Україна
АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
210/2854/16-ц 22-ц/774/1739/К/17 Головуючий у 1 й інстанції - Вікторович Н. Ю. Доповідач - Зубакова В.П.
У Х В А Л А
про призначення справи до апеляційного розгляду
08 вересня 2017 року м. Кривий Ріг
Колегія суддів судової палати з розгляду цивільних справ апеляційного суду Дніпропетровської області у складі:
Головуючого - Зубакової В.П.
Суддів - Барильської А.П., Бондар Я.М.
заслухавши доповідь судді -доповідача Зубакової В.П. про проведення підготовчих дій по апеляційній скарзі відповідача ОСОБА_2, від імені та в інтересах якого діє представник ОСОБА_3 на рішення Дзержинського районного суду м.Кривого Рогу від 20 червня 2017 року по справі за позовом ОСОБА_4, ОСОБА_5 до ОСОБА_2 про захист честі, гідності та ділової репутації, відшкодування моральної шкоди, -
ВСТАНОВИЛА:
Передбачені ст. 301 ЦПК України необхідні підготовчі дії, пов'язані з призначенням справи до апеляційного розгляду, проведені і справа може бути призначена до розгляду.
Керуючись ст. 302 ЦПК України, колегія суддів, -
УХВАЛИЛА:
Закінчити дії по підготовці справи по апеляційній скарзі та призначити справу до апеляційного розгляду о 09:40 годин 21.11.2017 року в приміщенні апеляційного суду Дніпропетровської області ( м. Кривий Ріг, пр-кт Героїв-підпільників, 31).
В судове засідання викликати осіб, які беруть участь у справі.
Головуючий :
Судді:
Суд | Апеляційний суд Дніпропетровської області |
Дата ухвалення рішення | 08.09.2017 |
Оприлюднено | 12.09.2017 |
Номер документу | 68756525 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Касаційний цивільний суд Верховного Суду
Висоцька Валентина Степанівна
Цивільне
Апеляційний суд Дніпропетровської області
Зубакова В. П.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні