Ухвала
від 19.05.2017 по справі 759/7470/17
СВЯТОШИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

пр. № 1-кс/759/1684/17

ун. № 759/7470/17

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

19 травня 2017 року слідчий суддя Святошинського районного суду м. Києва ОСОБА_1 при секретарі: ОСОБА_2 за участю прокурора Київської місцевої прокуратури №8 ОСОБА_3 , розглянувши клопотання слідчого СВ Святошинського УП ГУ НП у м. Києві ОСОБА_4 , винесене в кримінальному провадженні №12017100080002055 від 13.03.2017року клопотання про надання дозволу на проведення обшуку-

ВСТАНОВИВ:

Судом встановлено, що Слідчим відділом управління поліції в Святошинського управління поліції Головного управління Національної поліції в місті Києві проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні № 12017100080002055, відомості про яке внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань 13.03.2017, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 356 , ч. 1 ст. 358 КК України.

Досудовим розслідуванням у вказаному кримінальному провадженні встановлено, що що між Київською міською радою та Відкритим акціонерним товариством «Завод комунального машинобудування»(код ЄДРПОУ 05453404) 14 лютого 2003 року був укладений договір оренди земельної ділянки, кадастровий номер 8000000000:75:313:0008, площею 71870 кв.м, яка знаходиться за адресою м. Київ, вул. Пшенична 4 (Святошинський район).

В подальшому між Відкритим акціонерним товариством «Завод комунального машинобудування»(код ЄДРПОУ 05453404) та Товариством з обмеженою відповідальністю «Строй-Індустрія-1» був укладений договір №15-10/2007 генерального підряду від 15.10.2007 року.

20 жовтня 2009 року було укладено договір купівлі-продажу майнових прав №2258-ВМП/09 між Товариством з обмеженою відповідальністю «БОНЕО»(код ЄДРПОУ 35326431) та Товариством з обмеженою відповідальністю «АвтоІнтернешил Метрополіс» (код ЄДРПОУ 34702380), згідно якого Товариство з обмеженою відповідальністю «БОНЕО» відчужило майнові права на користь Товариства з обмеженою відповідальністю «АвтоІнтернешил Метрополіс», а саме майнові права на набуття у право власності на Об`єкти, будівництво яких здійснюється на підставі договору підряду за рахунок Відкритого акціонерного товариства «Завод комунального машинобудування», після введення об`єктів в експлуатацію та оформлення відповідних правовстановлюючих документів. Зокрема за цим договором було відчужено майнові права на наступні об`єкти нерухомого майна, що знаходяться за адресою м. Київ, вул. Пшенична 4:

-склад запчастин площею 1700 кв.м. , вартістю 12565126, 20 грн.;

-офісний центр площею 800 кв.м., вартістю 10794609,00 грн.

21 грудня 2010 року був укладений договір купівлі-продажу майнових прав №2766-ВМП/11 між Відкритим акціонерним товариством «Завод комунального машинобудування» та Товариством з обмеженою відповідальністю «Компанія ММК», згідно умов якого Відкрите акціонерне товариство «Завод комунального машинобудування» майнові права відчужило на користь Товариства з обмеженою відповідальністю «Компанія ММК», а саме майнові права на набуття у право власності на Об`єкти, будівництво яких здійснюється на підставі договору підряду за рахунок Відкритого акціонерного товариства «Завод комунального машинобудування», після введення об`єктів в експлуатацію та оформлення відповідних правовстановлюючих документів. Зокрема за цим договором було відчужено майнові права на наступні об`єкти нерухомого майна, що знаходяться за адресою м. Київ, вул. Пшенична 4:

-малярно-рихтувальний корпус площею 1130 кв.м., вартістю 9525248,33 грн.

В подальшому був укладений договір купівлі-продажу майнових прав №2867ВМП/11 від 03 січня 2011 року між Відкритим акціонерним товариством «Завод комунального машинобудування» та Товариством з обмеженою відповідальністю «АвтоІнтернешил Метрополіс» (код ЄДРПОУ 34702380), згідно умов якого Відкрите акціонерне товариство «Завод комунального машинобудування» майнові права відчужило на користь Товариства з обмеженою відповідальністю «АвтоІнтернешил Метрополіс» (код ЄДРПОУ 34702380), а саме майнові права на набуття у право власності на Об`єкти, будівництво яких здійснюється на підставі договору підряду за рахунок Відкритого акціонерного товариства «Завод комунального машинобудування», після введення об`єктів в експлуатацію та оформлення відповідних правовстановлюючих документів. Зокрема за цим договором було відчужено майнові права на наступні об`єкти нерухомого майна, що знаходяться за адресою м. Київ, вул. Пшенична 4:

-станція технічного обслуговування площею 1788,1 кв.м., вартістю 7189153,08 гривень.

14.07.2011р. згідно передавального акту Товариство з обмеженою відповідальністю «Компанія ММК» (код ЄДРПОУ 32454688) у зв`язку з приєднанням до Товариства з обмеженою відповідальністю «АвтоІнтернешил Метрополіс» (код ЄДРПОУ 34702380) було передано майнові права на:

- малярно-рихтувальний корпус, що знаходиться за адресою м. Київ, вул. Пшенична 4.

Товариство з обмеженою відповідальністю «АвтоІнтернешил Метрополіс» (код ЄДРПОУ 34702380) є правонаступником Товариства з обмеженою відповідальністю «Компанія ММК» (код ЄДРПОУ 32454688). Зазначені обставини підтверджуються відомостями Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Згодом Товариством з обмеженою відповідальністю «АвтоІнтернешил Метрополіс» (код ЄДРПОУ 34702380), в результаті реорганізації шляхом виділу з Товариства з обмеженою відповідальністю «АвтоІнтернешил Метрополіс» (код ЄДРПОУ 34702380), майнові права, в тому числі на зазначені об`єкти нерухомого майна, були внесені до статутного фонду Товариства з обмеженою відповідальністю «Авто Метрополіс»(код ЄДРПОУ 39065971). Зазначене товариство є правонаступником Товариства з обмеженою відповідальністю «АвтоІнтернешил Метрополіс» (код ЄДРПОУ 34702380). Ці обставини підтверджуються протоколом №1 Загальних зборів засновників Товариства з обмеженою відповідальністю «Авто Метрополіс» (код ЄДРПОУ 39065971) від 03 січня 2013 року. Зазначені обставини також підтверджуються відомостями Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Таким чином, Товариство з обмеженою відповідальністю «Авто Метрополіс» (код ЄДРПОУ 39065971), що є правонаступником Товариства з обмеженою відповідальністю «АвтоІнтернешил Метрополіс» (код ЄДРПОУ 34702380), стало власником майнових прав на нерухоме майно, що знаходиться за адресою м. Київ, Святошинський район, вул. Пшенична 4 на наступні об`єкти нерухомого майна:

- склад запчастин площею 1700 кв.м. , вартістю 12 565 126, 20 грн.;

- офісний центр площею 800 кв.м., вартістю 10 794 609,00 грн. ;

- станція технічного обслуговування площею 1788,1 кв.м., вартістю 7 189 153,08 гривень.

Зазначене нерухоме майно було введено в експлуатацію згідно акту готовності об`єкта до експлуатації від 26 серпня 2009 року.

12.11.2004 року ПАТ ЗКМ було видано Головним управлінням комунальної власності м. Києва свідоцтво про право власності на наступні об`єкти нерухомості: нежила будівля складський майданчик матеріалів та обладнання (літ. Д) заг.пл. 564,0 кв. м. та нежила будівля крита стоянка для автомобілів (літ. Е) заг. Пл. 1621,4 кв. м. Державна реєстрація право власності на нерухоме майно по вул. Пшенична, 4 в м. Києві нежила будівля складський майданчик матеріалів та обладнання (літ. Д) заг.пл. 564,0 кв. м. та нежила будівля крита стоянка для автомобілів (літ. Е) заг. Пл. 1621,4 кв. м. здійснювалась Київським міським бюро технічної інвентаризації.

01 червня 2016 року відбулись Загальні збори учасників Товариства з обмеженою відповідальністю «Авто Метрополіс», згідно якого учасниками Товариства було прийнято рішення про створення Товариства з обмеженою відповідальністю «Торгова мережа «УКРАВТО» (код ЄДРПОУ 40535279), про затвердження місцезнаходження Товариства з обмеженою відповідальністю «Торгова мережа «УКРАВТО» та про надання повноважень директору Товариства на голосування та підписання всіх документів щодостворення ТОВ «Торгова мережа «УКРАВТО».

02 червня 2016 року відбулися загальні збориучасників Товариства з обмеженою відповідальністю «Торгова мережа «УКРАВТО», на якихбуло прийнято рішення про створенняТовариства з обмеженою відповідальністю «Торгова мережа «УКРАВТО» та про передачудостатутного капіталу ТОВ «Торгова Мережа «УКРАВТО» майнових прав Товариства з обмеженоювідповідальністю «Авто Метрополіс» на об`єкт нерухомого майна загальною площею 4532,4кв.м., що складається із малярно-рихтувального цеху Літ. «І», складу запасних частин літери«З», станції технічного обслуговування літ. «Е», що розташований за адресоюмісцезнаходження Товариства: 03148, м. Київ, вул. Пшенична, будинок 4.

Дані майнові права згідно протоколу Загальних зборів учасників Товариства з обмеженоювідповідальністю «Торгова мережа «УКРАВТО» оцінені у суму 24 945 988,02 (двадцятьчотири мільйони дев`ятсот сорок п`ять тисяч дев`ятсот вісімдесят вісім гривень 02 копійки)гривень.

02.06.2016 року ТОВ «Авто Метрополіс», у відповідності із Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та «Порядку державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» від 25 грудня 2015 р. № 1127 звернулось до Державного підприємства «СЕТАМ» (код ЄДРПОУ 39958500, адреса: 01025, м. Київ, вул. Стрілецька, буд. 4-6) з відповідними документами для реєстрації права власності ТОВ «Авто Метрополіс» (код ЄДРПОУ 39065971) на майнові права на об`єкт нерухомого майна загальною площею 4532,4 кв.м., що складається із малярно-рихтувального цеху Літ. «І», складу запасних частин літери «З», станції технічного обслуговування літ. «Е», що розташований за адресою: 03148, м. Київ, вул. Пшенична, будинок 4

03.06.2016 року державним реєстратором ОСОБА_5 Державного підприємства «СЕТАМ» (код ЄДРПОУ 39958500, адреса: 01025, м. Київ, вул. Стрілецька, буд. 4-6), було проведено державну реєстрацію права власності на майнові права на об`єкт нерухомого майна загальною площею 4532,4 кв.м., що складається із малярно-рихтувального цеху Літ. «І», складу запасних частин літери «З», станції технічного обслуговування літ. «Е», що розташований за адресою: 03148, м. Київ, вул. Пшенична, будинок 4 за ТОВ «Авто Метрополіс», код ЄДРПОУ 39065971 (Рішення про державну реєстрацію іншого речового права (майнових прав), індексний номер:29896810 від 03.06.2016 року 16:59:13).

03.06.2016 року ТОВ «Торгова мережа «Укравто» (код ЄДРПОУ 40535279) у відповідності із Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та «Порядку державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» від 25 грудня 2015 р. № 1127 звернулось до Державного підприємства «СЕТАМ» (код ЄДРПОУ 39958500, адреса: 01025, м. Київ, вул. Стрілецька, буд. 4-6) з відповідними документами для реєстрації права власності на об`єкт нерухомого майна загальною площею 4532,4 кв.м., що складається із малярно-рихтувального цеху Літ. «І», складу запасних частин літери «З», станції технічного обслуговування літ. «Е», що розташований за адресою: 03148, м. Київ, вул. Пшенична, будинок 4

03.06.2016 року державним реєстратором ОСОБА_6 , Державного підприємства «СЕТАМ» (код ЄДРПОУ 39958500, адреса: 01025, м. Київ, вул. Стрілецька, буд. 4-6), було проведено державну реєстрацію права власності на об`єкт нерухомого майна загальною площею 4532,4 кв.м., що складається із малярно-рихтувального цеху Літ. «І», складу запасних частин літери «З», станції технічного обслуговування літ. «Е», що розташований за адресою: 03148, м. Київ, вул. Пшенична, будинок 4 за ТОВ «Торгова мережа «Укравто», код ЄДРПОУ 40535279 (Рішення про державну реєстрацію прав та їх обтяжень, індексний номер 29898367 від 03.06.2016 року 18:33:26).

Відповідно до Рішення Загальних зборів Учасників ТОВ «Торгова мережа «Укравто», оформлене протоколом від 01 вересня 2016 року, найменування товариства було змінено на ТОВ «Автометрополіс», та внесено відповідні зміни до статутних документів товариства.

27.09.2016 року, державним реєстратором ОСОБА_7 , Департаменту з питань реєстрації виконавчого органу Київської міської Ради (Київської міської державно адміністрації), було вчинено запис про Рішення про державну реєстрацію прав та обтяжень, індексний номер:31589780 від 27.09.2016 року 16:13:36, номер запису про обтяження: 16603328, Підстава обтяження: Ухвала суду, серія та номер: 761/30710/16-к, виданий 05.09.2016 року Шевченківським судом міста Києва, Вид обтяження арешт нерухомого майна, Обтяжувач: Шевченківський районний суд м. Києва, Особа, майно/права якої обтяжуються: ТОВ «Торгова мережа «Укравто», код ЄДРПОУ:40535279, Особа в інтересах якої встановлено обтяження: Головне управління НП у місті Києві, Опис предмета обтяження: малярно-рихтувальний цех, літ І, площею 1090,8 кв.м., що належать на праві приватної спільної часткової власності ТОВ «Торгова мережа «Укравто».

27.09.2016 року, державним реєстратором ОСОБА_8 , Департаменту з питань реєстрації виконавчого органу Київської міської Ради (Київської міської державно адміністрації), було вчинено запис про Рішення про державну реєстрацію прав та обтяжень, індексний номер:31589249 від 27.09.2016 року 16:02:24, номер запису про обтяження: 16603304, Підстава обтяження: Ухвала суду, серія та номер: 761/30710/16-к, виданий 05.09.2016 року Шевченківським судом міста Києва, Вид обтяження арешт нерухомого майна, Обтяжувач: Шевченківський районний суд м. Києва, Особа, майно/права якої обтяжуються: ТОВ «Торгова мережа «Укравто», код ЄДРПОУ:40535279, Особа в інтересах якої встановлено обтяження: Головне управління НП у місті Києві, Опис предмета обтяження: склад запасних частин літ З, площа 1653,5 кв.м.

27.09.2016 року, державним реєстратором ОСОБА_7 , Департаменту з питань реєстрації виконавчого органу Київської міської Ради (Київської міської державно адміністрації), було вчинено запис про Рішення про державну реєстрацію прав та обтяжень, індексний номер:31590666 від 27.09.2016 року 16:31:34, номер запису про обтяження: 16604304, Підстава обтяження: Ухвала суду, серія та номер: 761/30710/16-к, виданий 05.09.2016 року Шевченківським судом міста Києва, Вид обтяження арешт нерухомого майна, Обтяжувач: Шевченківський районний суд м. Києва, Особа, майно/права якої обтяжуються: ТОВ «Торгова мережа «Укравто», код ЄДРПОУ:40535279, Особа в інтересах якої встановлено обтяження: Головне управління НП у місті Києві, Опис предмета обтяження: станція технічного обслуговування, літ Е, площею 1788,1 кв.м., що належать на праві приватної спільної часткової власності ТОВ «Торгова мережа «Укравто» у розмірі 25%.

Ухвалою Господарського суду м. Києва від 26.12.2016 року у справі № 910/32493/15 було частково задоволено заяву розпорядника майна Публічного акціонерного товариства "Завод комунального машинобудування" арбітражного керуючого ОСОБА_9 про витребування майна із чужого незаконного володіння, а саме:

-Витребувано з чужого незаконного володіння Товариства з обмеженою відповідальністю «Торгова мережа «Укравто», правонаступником якого є Товариство з обмеженою відповідальністю «Автометрополіс» (03148, м. Київ, вул. Пшенична, 4; ідентифікаційний код 40535279) у власність Публічного акціонерного товариства "Завод комунального машинобудування" (04209, м. Київ, вул. Озерна, 1; ідентифікаційний код 05453404) 0,25 часток нерухомого майна приміщення загальною площею 4532,4 кв.м., (малярно-рихтувальний цех (літ. І), склад запчастин (літ. 3), станція технічного обслуговування (літ. Е), розташованого за адресою в АДРЕСА_1 ; реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна:939035880000.

-Витребувано з чужого незаконного володіння ОСОБА_10 (місце проживання: АДРЕСА_2 ; ідентифікаційний код НОМЕР_1 ) у власність Публічного акціонерного товариства "Завод комунального машинобудування" (04209, м. Київ, вул. Озерна, 1; ідентифікаційний код 05453404) 0,25 часток нерухомого майна - приміщення загальною площею 4 532,4 кв.м., (малярно-рихтувальний цех (літ. І), склад запчастин (літ. 3), станція технічного обслуговування (літ. Е), розташованого за адресою в АДРЕСА_1 ; реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна: 939035880000.

-Витребувано з чужого незаконного володіння ОСОБА_11 (місце проживання: АДРЕСА_3 ; ідентифікаційний код НОМЕР_2 ) у власність Публічного акціонерного товариства "Завод комунального машинобудування" (04209, м. Київ, вул. Озерна, 1; ідентифікаційний код 05453404) 1/2 часток нерухомого майна приміщення загальною площею 4 532,4 кв.м., (малярно-рихтувальний цех (літ. І), склад запчастин (літ. 3), станція технічного обслуговування (літ. Е), розташованого за адресою м. Київ, вул. Пшенична, 4; реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна: 939035880000.

ТОВ «Автометрополіс» не погодилось із прийнятою Господарським судом міста Києва 26.12.2016 року Ухвалою про часткове задоволення заяви розпорядника майна Публічного акціонерного товариства "Завод комунального машинобудування" арбітражного керуючого ОСОБА_9 щодо витребування майна із чужого незаконного володіння, у зв`язку з чим 16.01.2017 року було подано відповідну апеляційну скаргу.

На даний час справа № 910/32493/15 знаходиться в провадженні Київського апеляційного господарського суду.

15 лютого 2016 року року Товариству з обмеженою відповідальністю «Автометрополіс» (код ЄДРПОУ 405352279) стало відомо, що на нерухоме майно, що знаходиться за адресою м. Київ, вул. Пшенична 4, а саме:

-малярно-рихтувальний цех, літ. І, площа 1090,8 кв.м.;

- склад запасних частин, літ. З, площею 1653,5 кв.м.;

- станція технічного обслуговування, літ. Е, площею 1788,1 кв.м.;

було зареєстровано право власності за Публічним акціонерним товариством «Завод комунального машинобудування» (код ЄДРПОУ 05453404) на підставі рішення державного реєстратора ОСОБА_12 , Філії комунального підприємства Київської обласної ради «Готово» міста Києва, яким було вчинено запис про Рішення про державну реєстрацію прав та обтяжень, індексний номер: 33586294 від 36.01.2017 року 21:11:01, номер запису про право власності : 18729032, Підстава виникнення права власності: ухвала, серія та номер: б/н (справа № 910/32493/15), виданий 26.12.2016, видавник: Господарський суд міста Києва; наказ про примусове виконання ухвали, серія та номер: б/н (справа № 910/32493/15), виданий 26.12.2016, видавник: Господарський суд міста Києва; наказ про примусове виконання ухвали, серія та номер: б/н (справа № 910/32493/15), виданий 26.12.2016, видавник: Господарський суд міста Києва; наказ про примусове виконання ухвали, серія та номер: б/н (справа № 910/32493/15), виданий 26.12.2016, видавник: Господарський суд міста Києва.

Таким чином, рішення про державну реєстрацію прав та їх обтяжень індексний номер 33586294 від 36.01.2017 року, прийняте державним реєстратором ОСОБА_12 , Філії комунального підприємства Київської обласної ради «Готово» міста Києва та здійснений на підставі нього запис про право власності №18729032 є незаконним та таким, що порушують права заявника, оскільки зазначена реєстрація права власності здійснювалась незважаючи на заборону відчуження (арешт) майна, на підставі Ухвали Шевченківського районного суду м. Києва від 05.09.2016 року у справі №761/30710/16-к.

З показів представника ТОВ «Автометрополіс» органам досудового слідства стало відомо про те, що: 12 квітня 2017 року Товариству з обмеженою відповідальністю «Автометрополіс» (код ЄДРПОУ 405352279) стало відомо, що на нерухоме майно, що знаходиться за адресою м. Київ, вул. Пшенична 4, а саме:

- малярно-рихтувальний цех, літ. І, площа 1090,8 кв.м.;

- склад запасних частин, літ. З, площею 1653,5 кв.м.;

- станція технічного обслуговування, літ. Е, площею 1788,1 кв.м.;

було зареєстровано право власності за Публічним акціонерним товариством «Завод комунального машинобудування» (код ЄДРПОУ 05453404) на підставі рішення державного реєстратора: приватного нотаріуса ОСОБА_13 , Дніпровського міського нотаріального округу, Дніпропетровської області, яким було вчинено запис про Рішення про державну реєстрацію прав та обтяжень, індексний номер: 34736902 від 11.04.2017 року 21:21:23, номер запису про право власності : 19931220, Підстава виникнення права власності: ухвала суду, у справі № 910/32493/15, серія та номер: б/н, виданий 26.12.2016, видавник: Господарський суд міста Києва.

Крім того, приватним нотаріусом Дніпровського міського нотаріального округу, Дніпропетровської області ОСОБА_13 11.04.2017 року також незаконно здійснено наступні записи про державну реєстрацію обтяжень, а саме:

1. Номер запису про обтяження: 19931234

Дата, час державної реєстрації: 27.09.2016 14:07:08

Державний реєстратор: приватний нотаріус ОСОБА_13 , Дніпровський міський нотаріальний округ, Дніпропетровська обл.

Підстава виникнення обтяження: ухвала суду, серія та номер: 761/30710/16-к, виданий 05.09.2016, видавник: Шевченківський районний суд міста Києва

Підстава внесення запису: Рішення про державну реєстрацію прав та їх обтяжень (з відкриттям розділу), індексний номер: 34736902 від 11.04.2017 21:21:23, приватний нотаріус ОСОБА_13 , Дніпровський міський нотаріальний округ, Дніпропетровська обл.

Вид обтяження: арешт нерухомого майна

Відомості про суб`єктів обтяження: Обтяжувач: Шевченківський районний суд міста Києва, код ЄДРПОУ: 02896710, країна реєстрації: Україна Особа, майно/права якої обтяжуються: ТОВ "Торгова мережа "Укравто", код ЄДРПОУ: 40535279, країна реєстрації: Україна Особа, в інтересах якої встановлено обтяження: Головне управління НП у місті Києві, причина відсутності коду ЄДРПОУ: інша причина відсутності коду

Опис предмета обтяження: малярно-рихтувальний цех, літ.І, площею 1090,8 кв.м., що належать на праві приватної спільної часткової власності ТОВ "ТОРГОВА МЕРЕЖА "УКРАВТО" у розмірі 25%.

2. Номер запису про обтяження: 19931230

Дата, час державної реєстрації: 27.09.2016 14:00:09

Державний реєстратор: приватний нотаріус ОСОБА_13 , Дніпровський міський нотаріальний округ, Дніпропетровська обл.

Підстава виникнення обтяження: ухвала суду, серія та номер: 761/30710/16-к, виданий 05.09.2016, видавник: Шевченківський районний суд міста Києва

Підстава внесення запису: Рішення про державну реєстрацію прав та їх обтяжень (з відкриттям розділу), індексний номер: 34736902 від 11.04.2017 21:21:23, приватний нотаріус ОСОБА_13 , Дніпровський міський нотаріальний округ, Дніпропетровська обл.

Вид обтяження: арешт нерухомого майна

Відомості про суб`єктів обтяження: Обтяжувач: Шевченківський районний суд міста Києва, причина відсутності коду ЄДРПОУ: інша причина відсутності коду Особа, майно/права якої обтяжуються: ТОВ Торгова мережа УКРАВТО, код ЄДРПОУ: 40535279 Особа, в інтересах якої встановлено обтяження: Головне управління Національної поліції в місті Києві, причина відсутності коду ЄДРПОУ: інша причина відсутності коду

Опис предмета обтяження: склад запасних частин літ. З площа 1653,5 кв.м.

3. Номер запису про обтяження: 19931238

Дата, час державної реєстрації: 27.09.2016 13:54:38 Державний реєстратор: приватний нотаріус ОСОБА_13 , Дніпровський міський нотаріальний округ, Дніпропетровська обл.

Підстава виникнення обтяження: ухвала суду, серія та номер: 761/30710/16-к, виданий 05.09.2016, видавник: Шевченківський районний суд міста Києва

Підстава внесення запису: Рішення про державну реєстрацію прав та їх обтяжень (з відкриттям розділу), індексний номер: 34736902 від 11.04.2017 21:21:23, приватний нотаріус ОСОБА_13 , Дніпровський міський нотаріальний округ, Дніпропетровська обл.

Вид обтяження: арешт нерухомого майна

Відомості про суб`єктів обтяження: Обтяжувач: Шевченківський районний суд міста Києва, код ЄДРПОУ: 02896710, країна реєстрації: Україна Особа, майно/права якої обтяжуються: ТОВ "Торгова мережа "Укравто", код ЄДРПОУ: 40535279, країна реєстрації: Україна

Особа, в інтересах якої встановлено обтяження: Головне управління НП у місті Києві, причина відсутності коду ЄДРПОУ: інша причина відсутності коду

Опис предмета обтяження: станція технічного обслуговування, літ.Е площа 1788,1 кв.м., що належить на праві приватної спільної часткової власності ТОВ "ТОРГОВА МЕРЕЖА "УКРАВТО" у розмірі 25%

4. Номер запису про обтяження: 19931224

Дата, час державної реєстрації: 22.08.2016 18:39:48

Державний реєстратор: приватний нотаріус ОСОБА_13 , Дніпровський міський нотаріальний округ, Дніпропетровська обл.

Підстава виникнення обтяження: ухвала суду, серія та номер: 910/32493/15, виданий 15.08.2016, видавник: ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МІСТА КИЄВА

Підстава внесення запису:Рішення про державну реєстрацію прав та їх обтяжень (з відкриттям розділу), індексний номер: 34736902 від 11.04.2017 21:21:23, приватний нотаріус ОСОБА_13 , Дніпровський міський нотаріальний округ, Дніпропетровська обл.

Вид обтяження: арешт нерухомого майна

Відомості про суб`єктів обтяження: Особа, в інтересах якої встановлено обтяження: ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "АЛЬФА-БАНК", код ЄДРПОУ: 23494714, країна реєстрації: Україна Обтяжувач: ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МІСТА КИЄВА, код ЄДРПОУ: 05879487, країна реєстрації: Україна

5. Номер запису про обтяження: 19931248

Дата, час державної реєстрації: 08.04.2015 16:15:39

Державний реєстратор: приватний нотаріус ОСОБА_13 , Дніпровський міський нотаріальний округ, Дніпропетровська обл.

Підстава виникнення обтяження: постанова, про арешт майна та оголошення заборони на його відчуження, серія та номер: ВП № 46648854, виданий 06.04.2015, видавник: ВПВР ДВС України

Підстава внесення запису: Рішення про державну реєстрацію прав та їх обтяжень (з відкриттям розділу), індексний номер: 34736902 від 11.04.2017 21:21:23, приватний нотаріус ОСОБА_13 , Дніпровський міський нотаріальний округ, Дніпропетровська ул..

Вид обтяження: арешт нерухомого майна

Відомості про суб`єктів обтяження: Обтяжувач: Відділ примусового виконання рішень Державної виконавчої служби України, код ЄДРПОУ: 00015622, країна реєстрації: Україна, адреса: Україна, 01001, м.Київ, ул.. Артема, 73 Особа, майно/права якої обтяжуються: Публічне акціонерне товариство "Завод комунального машинобудування", код ЄДРПОУ: 05453404, країна реєстрації: Україна, адреса: Україна, 04209, м.Київ, вулиця Озерна (Оболонський р-н), будинок 1

Опис предмета обтяження: все нерухоме майно

6. Номер запису про обтяження: 19931251

Дата, час державної реєстрації: 08.10.2014 17:58:31

Державний реєстратор: приватний нотаріус ОСОБА_13 , Дніпровський міський нотаріальний округ, Дніпропетровська обл.

Підстава виникнення обтяження: постанова, про арешт майна боржника та оголошення заборони на його відчуження, серія та номер: 44856341, виданий 26.09.2014, видавник: ВДВС Оболонського РУЮ у м. Києві

Підстава внесення запису: Рішення про державну реєстрацію прав та їх обтяжень (з відкриттям розділу), індексний номер: 34736902 від 11.04.2017 21:21:23, приватний нотаріус ОСОБА_13 , Дніпровський міський нотаріальний округ, Дніпропетровська обл.

Вид обтяження: арешт нерухомого майна

Відомості про суб`єктів обтяження: Обтяжувач: Відділ державної виконавчої служби Оболонського районного управління юстиції у місті Києві, код ЄДРПОУ: 35018577, країна реєстрації: Україна, адреса: Україна, 04201, м.Київ, вул. Полярна, 13-а Особа, майно/права якої обтяжуються: ПАТ «Завод комунального машинобудування» , код ЄДРПОУ: 05453404 Особа, в інтересах якої встановлено обтяження: ПАТ "Альфа-Банк", код ЄДРПОУ: 23494714

Опис предмета обтяження: все нерухоме майно

7.Номер запису про обтяження: 19931257

Дата, час державної реєстрації: 15.07.2014 16:28:11 Державний реєстратор: приватний нотаріус ОСОБА_13 , Дніпровський міський нотаріальний округ, Дніпропетровська обл.

Підстава виникнення обтяження: ухвала суду, серія та номер: 757/18876/14-ц, виданий 10.07.2014, видавник: Печерський районний суд міста Києва

Підстава внесення запису: Рішення про державну реєстрацію прав та їх обтяжень (з відкриттям розділу), індексний номер: 34736902 від 11.04.2017 21:21:23, приватний нотаріус ОСОБА_13 , Дніпровський міський нотаріальний округ, Дніпропетровська обл.

Вид обтяження: арешт нерухомого майна

Відомості про суб`єктів обтяження: Обтяжувач: ПЕЧЕРСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА, причина відсутності коду ЄДРПОУ: інша причина відсутності коду, країна реєстрації: Україна Особа, в інтересах якої встановлено обтяження: ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "АЛЬФА-БАНК", код ЄДРПОУ: 23494714, країна реєстрації: Україна Особа, майно/права якої обтяжуються: ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАВОД КОМУНАЛЬНОГО МАШИНОБУДУВАННЯ", код ЄДРПОУ: 05453404, країна реєстрації: Україна

Опис предмета обтяження: все нерухоме майно

Таким чином, приватний нотаріус ОСОБА_13 , Дніпровського міського нотаріального округу, Дніпропетровської області вчинила незаконну реєстраційну дію за межами свого нотаріального округу, оскільки зареєструвала права власності на нерухоме майно, що знаходиться за адресою м. Київ, вул. Пшенична 4, відноситься до Київського міського нотаріального округу.

Про існування зазначеного рішення та запису, заявнику стало відомо 12.04.2017 року у зв`язку з отриманням інформаційної довідки №84902600 з Державного реєстру прав на нерухоме майно.

Таким чином, державним реєстратором приватним нотаріусом ОСОБА_13 , Дніпровського міського нотаріального округу, Дніпропетровської області про прийнятті рішень про державну реєстрацію прав та їх обтяжень, індексний номер 34736902 від 11.04.2017 року 21:21:23, не було враховано наявні зареєстровані обтяження речових прав на нерухоме майно, що є підставою для відмови у державній реєстрації прав та їх обтяжень.

Крім того, державним реєстратором приватним нотаріусом ОСОБА_13 , Дніпровського міського нотаріального округу, Дніпропетровської області при прийнятті рішень про реєстрацію обтяжень індексний номер 34736902 від 11.04.2017 року 21:21:23, безпідставно та незаконно було змінено записи про обтяження, які були внесені державними реєстраторами ОСОБА_7 (індексний номер: 31589780 від 27.09.2016 16:13:36; індексний номер: 31590666 від 27.09.2016 16:31:34), ОСОБА_8 ( індексний номер: 31589249 від 27.09.2016 16:02:24), ОСОБА_14 ( індексний номер: 31052339 від 22.08.2016 18:47:11), ОСОБА_12 (індексний номер: 33586294 від 26.01.2017 21:11:01)

Таким чином відомості в Державному реєстрі прав щодо нерухомого майна (реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна 1222504480000), на підставі рішення державного реєстратора: приватного нотаріуса ОСОБА_13 , Дніпровського міського нотаріального округу, Дніпропетровської області, яким було вчинено запис про Рішення про державну реєстрацію прав та обтяжень, індексний номер: 34736902 від 11.04.2017 року 21:21:23, номер запису про право власності : 19931220, носять протиправний характер та підлягають скасуванню.

Крім того, відомості в Державному реєстрі прав щодо нерухомого майна (реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна 1222504480000), на підставі рішення державного реєстратора: приватного нотаріуса ОСОБА_13 , Дніпровського міського нотаріального округу, Дніпропетровської області, яким було вчинено запис про Рішення про державну реєстрацію прав та обтяжень, індексний номер: 34736902 від 11.04.2017 року 21:21:23, номери запису про обтяження : 19931234; 19931230; 19931238; 19931224; 19931248; 19931251; 19931257 носять протиправний характер та підлягають скасуванню.

Стосовно протиправних дій державного реєстратора: приватного нотаріуса ОСОБА_13 , Дніпровського міського нотаріального округу, Дніпропетровської області, представником Товариства з обмеженою відповідальністю «Автометрополіс» було подано скаргу до Міністерство юстиції України (Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації) від 13.04.2017 року на рішення про державну реєстрацію прав та їх обтяжень індексний номер 34736902 від 11.04.2017, прийняте приватним нотаріусом ОСОБА_13 , Дніпропетровського нотаріального округу, Дніпропетровської області та здійсненого на підставі нього запису про право власності №19931220 та записи про реєстрацію обтяжень 19931234; 19931230; 19931238; 19931224; 19931248; 19931251; 19931257.

Також, Товариству з обмеженою відповідальністю «Автометрополіс» 18.04.2017 року стало відомо, що суддею Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська ОСОБА_15 , було винесено ухвалу щодо забезпечення позову у цивільній справі за позовом ОСОБА_16 до приватного нотаріуса Дніпровського міського нотаріального округу ОСОБА_13 , треті особи без самостійних вимог - Товариство з обмеженою відповідальністю «Торгова мережа «Укравто», ОСОБА_10 , ОСОБА_11 , Публічне акціонерне товариство «Завод комунального машинобудування», про визнання неправомірною відмову нотаріуса та зобов`язання вчинити дії.

Так ухвалою було задоволено заяву ОСОБА_16 про забезпечення позову. Для запобігання подальшого відчуження або продажу нерухомого майна зобов`язано приватного нотаріуса Дніпровського міського нотаріального округу ОСОБА_13 вчинити реєстраційні дії щодо нерухомого майна, яке знаходиться за адресою АДРЕСА_1 , загальною площею 4532,4 кв.м., в т.ч. малярно-рихтувальний цех, (літ. І), площею 1090,8 кв.м., склад запчастин, (літ. З), площею 1653,5 кв.м., станція технічного обслуговування, (літ. Е), площею 1788,1 кв.м., а саме:

1.скасовано запис про право власності за Товариством з обмеженою відповідальністю «Торгова мережа «Укравто» (0,25 частина), номер запису 14809958 від 03.06.2016;

2.скасовано запис про право власності за ОСОБА_10 (0,25 частина), номер запису 14898304 від 09.06.2016;

3.скасовано відкриття розділу 907314180386 від 21.04.2016;

4.скасовано відкриття розділу 939035880000 від 03.06.2016;

поновлено шляхом реєстрації права власності за Публічним акціонерним товариством «Заводом комунального машинобудування» (ЄДРПОУ 05453404) (із відкриттям нового розділу) на нерухоме майно, яке знаходиться за адресою АДРЕСА_1 , загальною площею 4532,4 кв.м., в т.ч. малярно-рихтувальний цех, (літ. І), площею 1090,8 кв.м., склад запчастин, (літ. З), площею 1653,5 кв.м., станція технічного обслуговування, (літ. Е), площею 1788,1 кв.м., на підставі ухвали Господарського суду м. Києва від 26.12.2016 року у справі №910/32493/15 із перенесенням арештів нерухомого майна з розділу 939035880000, а саме: номер запису про обтяження 16029805 від 22.08.2016, номер запису про обтяження 16603304 від 27.09.2016, номер запису про обтяження 16603328 від 27.09.2016, номер запису про обтяження 16604304 від 27.09.2016, номер запису про обтяження 18729006 від 08.04.2015, номер запису про обтяження 18729009 від 08.10.2014, номер запису про обтяження 18729014 від 15.07.2014.

Проте згідно даних офіційних сайтів, а саме: Судова влада України (http://court.gov.ua) та (http://www.reyestr.court.gov.ua), відсутні жодні відомості стосовно перебування у провадженні Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська цивільної справа за позовом ОСОБА_16 до приватного нотаріуса Дніпровського міського нотаріального округу ОСОБА_13 , треті особи без самостійних вимог - Товариство з обмеженою відповідальністю «Торгова мережа «Укравто», ОСОБА_10 , ОСОБА_11 , Публічне акціонерне товариство «Завод комунального машинобудування», про визнання неправомірною відмову нотаріуса та зобов`язання вчинити дії. Також відсутні відомості щодо винесення ухвали у цивільній справі за заявою ОСОБА_16 про забезпечення позову суддею Жовтневого районного суду міста Дніпропетровська ОСОБА_15 .

Проте, державним реєстратором: приватним нотаріусом ОСОБА_13 , Дніпровського міського нотаріального округу, Дніпропетровської області, не було перевірено відомості Єдиного державного реєстру судових рішень про наявність чи відсутність ухвали у цивільній справі за заявою ОСОБА_16 про забезпечення позову суддею Жовтневого районного суду міста Дніпропетровська ОСОБА_15 .

Приватний нотаріус ОСОБА_13 , Дніпровського міського нотаріального округу, Дніпропетровської області здійснює нотаріальну діяльність за адресою: АДРЕСА_4 .

Таким чином, згідно чинного Кримінального процесуального законодавства України тягар доказування перед слідчим суддею, судом наявності підстав застосування заходів забезпечення кримінального провадження покладено на слідчого та прокурора як на суб`єктів, які здійснюють кримінальне провадження, а тому вони мають обґрунтувати необхідність застосування заходів його забезпечення.

Досудовим розслідуванням встановлено достатньо підстав вважати, що за адресою: АДРЕСА_5 , прим.12,13,14, знаходяться речі, предмети і документи, знаряддя кримінального правопорушення або майно (речі, цінності, гроші), яке здобуте у результаті його вчинення (злочинним шляхом), а також інші предмети, документи, магнітні носії інформації, які мають значення для встановлення істини у даному кримінальному провадженні, а саме: відомості та оригінали реєстраційних, нотаріальних, документів, пов`язаних з реєстрацією об`єктів нерухомості та господарською діяльністю Публічного акціонерного товариства «Завод комунального машинобудування» (ЄДРПОУ 05453404), чорнові записи, які стосуються фактичних обставин вчиненого кримінального провадження, записні книжки, журнали введення обліку та інші документи, які мають відношення до вчиненого кримінального правопорушення; фотознімки, дискети, диски, флеш-картки та інші магнітні носії інформації, на яких міститься інформація стосовно вчиненого кримінального правопорушення; підлягають виявленню документи зміст яких є наступним: предметом злочинного посягання, які є засобом вчинення кримінального правопорушення; які є засобом приховання злочину; що характеризують особу злочинця; що містять у собі зразки почерку; що містять у собі іншу інформацію, яка цікавить органи досудового розслідування; встановлення предмету злочинного посягання, спосіб, механізм та обставини здійснення вчиненого кримінального правопорушення, умови й причини такого кримінального правопорушення, а також інші відомості про обставини вчиненого кримінального правопорушення, які потребують виявлення та фіксації для виконання завдань кримінального провадження.

Беручи до уваги вищевикладене та враховуючи, що в матеріалах кримінального провадження вбачається наявність достатніх підстав вважати, що речі, предмети і документи, знаряддя кримінального правопорушення або майно (речі, цінності, гроші), яке здобуте у результаті його вчинення (злочинним шляхом), а також інші предмети, документи, магнітні носії інформації, які мають значення для встановлення істини у даному кримінальному провадженні, а саме: відомості та оригінали реєстраційних, нотаріальних, документів, пов`язаних з реєстрацією об`єктів нерухомості та господарською діяльністю Публічного акціонерного товариства «Завод комунального машинобудування» (ЄДРПОУ 05453404), чорнові записи, які стосуються фактичних обставин вчиненого кримінального провадження, записні книжки, журнали введення обліку та інші документи, які мають відношення до вчиненого кримінального правопорушення; фотознімки, дискети, диски, флеш-картки та інші магнітні носії інформації, на яких міститься інформація стосовно вчиненого кримінального правопорушення; підлягають виявленню документи зміст яких є наступним: предметом злочинного посягання, які є засобом вчинення кримінального правопорушення; які є засобом приховання злочину; що характеризують особу злочинця; що містять у собі зразки почерку; що містять у собі іншу інформацію, яка цікавить органи досудового розслідування; встановлення предмету злочинного посягання, спосіб, механізм та обставини здійснення вчиненого кримінального правопорушення, умови й причини такого кримінального правопорушення, а також інші відомості про обставини вчиненого кримінального правопорушення, які потребують виявлення та фіксації для виконання завдань кримінального провадження, які мають значення для встановлення істини у даному кримінальному провадженні, які знаходяться за адресою: АДРЕСА_4 , а тому є за необхідним провести обшук за вище вказаною адресою.

Відомості, які містяться у відшукуваних речах і документах, можуть бути доказами під час судового розгляду, шляхом подальшого проведення криміналістичних досліджень, проведення почеркознавчих експертиз, для встановлення розмірів відшкодування збитків потерпілим, а також інші відомості про обставини вчиненого кримінального правопорушення, які потребують виявлення та фіксації для виконання завдань кримінального провадження.

На підставі вище викладеного, з метою виявлення та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення, відшукання знарядь кримінального правопорушення або майна, яке здобуте в результаті його вчинення, з метою захисту інтересів суспільства та Держави від кримінальних правопорушень, а також забезпечення швидкого, повного та неупередженого розслідування і судового розгляду з тим, щоб кожний, хто вчинив кримінальне правопорушення, був притягнутий до відповідальності в міру своєї вини.

В зв`язку із викладеним, керуючись ст. 110, 234 КПК України, суд, -

УХВАЛИВ:

Клопотання слідчого СВ Святошинського УП ГУ НП у м. Києві ОСОБА_4 , - задовольнити частково.

Надати дозвіл слідчому СВ Святошинського УП ГУНП у м. Києві ОСОБА_17 на проведення обшуку не житловому приміщенні за фактичним місцем знаходженням приватного нотаріуса ОСОБА_13 , Дніпровського міського нотаріального округу, Дніпропетровської області за адресою: м. Дніпро, вул. Гоголя, буд.26, кв.1, прим.12,13,14, з усіма наявними в них приміщеннях, з метою виявлення та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення з можливістю розкриття нотаріальної таємниці, яка передбачена ст. 8 Закону України «Про нотаріат», відшукання знарядь кримінального правопорушення, а також речей та документів, що мають значення для розкриття правопорушення та можуть бути доказами у кримінальному провадженні, а саме: відомості та оригінали реєстраційних, нотаріальних, документів, пов`язаних з реєстрацією об`єктів нерухомості та господарською діяльністю Публічного акціонерного товариства «Завод комунального машинобудування» (ЄДРПОУ 05453404), чорнові записи, які стосуються фактичних обставин вчиненого кримінального провадження, записні книжки, журнали введен ня обліку та інші документи, які мають відношення до вчиненого кримінального правопорушення; фотознімки, дискети, диски, флеш-картки та інші магнітні носії інформації, на яких міститься інформація стосовно вчиненого кримінального правопорушення; підлягають виявленню документи зміст яких є наступним: предметом злочинного посягання, які є засобом вчинення кримінального правопорушення; які є засобом приховання злочину; що характеризують особу злочинця; що містять у собі зразки почерку; що містять у собі іншу інформацію, яка цікавить органи досудового розслідування; встановлення предмету злочинного посягання, спосіб, механізм та обставини здійснення вчиненого кримінального правопорушення, умови й причини такого кримінального правопорушення, а також інші відомості про обставини вчиненого кримінального правопорушення, які потребують виявлення та фіксації для виконання завдань кримінального провадження, знаряддя кримінального правопорушення або майно.

Ухвала слідчого судді діє один місяць.Ухвала оскарженню не підлягає.

Заперечення на дану ухвалу може бути подано під час підготовчого провадження в суді.

Слідчий суддя ОСОБА_1

СудСвятошинський районний суд міста Києва
Дата ухвалення рішення19.05.2017
Оприлюднено07.03.2023
Номер документу66624518
СудочинствоКримінальне

Судовий реєстр по справі —759/7470/17

Ухвала від 19.05.2017

Кримінальне

Святошинський районний суд міста Києва

Величко Т. О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні