Справа № 557/545/17
У х в а л а
"12" травня 2017 р.
Суддя Гощанського районного суду Рівненської області Чорноус Л.І. ознайомившись із позовною заявою ОСОБА_1 до Публічного акціонерного товариства Перший Український ОСОБА_2 , треті особи , які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору: ОСОБА_3 , приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу ОСОБА_4 про визнання виконавчого напису нотаріуса таким , що не підлягає виконанню
ВСТАНОВИВ:
Представник ОСОБА_1 за довіреністю - ОСОБА_5 звернулася до суду від його імені з позовом до ПАТ Перший Український ОСОБА_2 , треті особи , які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору: ОСОБА_3,приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу ОСОБА_4 про визнання виконавчого напису нотаріуса таким , що не підлягає виконанню.
Позовна заява не відповідає вимогам ст.119 ЦПК України , а саме - вимогам ч.4 ст.119 ЦПК відповідно до якої заява повинна відповідати іншим вимогам, встановленим законом.
Позивач звернувся до суду з позовом про визнання виконавчого напису нотаріуса таким , що не підлягає виконанню. При цьому, як вбачається з прохальної частини вимог позивача , а саме п. 1 , він просить зупинити виконавче провадження по виконанню за виконавчим написом нотаріуса до винесення судом рішення у справі.
Відповідно до статті 151 ЦПК України суд за заявою осіб, які беруть участь у справі , може вжити передбачені цим Кодексом заходи забезпечення позову . ЦПК України передбачено порядок звернення до суду із такою заявою.
Частиною першою статті 152 ЦПКУкраїни передбачені види забезпечення позову .
Пунктом 6 ч. 1 ст. 152 ЦПК України передбачено можливість зупинення стягнення на підставі виконавчого документа, який оскаржується боржником у судовому порядку.
Є суттєва різниця в тому, як проходить зупинення виконання: за законом зупинення виконавчого провадження це повноваження державного виконавця, яке може бути оскаржене до суду (ст. 34 Закону України Про виконавче провадження ), за правилами ЦПК України це повноваження суду, яке може бути оскаржене в апеляційному порядку.
Зупинення виконавчого провадження за законом і зупинення виконання за правилами ЦПК України (пункти 2, 5, 6 ст. 152 ЦПК України) це різні правові інститути, які вчиняються в різних правових процедурах.
Вказані недоліки заяви перешкоджають відкриттю провадження у справі і підлягають усуненню шляхом приведення позивачем поданої ним позовної заяви у відповідність до вимог цивільно-процесуального законодавства.
За таких обставин позовну заяву ОСОБА_1 слід залишити без руху.
Керуючись ст.ст. 119, 121 ЦПК України, суд -
У Х В А Л И В:
Позовну заяву ОСОБА_1 Олександроича до Публічного акціонерного товариства Перший Український ОСОБА_2 , треті особи , які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору: ОСОБА_3 , приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу ОСОБА_4 про визнання виконавчого напису нотаріуса таким , що не підлягає виконанню, залишити без руху.
Позивачу слід усунути недоліки у п'ятиденний строк з дня отримання ним копії ухвали.
У разі неусунення недоліків у встановлений судом термін, позовна заява буде повернута позивачу.
Ухвала остаточна і оскарженню не підлягає.
Суддя :
Суд | Гощанський районний суд Рівненської області |
Дата ухвалення рішення | 12.05.2017 |
Оприлюднено | 16.05.2017 |
Номер документу | 66453570 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Гощанський районний суд Рівненської області
Чорноус Л. І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні