Ухвала
від 07.06.2017 по справі 808/2416/16
ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

У Х В А Л А

07 червня 2017 року Справа № 808/2416/16

Суддя Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду Гімон М.М. розглянувши заяву Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області про повернення судового збору за подання апеляційної скарги на постанову Запорізького окружного адміністративного суду від 13 жовтня 2016 року у справі № 808/2416/16 за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області про визнання протиправними дій та зобов'язання вчинити певні дії,-

В С Т А Н О В И В:

Ухвалою Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду від 06.03.2017 відмовлено у відкритті апеляційного провадження за апеляційною скаргою Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області на постанову Запорізького окружного адміністративного суду від 13 жовтня 2016 року у справі № 808/2416/16.

23.05.2017 на адресу суду апеляційної інстанції надійшла заява Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області про повернення судового збору, сплаченого згідно платіжного доручення.

Розглянувши вказану заяву суд апеляційної інстанції вважає за необхідне зазначити.

Частиною 2 статті 87 КАС України встановлено, що розмір судового збору, порядок його сплати, повернення і звільнення від сплати встановлюються законом.

Відповідно п. 3 частини 1 ст. 7 Закону України "Про судовий збір" від 08.07.2011 № 3674-VI сплачена сума судового збору повертається за клопотанням особи, яка його сплатила за ухвалою суду, зокрема, в разі відмови у відкритті провадження у справі в суді першої інстанції, апеляційного та касаційного провадження у справі.

Як вбачаться з матеріалів справи, при поданні апеляційної скарги Головним управлінням Держгеокадастру у Запорізькій області сплачено судовий збір у розмірі 3031,60 грн., що підтверджується оригіналом платіжного доручення № 629 від 23.12.2016 (а.с. 129), а ухвалою Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду від 06.03.2017 відмовлено у відкритті апеляційного провадження.

За таких обставин, суд апеляційної інстанції вважає за необхідне заяву Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області про повернення судового збору, сплаченого за подання апеляційної скарги на постанову суду першої інстанції задовольнити.

На підставі викладеного, керуючись ст. 87, 160, 165, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, ст. 7 Закону України № 3674-VI, суд

У Х В А Л И В:

Заяву Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області про повернення судового збору за подання апеляційної скарги на постанову Запорізького окружного адміністративного суду від 13 жовтня 2016 року у справі № 808/2416/16 - задовольнити.

Повернути Головному управлінню Держгеокадастру у Запорізькій області судовий збір за подання апеляційної скарги до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду в сумі 3031,60 (три тисячі тридцять одна ) гривна 60 копійок, сплачений згідно оригіналу платіжного доручення № 629 від 23 грудня 2016 року.

Ухвала набирає законної сили з моменту постановлення та може бути оскаржена в касаційному порядку протягом двадцяти днів з дня отримання вказаної ухвали.

Суддя М.М. Гімон

СудДніпропетровський апеляційний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення07.06.2017
Оприлюднено13.06.2017
Номер документу66994940
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —808/2416/16

Ухвала від 07.06.2017

Адміністративне

Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд

Гімон М.М.

Ухвала від 06.03.2017

Адміністративне

Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд

Гімон М.М.

Ухвала від 20.01.2017

Адміністративне

Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд

Гімон М.М.

Постанова від 13.10.2016

Адміністративне

Запорізький окружний адміністративний суд

Стрельнікова Наталя Вікторівна

Постанова від 13.10.2016

Адміністративне

Запорізький окружний адміністративний суд

Стрельнікова Наталя Вікторівна

Ухвала від 04.10.2016

Адміністративне

Запорізький окружний адміністративний суд

Стрельнікова Наталя Вікторівна

Ухвала від 20.09.2016

Адміністративне

Запорізький окружний адміністративний суд

Стрельнікова Наталя Вікторівна

Ухвала від 06.09.2016

Адміністративне

Запорізький окружний адміністративний суд

Стрельнікова Наталя Вікторівна

Ухвала від 12.08.2016

Адміністративне

Запорізький окружний адміністративний суд

Стрельнікова Наталя Вікторівна

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні