ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
23 серпня 2017 року справа № 804/3234/13-а
Суддя Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду Іванов С.М., перевіривши на відповідність вимогам Кодексу адміністративного судочинства України апеляційну скаргу Лівобережного об'єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Дніпрі на ухвалу Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 23 червня 2017 року про заміну сторони виконавчого провадження у справі № 804/3234/13-а за позовом управління Пенсійного фонду України в Індустріальному районі м. Дніпропетровська до Товариства з обмеженою відповідальністю «Правовий формат» про стягнення заборгованості по сплаті єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування,-
ВСТАНОВИВ:
Ухвалою Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 23 червня 2017 року заяву Лівобережного об'єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Дніпрі про заміну сторони виконавчого провадження у справі № 804/3234/13-а задоволено частково.
Не погодившись з рішенням суду, Лівобережне об'єднане управління Пенсійного фонду України в м. Дніпрі подало апеляційну скаргу.
Статтею 187 Кодексу адміністративного судочинства України визначені вимоги до апеляційної скарги.
Відповідно до ч. 4 ст. 189 КАС України, апеляційна скарга залишається без руху також у випадку, якщо вона подана після закінчення строків, установлених статтею 186 цього Кодексу, і особа, яка її подала, не порушує питання про поновлення цього строку, або якщо підстави, вказані нею у заяві, визнані неповажними.
Відповідно до положень ч. 3 ст. 186 КАС України, апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. У разі якщо ухвалу було постановлено в письмовому провадженні або згідно з частиною третьою статті 160 цього Кодексу, або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Оскаржувана ухвала винесена Дніпропетровським окружним адміністративним судом 23червня 2017 року.
Копія оскаржуваної ухвали була отримана уповноваженою особою Лівобережного об'єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Дніпрі Ягорською 18 липня 2017 року, що підтверджується поштовим повідомленням, яке міститься у матеріалах справи (а.с.70).
Таким чином, п'ятиденний строк на подання апеляційної скарги сплинув 24 липня 2017 року.
В той же час, до суду першої інстанції Лівобережним об'єднаним управлінням Пенсійного фонду України в м. Дніпрі апеляційна скарга була направлена лише 25 липня 2017 року відповідно до штемпелю на конверті.
При цьому заявником у тексті апеляційної скарги було зазначено, що копію ухвали ними було отримано взагалі 13 липня 2017 року. Також до апеляційної скарги було долучено копію оскаржуваної ухвали суду першої інстанції із штампом вхідної кореспонденції пенсійного органу, на якому зазначено дату 20.07.2017 року.
З огляду на вказані обставини, заявнику апеляційної скарги слід надати до суду докази отримання ним оскаржуваної постанови саме 20.07.2017 року та спростування факту отримання останньої 13.07.2017 року чи 18.07.2017 року, а в разі пропуску строку на апеляційне оскарження слід надати апеляційному суду клопотання про поновлення пропущеного строку звернення до суду із наведенням поважних причин такого пропуску із долученням відповідних доказів.
Крім того, в порушення приписів ч. 3 ст. 187 КАС України апелянтом не було зазначено, чи бажає особа брати участь у судовому засіданні суду апеляційної інстанції, чи просить суд розглянути справу за її відсутності.
На підставі викладеного, вважаю необхідним апеляційну скаргу залишити без руху та надати особі, яка звернулась з апеляційною скаргою строк для усунення недоліків апеляційної скарги.
Керуючись ст. ст. 108, 187, 189 КАС України, суддя,-
УХВАЛИВ:
Апеляційну скаргу Лівобережного об'єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Дніпрі на ухвалу Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 23 червня 2017 року про заміну сторони виконавчого провадження у справі № 804/3234/13-а – залишити без руху.
Надати тридцятиденний строк з дати отримання цієї ухвали для усунення недоліків шляхом подання до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду:
- докази отримання ним оскаржуваної постанови саме 20.07.2017 року та спростування факту отримання останньої 13.07.2017 року чи 18.07.2017 року, а в разі пропуску строку на апеляційне оскарження слід надати апеляційному суду клопотання про поновлення пропущеного строку звернення до суду із наведенням поважних причин такого пропуску із долученням відповідних доказів;
- повідомлення, чи бажає особа брати участь у судовому засіданні суду апеляційної інстанції, чи просить суд розглянути справу за її відсутності.
Ухвала набирає законної сили у відповідності зі ст. 254 КАС України.
Ухвала може бути оскаржена до Вищого адміністративного суду України в порядку ст. 212 КАС України.
Суддя С.М. Іванов
Суд | Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 23.08.2017 |
Оприлюднено | 29.08.2017 |
Номер документу | 68450379 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд
Іванов С.М.
Адміністративне
Дніпропетровський окружний адміністративний суд
Рябчук Олена Сергіївна
Адміністративне
Дніпропетровський окружний адміністративний суд
Рябчук Олена Сергіївна
Адміністративне
Дніпропетровський окружний адміністративний суд
Турова Олена Михайлівна
Адміністративне
Дніпропетровський окружний адміністративний суд
Турова Олена Михайлівна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні