Ухвала
від 21.06.2017 по справі 578/537/17
КРАСНОПІЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 578/537/17

провадження № 2/578/251/17

У Х В А Л А

про відкриття провадження у справі

21 червня 2017 року смт.Краснопілля

Суддя Краснопільського районного суду Сумської області Косар А.І., перевіривши виконання вимог статей 109 - 120 Цивільного процесуального кодексу України /далі ЦПК України/ за позовною заявою Охтирської місцевою прокуратурою Сумської області до ОСОБА_1, ОСОБА_2, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору: Угроїдська селищна рада Краснопільського району Сумської області про відшкодування шкоди, заподіяної порушенням законодавством про охорону лісів,-

В С Т А Н О В И В :

Позивач просить стягнути у солідарному порядку з ОСОБА_2 та ОСОБА_1 18567,00 грн у відшкодування матеріальної шкоди, завданої лісу внаслідок незаконної рубки дерев на розподільний рахунок Угроїдської селищної ради Краснопільського району Сумської області Грошові стягнення за шкоду заподіяну порушенням законодавства про охорону навколишнього природного середовища внаслідок господарської та іншої діяльності , а саме р/3311331700174, код 04390162, МФО 837013, банк одержувач ГУ ДКСУ в Сумській області та судові витрати у розмірі 1600,00 грн на рахунок прокуратури Сумської області (код 03527891, р/р 35214005002983 в ДКСУ у м.Києв, МФО 820172)

Зазначена позовна заява згідно із статтею 15 ЦПК України розглядається в порядку цивільного судочинства.

Позовна заява подана з додержанням вимоги статей 119-120 ЦПК України. Підстави для повернення заяви чи відмови у відкритті провадження у справі відсутні, тому знаходжу можливим відкрити провадження у справі.

Дослідивши матеріали позовної заяви, враховуючи норми чинного законодавства. відповідно до частини сьомої статті 130 ЦПК України, суд дійшов висновку щодо недоцільності проведення попереднього судового засідання у даній цивільній справі.

Суд вважає за необхідне роз'яснити положення про порядок надсилання учасникам судового процесу текстів судових повісток у вигляді SMS - повідомлень та проведення судового засідання в режимі відеоконференції.

У зв'язку із цим, керуючись статтями 11, 15, 27, 74, 119-120, 122, 127-128, 130, 131, 158, 293 Цивільного процесуального кодексу України, -

УХВАЛИВ :

Відкрити провадження у справі за позовною заявою Охтирської місцевою прокуратурою Сумської області до ОСОБА_1, ОСОБА_2, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору: Угроїдська селищна рада Краснопільського району Сумської області про відшкодування шкоди, заподіяної порушенням законодавством про охорону лісів .

Встановити строк до 03 серпня 2017 року , протягом якого відповідач, в разі невизнання цивільного позову (стаття 128 ЦПК України), може подати суду письмове заперечення проти позову із зазначенням доказів, що підтверджують заперечення, або до початку розгляду справи по суті, а третя особа відгук щодо даної заяви.

Відповідно до статті 131 ЦПК України до початку розгляду справи по суті сторони зобов'язані:

- подати свої докази суду; докази, подані з порушенням встановлених вимог, не приймаються, якщо сторона не доведе, що докази подано несвоєчасно з поважних причин;

- повідомити суд про всі відомі їм рішення судів, що стосуються предмету спору, а також про всі відомі їм незавершені судові провадження, що стосуються предмету спору.

Інформувати позивача про його право до початку розгляду справи по суті шляхом подання письмової заяви змінити предмет або підставу позову (стаття 31 ЦПК України).

Інформувати відповідача про його право до початку розгляду справи по суті пред'явити зустрічний позов (стаття 31 ЦПК України) .

Роз'яснити сторонам у справі, що докази, подані з порушенням установленого строку, не приймаються, якщо сторона не доведе, що їх подано несвоєчасно з поважних причин. Неподання чи несвоєчасне подання доказів без поважних причин, що направлено на затягування процесу, може бути розцінено судом як зловживання процесуальним правами.

Роз'яснити, що в разі неможливості подати доказ, який вимагає суд, взагалі або у встановлений законом строки, особа зобов'язана повідомити про це суд із зазначенням причин протягом п'яти днів з дня отримання ухвали. За неповідомлення суду про неможливість подати докази, а також за неподання доказів, у тому числі і з причин, визнаних судом неповажними, винні особи несуть відповідальність, встановлену законом.

Копію ухвали направити особам, які беруть участь у справі, відповідачу одночасно надсилається копія позовної заяви з копіями доданих до неї документів, а третій особі - копія позову.

Ухвала може бути оскаржена лише щодо недотримання правил підсудності, у встановлений законом строк і порядок, передбачений статтями 293, 294 ЦПК України, в іншій його частині ухвала оскарженню не підлягає.

РОЗ'ЯСНЕННЯ

Наказом Державної судової адміністрації України від 01.06.2013 року № 73, затверджений Порядок надсилання учасникам судового процесу текстів судових повісток у вигляді SMS - повідомлень, який розроблений відповідно до вимог частини шостої статті 74 ЦПК України та визначає порядок формування та надсилання засобами автоматизованої системи документообігу суду учасникам судового процесу текстів судових повісток в електронному вигляді шляхом відправки SMS - повідомлень:

- SMS-повідомлення - послуга обміну текстовими повідомленнями в телекомунікаційних мережах;

- номер мобільного телефону учасника судового процесу (кримінального провадження) - номер будь-якого з операторів мобільного зв'язку України, зазначений ним у заявці.

Текст судової повістки може бути надісланий судом Учаснику SMS-повідомленням лише після подання ним до суду заявки про намір отримання судової повістки в електронному вигляді за допомогою SMS-повідомлення. Така заявка оформляється безпосередньо в суді або шляхом роздруковування та заповнення Учасником форми, яка розміщена на офіційному веб-порталі судової влади України.

У випадку зміни номеру мобільного телефона Учасника чи за наявності обставин, які перешкоджають (перешкоджатимуть) отриманню ним тексту судової повістки шляхом SMS-повідомлення, Учасник повинен невідкладно подати до суду заяву про зміну порядку здійснення судового виклику.

Відповідно до статті 158 ЦПК України суд за власною ініціативою або за клопотанням сторони чи іншого учасника цивільного процесу може постановити ухвалу про їх участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції. У клопотанні про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції в обов'язковому порядку зазначається суд, в якому необхідно забезпечити її проведення. Таке клопотання може бути подано не пізніш як за сім днів до дня проведення судового засідання, в якому відбуватиметься така участь. У разі якщо особа, яка подала клопотання про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції, з'явилася до зали судового засідання, така особа бере участь у судовому засіданні в загальному порядку.

СуддяОСОБА_3

СудКраснопільський районний суд Сумської області
Дата ухвалення рішення21.06.2017
Оприлюднено03.07.2017
Номер документу67397577
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —578/537/17

Рішення від 28.09.2017

Цивільне

Краснопільський районний суд Сумської області

Косар А. І.

Рішення від 28.09.2017

Цивільне

Краснопільський районний суд Сумської області

Косар А. І.

Ухвала від 04.08.2017

Цивільне

Краснопільський районний суд Сумської області

Косар А. І.

Ухвала від 21.06.2017

Цивільне

Краснопільський районний суд Сумської області

Косар А. І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні