Справа № 306/1190/17
У Х В А Л А
05 вересня 2017 року м. Ужгород
Колегія суддів судової палати у цивільних справах Апеляційного суду Закарпатської області в складі:
головуючого судді - Собослоя Г.Г.,
суддів - Кондор Р.Ю., Бисаги Т.Ю.,
секретарі - Чучка Н.В.,
розглянувши клопотання представника Private Limited Company European Logistic systems LTD Гінінгер А.З. про проведення судового засідання у режимі відеоконференції по цивільній справі за апеляційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю Алеф на ухвалу Свалявського районного суду від 02 серпня 2017 року по справі за клопотанням Private Limited Company European Logistic systems LTD про надання дозволу на примусове виконання рішення Міжнародного комерційного суду при Торгово-промисловій палаті в Україні від 31.03.2017 року про стягнення з ТзОВ Алеф на користь Private Limited Company European Logistic systems LTD суми сплаченої передплати та відшкодування витрат з арбітражного збору,
В С Т А Н О В И Л А:
01.09.2017 року на адресу Апеляційного суду Закарпатської області від представника Private Limited Company European Logistic systems LTD Гінінгер А.З. надійшло клопотання про проведення судового засідання у режимі відеоконференції.
Клопотання мотивовано тим, що заявник не може прибути у судове засідання Апеляційного суду Закарпатської області, яке призначено на 10:00 год. 12.09.2017 року у зв'язку територіальною віддаленістю.
Враховуючи вищенаведене, просить суд апеляційної інстанції забезпечити проведення призначеного судового засідання у режимі відеоконференції. Визначити Шевченківський районний суд м. Чернівці відповідальним за проведення відеоконференції під час судових засідань.
Дослідивши й обговоривши доводи клопотання представника заявника про проведення судового засідання у режимі відеоконференції, колегія суддів вважає, що таке не підлягає задоволенню виходячи з наступного.
Відповідно до ч. 10 ст. 158-1 ЦПК України участь особи у судовому засіданні в режимі відеоконференції згідно з правилами цієї статті може відбуватися під час розгляду справ у судах першої, апеляційної, касаційної інстанцій та перегляду справ Верховним Судом України.
Частиною першою статті 158-1 ЦПК України передбачено, що суд за власною ініціативою або за клопотанням сторони чи іншого учасника цивільного процесу може постановити ухвалу про їх участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.
Згідно ч. 3 ст. 158-1 ЦПК України питання про участь особи у судовому засіданні в режимі відеоконференції вирішується судом за наявності відповідного клопотання або за власною ініціативою не пізніш як за п'ять днів до дня проведення такого судового засідання. Ухвала суду, прийнята за наслідками вирішення цього питання, оскарженню не підлягає.
Згідно ч. 2 Прикінцевих та перехідних положень Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо участі у судовому засіданні в режимі відеоконференції" від 04.07.2012 року № 5041-VI до повного забезпечення функціонування системи відеоконференцзв'язку в усіх судах України учасники судового процесу можуть брати участь у судових засіданнях в режимі відеоконференції лише за наявності технічної можливості для її проведення.
Враховуючи, що зал судового засідання Апеляційного суду Закарпатської області, в якому розглядаються цивільні справи, не забезпечені системою відеоконференцзв'язку, то в задоволенні даного клопотання слід відмовити, у зв'язку із відсутністю технічної можливості проведення судового засідання в режимі відеоконференції.
Керуючись ст. 158-1, 315, 317, 319 ЦПК України, колегія суддів,
У Х В А Л И Л А:
У задоволенні клопотання представника Private Limited Company European Logistic systems LTD Гінінгер А.З. про проведення судового засідання у режимі відеоконференції відмовити.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Головуючий:
Судді:
Суд | Апеляційний суд Закарпатської області |
Дата ухвалення рішення | 05.09.2017 |
Оприлюднено | 11.09.2017 |
Номер документу | 68674261 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Апеляційний суд Закарпатської області
Собослой Г. Г.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні