Справа № 438/447/17
Провадження № 1-кп/438/88/2017
УХВАЛА
про виправлення описки
11 серпня 2017 року Бориславський міський суд Львівської області в складі: головуючого - судді ОСОБА_1 , при секретарі судових засідань ОСОБА_2 ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні питання про виправлення описки у вироку Бориславського міського суду Львівської області від 04 липня 2017 року у кримінальному провадженні стосовно ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця м.Борислава Львівської області, проживає за адресою АДРЕСА_1 , громадянина України, українця, одруженого, з середньою освітою, не працюючого, раніше не судимого,
обвинуваченого у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.15 ч.1 ст.185 КК України, -
в с т а н о в и в :
04 липня 2017 року у кримінальному провадженні стосовно ОСОБА_3 , обвинуваченого у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.15 ч.1 ст.185 КК України, було ухвалено обвинувальний вирок та призначено покарання у виді штрафу.
При ухваленні вказаного вироку, у першому абзаці резолютивної частини допущено описку і зазначено: «Визнати ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця м.Борислава Львівської області винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 185 КК України та призначити йому покарання у виді штрафу у розмірі 850 (вісімсот п`ятдесят) гривень» замість правильного «Визнати ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця м.Борислава Львівської області винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.15 ч.1 ст. 185 КК України та призначити йому покарання у виді штрафу у розмірі 850 (вісімсот п`ятдесят) гривень».
При цьому у вступній та мотивувальній частинах вироку статті, за якими кваліфіковано дії обвинуваченого ОСОБА_3 , вказано правильно: «ч.3 ст.15 ч.1 ст. 185 КК України».
Сторони кримінального провадження у судове засідання не з`явилися, однак, відповідно до ч. 2 ст. 379КПК України, неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені, не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.
Відповідно до ч.4 ст. 107 КПК України судове засідання проведене без фіксації процесуальної дії за допомогою технічних засобів у зв`язку з відсутністю учасників судового провадження.
Вивчивши матеріали кримінального провадження та вирок, суд вважає за необхідне виправити описку у вироку суду з таких підстав.
Відповідно до ч.1 ст. 379 КПК України, суд має право за власною ініціативою або за заявою учасника кримінального провадження чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.
Пленум Верховного Суду України № 11 від 21 грудня 1990 року «Про практику застосування судами України процесуального законодавства при вирішенні питань, пов`язаних з виконанням вироків» у п. 4 роз`яснює, що суди мають право вирішувати питання, що виникають при виконанні вироків в наслідок їх недоліків: про усунення неточностей, допущених у вироку при написанні прізвища, імені, по батькові чи інших біографічних даних засудженого, а також описок та арифметичних помилок, коли вони очевидні і виправлення їх не стосується суті вироку і не тягне погіршення становища засудженого.
Враховуючи викладене, суд вважає, що описка у вироку є технічною помилкою, її виправлення не погіршить становище засудженого, тому необхідно постановити відповідну ухвалу про виправлення описки у резолютивній частині вироку.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 374, 379 КПК України, суд, -
у х в а л и в :
Виправити описку у вироку Бориславського міського суду Львівської області від 04 липня 2017 року у кримінальному провадженні про обвинувачення ОСОБА_3 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.15 ч.1 ст.185 КК України.
Абзац перший резолютивної частини вироку викласти в такій редакції: «Визнати ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця м.Борислава Львівської області винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.15 ч.1 ст. 185 КК України та призначити йому покарання у виді штрафу у розмірі 850 (вісімсот п`ятдесят) гривень.».
В решті вирок залишити без змін.
Ухвала може бути оскаржена до Апеляційного суду Львівської області через Бориславський міський суд Львівської області протягом семи днів з дня її оголошення.
Головуючий: суддя ОСОБА_1
Суд | Бориславський міський суд Львівської області |
Дата ухвалення рішення | 11.08.2017 |
Оприлюднено | 07.03.2023 |
Номер документу | 68301725 |
Судочинство | Кримінальне |
Кримінальне
Бориславський міський суд Львівської області
Слиш А. Т.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні