СЕЛИДІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

242/1772/17

1-кп/242/449/17

УХВАЛА

Іменем України

12 травня 2017 року м. Селидове

Селидівський міський суд Донецької області

у складі: головуючого судді ОСОБА_1 , секретар судового засідання ОСОБА_2 , розглянувши у відкритому підготовчому судовому засіданні кримінальні провадження № 12017050140000133 від 22.04.2017 року, № 12017050140000287 від 26.04.2017 року, № 12017050140000131 від 22.04.2017 року, № 12017050140000302 від 04.05.2017 року у відношенні ОСОБА_3 , який народився ІНФОРМАЦІЯ_1 у с. Желанне Донецької області, громадянина України, з вищою освітою, працює економістом планово-економічного відділу КП «СЄЗ» Авдіївської міської ради Донецької області, перебуває у зареєстрованому шлюбі; має на утриманні сина ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , раніше не судимого, проживає за адресою: АДРЕСА_1 ,

ОСОБА_5 , яка народилася ІНФОРМАЦІЯ_3 у с. Скучне Ясинуватського району Донецької області, громадянки України, з вищою освітою, працює головним бухгалтером КП «СЄЗ» Авдіївської міської ради Донецької області, перебуває у зареєстрованому шлюбі; раніше не судимої, зареєстрована: АДРЕСА_2 , та проживає: АДРЕСА_3 , -

ОСОБА_6 , який народився ІНФОРМАЦІЯ_4 у м. Авдіївка Донецької області, громадянина України, з вищою освітою, працює головним інженером КП «СЄЗ» Авдіївської міської ради Донецької області, перебуває у зареєстрованому шлюбі, раніше не судимого, зареєстрований та проживає: АДРЕСА_4 ,

ОСОБА_7 , який народився ІНФОРМАЦІЯ_5 у с. Аннівка Корочанського району Бєлгородської області, громадянина України, з середньо-технічною освітою, технологом КП «СЄЗ» Авдіївської міської ради Донецької області, перебуває у зареєстрованому шлюбі; раніше не судимого, зареєстрований та проживає: АДРЕСА_5 ,

ОСОБА_8 , яка народилася ІНФОРМАЦІЯ_6 у м. Авдіївка Донецької області, громадянки України, з вищою освітою, працює економістом КП «СЄЗ» Авдіївської міської ради Донецької області; не перебуває у зареєстрованому шлюбі; має на утриманні доньку Дар,ю, ІНФОРМАЦІЯ_7 ; раніше не судимої, зареєстрована та проживає: АДРЕСА_6 , -

ОСОБА_9 , яка народилася ІНФОРМАЦІЯ_8 у м. Авдіївка Донецької області, громадянки України, з вищою освітою, працює бухгалтером КП «СЄЗ» Авдіївської міської ради Донецької області, не перебуває у зареєстрованому шлюбі; раніше не судимої, зареєстрована та проживає: АДРЕСА_7 , -

ОСОБА_10 , яка народилася ІНФОРМАЦІЯ_9 у м. Таганрог Ростовської області, громадянки України, з вищою освітою, працює юрисконсультом КП «СЄЗ» Авдіївської міської ради Донецької області, не перебуває у зареєстрованому шлюбі; раніше не судимої, зареєстрована та проживає: АДРЕСА_8 , -

обвинувачених у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 366 КК України, -

за участю сторін кримінального провадження: прокурора ОСОБА_11 , захисника ОСОБА_12 , обвинувачених ОСОБА_3 , ОСОБА_7 , ОСОБА_6 , ОСОБА_5 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , -

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_3 , ОСОБА_7 , ОСОБА_6 , ОСОБА_5 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10 обвинувачуються у скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 366 КК України, а саме: складання та видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів,при наступних обставинах. ОСОБА_3 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_5 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , будучи службовими особами членами комітету конкурсних торгів КП «СЄЗ», вчинили службове підроблення з метою проведення процедури державної закупівлі Замовником КП «СЄЗ» Авдіївської міської ради послуг: UA-2016-09-12-000250-b, предмет закупівлі: ДК 016:2010-41.00.3 Будування житлових будівель (нове будівництво, реконструкція, капітальний і поточний ремонти), ДК 021:2015 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація, житлових будинків за адресою: АДРЕСА_2 ; вул. Карла Маркса, 23; вул. Комунальна, 5; кв-л Ювілейний, 10. Вони, діючи умисно, в порушення п 6.2, 6.9, 9.2 «Порядку здійснення допорогових закупівель», затвердженого Наказом Державного підприємства «Зовнішторгвидав України» № 35 від 13.04.2016, ст. 16 Закону України «Про публічні закупівлі», які передбачають при наявності невідповідностей дискваліфікацію учасника торгів, достовірно та заздалегідь знаючи що діють неправомірно, склали протоколи засідання комітету конкурсних торгів КП «СЄЗ» Авдіївської міської ради з визначення переможця, до яких необґрунтовано внесли завідомо неправдиві відомості про наявність необхідних документів, наданих учасником конкурсних торгів ТОВ «СТ Інжиніринг Груп», ЄДРПОУ 40316954, на об`єкти за адресою: м. Авдіївка, вул. Карла Маркса, 2-а; вул. Комунальна, 5; кв-л Ювілейний, 10, та наданих учасником конкурсних торгів ТОВ «ТАССТРОЙ», ЄДРПОУ 40156307, на об`єкт за адресою: м. Авдіївка, вул. Карла Маркса, 23, які фактично учасниками до електронної системи «Прозоро» надані не були, власноруч підписали протоколи, в яких містяться завідомо неправдиві відомості, для подальшого використання, надавши їм всі необхідні реквізити офіційних документів.

У судовому засіданні захисником було заявлено клопотання про закриття провадження та звільнення обвинувачених від кримінальної відповідальності на підставіст. 47 КК Україниу зв`язку із передачею обвинувачених ОСОБА_3 , ОСОБА_7 , ОСОБА_6 , ОСОБА_5 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10 на поруки трудовому колективу Комунального підприємства «Служба єдиного замовника» Авдіївської міської ради відповідно до протоколу зборів.

Обвинувачені ОСОБА_3 , ОСОБА_7 , ОСОБА_6 , ОСОБА_5 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10 підтримали клопотання захисника та просили звільнити їх від кримінальної відповідальності на підставіст. 47 КК Україниу зв`язку із передачею на поруки.

Прокурор у судовому засіданні не заперечував проти задоволення клопотання захисника та обвинувачених про закриття провадження та звільнення обвинувачених від кримінальної відповідальності на підставіст. 47 КК Україниу зв`язку із передачею їх на поруки.

Вислухавши думку учасників судового провадження, суд приходить до наступних висновків.

Відповідно до п. 2 ч. 3ст. 314 КПК України- у підготовчому судовому засіданні суд має право закрити провадження у випадку встановлення підстав, передбачених пунктами 4-8 частини першої або частиною другоюстатті 284 цього Кодексу.

На підставі п.1 ч. 2ст. 284 КПК України- кримінальне провадження закривається судом у зв`язку зі звільненням особи від кримінальної відповідальності.

Згідно ч. 1ст. 47 КК України- особу, яка вперше вчинила злочин невеликої або середньої тяжкості, крім корупційних злочинів, та щиро покаялася, може бути звільнено від кримінальної відповідальності з передачею її на поруки колективу підприємства, установи чи організації за їхнім клопотанням за умови, що вона протягом року з дня передачі її на поруки виправдає довіру колективу, не ухилятиметься від заходів виховного характеру та не порушуватиме громадського порядку. У разі порушення умов передачі на поруки особа притягається до кримінальної відповідальності за вчинений нею злочин.

Судом встановлено, що ОСОБА_3 , ОСОБА_7 , ОСОБА_6 , ОСОБА_5 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10 обвинувачуються у вчиненні злочину, який відповідно дост. 12 КК Українивідноситься до злочину невеликої тяжкості. Зазначений злочин вчинено обвинуваченими вперше та вони щиро розкаялись у вчиненні даного злочину. ОСОБА_3 , ОСОБА_7 , ОСОБА_6 , ОСОБА_5 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10 характеризуються позитивно за місцем проживання та роботи. ОСОБА_3 , ОСОБА_8 мають на утриманні неповнолітніх дітей.

Відповідно до протоколу зборів трудового колективу Комунального підприємства «Служба єдиного замовника» Авдіївської міської ради 12.05.2017 р. було прийнято рішення про взяття ОСОБА_3 , ОСОБА_7 , ОСОБА_6 , ОСОБА_5 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10 на поруки колективу зазначеної установи.

Аналіз наведених обставин та вимог закону дозволяє суду зробити висновок про те, що клопотання захисника та обвинувачених є обґрунтованим та таким, що підлягає задоволенню.

На підставі викладеного та керуючисьст. 47 КК України, п. 1 ч.2 ст.284, ст.314 КПК України,суд, -

УХВАЛИВ:

Клопотання захисника ОСОБА_12 - задовольнити.

Звільнити ОСОБА_3 від кримінальної відповідальності за вчинення злочину, передбаченого ч. 1ст. 366КК Україниу зв`язку із передачею його на поруки трудового колективу Комунального підприємства «Служба єдиного замовника» Авдіївської міської ради за умови, що він протягом року з дня передачі його на поруки виправдає довіру колективу, не ухилятиметься від заходів виховного характеру та не порушуватиме громадського порядку.

Звільнити ОСОБА_5 від кримінальної відповідальності за вчинення злочину, передбаченого ч. 1ст. 366КК Україниу зв`язку із передачею її на поруки трудового колективу Комунального підприємства «Служба єдиного замовника» Авдіївської міської ради за умови, що вона протягом року з дня передачі її на поруки виправдає довіру колективу, не ухилятиметься від заходів виховного характеру та не порушуватиме громадського порядку.

Звільнити ОСОБА_6 від кримінальної відповідальності за вчинення злочину, передбаченого ч. 1ст. 366КК Україниу зв`язку із передачею його на поруки трудового колективу Комунального підприємства «Служба єдиного замовника» Авдіївської міської ради за умови, що він протягом року з дня передачі його на поруки виправдає довіру колективу, не ухилятиметься від заходів виховного характеру та не порушуватиме громадського порядку.

Звільнити ОСОБА_7 від кримінальної відповідальності за вчинення злочину, передбаченого ч. 1ст. 366КК Україниу зв`язку із передачею його на поруки трудового колективу Комунального підприємства «Служба єдиного замовника» Авдіївської міської ради за умови, що він протягом року з дня передачі його на поруки виправдає довіру колективу, не ухилятиметься від заходів виховного характеру та не порушуватиме громадського порядку.

Звільнити ОСОБА_8 від кримінальної відповідальності за вчинення злочину, передбаченого ч. 1ст. 366КК Україниу зв`язку із передачею її на поруки трудового колективу Комунального підприємства «Служба єдиного замовника» Авдіївської міської ради за умови, що вона протягом року з дня передачі її на поруки виправдає довіру колективу, не ухилятиметься від заходів виховного характеру та не порушуватиме громадського порядку.

Звільнити ОСОБА_9 від кримінальної відповідальності за вчинення злочину, передбаченого ч. 1ст. 366КК Україниу зв`язку із передачею її на поруки трудового колективу Комунального підприємства «Служба єдиного замовника» Авдіївської міської ради за умови, що вона протягом року з дня передачі її на поруки виправдає довіру колективу, не ухилятиметься від заходів виховного характеру та не порушуватиме громадського порядку.

Звільнити ОСОБА_10 від кримінальної відповідальності за вчинення злочину, передбаченого ч. 1ст. 366КК Україниу зв`язку із передачею її на поруки трудового колективу Комунального підприємства «Служба єдиного замовника» Авдіївської міської ради за умови, що вона протягом року з дня передачі її на поруки виправдає довіру колективу, не ухилятиметься від заходів виховного характеру та не порушуватиме громадського порядку.

Кримінальні провадження №12017050140000133 від 22.04.2017 року, № 12017050140000287 від 26.04.2017 року, № 12017050140000131 від 22.04.2017 року, № 12017050140000302 від 04.05.2017 року у відношенні ОСОБА_3 , ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10 у скоєннізлочину, передбаченого ч. 1ст. 366КК України- закрити у зв`язку із звільненням обвинувачених від кримінальної відповідальності.

Роз`яснити ОСОБА_3 , ОСОБА_7 , ОСОБА_6 , ОСОБА_5 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , що у разі порушення умов передачі на поруки вони можуть бути притягнені до кримінальної відповідальності за вчинений ними злочин.

Речові докази оригінали документів, які були вилучено у КП «СЄЗ» Авдіївської міської ради, які стосуються проведення державної закупівлі послуг:

UA-2016-09-12-00250b, предмет закупівлі: ДК 016:2010-41.00.3 Будування житлових будівель (нове будівництво, реконструкція, капітальний і поточний ремонти), ДК 021:2015-45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація, по об,єкту ремонт покрівлі будинку № 5 по вул. Комунальна в м. Авдіївка Донецької області;

UA-2016-09-12-00750с, предмет закупівлі: ДК 016:2010-41.00.3 Будування житлових будівель (нове будівництво, реконструкція, капітальний і поточний ремонти), ДК 021:2015-45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація, по об,єкту ремонт покрівлі будинку № 2а по вул. Карла Маркса в м. Авдіївка Донецької області;

UA-2016-09-12-00217с, предмет закупівлі: ДК 016:2010-41.00.3 Будування житлових будівель (нове будівництво, реконструкція, капітальний і поточний ремонти), ДК 021:2015-45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація, по об,єкту ремонт покрівлі будинку № 23 по вул. Карла Маркса в м. Авдіївка Донецької області;

UA-2016-07-13-00215а, предмет закупівлі: ДК 016:2010-41.00.3 Будування житлових будівель (нове будівництво, реконструкція, капітальний і поточний ремонти), ДК 021:2015-45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація, по об,єкту ремонт покрівлі будинку АДРЕСА_9 зберігати при матеріалах кримінального провадження.

На ухвалу протягом семи днів учасниками судового провадження з дня її оголошення може бути подано апеляційну скаргу до Апеляційного суду Донецької області через Селидівський міський суд Донецької області. Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги, ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції.

Суддя ОСОБА_1

Дата ухвалення рішення11.05.2017
Оприлюднено06.03.2023

Судовий реєстр по справі —242/1772/17

Ухвала від 15.05.2017

Кримінальне

СЕЛИДІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Пирогова Л. В.

Ухвала від 15.05.2017

Кримінальне

СЕЛИДІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Пирогова Л. В.

Ухвала від 15.05.2017

Кримінальне

СЕЛИДІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Пирогова Л. В.

Ухвала від 15.05.2017

Кримінальне

СЕЛИДІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Пирогова Л. В.

Ухвала від 12.05.2017

Кримінальне

СЕЛИДІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Пирогова Л. В.

Ухвала від 08.05.2017

Кримінальне

СЕЛИДІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Пирогова Л. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмТелеграмВайберВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовахліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні