення зустрічного позову може виключити повністю або частково задоволення первісного позову. Вимоги за зустрічним позовом ухвалою суду об'єднуються в одне провадження з первісним позовом.

Судом встановлено, що зустрічний позов поданий до початку розгляду судом справи по суті, обидва позови взаємопов'язані, позивач за первісним позовом є відповідачем за зустрічним позовом і навпаки, їх спільний розгляд є доцільним.

Згідно вимог ст..124 ЦПК України зустрічна позовна заява подається з додержанням загальних правил пред'явлення позову і повинна відповідати вимогам ст.ст.119 і 120 ЦПК України.

Судом встановлено, що зустрічний позов ОСОБА_2 до ОСОБА_1, Єреміївської сільської ради про визнання права власності на земельну ділянку в порядку спадкування за законом відповідає вказаним вимогам закону, а тому може бути прийнятий до спільного розгляду з первісним позовом і об'єднаний з ним в одне провадження.

На підставі вищевикладеного, керуючись ст.ст.31,123,124, 208, 209, 210 ЦПК України,

У Х В А Л И В:

Зустрічний позов ОСОБА_2 до ОСОБА_1, Єреміївської сільської ради Роздільнянського району Одеської області про визнання права власності на земельну ділянку в порядку спадкування за законом, прийняти до спільного розгляду з позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, Єреміївської сільської ради Роздільнянського району Одеської області про визнання права власності на земельну ділянку в порядку спадкування за законом і об'єднати їх в одне провадження.

Ухвала окремому апеляційному оскарженню не підлягає.

Суддя: ОСОБА_4

СудРоздільнянський районний суд Одеської області
Дата ухвалення рішення11.05.2017
Оприлюднено13.05.2017
Номер документу66390193
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —511/622/17

Ухвала від 19.06.2017

Цивільне

Роздільнянський районний суд Одеської області

Бобровська І. В.

Ухвала від 11.05.2017

Цивільне

Роздільнянський районний суд Одеської області

Бобровська І. В.

Ухвала від 29.03.2017

Цивільне

Роздільнянський районний суд Одеської області

Бобровська І. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні