пр.№4-с/759/233/17
ун.№2-3918/11
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
25 серпня 2017 року м. Київ
cуддя Святошинського районного суду м. Києва Ул'яновська О.В., ознайомившись із скаргою ОСОБА_1, заінтересовані особи: ОСОБА_2, державний виконавець Відділу примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у м. Києві Гречух Олег Ярославович на бездіяльність державного виконавця,
В С Т А Н О В И В:
У липні 2017 р. до Святошинського районного суду м. Києва надійшла вищевказана скарга.
Згідно ст. 383 ЦПК України сторони виконавчого провадження мають право звернутись до суду із скаргою, якщо вважають, що рішенням, дією або бездіяльністю державного виконавця чи іншої посадової особи органу державної виконавчої служби або приватного виконавця під час виконання судового рішення, ухваленого відповідно до цього Кодексу, порушено їх права чи свободи.
Враховуючи положення ч.8 ст.8 ЦПК України до скарги на дії державного виконавця застосовуються загальні правила позовного провадження із врахуванням особливостей передбачених Розділом VII ЦПК України.
Відповідно до п. 13 Постанови Пленуму Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ № 6 від 07.02.2014 року Про практику розгляду судами скарг на рішення, дії або бездіяльність державного виконавця чи іншої посадової особи державної виконавчої служби під час виконання судових рішень у цивільних справах скарга має відповідати загальним вимогам щодо форми та змісту позовної заяви, передбаченим положеннями ЦПК, та містити відомості, зазначені в пунктах 3-5 частини сьомої статті 82 Закону про виконавче провадження, зокрема зміст оскаржуваних рішень, дій чи бездіяльності державного виконавця або іншої посадової особи державної виконавчої служби та норму закону, яку порушено, а також обставини, якими заявник обґрунтовує свої вимоги. Якщо скарга за формою і змістом не відповідає таким вимогам, то застосовуються положення статті 121 ЦПК.
Так, в матеріалах скарги відсутні будь-які докази (додатки до скарги) які б підтверджували кожну обставину наведену в скарзі, та є обов'язковими для особи, яка пред'являє її, оскільки без зазначення доказів, що підтверджують вимоги, суд не може здійснити підготовку справи до розгляду та належним чином провести судове засідання.
Крім того, скаржником не було дотримано вимог ст.120 ЦПК України не додано копії скарги з додатками у кількості осіб, які беруть участь у справі.
Отже, до позовної заяви, що подана без додержання вимог, викладених у статтях 119 та 120 ЦПК України застосовуються правила статті 121 ЦПК України, яка передбачає залишення заяви без руху з наданням позивачу строку для усунення недоліків, який не може перевищувати п'яти днів з дня отримання позивачем ухвали про залишення позовної заяви без руху.
Зазначені недоліки є підставою для залишення позову без руху та для надання скаржнику строку для їх усунення.
На підставі викладеного, керуючись ст. 121 ЦПК України,-
У Х В А Л И В:
Скаргу ОСОБА_1, заінтересовані особи: ОСОБА_2, державний виконавець Відділу примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у м. Києві Гречух Олег Ярославович на бездіяльність державного виконавця залишити без руху.
Надати скаржнику п'ять днів строку для усунення недоліків скарги з моменту отримання копії ухвали.
У разі невиконання ухвали у зазначений строк скарга буде вважатися неподаною і повернута скаржнику.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя:
Суд | Святошинський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 25.08.2017 |
Оприлюднено | 04.09.2017 |
Номер документу | 68548144 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Святошинський районний суд міста Києва
Ул`яновська О. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні