Справа № 815/4199/17
УХВАЛА
17 серпня 2017 року м. Одеса
Суддя Одеського окружного адміністративного суду Аракелян М.М., розглянувши матеріали адміністративної позовної заяви Обслуговуючого кооперативу «Житлово-будівельний кооператив «Південна будівельна компанія» до Лиманської районної державної адміністрації Одеської області про визнання дій та зобов'язання вчинити певні дії,-
ВСТАНОВИВ:
До суду надійшла адміністративна позовна заява Обслуговуючого кооперативу «Житлово-будівельний кооператив «Південна будівельна компанія», в якій позивач просить суд визнати дії Відділу архітектури та містобудування Лиманської районної державної адміністрації Одеської області щодо не видачі містобудівних умов та обмежень на будівництво середньо поверхового секційного житлового будинку в с. Крижанівка, вул.Міланська, 1 за заявою ОК «ЖБК «Південна будівельна компанія» вих.№07/17 від 07.06.2017 року; зобов'язати відділ архітектури та містобудування Лиманської районної державної адміністрації Одеської області надати ОК «ЖБК «Південна будівельна компанія» видати містобудівні умови та обмеження проектування житлового будинку і забудови земельної ділянки кадастровий номер №5122783200:01:002:0850 та №5122783200:01:002:0849, розташованої за адресою: Одеська область, Лиманський район, с. Крижанівка, вул.Міланська, 1.
Відповідно до ч.2 ст.107 КАС України суддя відкриває провадження в адміністративній справі на підставі позовної заяви, якщо відсутні підстави для повернення позовної заяви, залишення її без розгляду чи відмови у відкритті провадження у справі.
Відповідно до вимог ч. 1 ст. 106 КАС України – у адміністративному позові зазначаються: найменування адміністративного суду, до якого подається позовна заява; ім'я (найменування) позивача, поштова адреса, а також номер засобу зв'язку, адреса електронної пошти, якщо такі є; ім'я (найменування) відповідача, поштова адреса, а також номер засобу зв'язку, адреса електронної пошти, якщо такі є; зміст позовних вимог згідно з ч. 3 ст. 105 КАС України і виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги, а в разі подання позову до декількох відповідачів, - зміст позовних вимог щодо кожного з відповідачів; у разі необхідності - клопотання про звільнення від сплати судового збору; про звільнення від оплати правової допомоги і забезпечення надання правової допомоги, якщо відповідний орган відмовив особі у забезпеченні правової допомоги; про призначення судової експертизи; про витребування доказів; про виклик свідків, заява про поновлення строку звернення до адміністративного суду тощо; перелік документів та інших матеріалів, що додаються.
Відповідно до ч.4 ст.106 КАС України позовна заява підписується позивачем або його представником із зазначенням дати її підписання.
Однак, позовна заява та її копія для відповідача в порушення вказаної вимоги КАС України не підписані позивачем або його представником.
Згідно з ст.108 КАС України суддя, встановивши, що адміністративну позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтею 106 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, в якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків.
Виявлені недоліки мають бути усунені шляхом надання до суду підписаної позивачем або його представником позовної заяви та її копії для відповідача.
При таких обставинах позов повинен бути залишений без руху, а позивачу наданий строк для усунення недоліків.
Керуючись ст. 106, ч.1 ст.108, п.1 ч.4 ст.160, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
УХВАЛИВ:
Адміністративну позовну заяву Обслуговуючого кооперативу «Житлово-будівельний кооператив «Південна будівельна компанія» до Лиманської районної державної адміністрації Одеської області про визнання дій та зобов'язання вчинити певні дії - залишити без руху.
Встановити позивачу 5-денний строк для усунення недоліків позовної заяви з дня отримання копії ухвали.
Роз'яснити позивачу, що у разі неусунення у визначений судом термін недоліків, позовну заяву буде повернуто відповідно до приписів ч.3 п.1 ст.108 КАС України.
Копію ухвали невідкладно надіслати позивачу.
Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали через суд першої інстанції. У разі якщо ухвалу було постановлено в письмовому провадженні або згідно з частиною третьою статті 160 цього Кодексу, або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Ухвала суду першої інстанції, якщо інше не встановлено цим Кодексом, набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого цим Кодексом, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.
Суддя М.М. Аракелян
Суд | Одеський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 17.08.2017 |
Оприлюднено | 22.08.2017 |
Номер документу | 68363633 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Одеський окружний адміністративний суд
Аракелян М. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні