Справа № 502/1220/17
УХВАЛА
18 липня 2017 року м. Кілія
Суддя Кілійського районного суду Одеської області, ОСОБА_1, розглянувши позовну заяву ОСОБА_2 до Трудівської сільської ради Кілійського району про визнання права власності на спадкове майно, -
ВСТАНОВИВ:
До Кілійського районного суду Одеської області 17.07.2017 року звернувся ОСОБА_2 12.06.2017 року, з позовною заявою до Трудівської сільської ради Кілійського району в якому просить:
-визнати за позивачем, ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, право власності на земельну ділянку загальною площею 4, 2327 га., для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована на території Трудівської сільської ради Кілійського району Одеської області відповідно до державного акту на право власності на земельну ділянку серія ЯЛ №293332, виданий відділом Держкомзему у Кілійському районі Одеської області 15.06.2011 року, кадастровий номер 5122384600:01:001:0213, в порядку спадкування за законом, після смерті ОСОБА_3, яка померла 12.08.2013 рокута визнати за позивачем,.
При ознайомлені з позовною заявою та доданими до неї документами, встановлені підстави для залишення позову без руху, у зв'язку з недодержанням вимог ст. 119 ЦПК України при його оформлені.
Відповідно до п. 5 ч. 2 ст. 119 ЦПК України позовна заява повинна містити виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги.
В матеріалах справи відсутня обґрунтована Постанова нотаріуса про відмову у вчиненні нотаріальної дії, зокрема відмови у видачі свідоцтва про право на спадщину.
А також позивач не зазначив в позові і не підтвердив відповідними письмовими доказами наявність або відсутність інших спадкоємців після смерті ОСОБА_3, яка померла 12.08.2013 року.
До позовної заяви не залучені усі особи по справі, відповідно до вимог ст. ст. 30, 34, 35 ЦПК України;
Окрім того, в п.3 Постанови Пленуму ВСУ Про судову практику в справах про встановлення фактів, що мають юридичне значення від 31.03.1995 року, з відповідними змінами, зазначено, що вирішуючи питання про прийняття заяв про встановлення фактів, що мають юридичне значення, судам необхідно враховувати, що ці заяви повинні відповідати як загальним правилам щодо змісту і форми позовної заяви, так і вимогам щодо її змісту. Якщо в заяві не зазначено, який конкретно факт просить встановити заявник, з яких причин неможливо одержати або відновити документ, що посвідчує даний факт, якими доказами цей факт підтверджується або до заяви не приєднано довідки про неможливість одержання чи відновлення необхідних документів, суддя постановляє ухвалу про залишення заяви без руху і надає заявникові строк для виправлення недоліків.
Суд розглядає справи про встановлення фактів, що мають юридичне значення в тому числі за умов, якщо заявник не має іншої можливості одержати чи відновити документ, що посвідчує факт, що має юридичне значення. При зверненні до суду заявник разом із заявою про встановлення факту має надати докази на підтвердження того, що до її пред'явлення він звертався до відповідних організацій за одержанням документа, який посвідчував би такий факт, але йому було в цьому відмовлено із зазначенням причин.
Таким чином, позивачем, до позову не надано підтвердження, щодо звернення до відповідного відділу РАЦС, з заявою про виправлення описки у свідоцтві про шлюб, в імені ОСОБА_3, яка померла 12.08.2013 року, з наданням відповідної вмотивованої відмови.
Відповідно до ст. 121 ЦПК України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 119-120 ЦПК України або не сплачено судовий збір, постановляє ухвалу, в якій зазначаються підстави залишення заяви без руху, про що повідомляє позивача і надає йому строк для усунення недоліків, який не може перевищувати п'яти днів з дня отримання позивачем ухвали.
З огляду на вище викладене, суд визнає за необхідне залишити позовну заяву без руху та надати позивачу 5-денний строк, з дня отримання копії ухвали, для усунення недоліків.
Керуючись ст. 119, 120, 121 ЦПК України, суддя,-
УХВАЛИВ:
Позовну заяву ОСОБА_2 до Трудівської сільської ради Кілійського району про визнання права власності на спадкове майно , - залишити без руху.
Надати позивачу 5-денний строк для усунення недоліків, який обчислювати з дня отримання позивачем ухвали.
Роз'яснити, якщо позивач відповідно до ухвали суду у встановлений строк виконає вимоги, визначені статтями 119 і 120 цього Кодексу позов буде вважатись поданий в день первісного його подання до суду. Інакше позов вважається неподаним і повертається позивачу, що не перешкоджає повторному зверненню до суду з цим позовом у встановленому порядку.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Кілійського районного суду ОСОБА_1
Суд | Кілійський районний суд Одеської області |
Дата ухвалення рішення | 18.07.2017 |
Оприлюднено | 18.07.2017 |
Номер документу | 67776710 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Кілійський районний суд Одеської області
Манжос Н. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні