ПЕЧЕРСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ПОСТАНОВА

печерський районний суд міста києва

Справа № 757/11511/17-п

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

31 березня 2017 року суддя Печерського районного суду м. Києва Тарасюк К.Е., за участю представника Національного агентства з питань запобігання корупції Яремишина Журавля В.В., розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Києві справу про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, який проживає за адресою: АДРЕСА_1, за ст. 212-21 КУпАП,-

В С Т А Н О В И В:

ОСОБА_2, будучи головою виконавчого комітету політичної партії Соціально-демокртатична партія України (об'єднана) (код ЄДРПОУ 00042636), що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. І. Франка, 18, порушив встановлений порядок подання фінансового Звіту про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру, за наступних обставин.

До Національного агентства з питань запобігання корупції 09.11.2016 надійшов Звіт політичної партії Соціал-демократична партія України (об'єднана) про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за ІІІ квартал 2016 року.

За результатами аналізу Звіту встановлено, (висновок про результати аналізу Звіту Партії від 27.12.2016 № 648, акт про проведення аналізу Звіту Партії від 26.12.2016 додається), що оформлення Звіту Партії, включені до нього звітні дані не відповідають вимогам законодавства, а саме, до Звіту не додано інформацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру від місцевих організацій, що є порушенням частини дев'ятої статті 17 Закону, підпункту 1 пункту 10 розділу II Положення про порядок подання Звіту політичної партії про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру, затвердженого рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 28.07.2016 № 2, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25.08.2016 за № 1185/29315.

Правопорушення виявлено 26.12.2016.

Відповідно до ст. 129 Конституції України розгляд і вирішення справ в судах здійснюється на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведеності перед судом їх переконливості.

Заслухавши визнавальні показання ОСОБА_2 та вивчивши матеріали адміністративної справи, приходжу до висновку про доведеність його вини у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 212-21 КУпАП, за встановлених судом обставин, яка також підтверджуються фактичними даними протоколу про адміністративне правопорушення, змістом звіту політичної партії Соціал-демократична партія України (об'єднана) про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за ІІІ квартал 2016 року, актом про проведення аналізу Звіту на предмет його відповідності вимогам діючого законодавства за підписом головного спеціаліста відділу методологічної роботи Департаменту з питань запобігання політичній корупції НАЗК ОСОБА_1

Між тим, статтею 247 КУпАП (пунк 7) імперативно встановлено, що провадження у справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочато, а розпочате підлягає закриттю у разі закінчення на момент розгляду справи строків, передбачених ст. 38 КУпАП.

Вчинення будь-яких процесуальних дій з метою погіршення становища особи, яка притягується до відповідальності, за межами строку притягнення до адміністративної відповідальності законом не передбачено.

У відповідності до положень ст. 38 КУпАП, якщо справа про адміністративне правопорушення підвідомча суду, стягнення може бути накладено не пізніш як через три місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні - не пізніш як через три місяці з дня його виявлення. У разі відмови у порушенні кримінальної справи або закриття кримінальної справи, але за наявності в діях порушника ознак адміністративного правопорушення адміністративне стягнення може бути накладено не пізніше як через місяць з дня прийняття рішення про відмову у порушенні кримінальної справи або про її закриття.

Правопорушення виявлено 26 грудня 2016 року, таким чином на час судового розгляду справи сплинув передбачений ст. 38 КУпАП строк притягнення особи до адміністративної відповідальності, а відтак справа підлягає закриттю на підставі п.7 ст. 247 КУпАП.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 245, 247, 283, 284 КУпАП, суд,-

П О С Т А Н О В И В:

Провадження у справі про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_2 за ст. 212-21 КУпАП закрити за спливом строку накладення адміністративного стягнення.

Постанова може бути оскаржена протягом десяти днів з дня її винесення до Апеляційного суду м. Києва через Печерський районний суд м. Києва.

СуддяК.Е. Тарасюк

Зареєстровано 07.06.2017
Оприлюднено 08.06.2017
Дата набрання законної сили 31.03.2017

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм Месенджер

Опендатабот для телефону