ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 284-18-98, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.ua
УХВАЛА
26.05.2017Справа № 910/18297/16
За позовом Приватного акціонерного товариства Страхова компанія Українська Страхова Група до Товариства з обмеженою відповідальністю Пивна Дума Дмитрівська
за участю третіх осіб без самостійних вимог на предмет спору
- на стороні позивача:
1) Окружний адміністративний суд міста Києва;
2) Комунальне підприємство Київжитлоспецексплуатація
- на стороні відповідача:
3) Товариство з обмеженою відповідальністю Об'єднання Кавказ ;
4) Приватна фірма Тесей
про стягнення 131126,04 грн.
Суддя Сташків Р.Б.
ОБСТАВИНИ СПРАВИ:
У провадженні Господарського суду міста Києва перебуває указана справа №910/18297/16 про стягнення суми страхового відшкодування, яка була виплачена Позивачем на користь потерпілою особи, у зв'язку з завданням шкоди майну потерпілого пожежею, яка виникла у приміщеннях Відповідача, внаслідок виконання ремонтних робіт на замовлення останнього.
Відповідач заперечує проти того, що пожежа сталася з вини найнятих ним працівників, і також заперечує проти суми шкоди, завданої пожежею.
Ухвалою від 13.02.2017 призначено судову експертизу у справі та доручено її проведення Київському НДІ судових експертиз.
Від призначеної судом експертної установи через відділ діловодства суду надійшло клопотання про необхідність надання експерту додаткових матеріалів для проведення експертизи та погодження більш тривалого строку на проведення дослідження.
Дослідивши клопотання про продовження строку та про витребування додаткових матеріалів, враховуючи питання, по яким була призначена експертиза, об'єкт дослідження та заявлену експертом потребу у цих матеріалах та у часі, необхідному для проведення дослідження, суд дійшов висновку про обгрунтованість клопотання та у відповідності до ч. 4 ст. 31 ГПК України клопотання експерта задовольняє.
Керуючись ст.ст. 31, 41, 42, 79, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд -
УХВАЛИВ:
Поновити провадження у справі.
Задовольнити клопотання судового експерта.
Погодити виконання Київським науково-дослідним інститутом судових експертиз судової експертизи, призначеної ухвалою Господарського суду міста Києва від 13.02.2017 у справі № 910/18297/16, у строк понад три місяці.
Зобов'язати сторін та третіх осіб надати на адресу суду в строк до 26.06.2017 для залучення до матеріалів справи та направлення до експертної установи:
- матеріалів справи по пожежі, яка сталася 10 листопада 2014 року у приміщенні, що розташоване за адресою м. Київ, вул. Хрещатик, 10А, а саме: Акту про пожежу , пояснень свідків та очевидців з місця пожежі, матеріалів перевірки по факту події правоохоронними органами та службами (МВС, надзвичайних ситуацій);
- фото / відео матеріалів (в електронно-цифровому вигляді) з місця пожежі, що сталася 10 листопада 2014 року у приміщенні, що розташоване за адресою м. Київ. вул. Хрещатик, 10А;
- матеріалів контрольно-наглядової справи (приписи, протоколи про порушення вимог пожежної безпеки, постанови про притягнення до відлові дальності) щодо перевірок стану пожежної безпеки об'єктів (приміщень) розміщених в будівлі де сталася пожежа 10 листопада 2014, за адресою м. Київ, вул. Хрещатик, 10А до початку виникнення пожежі, а також за наслідками проведення перевірки після пожежі відповідним контрольно-наглядовим органом у сфері пожежної та техногенної безпеки (служби ДСНС);
За умови відсутності будь-яких документів - вказати у супровідному листі із зазначенням причин їх ненадання.
Суд звертає увагу сторін, що у відповідності з вимогами Науково-методичних рекомендацій з питань підготовки та призначення судових експертиз та експертних досліджень, затверджених наказом Міністерства юстиції України від 08.10.1998 №53/5 (зі змінами), документи, які надаються для експерта, мають бути систематизованими в хронологічному порядку (за відповідними періодами), підшитими, прошнурованими та пронумерованими.
Зобов'язати Товариства з обмеженою відповідальністю Пивна Дума Дмитрівська , Окружний адміністративний суд міста Києва, Комунальне підприємство Київжитлоспецексплуатація забезпечити експерту можливість проведення огляду приміщень (будівлі), де виникла пожежа, а також тих, які були пошкоджені пожежею 10 листопада 2014 року за адресою м. Київ, вул. Хрещатик, 10А.
Повідомити сторін спору , що згідно клопотання експерта, огляд об'єктів дослідження експертом планується провести за умови, якщо при цьому будуть присутні сторони у зазначеній справі. Дату та умови проведення огляду об'єктів дослідження буде додатково узгоджено після оплати рахунку за проведення експертизи та надання вищезазначених додаткових матеріалів. Остаточно дату та умови проведення огляду об'єктів дослідження експерт пропонує узгодити з ним за тел. 200-29-26.
Зупинити провадження у справі.
Копію ухвали надіслати сторонам, третім особам та судовому експерту.
Суддя Сташків Р.Б.
Суд | Господарський суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 26.05.2017 |
Оприлюднено | 31.05.2017 |
Номер документу | 66746532 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд міста Києва
Сташків Р.Б.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні