Ухвала
від 25.05.2017 по справі 804/11507/15
ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

У Х В А Л А

25 травня 2017 року Справа №1180вр-17/ 804/11507/15

Суддя Дніпропетровського окружного адміністративного суду Конєва С.О., розглянувши заяву Дніпровського міського центру зайнятості про заміну сторони виконавчого провадження у справі за адміністративним позовом Бабушкінського районного центру зайнятості м.Дніпропетровська до Приватного підприємства «РЕМНАНТ» про стягнення 466,74 грн.,-

ВСТАНОВИВ:

Постановою Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 23.10.2015р. по справі № 804/11507/15 адміністративний позов Бабушкінського районного центру зайнятості м.Дніпропетровська до Приватного підприємства «РЕМНАНТ» було задоволено та стягнено з відповідача на користь позивача 466,74 грн.

23.05.2017 р. Дніпровський міський центр зайнятості звернувся з заявою до суду про заміну сторони виконавчого провадження на підставіст. 264 Кодексу адміністративного судочинства Українита просить замінити сторону виконавчого провадження – з Бабушкінського районного центру зайнятості м. Дніпропетровська на Дніпровський міський центр зайнятості.

23.05.2017р. згідно розпорядження Дніпропетровського окружного адміністративного суду за № 1467д у зв'язку із закінченням повноважень у судді Ніколайчук С.В., на підставі повторного автоматичного розподілу справ, вказану справу було передано для розгляду судді Конєвій С.О.

Статтею 264 Кодексу адміністративного судочинства Українипередбачено, що у разі вибуття однієї із сторін виконавчого провадження за заявою заінтересованої особи суд може замінити сторону виконавчого провадження її правонаступником. Суд розглядає питання про заміну сторони виконавчого провадження в десятиденний строк у судовому засіданні з повідомленням державного виконавця або заінтересованої особи, що звернулися з заявою, та осіб, які беруть участь у справі. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про дату, час і місце розгляду справи, не перешкоджає судовому розгляду. Ухвалу суду за результатами питання про заміну сторони виконавчого провадження може бути оскаржено у загальному порядку.

Враховуючи наведене, суд вважає за необхідне прийняти заяву заявника про заміну сторони виконавчого провадження та призначити її до розгляду в судовому засіданні.

Керуючись ст.ст.160,165,264 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,-

УХВАЛИВ:

Прийняти заяву про заміну сторони виконавчого провадження у справі №804/11507/15 до свого провадження.

Призначити заяву до розгляду у судовому засіданні на 02 червня 2017 року о 10:30 год. у приміщенні Дніпропетровського окружного адміністративного суду за адресою: м.Дніпро, вул. Академіка Янгеля, 4, зала 16.

Заявнику – до судового засідання за можливості вручити повістку боржникові та докази вручення надати суду.

Боржнику - до судового засідання надати письмові пояснення на вказану вище заяву.

Здійснювати розгляд заяви про заміну сторони виконавчого провадження одноособово суддею Конєвою С.О.

Визнати обов'язкову особисту участь осіб, які беруть участь у справі, у судовому засіданні.

Особи, які беруть участь у справі, або їх представники допускаються до участі у судовому засіданні при наявності документа, що посвідчує особу кожного, та документа, що засвідчує повноваження їх представників.

Особи, які беруть участь у справі, надіслати повістки про виклик у судове засідання.

Ухвала суду набирає законної сили відповідно до ст. 254 Кодексу адміністративного судочинства України та не може бути оскаржена.

Суддя С.О. Конєва

СудДніпропетровський окружний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення25.05.2017
Оприлюднено29.05.2017
Номер документу66704121
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —804/11507/15

Ухвала від 02.06.2017

Адміністративне

Дніпропетровський окружний адміністративний суд

Конєва Світлана Олександрівна

Ухвала від 25.05.2017

Адміністративне

Дніпропетровський окружний адміністративний суд

Конєва Світлана Олександрівна

Постанова від 23.10.2015

Адміністративне

Дніпропетровський окружний адміністративний суд

Ніколайчук Світлана Василівна

Ухвала від 31.08.2015

Адміністративне

Дніпропетровський окружний адміністративний суд

Ніколайчук Світлана Василівна

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні