ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХМЕЛЬН ИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
29000, м. Хмельницький, Майдан Н езалежності, 1 тел. 71-81-84, факс 71-81-98
У Х В А Л А
"11" листопада 2009 р. Справа № 2/222-Б
За заявою управлінн я Пенсійного фонду України в Кам' янець-Подільському рай оні
м. Кам' янець-Подільський
до Староушицького виробн ичого управління житлово-ком унального господарства
смт. Стара Ушиця Кам' янец ь-Подільського району
про визнання банкрутом
Суддя Дячук Т.В.
За участю представників :
від кредиторів : Наза ренко О.В.- представник вико навчої дирекції Хмельницько го обласного відділення Фонд у з тимчасової втрати працез датності по довіреності №07-01-1 73 від 31.01.2008р.
від банкрута : не брав уч асті
Ухвалою господарського с уду від 28.09.2006р. порушено провадж ення у справі №2/222-Б про банкрут ство Староушицького виробни чого управління житлово-кому нального господарства смт.Ст ара Ушиця Кам' янець-Подільс ького району, введено морато рій на задоволення вимог кре диторів та заходи по їх забез печенню, а ухвалою від 26.10.2006р. пр изначено розпорядника майна .
Оголошення про порушення с прави про банкрутство опублі ковано у газеті „Голос Украї ни„ №224 (3974) за 25.11.2006р. і, після виявл ення у встановленому порядку кредиторів, ухвалою суду від 25.01.2007р затверджено реєстр вимо г кредиторів з грошовими вим огами до боржника.
Постановою суду від 26.02.2007р. ви знано Староушицьке виробнич е управління житлово-комунал ьного господарства банкруто м, відкрито ліквідаційну про цедуру на строк до 26.02.2008р. та при значено ліквідатором арбітр ажного керуючого Головату М.Д.
Ухвалами суду від 13.03.2008р., від 2 7.08.2008р. строк ліквідаційної про цедури банкрута було продовж ено до 26.02.2009 року.
Ліквідатором надано на роз гляд суду звіт, ліквідаційни й баланс Староушицького виро бничого управління житлово-к омунального господарства ст аном на 11.02.2009р. та звіт про фінан сові витрати. Під час розгляд у справи надано протокол зас ідання комітету кредиторів № 16 від 12.02.2009р., яким розглянуто і п огоджено звіт ліквідатора і ліквідаційний баланс банкру та. Також надано протокол №17 в ід 10.03.2009р. засідання комітету кр едиторів, з якого вбачається , що членом комітету кредитор ів представником ВАТ ЕК „Хме льницькобленерго” було відк ликано свій підпис на проток олі засідання комітету креди торів №16 від 12.02.2009р. щодо узгодже ння звіту ліквідатора і лікв ідаційного балансу.
За клопотанням кредитора В АТ ЕК „Хмельницькобленерго” і ліквідатора господарським судом неодноразово відклад ався розгляд справи.
Ухвалами суду від 03.08.2009р. і від 13.10.2009р. продовжено ліквідаційн у процедуру до 01.11.2009р. згідно з р ішенням комітету кредиторів та в зв' язку з необхідністю участі ліквідатора в підпис анні документів на відшкодув ання різниці в тарифах водо-т еплопостачанню ВАТ „Хмельни цькобленерго”, що проводитьс я на виконання постанови Каб інету Міністрів України. Ухв алою суду від 29.09.2009р. розгляд сп рави №2/222-Б було відкладено на 29.10.2009р., а в судовому засіданні о голошено перерву до 11.11.2009р.
На розгляд суду надано про токол засідання комітету кр едиторів №19 від 10.11.2009р. з прийнят им рішенням про продовження ліквідаційної процедури і по вноважень ліквідатора до 25.12.200 9р.
Розглянувши протокол ком ітету кредиторів, господарсь ким судом враховується насту пне :
Ухвалами суду продовжувал ась ліквідаційна процедура С тароушицького виробничого у правління житлово-комунальн ого господарства згідно з рі шеннями комітету кредиторів та в зв' язку з необхідністю участі ліквідатора в підпис анні документів на відшкодув ання різниці в тарифах водо-т еплопостачанню ВАТ „Хмельни цькобленерго”, що проводитьс я на виконання постанови Каб інету Міністрів України. Одн ак, оформлення документів по взаємозаліку до цього часу н е закінчено.
Враховуючи рішення коміте ту кредиторів (протокол №19 ві д 10.11.2009р.) та необхідність участ і ліквідатора Староушицьког о виробничого управління жит лово-комунального господарс тва в проведенні взаємозалік у, суд вважає можливим продов жити строк ліквідаційної про цедури і повноваження арбітр ажного керуючого Головато ї М.Д., як ліквідатора Староу шицького виробничого управл іння житлово-комунального го сподарства, до 25.12.2009р.
Керуючись ст.ст.22, 24 Закону Ук раїни “Про відновлення плато спроможності боржника або ви знання його банкрутом”, ст.86 Г осподарського процесуально го кодексу України, суд -
У Х В А Л И В :
Продовжити строк ліквідац ійної процедури та повноваже ння арбітражного керуючого Головатої Марії Дмитрівни , як ліквідатора Староушиць кого виробничого управління житлово-комунального господ арства у справі №2/222-Б, до 25 груд ня 2009 року.
Розгляд справи №2/222-Б відклас ти в судовому засіданні на 11год.00хв. 23 грудня 2009 року.
Ухвалу надіслати : кредито рам, ліквідатору - арбітражно му керуючому Головатій М.Д. , Хмельницькому обласному с ектору з питань банкрутства.
Суддя
Віддруковано 11 примірн иків:
1- до справи;
2 - 8 кредиторам (згідно списку );
9 - банкруту;
10- ліквідатору - арбітражном у керуючому Головатій М.Д. АДРЕСА_1);
11 - Хмельницькому обласному сектору з питань банкрутств а.
Суд | Деражнянський районний суд Хмельницької області |
Дата ухвалення рішення | 11.11.2009 |
Оприлюднено | 25.01.2011 |
Номер документу | 6787139 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Хмельницької області
Дячук Т.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні