ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

У Х В А Л А

"29" травня 2017 р. м. Київ К/800/8682/17

Суддя Вищого адміністративного суду України Маринчак Н.Є. перевіривши матеріали касаційної скарги Головного управління ДФС в Івано-Франківській області на ухвалу Львівського апеляційного адміністративного суду від 01 березня 2017 року у справі №809/285/16 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю МБК Агротехніка до Головного управління ДФС в Івано-Франківській області про скасування податкових повідомлень-рішень, -

в с т а н о в и в :

До Вищого адміністративного суду України звернулось Головне управління ДФС в Івано-Франківській області на ухвалу Львівського апеляційного адміністративного суду від 01 березня 2017 року у справі №809/285/16.

Ухвалою Вищого адміністративного суду України від 22 березня 2017 року касаційна скарга відповідача була залишена без руху та надано строк для усунення недоліків у зв'язку з її невідповідністю ст. 213 КАС України, а саме: скаржнику необхідно було надати суду документ про сплату судового збору у розмірі та в порядку, встановленому законом та копію рішення суду апеляційної інстанції.

На виконання вимог ухвали суду скаржник надіслав копію рішення суду апеляційної інстанції та платіжне доручення від 22 березня 2017 року №208 про сплату судового збору за подання касаційної скарги на суму 1600,00 грн., яке не може вважатися належним доказом сплати судового збору з огляду на наступне.

Згідно із ч. 1 ст. 9 Закону України Про судовий збір судовий збір сплачується за місцем розгляду справи та зараховується до спеціального фонду Державного бюджету України.

Частиною 2 ст. 9 Закону України Про судовий збір передбачено, що суд перед відкриттям (порушенням) провадження у справі, прийняттям до розгляду заяв (скарг) перевіряє зарахування судового збору до спеціального фонду Державного бюджету України.

Проте, при перевірці зарахування судового збору до спеціального фонду Державного бюджету України судом встановлено факт ненадходження коштів на рахунок Вищого адміністративного суду України, у зв'язку із тим, що при сплаті судового збору за подання касаційної скарги скаржником невірно вказано реквізити для сплати судового збору.

Реквізити для сплати судового збору: отримувач коштів - УДКСУ у Печерському районі; рахунок отримувача - 31210255700007; код отримувача (код за ЄДРПОУ) - 38004897; код банку отримувача - 820019; банк отримувача - ГУ ДКСУ у м. Києві; код класифікації доходу бюджету - 22030105 Судовий збір (Вищий адміністративний суд України, 075) ; символ звітності - 255.

В межах строку, наданого для усунення недоліків касаційної скарги, скаржником вказані в ухвалі Вищого адміністративного суду України від 22 березня 2017 року недоліки усунуті не в повному обсязі.

Відповідно до ч. 1 ст. 101 Кодексу адміністративного судочинства України процесуальні строки - це встановлені законом або судом строки, у межах яких вчиняються процесуальні дії.

За приписами ст. 102 Кодексу адміністративного судочинства України пропущений з поважних причин процесуальний строк встановлений судом може бути продовжений.

Враховуючи викладене, вважаю за можливе продовжити процесуальний строк для усунення недоліків поданої касаційної скарги до 27 червня 2017 року.

За таких обставин, керуючись статтями 101, 102, 108, 213, 214 Кодексу адміністративного судочинства України,

у х в а л и в:

Продовжити Головному управлінню ДФС в Івано-Франківській області строк на усунення недоліків касаційної скарги до 27 червня 2017 року.

Суддя Вищого адміністративного

суду України Н.Є. Маринчак

Дата ухвалення рішення 29.05.2017
Зареєстровано 30.05.2017
Оприлюднено 31.05.2017