Ухвала
від 01.08.2017 по справі 904/6657/17
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

01.08.2017 Справа № 904/6657/17

За позовом Нікопольського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області

до Товариства з обмеженою відповідальністю "Нікопольський ливарно-механічний завод", м. Нікополь, вул. вул. Карла Лібкнехта, 169, код ЄДРПОУ 37196329

про стягнення заборгованості по відшкодуванню фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій по Списку № 1та № 2

Суддя Камша Н.М.

секретар судового засідання: Полевичек Д.А.

Представники:

від позивача: ОСОБА_1 - довіреність №16678/08/09 від 30.12.16р., представник Нікопольського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області

від відповідача: ОСОБА_2А - довіреність №б/н від 07.07.17р., представник Товариства з обмеженою відповідальністю "Нікопольський ливарно-механічний завод"

СУТЬ СПОРУ:

У провадженні господарського суду Дніпропетровської області з 02.06.2016р. перебуває справа №904/4086/16 про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "Нікопольський ливарно-механічний завод", м. Нікополь, вул. вул. Карла Лібкнехта, 169, код ЄДРПОУ 37196329.

Відповідно до п. 7 ч. 1 ст. 12 Господарського процесуального кодексу України та ч. 4 ст. 10 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" суд, у провадженні якого перебуває справа про банкрутство, вирішує усі майнові спори з вимогами до боржника.

15.06.17р. Нікопольське об'єднане управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області звернулось до господарського суду Дніпропетровської області із позовною заявою про стягнення заборгованості по відшкодуванню фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій по Списку № 1та № 2 з лютого 2016р. по травень 2017р. на загальну суму 98 518, 31 грн.

Ухвалою господарського суду Дніпропетровської області від 16.06.17р. позовну заяву прийнято до розгляду, судове засідання призначено на 13.07.17р., зобов'язано позивача подати докази направлення розрахунків заборгованості по пільгових пенсій відповідачу, оригінали документів доданих до заяви (для огляду у судовому засіданні); відповідача - відзив на позов, документи в обґрунтування заперечень.

13.07.2017р. до господарського суду від відповідача надійшло клопотання (в порядку ст. ст. 22, 38 ГПК України) у якому останній просить суд:

- витребувати у Нікопольського об'єднаного управління пенсійного фонду України Дніпропетровської області в оригіналі для огляду та в копії для долучення до матеріалів справи матеріали пенсійних справ осіб включених до розрахунків фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій, призначених відповідно до частини другої Прикінцевих положень Закону України Про загальнообов'язкове державне пенсійне

страхування в частині пенсій призначених до п. б - з статті 13 Закону України Про пенсійне забезпечення , що були надіслані (виставлені) Товариству з обмеженою відповідальністю Нікопольський ливарно-механічний завод за період з лютого 2016 року по травень 2017 року.

- витребувати у Нікопольського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області в оригіналі для огляду та в копії для долучення до матеріалів справи відомості відділів з призначення пенсій Нікопольського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області на підставі яких було сформовано розрахунки фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій, призначених відповідно до частини другої Прикінцевих положень Закону України Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування в частині пенсій призначених до п. б - з статті 13 Закону України Про пенсійне забезпечення , що були надіслані (виставлені) Товариству з обмеженою відповідальністю Нікопольський ливарно-механічний завод за період з лютого 2016 року по травень 2017 року;

- витребувати у Нікопольського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області в оригіналі для огляду та в копії для долучення до матеріалів справи докази понесення фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій включених до розрахунків фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій, призначених відповідно до частини другої Прикінцевих положень Закону України Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування в частині пенсій призначених до п. б - з статті 13 Закону України Про пенсійне забезпечення , що були надіслані (виставлені) Товариству з обмеженою відповідальністю Нікопольський ливарн-механічний завод за період з лютого 2016 року по травень 2017 року;

- зобов'язати Нікопольське об'єднане управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області надати пояснення щодо порядку формування фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій, призначених відповідно до частини другої Прикінцевих положень Закону України Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування в частині пенсій призначених до п. б - з статті 13 Закону України Про пенсійне забезпечення .

Станом на 13.07.17р. позивач вимоги ухвали господарського суду Дніпропетровської області від 16.06.17р. не виконав.

Ухвалою господарського суду від 13.07.17р. клопотання відповідача задоволено частково; витребувано у Нікопольського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області наступні належним чином засвідчені копії з пенсійних справ колишніх працівників відповідача: копії трудових книжок осіб, яким призначена та виплачується пенсія на пільгових умовах; копії довідок, що уточнюють особливий характер роботи, що дає право на пільгову пенсію; копії розрахунків пенсій по кожному пенсіонеру, яким призначено пільгову пенсію; довідки про розмір виплаченої пільгової пенсії за період з червня 2016р. і по травень 2017р.; інформацію про те, чи стягувалась заборгованість за цей період за рішеннями інших судів; письмові пояснення щодо порядку формування фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій, призначених відповідно до частини другої Прикінцевих положень Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" в частині пенсій, призначених відповідно до п. б - з статті 13 Закону України Про пенсійне забезпечення , розгляд справи відкладено на 01.08.17р., повторно зобов'язано позивача виконати вимоги ухвали господарського суду Дніпропетровської області від 16.06.17р.

31.07.17р. до господарського суду від позивача надійшли:

- пояснення (до позовної заяви щодо порядку формування витрат на виплату і доставку пенсій та порядок призначення пільгових пенсій);

- клопотання про зменшення суми позовних вимог на 6355,56 грн. (з додатками), в якому позивач просить стягнути з відповідача заборгованості по відшкодуванню фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій по Списку № 1та № 2 на загальну суму 92 162,75 грн.

У судовому засіданні 01.08.17р. представниками відповідача та позивача подано заяву про розгляд справи у колегіальному складі, обгрунтована тим, що до справи долучено значний розмір доказів та справа є складною.

Згідно з ч. 1 ст. 4-6 Господарського процесуального кодексу України будь-яку справу, що відноситься до підсудності цього суду, залежно від категорії і складності справи, може бути розглянуто колегіально у складі трьох суддів.

Зважаючи на складність даної справи, доцільно передати справу для розгляду колегією суддів, передавши матеріали справи для визначення складу колегії автоматизованою системою документообігу суду у відповідності до ч. 4 ст. 15 Закону України "Про судоустрій і статус суддів".

Керуючись ст. ст. 2-1, 4-6, 86 Господарського процесуального кодексу України, ч. 4 ст. 15 Закону України "Про судоустрій і статус суддів", господарський суд, -

УХВАЛИВ:

Призначити колегіальний розгляд справи, передати матеріали справи для визначення складу колегії автоматизованою системою документообігу суду.

Суддя ОСОБА_3

СудГосподарський суд Дніпропетровської області
Дата ухвалення рішення01.08.2017
Оприлюднено03.08.2017
Номер документу68067599
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —904/6657/17

Ухвала від 23.01.2018

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Камша Ніна Миколаївна

Ухвала від 18.12.2017

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Камша Ніна Миколаївна

Ухвала від 19.09.2017

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Камша Ніна Миколаївна

Ухвала від 02.08.2017

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Камша Ніна Миколаївна

Ухвала від 01.08.2017

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Камша Ніна Миколаївна

Ухвала від 13.07.2017

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Камша Ніна Миколаївна

Ухвала від 16.06.2017

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Камша Ніна Миколаївна

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні