Ухвала
від 23.08.2017 по справі 921/464/17-г/5
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

23 серпня 2017 рокуСправа № 921/464/17-г/5

УХВАЛА

про відкладення розгляду справи

Господарський суд Тернопільської області

у складі судді Андрушків Г.З.

Розглянув матеріали справи

за позовом Регіонального відділення Фонду державного майна України по Тернопільській області вул. Танцорова, 11, м.Тернопіль, Тернопільська область,46008

до відповідача ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю "ФІДОЛ" вул. Князя Острозького, 14, каб.503, м.Тернопіль, Тернопільська область,46001

третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача: Департамент агропромислового розвитку Тернопільської обласної державної адміністрації, вул.Князя Острозького, 14, м. Тернопіль, 46001.

про розірвання договору оренди нерухомого майна та cтягнення 7 123, 16 грн.

За участю представників від:

Позивача: не з'явився.

Відповідача: не з'явився.

Третьої особи: ОСОБА_2 - представник (доручення №02-845/1.2 від 16.08.2017).

ОСОБА_3- представник (доручення №02-845/1.2 від 16.08.2017).

Суть справи:

В розпочатому судовому засіданні представникам третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача роз'яснено права і обов'язки, передбачені ст.ст.20, 22, 27, 81-1 ГПК України.

Регіональне відділення Фонду державного майна України по Тернопільській області звернулося в господарський суд Тернопільської області з позовом до ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю "ФІДОЛ" про розірвання договору оренди нерухомого майна та стягнення 7123, 16 грн.

В обґрунтування позовних вимог, позивач посилається на неналежне виконання відповідачем умов укладеного між Регіональним відділенням Фонду державного майна України по Тернопільській області та ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю "ФІДОЛ" договору оренди нерухомого майна, що належить до державної власності №1204 від 21.03.2017, в частині сплати орендної плати за користування переданим йому в оренду частини нежитлового службового приміщення адмінбудинку загальною площею 35,73 кв.м., розташованого за адресою м.Тернопіль, вул. Князя Острозького, 14, м.Тернопіль, що згідно з п.1.1 перебуває на балансі Департаменту агропромислового розвитку Тернопільської обласної державної адміністрації, внаслідок чого виникла заборгованість в сумі 6292грн.06 коп, в зв'язку з чим відповідачу за несвоєчасно проведені розрахунки нараховані пеня та штраф, які в т.ч суму боргу, позивач просить стягнути з відповідача в судовому порядку. Крім того, в зв'язку з невиконанням відповідачем протягом тривалого часу своїх зобов'язань за договором (по сплаті орендної плати), та незважаючи на неодноразові вимоги позивача про таке виконання, просить розірвати договір оренди нерухомого майна, що належить до державної власності №1204 від 21.03.2017.

Ухвалою господарського суду від 10.08.2017 до участі у справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача, залучено Департамент агропромислового розвитку Тернопільської обласної державної адміністрації, вул.Князя Острозького, 14, м. Тернопіль, 46001.

Позивач участі уповноваженого представника в судовому засіданні не забезпечив, проте звернувся з клопотанням №10-12-03015 від 16.08.2017, згідно якого, зазначає, що Регіональне відділення не зможе забезпечити явку представника в судове засідання з розгляду даної справи, у зв'язку із необхідністю участі представника Регіонального відділення в розгляді справи №921/259/16-г/14, яка ухвалою Львівського апеляційного господарського суду від 26.07.2017 призначена на 23.08.2017 о 11:00год. в приміщенні Львівського апеляційного господарського суду у м. Львові, а тому просить суд відкласти розгляд даної справи на іншу дату. Також на виконання вимог ухвал суду надав оригінал платіжного доручення за №270 від 11.08.2017 про сплату судового збору в розмірі 1220,40грн.

Відповідач участі уповноваженого представника в судовому засіданні не забезпечив, повідомлення про вручення поштового відправлення - ухвали про порушення провадження по справі від 10.08.2017, направленої позивачу за адресою, яка зазначена в позовній заяві, а саме: вул. Князя Острозького, 14, каб.503, м.Тернопіль, Тернопільська область ,46001 - станом на 23.08.2017 до суду не повернулось.

Третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача, вимог ухвали суду від 10.08.2017 не виконала, письмових пояснень по суті заявлених позовних вимог суду не надала. Уповноважені представники третьої особи, щодо поданого клопотання позивача про відкладення розгляду справи не заперечили.

Розглянувши матеріали справи, вищезазначене клопотання позивача про відкладення розгляду справи, приймаючи до уваги, що відповідач участі уповноваженого представника в судове засідання не забезпечив, витребуваних ухвалою суду від 10.08.2017 документів суду не надав, третя особа не надала суду пояснень по суті заявлених позовних вимог, суд, з метою забезпечення принципу змагальності для реалізації прав сторін на повне та об'єктивне встановлення всіх обставин справи, вважає за можливе задовольнити клопотання позивача та відкласти розгляд справи в межах строків, встановлених ст.69 Господарського процесуального кодексу України.

Враховуючи викладене, керуючись ст.ст. 69, 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд,

У Х В А Л И В :

1. Розгляд справи відкласти на 04 жовтня 2017 року на 10 год. 30хв.

2.Зобов'язати до дня розгляду справи надати суду:

Відповідача (повторно): - документально обґрунтований відзив на позов;

Третю особу(повторно): - письмові пояснення по суті заявлених позовних вимог;

Участь уповноважених представників сторін в засіданні обов'язкова.

У разі незабезпечення сторонами в засіданні без поважних причин участь повноважних представників та неподання відзиву на позовну заяву і витребуваних господарським судом документів, справа буде розглядатися за правилами ст. 75 ГПК України, за наявними в ній матеріалами.

Суддя Г.З. Андрушків

СудГосподарський суд Тернопільської області
Дата ухвалення рішення23.08.2017
Оприлюднено29.08.2017
Номер документу68478641
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —921/464/17-г/5

Судовий наказ від 23.11.2017

Господарське

Господарський суд Тернопільської області

Андрушків Г.З.

Ухвала від 23.10.2017

Господарське

Господарський суд Тернопільської області

Андрушків Г.З.

Рішення від 23.10.2017

Господарське

Господарський суд Тернопільської області

Андрушків Г.З.

Ухвала від 04.10.2017

Господарське

Господарський суд Тернопільської області

Андрушків Г.З.

Ухвала від 04.10.2017

Господарське

Господарський суд Тернопільської області

Андрушків Г.З.

Ухвала від 23.08.2017

Господарське

Господарський суд Тернопільської області

Андрушків Г.З.

Ухвала від 10.08.2017

Господарське

Господарський суд Тернопільської області

Андрушків Г.З.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні