Ухвала
від 25.05.2017 по справі 824/293/17-а
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

У Х В А Л А

26 травня 2017 р. м. Чернівці Cправа № 824/293/17-а

Суддя Чернівецького окружного адміністративного суду Лелюк О.П., розглянувши позовну заяву Сторожинецького районного центру зайнятості до військової частини НОМЕР_1 польова пошта НОМЕР_2 про стягнення коштів,

В С Т А Н О В И В:

Сторожинецький районний центр зайнятості звернувся до суду з позовом до військової частини НОМЕР_1 польова пошта НОМЕР_2 про стягнення коштів.

Позивач просить суд стягнути з військової частини НОМЕР_1 польова пошта НОМЕР_2 (код ЄДРПОУ НОМЕР_3 , юридична адреса: АДРЕСА_1 ) зайво нараховану з вини роботодавця (військової частини НОМЕР_1 польова пошта НОМЕР_2 ) допомогу по безробіттю в сумі 712 (сімсот дванадцять) грн 16 коп. на розрахунковий рахунок Сторожинецького районного центру зайнятості 37175032000010 в ГУДКСУ в Чернівецькій області, МФО 856135, код ЄДРПОУ 21432459, Сторожинецький районний центр зайнятості.

Позовна заява за формою та змістом відповідає вимогам статей 105, 106 Кодексу адміністративного судочинства України.

Статтею 111 Кодексу адміністративного судочинства України визначено можливість проведення судом попереднього судового засідання, яке за змістом частини першої указаної статті проводиться з метою з`ясування можливості врегулювання спору до судового розгляду справи або забезпечення всебічного та об`єктивного вирішення справи протягом розумного строку.

Частиною четвертою статті 111 Кодексу адміністративного судочинства України передбачено, що під час проведення попереднього судового засідання суд: 1) уточнює позовні вимоги та заперечення відповідача проти адміністративного позову; 2) з`ясовує питання про склад осіб, які братимуть участь у справі; 3) визначає факти, які необхідно встановити для вирішення спору і які з них визнаються сторонами, а які належить доказувати; 4) з`ясовує, якими доказами сторони можуть обґрунтовувати свої доводи чи заперечення, та встановлює строки для їх надання; 5) вчиняє інші дії, необхідні для підготовки справи до судового розгляду.

Перевіривши позовну заяву та додані до неї матеріали, суд вважає за необхідне в рамках підготовки справи до судового розгляду провести попереднє судове засідання даної справи.

Враховуючи викладене та керуючись статтями 107, 111, 160, 165 Кодексу адміністративного судочинства України,

У Х В А Л И В:

1.Відкрити провадження у адміністративній справі за позовом Сторожинецького районного центру зайнятості до військової частини НОМЕР_1 польова пошта НОМЕР_2 про стягнення коштів.

2.Призначити адміністративну справу до попереднього судового засідання на 12 год. 30 хв. 13 червня 2017 року. Засідання відбудеться у приміщенні Чернівецького окружного адміністративного суду за адресою: м.Чернівці, вул. Садова, 1-І.

3.Справа розглядатиметься суддею Лелюком О.П. одноособово.

4.Запропонувати відповідачу подати в попереднє судове засідання письмові заперечення проти позовної заяви з посиланням на докази, якими вони обґрунтовуються.

5.Зобов`язати сторін подати всі наявні документи та матеріали, які стосуються розгляду даного позову та можуть бути використані як докази в даній справі.

Ухвала набирає законної сили з моменту постановлення та оскарженню не підлягає.

Суддя О.П. Лелюк

І Н Ф О Р М А Ц І Я

про процесуальні права і обов`язки

осіб, які беруть участь в розгляді адміністративної справи

Статтями 49, 51 Кодексу адміністративного судочинства України (далі Кодексу) визначено права та обов`язки осіб, які беруть участь у справі.

Особами, які беруть участь у справі, є сторони, треті особи, представники сторін та третіх осіб.

Особи, які беруть участь у справі, мають рівні процесуальні права і обов`язки. Особи, які беруть участь у справі, зобов`язані добросовісно користуватися належними їм процесуальними правами і неухильно виконувати процесуальні обов`язки.

Особи, які беруть участь у справі, мають право:

1) знати про дату, час і місце судового розгляду справи, про всі судові рішення, які ухвалюються у справі та стосуються їхніх інтересів;

2) знайомитися з матеріалами справи;

3) заявляти клопотання і відводи;

4) давати усні та письмові пояснення, доводи та заперечення;

5) подавати докази, брати участь у дослідженні доказів;

6) висловлювати свою думку з питань, які виникають під час розгляду справи, задавати питання іншим особам, які беруть участь у справі, свідкам, експертам, спеціалістам, перекладачам;

7) подавати заперечення проти клопотань, доводів і міркувань інших осіб;

8) знайомитися з технічним записом, журналом судового засідання протоколом про вчинення окремої процесуальної дії і подавати письмові зауваження до них;

9) робити із матеріалів справи виписки, знімати копії з матеріалів справи, одержувати копії судових рішень;

10) оскаржувати судові рішення у частині, що стосується їхніх інтересів;

11) користуватися іншими процесуальними правами, наданими їм цим Кодексом.

Особи, які беруть участь у справі, можуть за власний рахунок додатково замовити та отримати в суді засвідчені копії документів і витяги з них.

Крім прав та обов`язків, визначених у статті 49 цього Кодексу, позивач має право в будь-який час до закінчення судового розгляду збільшити або зменшити розмір позовних вимог або відмовитися від адміністративного позову. Позивач має право відмовитися від адміністративного позову у суді апеляційної чи касаційної інстанції до закінчення відповідно апеляційного чи касаційного розгляду. Позивач має право до початку судового розгляду справи по суті змінити предмет або підставу позову шляхом подання письмової заяви.

Крім прав та обов`язків, визначених у статті 49 цього Кодексу, відповідач має право визнати адміністративний позов повністю або частково, подати заперечення проти адміністративного позову.

Сторони можуть досягнути примирення на будь-якій стадії адміністративного процесу, що є підставою для закриття провадження в адміністративній справі.

Суд не приймає відмови позивача від адміністративного позову, визнання адміністративного позову відповідачем і не визнає умов примирення сторін, якщо ці дії суперечать закону або порушують чиї-небудь права, свободи чи інтереси.

Статтею 40 цього Кодексу визначено обов`язок осіб, які беруть участь у справі, повідомити про зміну адреси та причини неприбуття в судове засідання.

Особи, які беруть участь у справі, зобов`язані під час провадження у справі повідомляти суд про зміну місця проживання (перебування, знаходження), роботи, служби. У разі неповідомлення про зміну адреси повістка надсилається їм за останньою адресою і вважається врученою.

Особи, які беруть участь у справі, свідки, експерти, спеціалісти, перекладачі, які не можуть з поважних причин прибути до суду, зобов`язані завчасно повідомити про це суд.

СудЧернівецький окружний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення25.05.2017
Оприлюднено22.09.2022
Номер документу66762982
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —824/293/17-а

Ухвала від 12.06.2017

Адміністративне

Чернівецький окружний адміністративний суд

Лелюк Олександр Петрович

Ухвала від 13.06.2017

Адміністративне

Чернівецький окружний адміністративний суд

Лелюк Олександр Петрович

Ухвала від 25.05.2017

Адміністративне

Чернівецький окружний адміністративний суд

Лелюк Олександр Петрович

Ухвала від 26.05.2017

Адміністративне

Чернівецький окружний адміністративний суд

Лелюк Олександр Петрович

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні