Коломацький районний суд Харківської області
с. Різуненкове, вул. Центральна, 56, 63110, (05766) 57-2-04
Справа №3-279/10
П О С Т А Н О В А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
27 жовтня 2010 року с. Різуненкове
Суддя Коломацького районного суду Харківської області Лосєв Д.К., розглянувши матеріали, які надійшли від ВДАІ з обслуговування Коломацького району та АТІ ГУ УМВС України в Харківській області про притягнення до адміністративної відповідальності,
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, громадянина України, ІНФОРМАЦІЯ_3, не військовозобов'язаного, одруженого, працюючого начальником ЖВЦ на ВАТ «Новоіванівський цукровий завод» , раніше до адміністративної відповідальності не притягувався, проживаючого за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_4,
за ст. 188-28 КУпАП,
В С Т А Н О В И В :
ОСОБА_1 в зазначений термін не виконав вимоги припису ВДАІ з обслуговування Коломацького району Харківської області № 28 від 13 вересня 2010 року про усунення недоліків на відомчих залізничних переїздах «Новоіванівського цукрового заводу» в сел. Коломак Коломацького району Харківської області, чим вчинив правопорушення, передбачене ст.188-28 КУпАП, тобто невиконання законних вимог посадових осіб Державної автомобільної інспекції МВС України. Відповідальність за що передбачена ст.188-28 КУпАП.
В судовому засіданні ОСОБА_1 не з'явився, про день, час та місце розгляду справи повідомлений своєчасно та належним чином, що підтверджується повідомленням про вручення судової повістки.
Крім визнання вини правопорушником, його вина у вчиненні ним адміністративного правопорушення, передбаченого ст.188-28 КУпАП підтверджується даними, які містяться в протоколі про адміністративне правопорушення серії АХ1 № 012266 від 15 вересня 2010 року.
Обираючи вид стягнення правопорушникові, враховую характер вчиненого правопорушення, особу правопорушника, ступінь його вини та майновий стан.
Обставинами, що пом'якшують відповідальність за адміністративне правопорушення - не вбачаю.
Обставинами, що обтяжують відповідальність за адміністративне правопорушення не вбачаю.
Враховуючи викладене, вважаю за необхідне з метою запобігання вчинення у подальшому нових правопорушень застосувати до ОСОБА_1 стягнення у вигляді ШТРАФУ.
Керуючись ст.ст. 188-28, 283, 284 КУпАП ,-
П О С Т А Н О В И В :
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 188-28 КУпАП і накласти стягнення у вигляді ШТРАФУ в доход держави в сумі 255 ( двісті п'ятдесят п'ять) гривень.
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Харківської області через Коломацький районний суд шляхом подачі апеляційної скарги на протязі 10 діб з моменту її проголошення.
Суддя:
Суддя
Суд | Коломацький районний суд Харківської області |
Дата ухвалення рішення | 27.10.2010 |
Оприлюднено | 30.08.2017 |
Номер документу | 68500368 |
Судочинство | Адмінправопорушення |
Адмінправопорушення
Онуфріївський районний суд Кіровоградської області
Бондаренко Г. К.
Адмінправопорушення
Підгаєцький районний суд Тернопільської області
Ігнатова Г. В.
Адмінправопорушення
Шосткинський міськрайонний суд Сумської області
Євтушенко М. О.
Адмінправопорушення
Глухівський міськрайонний суд Сумської області
Демченко М. О.
Адмінправопорушення
Кагарлицький районний суд Київської області
Шевченко І. І.
Адмінправопорушення
Коломацький районний суд Харківської області
Лосєв Д. К.
Адмінправопорушення
Перемишлянський районний суд Львівської області
Борняк Р. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні