ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
про порушення провадження у справі
08.08.2017 Справа № 920/733/17 Господарський суд Сумської області у складі судді Левченка П.І., розглянувши позовну заяву Фізичної особи - підприємця ОСОБА_1, м. Суми,
до відповідача: Сумської міської ради, м. Суми,
про визнання протиправним та скасування графи 3 пункту 1 рішення Сумської міської ради,
визнав подані матеріали достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду.
Тому, керуючись ст. ст. 61, 64, 65, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд
УХВАЛИВ:
1. Прийняти позовну заяву до розгляду та порушити провадження у справі.
2. Справу призначити до розгляду в засіданні на 21.08.2017 року о 10 год. 20 хв. Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду за адресою: м. Суми, проспект Т.Г. Шевченка, 18/1, зал № 4.
3. Зобов`язати відповідача подати суду не пізніше ніж за три дні до судового засідання відзив на позовну заяву з правовим обґрунтуванням своєї позиції у даній справі.
4. Представникам сторін для участі у судовому засіданні мати належні повноваження та документ, що посвідчує особу.
5. Повідомити сторони про те, що у разі нез'явлення їх представників у засідання суду справа може бути розглянута без їх участі.
6. Копію ухвали надіслати сторонам у справі.
Суддя П.І. Левченко
Суд | Господарський суд Сумської області |
Дата ухвалення рішення | 08.08.2017 |
Оприлюднено | 09.08.2017 |
Номер документу | 68160304 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Сумської області
Левченко Павло Іванович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні