Ухвала
від 13.06.2017 по справі 1570/3158/2012
ОДЕСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Справа № 1570/3158/2012

УХВАЛА

13 червня 2017 року Одеський окружний адміністративний суд

                    під головуванням судді Андрухіва В.В.

                    за участю секретаря Рижук В.І.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м.Одесі заяву Балтського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Одеської області про заміну сторони виконавчого провадження правонаступником, -

ВСТАНОВИВ:

Постановою Одеського окружного адміністративного суду від 10.09.2012 року, яка набрала законної сили 08.10.2012 року, стягнуто з Спільного підприємства “АТТІС-Т” у формі товариства з обмеженою відповідальністю (код ЄДРПОУ 30080064) на користь Управління Пенсійного фонду України в Балтському районі Одеської області (код ЄДРПОУ 20992251) суму заборгованості станом на 01.05.2012 року в розмірі 23827,26 грн. (двадцять три тисячі вісімсот двадцять сім гривень 26 копійок).

За заявою позивача від 05.10.2012 року Одеським окружним адміністративним судом видано виконавчий лист.

До суду надійшла заява Балтського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Одеської області про заміну сторони виконавчого провадження з Управління Пенсійного фонду України в Балтському районі Одеської області на Балтське об'єднане управління Пенсійного фонду України Одеської області (код ЄДРПОУ 41249706, МФО 328845, р/р № 25604304196470, вул. Шевченко, 19, м. Балта, Одеська область, 66101).

Згідно з ч.2 ст.264 КАС України суд розглядає питання про заміну сторони виконавчого провадження в десятиденний строк у судовому засіданні з повідомленням державного виконавця або заінтересованої особи, що звернулися з поданням (заявою), та осіб, які беруть участь у справі. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про дату, час і місце розгляду справи, не перешкоджає судовому розгляду.

Повідомлені у встановленому законом порядку про дату, час та місце розгляду заяви заявник, СП “АТТІС-Т” у формі ТОВ та державний виконавець до судового засідання не з'явились, заявник просив про розгляд заяви за відсутності представника.

З урахуванням вищенаведеного, суд дійшов висновку про можливість розгляду заяви за відсутності сторін, а також без фіксування судового засідання технічними засобами, що передбачено ч.1 ст. 41 КАС України.

Постановою Кабінету Міністрів України від 21.12.2016 р. № 988 «Деякі питання функціонування територіальних органів Пенсійного фонду України» було реорганізовано деякі територіальні органи Пенсійного фонду України шляхом злиття окремих органів Пенсійного фонду України.

На виконання вищевказаної постанови за згідно з Додатком 1 даної постанови, юридичні особи: Управління Пенсійного фонду України в Балтському районі Одеської області, Управління Пенсійного фонду України в Кодимському районі Одеської області припинили свою діяльність рішенням засновників та 31.03.2017 року створено Балтське об'єднане управління Пенсійного фонду України Одеської області (код ЄДРПОУ 41249706, вул. Шевченко, 19, м. Балта, Одеська область).

Таким чином, на теперішній час Балтське об'єднане управління Пенсійного фонду України Одеської області виконує функції та повноваження Управління Пенсійного фонду України в Балтському районі Одеської області.

          Відповідно до ч.1 ст.264 КАС України, у разі вибуття однієї із сторін виконавчого провадження за поданням державного виконавця або за заявою заінтересованої особи, суд може замінити сторону виконавчого провадження її правонаступником.

Положеннями ч. 5 ст. 8 Закону України “Про виконавче провадження” також передбачено, що у разі вибуття однієї із сторін державний виконавець з власної ініціативи або за заявою сторони, а також сама заінтересована сторона мають право звернутися до суду із заявою про заміну сторони її правонаступником. Для правонаступника усі дії, вчинені до його вступу у виконавче провадження, обов'язкові тією мірою, якою вони були б обов'язковими для сторони, яку правонаступник замінив.

З урахуванням вищевикладеного, суд вважає, що заява Балтського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Одеської області про заміну сторони виконавчого провадження по даній справі є обґрунтованою та підлягає задоволенню.

Керуючись ст. ч.6 ст.128, ст.ст. 165, 264 КАС України, суд, -

УХВАЛИВ:

          Заяву Балтського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Одеської області про заміну сторони виконавчого провадження правонаступником – задовольнити.

          Замінити стягувача у виконавчому провадженні № 53420966 по справі № 1570/3158/2012 з Управління Пенсійного фонду України в Балтському районі Одеської області на Балтське об'єднане управління Пенсійного фонду України Одеської області (код ЄДРПОУ 41249706, МФО 328845, р/р № 25604304196470, вул. Шевченко, 19, м. Балта, Одеська область, 66101).

          Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали до Одеського апеляційного адміністративного суду через суд першої інстанції з одночасною подачею копії апеляційної скарги до суду апеляційної інстанції.

Суддя:                                                                                 В.В.Андрухів                                                                                

СудОдеський окружний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення13.06.2017
Оприлюднено16.06.2017
Номер документу67123209
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —1570/3158/2012

Ухвала від 09.10.2019

Адміністративне

Одеський окружний адміністративний суд

Андрухів В. В.

Ухвала від 13.06.2017

Адміністративне

Одеський окружний адміністративний суд

Андрухів В. В.

Ухвала від 25.05.2017

Адміністративне

Одеський окружний адміністративний суд

Андрухів В. В.

Постанова від 12.09.2012

Адміністративне

Одеський окружний адміністративний суд

Андрухів В. В.

Ухвала від 06.06.2012

Адміністративне

Одеський окружний адміністративний суд

Андрухів В. В.

Ухвала від 22.05.2012

Адміністративне

Одеський окружний адміністративний суд

Андрухів В. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні