ВИЩИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ СУД УКРАЇНИ З РОЗГЛЯДУ ЦИВІЛЬНИХ І КРИМІНАЛЬНИХ СПРАВ

УХВАЛА

У Х В А Л А

18 липня 2017 року м. Київ

Суддя Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ Леванчук А.О., розглянувши касаційну скаргу Української студії телевізійних фільмів Укртелефільм на ухвалу апеляційного суду Дніпропетровської області від 15 листопада 2016 року у справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3, товариства з обмеженою відповідальністю Сілтек ЛТД , треті особи: приватне акціонерне товариство Міжнародна інвестиційна компанія Інтерінвестсервіс , Українська студія телевізійних фільмів Укртелефільм , товариство з обмеженою відповідальністю Фінансова компанія Еверест , про відшкодування збитків, зустрічним позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_2, Товариства з обмеженою відповідальністю Сілтек ЛТД , треті особи: Приватне акціонерне товариство Міжнародна інвестиційна компанія Інтерінвестсервіс , Українська студія телевізійних фільмів Укртелефільм , товариство з обмеженою відповідальністю Фінансова компанія Еверест , відділ державної виконавчої служби Дніпровського районного управління юстиції у місті Києві, Реєстраційна служба Головного управління юстиції у м. Києві, про визнання протиправними, скасування рішень та зобов'язання вчинити певні дії, та зустрічним позовом Товариства з обмеженою відповідальністю Фінансова компанія Еверест до ОСОБА_3, ОСОБА_2, товариства з обмеженою відповідальністю Сілтек ЛТД , треті особи: Приватне акціонерне товариство Міжнародна інвестиційна компанія Інтерінвестсервіс , Українська студія телевізійних фільмів Укртелефільм , відділ державної виконавчої служби Дніпровського районного управління юстиції у місті Києві, Реєстраційна служба Головного управління юстиції у м. Києві, про зняття арешту та звернення стягнення на предмет іпотеки,

в с т а н о в и в:

У липні 2017 року до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ надійшла касаційна скарга Української студії телевізійних фільмів Укртелефільм на ухвалу апеляційного суду Дніпропетровської області від 15 листопада 2016 року, подана до суду 14 липня 2017 року, тобто з пропущенням, передбаченого ст. 325 ЦПК України строку на касаційне оскарження. У касаційній скарзі заявлено клопотання про поновлення строку на касаційне оскарження судових рішень , пропущеного з поважних причин.

Відповідно до вимог статті 325 ЦПК України касаційна скарга може бути подана протягом двадцяти днів з дня набрання законної сили рішенням (ухвалою) апеляційного суду. У разі пропущення зазначеного строку з причин, визнаних поважними, суддя касаційної інстанції за заявою особи, яка подала скаргу, може поновити цей строк.

Перевіривши причини пропуску строку на касаційне оскарження, вважаю за необхідне поновити цей строк, погодившись із заявником про поважність причин його пропуску.

Касаційна скарга за формою та змістом відповідає вимогам

ст. 326 ЦПК України.

Оскільки наведені в касаційній скарзі доводи викликають необхідність перевірки матеріалів справи, є підстави для відкриття касаційного провадження.

Керуючись статтями 325, 327, 328 ЦПК України,

у х в а л и в :

Поновити Українській студії телевізійних фільмів Укртелефільм строк на касаційне оскарження ухвали апеляційного суду Дніпропетровської області від 15 листопада 2016 року.

Відкрити касаційне провадження у справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3, товариства з обмеженою відповідальністю Сілтек ЛТД , треті особи: приватне акціонерне товариство Міжнародна інвестиційна компанія Інтерінвестсервіс , Українська студія телевізійних фільмів Укртелефільм , товариство з обмеженою відповідальністю Фінансова компанія Еверест , про відшкодування збитків, зустрічним позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_2, Товариства з обмеженою відповідальністю Сілтек ЛТД , треті особи: Приватне акціонерне товариство Міжнародна інвестиційна компанія Інтерінвестсервіс , Українська студія телевізійних фільмів Укртелефільм , товариство з обмеженою відповідальністю Фінансова компанія Еверест , відділ державної виконавчої служби Дніпровського районного управління юстиції у місті Києві, Реєстраційна служба Головного управління юстиції у м. Києві, про визнання протиправними, скасування рішень та зобов'язання вчинити певні дії, та зустрічним позовом Товариства з обмеженою відповідальністю Фінансова компанія Еверест до ОСОБА_3, ОСОБА_2, товариства з обмеженою відповідальністю Сілтек ЛТД , треті особи: Приватне акціонерне товариство Міжнародна інвестиційна компанія Інтерінвестсервіс , Українська студія телевізійних фільмів Укртелефільм , відділ державної виконавчої служби Дніпровського районного управління юстиції у місті Києві, Реєстраційна служба Головного управління юстиції у м. Києві, про зняття арешту та звернення стягнення на предмет іпотеки.

Копії касаційної скарги та додані до неї матеріали надіслати особам, які беруть участь у справі, роз'яснити їх право подати заперечення на касаційну скаргу до 8 вересня 2017 року .

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Вищого спеціалізованого суду України

з розгляду цивільних і кримінальних справ: А.О. Леванчук

Дата ухвалення рішення 18.07.2017
Зареєстровано 20.07.2017
Оприлюднено 20.07.2017

Судовий реєстр по справі 202/5056/16-ц

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 18.12.2018 Дніпровський апеляційний суд Цивільне
Постанова від 18.12.2018 Дніпровський апеляційний суд Цивільне
Ухвала від 09.10.2018 Дніпровський апеляційний суд Цивільне
Ухвала від 09.07.2018 Апеляційний суд Дніпропетровської області Цивільне
Ухвала від 05.07.2018 Апеляційний суд Дніпропетровської області Цивільне
Постанова від 30.05.2018 Касаційний цивільний суд Верховного Суду Цивільне
Ухвала від 16.05.2018 Касаційний цивільний суд Верховного Суду Цивільне
Ухвала від 07.09.2017 Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ Цивільне
Ухвала від 18.07.2017 Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ Цивільне
Ухвала від 12.07.2017 Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ Цивільне
Ухвала від 07.06.2017 Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ Цивільне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 202/5056/16-ц

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону