Ухвала
від 06.09.2017 по справі 816/1292/17
ПОЛТАВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ПОЛТАВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

про зупинення провадження у справі

06 вересня 2017 рокум. ПолтаваСправа №816/1292/17

Полтавський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого судді - Шевякова І.С.,

за участю:

секретаря судового засідання - Голубенко В.В.,

представника відповідача - ОСОБА_1,

розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за адміністративним позовом Полтавського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Полтавської області до Товариства з обмеженою відповідальністю "Полтавська пересувна механізована колона -72" про стягнення витрат на виплату і доставку пільгових пенсій, -

ВСТАНОВИВ:

07 серпня 2017 року Полтавське об'єднане управління Пенсійного фонду України Полтавської області звернулось до Полтавського окружного адміністративного суду з позовною заявою до Товариства з обмеженою відповідальністю "Полтавська пересувна механізована колона -72" про стягнення витрат на виплату і доставку пільгових пенсій, призначених за списком № 2, за червень 2017 року - липень 2017 року, в сумі 47 842 грн. 55 коп.

Ухвалами Полтавського окружного адміністративного суду від 08 серпня 2017 року провадження у справі відкрито, закінчено підготовче провадження, справу призначено до судового розгляду.

В судове засідання, призначене на 06 вересня 2017 року, позивач надав до суду клопотання про проведення розгляду справи без участі його представника.

В судове засідання з`явився представник відповідача.

Через канцелярію суду представник відповідача надав клопотання, в якому просив зупинити провадження у справі до надання ним додаткових доказів, а саме: документів щодо результатів розгляду Вищим адміністративним судом України клопотання про зупинення виконання постанови Октябрського районного суду від 27.04.2017 року та ухвали Харківського апеляційного адміністративного суду від 23.05.2017 року у справі №554/10457/16-а за позовом ОСОБА_2 до Полтавського об`єднаного управління Пенсійного фонду України Полтавської області про визнання дій протиправними та зобов`язання вчинити дії.

Відповідно до частини 2 статті 69 Кодексу адміністративного судочинства України, докази суду надають особи, які беруть участь у справі. Суд може запропонувати надати додаткові докази або витребувати додаткові докази за клопотанням осіб, які беруть участь у справі, або з власної ініціативи.

Частиною четвертою, п'ятою статті 11 Кодексу адміністративного судочинства України встановлено, що суд вживає передбачені законом заходи, необхідні для з'ясування всіх обставин у справі, у тому числі щодо виявлення та витребування доказів з власної ініціативи. Суд повинен запропонувати особам, які беруть участь у справі, подати докази або з власної ініціативи витребувати докази, яких, на думку суду, не вистачає.

Враховуючи клопотання позивача та з метою встановлення фактичних обставин у справі, суд приходить до висновку про необхідність зобов`язати ТОВ "Полтавська пересувна механізована колона-72" надати до суду докази зупинення виконання постанови Октябрського районного суду від 27.04.2017 року та ухвали Харківського апеляційного адміністративного суду від 23.05.2017 року у справі № 554/10457/16-а за позовом ОСОБА_2 до Полтавського об`єднаного управління Пенсійного фонду України Полтавської області про визнання дій протиправними та зобов`язання вчинити дії.

Відповідно до приписів частини другої статті 156 Кодексу адміністративного судочинства України, суд має право зупинити провадження у справі в разі наявності інших причин за обґрунтованим клопотанням сторони або третьої особи, яка заявляє самостійні вимоги на предмет спору, - до терміну, встановленого судом.

Беручи до уваги наведене, суд вважає необхідним зупинити провадження у справі №816/1292/17 на час, достатній для отримання від відповідача зазначених вище документів, а саме: до 30 вересня 2017 року.

На підставі викладеного, керуючись пунктом 3 частини 1 статті 156 Кодексу адміністративного судочинства України, -

УХВАЛИВ:

Зобов`язати Товариство з обмеженою відповідальністю "Полтавська пересувна механізована колона-72" надати до суду докази зупинення виконання постанови Октябрського районного суду від 27.04.2017 року та ухвали Харківського апеляційного адміністративного суду від 23.05.2017 року у справі № 554/10457/16-а за позовом ОСОБА_2 до Полтавського об`єднаного управління Пенсійного фонду України Полтавської області про визнання дій протиправними та зобов`язання вчинити дії.

Провадження у справі за адміністративним позовом Полтавського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Полтавської області до Товариства з обмеженою відповідальністю "Полтавська пересувна механізована колона-72" про відшкодування витрат на виплату і доставку пільгових пенсій зупинити до 30 вересня 2017 року.

Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.

Ухвала може бути оскаржена до Харківського апеляційного адміністративного суду через Полтавський окружний адміністративний суд шляхом подання апеляційної скарги протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали з одночасним поданням її копії до суду апеляційної інстанції. У разі якщо ухвалу було постановлено в письмовому провадженні або складення ухвали у повному обсязі відповідно до частини третьої статті 160 Кодексу адміністративного судочинства України, або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

Суддя І.С. Шевяков

СудПолтавський окружний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення06.09.2017
Оприлюднено06.09.2017
Номер документу68655847
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —816/1292/17

Рішення від 17.04.2024

Адміністративне

Полтавський окружний адміністративний суд

І.С. Шевяков

Ухвала від 05.02.2024

Адміністративне

Полтавський окружний адміністративний суд

І.С. Шевяков

Ухвала від 02.11.2017

Адміністративне

Полтавський окружний адміністративний суд

І.С. Шевяков

Ухвала від 29.09.2017

Адміністративне

Полтавський окружний адміністративний суд

І.С. Шевяков

Ухвала від 06.09.2017

Адміністративне

Полтавський окружний адміністративний суд

І.С. Шевяков

Ухвала від 08.08.2017

Адміністративне

Полтавський окружний адміністративний суд

І.С. Шевяков

Ухвала від 08.08.2017

Адміністративне

Полтавський окружний адміністративний суд

І.С. Шевяков

Ухвала від 08.08.2017

Адміністративне

Полтавський окружний адміністративний суд

І.С. Шевяков

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні