Рішення
від 07.07.2017 по справі 175/1941/16-ц
ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 175/1941/16

Провадження № 2/175/772/16

Д О Д А Т К О В Е Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

07 липня 2017 року смт. Слобожанське

Дніпропетровського району Дніпропетровської області

Дніпропетровський районний суд Дніпропетровської області суд:

головуючого судді Воздвиженського О.Л.

за участю секретаря Перепелиці Я.С.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в смт. Слобожанське Дніпропетровського району Дніпропетровської області питання про ухвалення додаткового рішення у справі за позовом ОСОБА_1 до Чумаківської сільської ради, Дніпропетровської міської ради, третя особа - ОСОБА_2 про визнання права власності в порядку спадкування,-

В С Т А Н О В И В:

Заочним рішенням Дніпропетровського районного суду Дніпропетровської області від 15 червня 2016 року позовні вимоги ОСОБА_1 до Чумаківської сільської ради, Дніпропетровської міської ради, третя особа - ОСОБА_2 про визнання права власності в порядку спадкування, задоволено.

Сторони в судове засідання не з'явились, про дату час та місце розгляду справи повідомлені належним чином, причини неявки суду не повідомили, що відповідно до ч. 3 ст. 220 ЦПК України не перешкоджає розгляду питання про ухвалення додаткового рішення.

У зв'язку з неявкою осіб, які беруть участь у справі, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу відповідно до ч. 2 ст. 197 ЦПК України не здійснюється, і журнал судового засідання не ведеться.

Дослідивши матеріали справи, суд приходить висновку про необхідність ухвалення додаткового рішення у справі, виходячи з наступного.

Відповідно до ч. 1 ст. 220 ЦПК України суд, що ухвалив рішення, може за заявою осіб, які беруть участь у справі, чи з власної ініціативи ухвалити додаткове рішення, якщо, зокрема, судом не вирішено питання про судові витрати.

Згідно ч. 1 ст. 88 ЦПК України стороні, на користь якої ухвалено рішення, суд присуджує з другої сторони понесені нею і документально підтверджені судові витрати.

Ухвалюючи рішення 15 червня 2016 року, суд не вирішив питання про відшкодування Чумаківською сільською радою та Дніпропетровською міською радою ОСОБА_1 розміру сплаченого судового збору в сумі 551 грн. 20 коп. (а.с. 2).

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 215, 220 ЦПК України, суд,

В И Р І Ш И В:

Доповнити рішення Дніпропетровського районного суду Дніпропетровської області від 15 червня 2016 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Чумаківської сільської ради, Дніпропетровської міської ради, третя особа - ОСОБА_2 про визнання права власності в порядку спадкування, наступним абзацом:

Стягнути з Чумаківської сільської ради та Дніпропетровської міської ради на користь ОСОБА_1 у рахунок відшкодування справленого судового збору у розмірі по 275 грн. 50 коп. з кожного.

Рішення може бути оскаржене до Апеляційного суду Дніпропетровської області шляхом подання через Дніпропетровськтй районний суд Дніпропетровської області апеляційної скарги протягом десяти днів, починаючи з наступного за днем його проголошення, а особами відсутніми в судовому засіданні - з наступного за днем вручення його копії.

Суддя О.Л.Воздвиженський

СудДніпропетровський районний суд Дніпропетровської області
Дата ухвалення рішення07.07.2017
Оприлюднено20.08.2017
Номер документу68380052
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —175/1941/16-ц

Постанова від 19.05.2020

Цивільне

Касаційний цивільний суд Верховного Суду

Коротенко Євген Васильович

Ухвала від 11.07.2018

Цивільне

Касаційний цивільний суд Верховного Суду

Карпенко Світлана Олексіївна

Ухвала від 03.05.2018

Цивільне

Касаційний цивільний суд Верховного Суду

Карпенко Світлана Олексіївна

Постанова від 08.02.2018

Цивільне

Апеляційний суд Дніпропетровської області

Каратаєва Л. О.

Ухвала від 07.09.2017

Цивільне

Апеляційний суд Дніпропетровської області

Каратаєва Л. О.

Ухвала від 04.09.2017

Цивільне

Апеляційний суд Дніпропетровської області

Каратаєва Л. О.

Ухвала від 07.07.2017

Цивільне

Дніпропетровський районний суд Дніпропетровської області

Воздвиженський О. Л.

Рішення від 07.07.2017

Цивільне

Дніпропетровський районний суд Дніпропетровської області

Воздвиженський О. Л.

Ухвала від 16.06.2017

Цивільне

Апеляційний суд Дніпропетровської області

Каратаєва Л. О.

Ухвала від 20.05.2016

Цивільне

Дніпропетровський районний суд Дніпропетровської області

Воздвиженський О. Л.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні