Справа № 369/9128/17
Провадження № 2/369/3623/17
УХВАЛА
Іменем України
28.08.2017 року м. Київ
Суддя Києво-Святошинського районного суду Київської області Волчко А.Я., вирішуючи питання про відкриття провадження у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 з обмеженою відповідальністю Агропромбуд-15 , ОСОБА_3 Фронтьє ОСОБА_4 ГРУП ІНК про зобов'язання вчинити дії, -
В С Т А Н О В И В:
Позивач ОСОБА_1 звернулася до суду з позовом до відповідача ОСОБА_2 з обмеженою відповідальністю Агропромбуд-15 , Фронтьє ОСОБА_4 ГРУП ІНК про зобов'язання вчинити дії.
Суддя, дослідивши матеріали справи, вважає, що позовну заяву ОСОБА_1 слід залишити без руху з наступних підстав.
Як вбачається із матеріалів справи, позивач у позовній заяві просить зобов'язати компанію ФРОНТЬЄ ОСОБА_4, ІНК (FRONTIER FINANCING GROUP, INC реєстраційний № 11,782, місцезнаходження: вул. 50-та стріт, Центр Глобал ОСОБА_5 ер , 19 -й поверх, офіс 19-Н, місто Панама, республіка Панама) укласти основний договір купівлі-продажу частки в статутному капіталі ОСОБА_2 з обмеженою відповідальністю Агропромбуд 15 (код ЄДРПОУ 01269537), що становить 99% статутного капіталу з ОСОБА_1 (Номер картки платника податків НОМЕР_1, місце реєстрації: 04108, АДРЕСА_1).
Відповідно до ч.1 ст.3 Цивільного процесуального кодексу України кожен має право в порядку, встановленому цим Кодексом, звернутися до суду за захистом своїх порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів.
Вимоги до форми та змісту позовної заяви встановлені ст. 119 ЦПК України.
Однак подана позовна заява не відповідає вимогам ст.119 , 120 ЦПК України щодо форми та змісту позовної заяви, долучення документів без перекладу, нотаріально завіреного.
Так, позовні вимоги ОСОБА_3 Фронтьє ОСОБА_4 ГРУП ІНК , то провадження у справі за участю іноземного елемента підлягає здійсненню відповідно до положень Розділу X Цивільного процесуального кодексу України (далі - ЦПК України), та міжнародними договорами, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України.
Згідно листа Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ Про практику розгляду судами цивільних справ з іноземним елементом від 16.05.2013 року № 24-754/0/4-13 розгляд цивільних справ з іноземним елементом здійснюється за законом суду , тобто юридичною підставою застосування іноземного права на території України є норми ЦПК України , Закон України Про міжнародне приватне право .
Згідно ст. 80 Закону України Про міжнародне приватне право , яка певною мірою дублюється ст. 415 ЦПК України, визначено, що у разі, якщо, при розгляді справи з іноземним елементом, у суду виникне необхідність у врученні документів або отриманні доказів, у проведенні окремих процесуальних дій за кордоном, суд може направити відповідне доручення компетентному органу іноземної держави в порядку, встановленому ЦПК України або міжнародним договором України.
Відповідачем по даній справі вказано ОСОБА_3 ФРОНТЬЄ ОСОБА_4, ІНК (FRONTIER FINANCING GROUP, INC реєстраційний № 11,782, місцезнаходження: вул. 50-та стріт, Центр Глобал ОСОБА_5 ер , 19 -й поверх, офіс 19-Н, місто Панама, республіка Панама) як іноземну юридичну особу, однак в позовній заяві не зазначено доказів (виписки з торгівельного (банківського, судового) реєстру країни, де такий субєкт господарювання офіційно зареєстрований, тощо) щодо правового статусу даного субєкта.
Також відсутній примірник позовної заяви з додатками для відповідача ОСОБА_3 ФРОНТЬЄ ОСОБА_4, ІНК (FRONTIER FINANCING GROUP, INC реєстраційний № 11,782, місцезнаходження: вул. 50-та стріт, Центр Глобал ОСОБА_5 ер , 19 -й поверх, офіс 19-Н, місто Панама, республіка Панама) без нотаріально засвідченого перекладу на іспанську мову.
Тому дану позовну заяву слід залишити без руху і надати позивачу строк для усунення недоліків при зверненні до суду з позовною заявою.
А тому позивачу необхідно додати до позовної заяви переклад позовної заяви та додатків до неї офіційною мовою відповідної держави.
Ч.1 ст.121 Цивільного процесуального кодексу України передбачає, що суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, передбачених ст.119,120 Цивільного процесуального кодексу України, або не сплачено судовий збір, постановляє ухвалу, в якій зазначаються підстави залишення позовної заяви без руху, про що повідомляє позивача і надає йому строк для усунення недоліків.
За таких обставин, керуючись ч.1 ст.121 Цивільного процесуального кодексу України, суддя, -
У Х В А Л И В:
Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 з обмеженою відповідальністю Агропромбуд-15 , ОСОБА_3 Фронтьє ОСОБА_4 ГРУП ІНК про зобов'язання вчинити дії - - залишити без руху та надати позивачу строк на усунення недоліків тривалістю п'ять днів з дня отримання позивачем цієї ухвали.
У випадку, якщо недоліки позовної заяви у визначений строк не будуть усунені, позовна заява вважатиметься неподаною та буде повернута позивачеві.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя А.Я.Волчко
Суд | Києво-Святошинський районний суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 28.08.2017 |
Оприлюднено | 05.09.2017 |
Номер документу | 68615878 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Києво-Святошинський районний суд Київської області
Волчко А. Я.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні