Герб України

Ухвала від 29.06.2017 по справі 920/546/17

Зарічний районний суд м.сум

Новинка

ШІ-аналіз судового документа

Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.

Реєстрація

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

29.06.2017 Справа № 920/546/17

Господарський суд Сумської області у складі судді Заєць С.В., при секретарі судового засідання Малюк Р.Б., розглянувши матеріали справи № 920/546/17

за позовом: Миронівського радгоспу робітничої кооперації

до відповідача: Ображіївської сільської ради Шосткинського району Сумської області

про визнання права власності

За участю представників сторін:

від позивача: не з'явився

від відповідача: не з'явився

ВСТАНОВИВ:

Суть спору: відповідно до вимог позовної заяви від 31.05.2017, позивач просить суд визнати за Миронівським радгоспом робітничої кооперації право власності на магазин за адресою: Сумська область, Шосткинський район, с. Ображіївка, пров. Цетральний, 8, загальною площею 475 кв.м., ринковою вартістю 103 200 грн.

Представники сторін в судове засідання не прибули, про причини неявки суд не повідомили, відповідач відзив на позовну заяву не подав.

Розглянувши матеріали справи господарський суд, встановив:

Відповідно до статті 77 Господарського процесуального кодексу України, у зв'язку з нез'явленням представників сторін, неподанням обґрунтованого письмового відзиву на позовну заяву, необхідністю витребування додаткових пояснень, з метою дотримання процесуальних прав сторін, для з'ясування всіх обставин справи, розгляд справи відкладається.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 69, 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд

УХВАЛИВ :

1. Розгляд справи відкласти, призначивши її слухання

на 11 год. 50 хв. 11.07.2017 року.

Засідання відбудеться в приміщенні Господарського суду Сумської області:

м. Суми, просп. Шевченко 18/1, зал судових засідань № 5.

2. Зобов'язати позивача надати суду письмові пояснення стосовно оспорювання чи невизнання його права власності з боку відповідача.

3. Зобов'язати відповідача подати обґрунтований письмовий відзив на позовну заяву, у порядку статті 59 Господарського процесуального кодексу України; інші матеріали в обґрунтування своєї позиції у справі.

4. Представникам сторін для участі у судовому засіданні мати належним чином оформлені повноваження та документ, що посвідчує особу.

5. У разі неявки представників сторін та неподання витребуваних матеріалів справа може бути розглянута за наявними матеріалами відповідно до ст. 75 ГПК України.

6. Витребувані судом документи (крім оригіналів, які подаються для огляду в судовому засіданні) подати не пізніше, ніж за три дні до розгляду справи, всі документи повинні бути подані виключно через канцелярію суду (каб. № 117).

Суддя ОСОБА_1

СудЗарічний районний суд м.Сум
Дата ухвалення рішення29.06.2017
Оприлюднено04.07.2017
Номер документу67529687
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —920/546/17

Ухвала від 02.08.2017

Господарське

Господарський суд Сумської області

Заєць Світлана Володимирівна

Ухвала від 11.07.2017

Господарське

Господарський суд Сумської області

Заєць Світлана Володимирівна

Ухвала від 29.06.2017

Господарське

Господарський суд Сумської області

Заєць Світлана Володимирівна

Ухвала від 20.06.2017

Господарське

Господарський суд Сумської області

Заєць Світлана Володимирівна

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні