Справа № 2-495/2011
У Х В А Л А
"14" червня 2017 р. Перемишлянський районний суд Львівської області в складі:
головуючого судді Савчак А. В.
при секретарі Подусівська Л. В.,
за участю
представника відповідача ОСОБА_1
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Перемишляни цивільну справу за позовом ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6 до об єднання співвласників цілісного майнового комплексу СПП ім..ОСОБА_7, ОСОБА_8, приватної агрофірми ім..ОСОБА_7 про визнання недійсними рішень загальних зборів власників майнових паїв, визнання незаконними рішень сільської ради та Свідоцтв про право власності на нерухоме майно, -
В С Т А Н О В И В:
Під час розгляду даної справи позивачі ОСОБА_2 та ОСОБА_3 в судові засідання жодного разу не з'являлись.
Від представника позивачів ОСОБА_6, ОСОБА_4 та ОСОБА_5 - ОСОБА_9 25.05.2017 р. надійшла заява про залишення позову без розгляду.
Представник відповідача проти залишення позову без розгляду не заперечував.
Заслухавши представника відповідача, дослідивши матеріали справи та подану 25.05.2017 р. заяву суд вважає, що є всі підстави залишити позов без розгляду з огляду на таке.
Відповідно до п.5 ч.1 ст.207 ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду, якщо позивач подав до суду заяву про залишення позову без розгляду.
Згідно витягів з договорів про надання правової допомоги (а.с.246, 248, 250) представник позивачів наділена правами подавати заяву про залишення позову без розгляду.
Позивачі ОСОБА_2 та ОСОБА_3 жодного разу в судові засідання не з'являлись, що у відповідності до п.3 ст.207 ЦПК України є також підставою для залишення позову без розгляду.
Зважаючи на вищевикладене, керуючись п.3, 5 ч.1 ст.207, ст.ст. 293, 294 ЦПК України, суд
У Х В А Л И В:
Цивільну справу за позовом ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6 до об єднання співвласників цілісного майнового комплексу СПП ім.Ів.Франка, ОСОБА_8, приватної агрофірми ім.Ів.Франка про визнання недійсними рішень загальних зборів власників майнових паїв, визнання незаконними рішень сільської ради та Свідоцтв про право власності на нерухоме майно - залишити без розгляду .
На ухвалу може бути подана апеляційна скарга протягом п'яти днів з дня її проголошення до апеляційного суду Львівської області через Перемишлянський районний суд.
Суддя: ОСОБА_10
Суд | Перемишлянський районний суд Львівської області |
Дата ухвалення рішення | 14.06.2017 |
Оприлюднено | 19.06.2017 |
Номер документу | 67129488 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Перемишлянський районний суд Львівської області
Савчак А. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні