Ухвала
від 13.07.2017 по справі 128/2353/16-ц
ВІННИЦЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 128/2353/16-ц

УХВАЛА

13 липня 2017 року місто Вінниця

Вінницький районний суд Вінницької області

в складі

головуючого судді: Ганкіної І.А.

при секретарі: Жигаровій Д.О.

при розгляді в відкритому судовому засіданні в м. Вінниця цивільної справи за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю Вінкор до ОСОБА_1, Товариства з обмеженою відповідальністю Сервіс Солюшинз про відшкодування шкоди завданої внаслідок ДТП,

Встановив:

В провадженні Вінницького районного суду перебуває вищевказана цивільна справа.

До судового засідання від представника відповідача ТОВ Сервіс Солюшинз - адвоката ОСОБА_2 надійшло клопотання про зупинення провадження по справі до розгляду кримінального провадження за № 127/14543/16-к відносно ОСОБА_1, яке перебуває на розгляду у Вінницькому міському суді Вінницької області, клопотання просить слухати у її відсутність.

Представник позивача ОСОБА_3 заперечив проти даного клопотання, в задоволенні просив відмовити, оскільки вважає, його безпідставним та необґрунтованим, розгляд клопотання просив проводити за заявою в порядку ст. 197 ЦПК України.

Відповідач ОСОБА_1 в судове засідання не з'явився, про дату, час та місце слухання справи був повідомлений належним чином неодноразово.

Відповідно до ч. 2 ст. 197 ЦПК України, у разі неявки в судове засідання всіх осіб, які беруть участь у справі, чи в разі якщо відповідно до положень цього Кодексу розгляд справи здійснюється судом за відсутності осіб, які беруть участь у справі, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.

Дослідивши матеріали справи, суд дійшов до наступного висновку.

Розумність тривалості судового розгляду має визначатися з огляду на обставини справи та наступні критерії: складність справи, поведінка заявника та компетентних органів, а також важливість предмета позову для заявника у справі (рішення Європейського суду з прав людини у справі Фрідлендер проти Франції ).

Особлива сумлінність є необхідною при розгляді трудових спорів (рішення Європейського суду з прав людини у справі Руотоло проти Італії ).

Згідно з пунктом 4 частини першої статті 201 ЦПК України у разі неможливості розгляду справи до вирішення іншої справи, що розглядається в порядку конституційного, цивільного, господарського, кримінального чи адміністративного судочинства, суд зобов'язаний зупинити провадження у цій справі.

Зупинення провадження у справі - це тимчасове припинення судом вчинення процесуальних дій під час судового розгляду із визначених у законі об'єктивних підстав, які перешкоджають подальшому розгляду справи і щодо яких неможливо передбачити їх усунення.

Межі зупинення провадження у справі не повинні призводити до зменшення розумного строку розгляду справи.

Відповідно до частини першої статті 157 ЦПК України суд розглядає справи протягом розумного строку, але не більше двох місяців з дня відкриття провадження у справі, а справи про поновлення на роботі, про стягнення аліментів - одного місяця.

Вирішуючи клопотання сторони відповідача ТОВ Сервіс Солюшинз про зупинення провадження у справі, яка розглядається, суд не вбачає конкретних обставин, до вирішення якої слід зупинити провадження у справі, у чому саме полягає взаємозв'язок предметів розгляду справ (кримінальної та цивільної), а також у чому полягає передбачена законом неможливість розгляду зазначеної справи до розгляду кримінального провадження за № 127/14543/16-к відносно ОСОБА_1

Тому, враховуючи вищевикладене, суд на виконання принципу ефективності судового процесу, направленому на недопущення затягування розгляду справи, вважає, що в задоволені клопотання сторони відповідача - адвоката ОСОБА_2 слід відмовити.

Керуючись ст. 197, 201,203 ЦПК України, суд,-

Ухвалив:

Відмовити в задоволені клопотання представника відповідача ТОВ Сервіс Солюшинз - адвоката ОСОБА_2 - про зупинення провадження по цивільній справі за позовом позовом Товариства з обмеженою відповідальністю Вінкор до ОСОБА_1, Товариства з обмеженою відповідальністю Сервіс Солюшинз про відшкодування шкоди завданої внаслідок ДТП.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Вінницької області через суд першої інстанції протягом 5 днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

Суддя І.А. Ганкіна

СудВінницький районний суд Вінницької області
Дата ухвалення рішення13.07.2017
Оприлюднено13.07.2017
Номер документу67696926
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —128/2353/16-ц

Рішення від 20.12.2017

Цивільне

Вінницький районний суд Вінницької області

Ганкіна І. А.

Рішення від 20.12.2017

Цивільне

Вінницький районний суд Вінницької області

Ганкіна І. А.

Ухвала від 30.11.2017

Цивільне

Вінницький районний суд Вінницької області

Ганкіна І. А.

Ухвала від 13.07.2017

Цивільне

Вінницький районний суд Вінницької області

Ганкіна І. А.

Ухвала від 30.01.2017

Цивільне

Вінницький районний суд Вінницької області

Ганкіна І. А.

Ухвала від 14.11.2016

Цивільне

Вінницький районний суд Вінницької області

Ганкіна І. А.

Ухвала від 13.09.2016

Цивільне

Вінницький районний суд Вінницької області

Ганкіна І. А.

Ухвала від 21.06.2016

Цивільне

Вінницький районний суд Вінницької області

Ганкіна І. А.

Ухвала від 14.06.2016

Цивільне

Вінницький районний суд Вінницької області

Ганкіна І. А.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні