ЛУГАНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

8.1

ЛУГАНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

про зупинення провадження у справі

25 травня 2017 року СєвєродонецькСправа № 812/1414/16

Луганський окружний адміністративний суд у складі

головуючого судді: Смішливої Т.В.,

при секретарі судового засідання: Бутенко К.В.,

за участі сторін

представника позивача: не прибув,

представника відповідача: не прибув

представник третьої особи: не прибув,

розглянувши у відкритому судовому засіданні клопотання представника позивача про зупинення провадження у справі за позовом публічного акціонерного товариства "Луганськтепловоз" до Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби в особі Харківського управління Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору - Головне управління Державної казначейської служби України у Харківській області про визнання протиправною бездіяльності, зобов'язання вчинити певні дії,-

ВСТАНОВИВ:

У провадженні Луганського окружного адміністративного суду знаходиться справа за вказаним адміністративним позовом.

Від представника позивача до початку судового засідання через відділ діловодства та обліку звернень громадян надійшло клопотання про зупинення провадження у справі з метою надання часу для ознайомлення із запереченнями які надійшли від відповідача та підготовки пояснень, також позивач просив розглянути клопотання без його участі.

Розглянувши заявлене клопотання суд приходить до такого.

Згідно з частиною 1 статті 11 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України) розгляд і вирішення справ в адміністративних судах здійснюються на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості.

Кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 72 цього Кодексу (частина 1 статті 71 КАС України).

Згідно з ч.1 ст.122-1 Кодексу адміністративного судочинства України встановлено, що суд за власною ініціативою або за клопотанням сторони, іншого учасника адміністративного процесу може постановити ухвалу про їх участь у судовому засіданні в режимі відео конференції.

Частиною 3 вказаної статті передбачено, що питання про участь особи у судовому засіданні в режимі відеоконференції вирішується судом за наявності відповідного клопотання або за власною ініціативою не пізніш як за п'ять днів до дня проведення такого судового засідання. Ухвала суду, прийнята за наслідками вирішення цього питання, оскарженню не підлягає.

Згідно п.4 ч.2 ст.156 Кодексу адміністративного судочинства України суд має право зупинити провадження у справі в разі наявності інших причин за обґрунтованим клопотанням сторони або третьої особи, яка заявляє самостійні вимоги на предмет спору, - до терміну, встановленого судом.

Враховуючи те, що представником відповідача надіслано в день слухання справи заперечення на уточнений адміністративний позов з яким необхідно ознайомитись позивачу та надати письмові пояснення, задля забезпечення можливості реалізації процесуальних прав осіб, які беруть участь у справі, зважаючи на скорочені строки розгляду адміністративної справи, суд вважає за необхідне зупинити провадження у справі та призначити наступний розгляд справи в режимі відеоконференції, проведення якої доручити Харківському окружному адміністративному суду.

На підставі викладеного, керуючись статями 11, 69, 72, 122-1, 156, 160-165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,-

УХВАЛИВ:

Клопотання представника позивача задовольнити.

Провадження у адміністративній справі № 812/1414/16 за позовом публічного акціонерного товариства "Луганськтепловоз" до Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби в особі Харківського управління Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору - Головне управління Державної казначейської служби України у Харківській області про визнання протиправною бездіяльності, зобов'язання вчинити певні дії зупинити до 05 липня 2017 року та призначити наступне судове засідання на 05 липня 2017 року о 11 годині 00 хвилин в режимі відеоконференції, яке провести у приміщенні Харківського окружного адміністративного суду.

Доручити Харківському окружному адміністративному суду забезпечити проведення судового засідання, призначеного на 05 липня 2017 року о 11 год. 00 хв. в режимі відеоконференції.

Представнику Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби в особі Харківського управління Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби та Головного управління Державної казначейської служби України у Харківській області прибути для участі у судовому засіданні, яке відбудеться в режимі відеоконференції 05 липня 2017 року об 11 год. 00 хв. в приміщенні Харківського окружного адміністративного суду (61004, м. Харків, вул. Мар'їнська, 18-Б-3, електронна скринька inbox@adm.hr.court.gov.ua).

Ухвала в частині зупинення провадження може бути оскаржена в апеляційному порядку до Донецького апеляційного адміністративного суду.

Апеляційна скарга подається до Донецького апеляційного адміністративного суду через Луганський окружний адміністративний суд. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. У разі якщо ухвалу було постановлено в письмовому провадженні або згідно з частиною третьою статті 160 цього Кодексу, або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого статтею 186 КАС України, якщо таку скаргу не було подано.

СуддяТ.В. Смішлива

Дата ухвалення рішення 25.05.2017
Зареєстровано 25.05.2017
Оприлюднено 29.05.2017

Судовий реєстр по справі 812/1414/16

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 03.08.2021 Луганський окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 03.08.2021 Луганський окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 29.07.2021 Луганський окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 15.07.2021 Луганський окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 30.06.2021 Луганський окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 03.06.2021 Луганський окружний адміністративний суд Адміністративне
Постанова від 18.05.2021 Касаційний адміністративний суд Верховного Суду Адміністративне
Ухвала від 17.05.2021 Касаційний адміністративний суд Верховного Суду Адміністративне
Ухвала від 14.05.2018 Касаційний адміністративний суд Верховного Суду Адміністративне
Ухвала від 19.04.2018 Касаційний адміністративний суд Верховного Суду Адміністративне
Ухвала від 25.05.2017 Луганський окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 25.05.2017 Луганський окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 16.05.2017 Луганський окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 16.05.2017 Луганський окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 16.05.2017 Луганський окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 16.03.2017 Луганський окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 16.03.2017 Луганський окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 09.02.2017 Луганський окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 08.02.2017 Луганський окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 21.12.2016 Луганський окружний адміністративний суд Адміністративне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Відстежувати судові рішення та засідання

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону