Справа № 752/16376/16-ц
Провадження № 2-з/752/31/17
У Х В А Л А
Іменем України
03.03.2017 року Голосіївський районний суд міста Києва
у складі головуючого по справі судді - Шкірай М.І.
за участю секретаря - Безверхої Н.В.
за участю позивача - ОСОБА_1
за участю представника відповідача - Балабон В.О.
розглянувши в судовому засіданні цивільну справу за заявою ОСОБА_1 про забезпечення позову ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю Прожект консалтинг про визнання незаконним відключення від мережі електропостачання, зобов'язання поновити електропостачання та відшкодування моральної шкоди, суд -
Встановив
Заявник звернувся до суду із вказаною заявою в якій просив вжити заходів забезпечення позову шляхом зобов'язання Товариства з обмеженою відповідальністю Прожект консалтинг підключити його приватну квартиру за адресою АДРЕСА_1 до електропостачання на час розгляду справи.
Заява мотивована тим, що існує загроза утруднення виконання рішення суду.
В судовому засіданні позивач підтримав заяву у повному обсязі.
Представник відповідача в судовому засіданні заперечував проти задоволення заяви.
Вислухавши пояснення сторін, суд приходить до висновку про залишення без задоволення даної заяви.
При цьому суд виходів з наступного.
Відповідно до ч. 3 ст. 151 ЦПК України забезпечення позову допускається на будь-якій стадії розгляду справи, якщо невжиття заходів забезпечення може утруднити чи зробити неможливим виконання рішення.
З роз'яснень Пленуму Верховного суду України викладених в п. 4 постанові № 9 від 22 грудня 2006 року Про практику застосування судами цивільного процесуального законодавства при розгляді заяв про забезпечення позову , розглядаючи заяву про забезпечення позову, суд (суддя) має з урахуванням доказів, наданих позивачем на підтвердження своїх вимог, пересвідчитися, зокрема, в тому, що між сторонами дійсно виник спір та існує реальна загроза невиконання чи утруднення виконання можливого рішення суду про задоволення позову; з'ясувати обсяг позовних вимог, дані про особу відповідача, а також відповідність виду забезпечення позову, який просить застосувати особа, котра звернулася з такою заявою, позовним вимогам.
Відповідно до ч. 3 ст. 151 ЦПК України забезпечення позову допускається на будь-якій стадії розгляду справи, якщо невжиття заходів забезпечення може утруднити чи зробити неможливим виконання рішення.
Позивачем не доведено обґрунтування відповідності обраного виду забезпечення позову позовним вимогам, які фактично є тотожними позовним вимогам.
Крім того, позивачем не надано доказів того, що у випадку не вжиття заходів забезпечення позову буде утруднено або неможливе виконання рішення суду.
Керуючись ст. ст. 151, 153, 208-210 ЦПК України, суд -
Ухвалив
У задоволенні заяви ОСОБА_1 про забезпечення позову ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю Прожект консалтинг про визнання незаконним відключення від мережі електропостачання, зобов'язання поновити електропостачання та відшкодування моральної шкоди - відмовити.
На ухвалу суду може бути подано апеляційну скаргу протягом п'яти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали. Апеляційна скарга подається до Апеляційного суду м. Києва через Голосіївський районний суд м. Києва.
Суддя
Суд | Голосіївський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 03.03.2017 |
Оприлюднено | 26.05.2017 |
Номер документу | 66652273 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Касаційний цивільний суд Верховного Суду
Синельников Євген Володимирович
Цивільне
Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ
Євтушенко Олена Іванівна
Цивільне
Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ
Журавель Валентина Іванівна
Цивільне
Голосіївський районний суд міста Києва
Шкірай М. І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні