Рішення
від 31.08.2017 по справі 910/9117/17
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 284-18-98, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.ua

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

31.08.2017Справа №910/9117/17

Господарський суд міста Києва в складі:

головуючого судді Привалова А.І.

при секретарі Островській О.С.

розглянувши справу № 910/9117/17

за позовом комунального підприємства "Київжитлоспецексплуатація"

до об'єднання співвласників багатоквартирного будинку "Симон Сервіс"

за участю третіх осіб, які не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача: 1) Департаменту комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської

міської ради (Київської міської державної адміністрації);

2) Київської міської ради;

за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача - приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу

Данич Оксани Федорівни;

про визнання недійсними установчих документів і скасування державної реєстрації

За участю представників сторін:

від позивача: Норенко Т.А., довіреність № 062/15/1/03-2532 від 10.04.2017р.;

від відповідача: Звєрєва Л.С., довіреність б/н від 23.03.2017р.;

від третьої особи-1: Тетерятник О.В., довіреність № 062/02/07-143 від 10.01.2017р.;

від третьої особи-2: Тетерятник О.В., довіреність № 225-КМГ-2928 від 28.08.2017р.

від третьої особи-3: не з'явився.

ОБСТАВИНИ СПРАВИ:

Комунальне підприємство "Київжитлоспецексплуатація" (надалі - позивач) звернулось до Господарського суду міста Києва з позовом до об'єднання співвласників багатоквартирного будинку "Симон Сервіс" (надалі - відповідач) про:

- визнання недійсними установчих документів юридичної особи - об'єднання співвласників багатоквартирного будинку Симон Сервіс у нежитловому будинку, що знаходиться за адресою: 01032, м. Київ, вул. Симона Петлюри, 5 недійсними;

- скасування державної реєстрації юридичної особи - об'єднання співвласників багатоквартирного будинку Симон Сервіс .

- внесення відповідного запису до Єдиного державного реєстру про припинення юридичної особи - об'єднання співвласників багатоквартирного будинку Симон Сервіс

Позовні вимоги обґрунтовані тим, що об'єднання співвласників багатоквартирного будинку "Симон Сервіс" створене з порушенням Закону України Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку .

Ухвалою Господарського суду міста Києва від 08.06.2017р. порушено провадження у справі № 910/9117/17, на підставі ст. 27 ГПК України залучено до участі у розгляді справи в якості: третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача - Департамент комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), та третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача - приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу Данич Оксану Федорівну; розгляд справи призначений на 13.07.2017р.

В судовому засіданні 13.07.2017р. представник відповідача подав відзив на позовну заяву, у якому викладені заперечення проти задоволення позову, обґрунтовані тим, що об'єднання співвласників багатоквартирного будинку "Симон Сервіс" створене у відповідності до ст. 6 Закону України Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку .

Ухвалою Господарського суду міста Києва від 13.07.2017р. відкладено розгляд справи на 27.07.2017р., у зв'язку з неявкою в судове засідання представників третіх осіб та необхідністю витребування нових доказів у справі.

Ухвалою Господарського суду міста Києва від 27.07.2017р. відкладено розгляд справи на 31.08.2017р. Залучено до участі у розгляді справи в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача - Київську міську раду.

Присутній у судовому засіданні 31.08.2017р. позивач підтримав заявлені позовні вимоги у повному обсязі та просив суд їх задовольнити.

Представник відповідача проти позову заперечував, з підстав викладених у відзиві на позовну заяву.

Представники третіх осіб-2,3 підтримав позовні вимоги в повному обсязі, проте письмових пояснень суду не подав.

Представник третьої особи-3 в судове засідання черговий раз не з'явився, про дату час та місце судового засідання повідомлений належним чином.

Відповідно до п. 3.9. постанови Пленуму Вищого господарського суду України №18 від 26.12.2011 "Про деякі питання практики застосування Господарського процесуального кодексу України судами першої інстанції", розпочинаючи судовий розгляд, суддя має встановити, чи повідомлені про час і місце цього розгляду особи, які беруть участь у справі, але не з'явилися у засідання.

Особи, які беруть участь у справі, вважаються повідомленими про час і місце розгляду судом справи у разі виконання останнім вимог частини першої статті 64 та статті 87 ГПК.

За змістом цієї норми, зокрема, в разі якщо ухвалу про порушення провадження у справі було надіслано за належною адресою (тобто повідомленою суду стороною, а в разі ненадання суду відповідної інформації - адресою, зазначеною в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців), і не повернуто підприємством зв'язку або повернуто з посиланням на відсутність (вибуття) адресата, відмову від одержання, закінчення строку зберігання поштового відправлення тощо, то вважається, що адресат повідомлений про час і місце розгляду справи судом.

У випадку нез'явлення в засідання господарського суду представників обох сторін або однієї з них справа може бути розглянута без їх участі, якщо неявка таких представників не перешкоджає вирішенню спору.

Зважаючи на те, що неявка третьої особи-3 не перешкоджає всебічному, повному та об'єктивному розгляду всіх обставин справи, суд вважає за можливе розглянути справу за наявними в ній матеріалами.

Відповідно до вимог ч. 2 ст. 82 Господарського процесуального кодексу України, рішення прийнято господарським судом за результатами оцінки доказів, поданих сторонами, у нарадчій кімнаті.

Згідно ст. 85 Господарського процесуального кодексу України, після закінчення розгляду справи у судовому засіданні було оголошено вступну та резолютивну частини рішення.

Розглянувши подані документи і матеріали, заслухавши пояснення учасників судового процесу, всебічно і повно з'ясувавши фактичні обставини, на яких ґрунтується позов, об'єктивно оцінивши докази, які мають значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, Господарський суд міста Києва, -

ВСТАНОВИВ:

Згідно з розпорядженням Київської міської державної адміністрації №1112 від 10.12.2010 року Про питання організації управління районами в місті Києві нежитлове приміщення за адресою: 01032, м. Київ, вул. Симона Петлюри, 5, загальною площею 217,8 кв.м., належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва та закріплене на праві господарського відання за комунальним підприємством Київжитлоспецексплуатація та обліковуються на балансі цього підприємства.

04.08.2016 приватний нотаріус Данич Оксана Федорівна вчинила реєстраційну дію № 10741020000061412, щодо державної реєстрації створення Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку Симон Сервіс (код ЄДРПОУ 40715319) у нежитловій будівлі, що знаходиться за адресою: 01032, м. Київ, вул. Симона Петлюри, 5.

Оцінивши подані докази та наведені обґрунтування за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному і об'єктивному розгляді в судовому засіданні всіх обставин справи в їх сукупності, суд вважає, що позовні вимоги підлягають задоволенню частково, виходячи з наступного.

Закон України Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку визначає правові та організаційні засади створення, функціонування, реорганізації та ліквідації об'єднань власників жилих та нежилих приміщень багатоквартирного будинку, захисту їхніх прав та виконання обов'язків щодо спільного утримання багатоквартирного будинку.

Метою створення об'єднання співвласників багатоквартирного будинку є забезпечення і захист прав співвласників та дотримання їхніх обов'язків, належне утримання та використання спільного майна, забезпечення своєчасного надходження коштів для сплати всіх платежів, передбачених законодавством та статутними документами (ч. 1 ст.4 Закону України Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку ).

У ст. 6 Закону України Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку закріплено, що для створення об'єднання скликаються установчі збори.

Скликання установчих зборів здійснюється ініціативною групою, яка складається не менш як з трьох власників квартир або нежилих приміщень.

Повідомлення про проведення установчих зборів направляється ініціативною групою не менше ніж за 14 днів до дати проведення установчих зборів. Повідомлення направляється в письмовій формі і вручається кожному співвласнику під розписку або шляхом поштового відправлення (рекомендованим листом). У повідомленні про проведення установчих зборів зазначається, з чиєї ініціативи скликаються збори, місце і час проведення, проект порядку денного.

Час і місце проведення обираються зручними для більшості можливих учасників зборів.

Установчі збори веде голова зборів, який обирається більшістю голосів присутніх співвласників або їх представників.

Кожний співвласник (його представник) під час голосування має кількість голосів, пропорційну до частки загальної площі квартири або нежитлового приміщення співвласника у загальній площі всіх квартир та нежитлових приміщень, розташованих у багатоквартирному будинку.

Якщо одна особа є власником квартир (квартири) та/або нежитлових приміщень, загальна площа яких становить більш як 50 відсотків загальної площі всіх квартир та нежитлових приміщень багатоквартирного будинку, кожний співвласник на установчих зборах має один голос незалежно від кількості та площі квартир або нежитлових приміщень, що перебувають у його власності.

Рішення вважається прийнятим, якщо за нього проголосувало більше половини загальної кількості усіх співвласників.

Установчі збори приймають рішення про створення об'єднання і затверджують його статут.

Як встановлено судом, 29.06.2016р. проведено установчі збори об'єднання співвласників багатоквартирного будинку за адресою: м. Київ, вул. Симона Петлюри, буд. 5, оформлене протоколом №1 від 29.06.2016р., за результатами якого прийнято рішення, зокрема, створити ОСББ СИМОН СЕРВІС за адресою: м. Київ, вул. Симона Петлюри, буд. 5 та затвердити Статут ОСББ СИМОН СЕРВІС .

Так, відповідно до п. 1.1. Статуту ОСББ СИМОН СЕРВІС створено власниками нежитлових приміщень багатоквартирного будинку №5, що розташований за місцезнаходженням: м. Київ, вул. Симона Петлюри, буд. 5 відповідно до Закон України Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку .

Відповідно до ч. 14 ст.6 Закону України Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку державна реєстрація об'єднання (асоціації) проводиться у порядку, встановленому законом для державної реєстрації юридичних осіб. Об'єднання (асоціація) вважається утвореним з дня його державної реєстрації.

Закон, що регулює відносини, які виникають у сфері державної реєстрації юридичних осіб, а також фізичних осіб-підприємців, є Закон України Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців .

Згідно ст.4 Закону України Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців під поняттям державна реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців слід розуміти засвідчення факту створення або припинення юридичної особи, засвідчення факту набуття або позбавлення статусу підприємця фізичної особи, а також вчинення інших реєстраційних дій, які передбачені цим Законом, шляхом внесення відповідних записів до Єдиного державного реєстру.

04.08.2016р. приватним нотаріус Данич Оксаною Федорівною вчининено реєстраційну дію № 10741020000061412, щодо державної реєстрації створення Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку Симон Сервіс (код ЄДРПОУ 40715319).

Відповідно до п. 2 ч. 1 ст. 1 Закону України Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку , об'єднання співвласників багатоквартирного будинку (далі - об'єднання) - юридична особа, створена власниками квартир та/або нежитлових приміщень багатоквартирного будинку для сприяння використанню їхнього власного майна та управління, утримання і використання спільного майна.

Тобто, зазначеною статтею визначено коло суб'єктів, які можуть створювати об'єднання співвласників багатоквартирного будинку, а саме - власниками квартир та нежитлових приміщень у багатоквартирному будинку.

Співвласники багатоквартирного будинку - власники квартир та нежитлових приміщень у багатоквартирному будинку (п. 4 ч. 1 ст. 1 Закону України Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку ).

Зазначене кореспондується зі ст. 6 Закону України Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку , відповідно до якої об'єднання може бути створено лише власниками квартир та нежитлових приміщень у багатоквартирному будинку (багатоквартирних будинках). Установчі збори об'єднання у новозбудованих багатоквартирних будинках можуть бути проведені після державної реєстрації права власності на більше половини квартир та нежитлових приміщень у такому будинку.

У статті 385 Цивільного кодексу України зазначено, що власники квартир для забезпечення експлуатації багатоквартирного житлового будинку, користування квартирами та нежитловими приміщеннями та управління, тримання і використання спільного майна багатоквартирного будинку можуть створювати об'єднання співвласників багатоквартирного будинку.

Таким чином, беручі до уваги положення закону України Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку створення об'єднання співвласників багатоквартирного будинку можливо лише у багатоквартирному житловому будинку.

Згідно статті 1 Закону України Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку багатоквартирний будинок - це житловий будинок, в якому розташовано три чи більше квартири.

Відповідно до статті 382 Цивільного кодексу України, квартирою є ізольоване помешкання в житловому будинку, призначене та придатне для постійного у ньому проживання.

Статтею 380 Цивільного кодексу України визначено, що житловим будинком є будівля капітального типу, споруджена з дотриманням вимог, встановлених законом, іншими нормативно-правовими актами, і призначена для постійного у ній проживання.

Нежитловим приміщенням в розумінні Закону України Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку є ізольоване приміщення в багатоквартирному будинку, яке не належить до житлового фонду та є самостійним об'єктом нерухомого майна.

З систематично аналізу наведених норм вбачається, що створення об'єднання співвласників багатоквартирного будинку власниками приміщень у будівлях, що не віднесені до житлового фонду чинним законодавством не передбачено.

Відповідно до рішення Київської міської ради від 02.12.2010 № 284/5096 Про питання комунальної власності територіальної громади міста Києва зі змінами та доповненнями, затверджений Перелік об'єктів комунальної власності територіальної громади міста Києва, що розміщені в Шевченківському районі (додаток № 10).

Будинок за адресою: 01032, м. Київ, вул. Симона Петлюри, 5, загальною площею 1110,30 кв.м (інвентарний номер 7175) є нежитловим та належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва, у якому наявні нежитлові приміщення.

Тобто, будинок за адресою: 01032, м. Київ, вул. Симона Петлюри, 5 не є житловим багатоквартирним будинком, а отже не відповідає зазначеним у Законі України Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку характеристикам об'єкту, власниками приміщень у якого може створюватись юридична особа у формі об'єднання співвласників багатоквартирного будинку.

Також, з матеріалів справи вбачається, що об'єднання співвласників багатоквартирного будинку Симон Сервіс створене власниками нежитлових приміщень у нежитловому будинку, в той час як Законом України Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку правом створювати ОСББ наділені лише власниками квартир та нежитлових приміщень у багатоквартирному житловому будинку.

У зв'язку з викладеним, суд дійшов висновку, що створення Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку Симон Сервіс не відповідає вимогам Закону України Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку за суб'єктним та об'єктним складом.

Враховуючи те, що відповідач, Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку Симон Сервіс було створено з порушенням вимог Закону України "Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку", позовні вимоги про визнання недійсними установчих документів, а саме - рішення установчих зборів Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку, оформлених протоколом № 1 від 29.06.2016р., та статуту Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку Симон Сервіс , є обґрунтованими та такими, що підлягають задоволенню.

Встановлені судом порушення при створенні відповідача є такими, що не можуть бути усунуті, а тому установчі документи ОСББ Симон Сервіс підлягають визнанню недійсними повністю.

При цьому, заперечення відповідача, викладені у відзиві на позовну заяву, щодо дотримання процедури скликання та проведення установчих зборів не приймаються судом до уваги, оскільки не спростовують встановлені вище порушення Закону України "Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку".

Згідно з ч. 1 та ч. 2 ст. 3 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб підприємців" дія цього Закону поширюється на державну реєстрацію всіх юридичних осіб незалежно від організаційно-правової форми, форми власності та підпорядкування, а також фізичних осіб - підприємців. Законом можуть бути встановлені особливості державної реєстрації об'єднань громадян (у тому числі професійних спілок), благодійних організацій, політичних партій, органів державної влади та органів місцевого самоврядування, асоціацій органів місцевого самоврядування, банків, торгово-промислових палат, фінансових установ (у тому числі кредитних спілок), бірж, а також інших установ та організацій.

Порядок державної реєстрації об'єднань співвласників багатоквартирного будинку (далі - Порядок), затверджено постановою Кабінету Міністрів України "Про реалізацію Закону України "Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку" від 11.10.2002 р. №1521.

Згідно з п. 3 вказаного Порядку для державної реєстрації об'єднання повноважена установчими зборами особа (далі - заявник) подає безпосередньо або надсилає поштою (рекомендованим листом) до органу державної реєстрації:

1) реєстраційну картку, яка одночасно є заявою про державну реєстрацію об'єднання, оформлену за зразком згідно з додатком 1 до цього Порядку;

2) протокол установчих зборів, на яких було прийнято рішення про створення об'єднання та затвердження його статуту;

3) два примірники оригіналу і п'ять копій статуту об'єднання, оформлені згідно з вимогами законодавства;

4) список членів об'єднання, складений згідно з додатком 2 до цього Порядку.

Пунктом 6 вказаного вище Порядку, зокрема, передбачено, що орган державної реєстрації перевіряє наведені у реєстраційній картці відомості, комплектність поданих документів та відповідність їх законодавству. У разі коли в результаті перевірки виявлено, що заявником подано не всі необхідні документи або вони не відповідають вимогам законодавства, орган державної реєстрації повідомляє про це заявника і повертає йому документи. Після врахування зауважень заявник може подати документи повторно.

Відповідно до ч. 1 ст. 27 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб підприємців" підставами для відмови у проведенні державної реєстрації юридичної особи є:

- невідповідність відомостей, які вказані в реєстраційній картці на проведення державної реєстрації юридичної особи, відомостям, які зазначені в документах, що подані для проведення державної реєстрації юридичної особи;

- невідповідність установчих документів вимогам ч. 3 ст. 8 цього Закону; порушення порядку створення юридичної особи, який встановлено законом.

Відповідно до ч. 1 ст. 57 Господарського кодексу України, установчими документами суб'єкта господарювання є рішення про його утворення або засновницький договір, а у випадках, передбачених законом, статут (положення) суб'єкта господарювання.

Закон України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб підприємців" передбачає наслідки визнання недійсними установчих документів юридичної особи та скасування реєстраційної дії.

Відповідно до ч. 2 ст. 38 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб підприємців" підставами для постановляння судового рішення щодо припинення юридичної особи, що не пов'язано з банкрутством юридичної особи, зокрема є визнання судом недійсною державної реєстрації юридичної особи через допущені при її створенні порушення, які не можна усунути, а також в інших випадках, встановлених законом.

Згідно з ч. 7 ст. 59 Господарського кодексу України скасування державної реєстрації позбавляє суб'єкта господарювання статусу юридичної особи і є підставою для вилучення його з державного реєстру.

Таким чином, визнання недійсними установчих документів юридичної особи має своїм правовим наслідком скасування державної реєстрації юридичної особи, що передбачено вказаним Законом.

Оскільки, державним реєстратором проведено державну реєстрацію ОСББ Симон Сервіс на підставі установчих документів, які визнані судом недійсними, державна реєстрація відповідача підлягає скасуванню.

Відповідно до ст. 33 ГПК України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень.

Згідно ст. 34 ГПК України, господарський суд приймає тільки ті докази, які мають значення для справи.

Відповідно до ст. 43 ГПК України, суд оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному і обєктивному розгляді всіх обставин справи. Ніякі докази не мають для суду заздалегідь встановленої сили.

Враховуючи наведене, суд дійшов висновку, що позовні вимоги в частині визнання недійсними установчих документів та скасування державної реєстрації об'єднання співвласників багатоквартирного будинку Симон Сервіс обґрунтовані та підлягають до задоволення.

Разом з тим, зважаючи на приписи Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" внесення відомостей до Єдиного державного реєстру відомостей про припинення юридичної особи є компетенцією державного реєстратора, а не господарського суду, а відтак в задоволенні позовних вимог в цій частині слід відмовити.

Витрати по сплаті судового збору, відповідно до ст. 49 Господарського процесуального кодексу України, підлягають стягненню з відповідача на користь позивача.

Керуючись ст.ст. 49, 82 - 85 Господарського процесуального кодексу України, суд -

В И Р І Ш И В:

1. Позовні вимоги задовольнити частково.

2. Визнати недійсними установчі документи юридичної особи - об'єднання співвласників багатоквартирного будинку Симон Сервіс (01032, м. Київ, вулиця Симона Петлюри, будинок 5, ідентифікаційний код 40715319) у нежитловому будинку, що знаходиться за адресою: 01032, м. Київ, вул. Симона Петлюри, 5 недійсними.

3. Скасувати державну реєстрацію юридичної особи - об'єднання співвласників багатоквартирного будинку Симон Сервіс (01032, м. Київ, вулиця Симона Петлюри, будинок 5, ідентифікаційний код 40715319).

4. В іншій частині позовних вимог відмовити.

5. Стягнути з об'єднання співвласників багатоквартирного будинку "Симон Сервіс" (01032, м. Київ, вулиця Симона Петлюри, будинок 5, ідентифікаційний код 40715319) на користь комунального підприємства "Київжитлоспецексплуатація" (01001, м. Київ, вулиця Володимирська, будинок 51-А, ідентифікаційний код 03366500) 3 200,00 грн. судового збору. Видати наказ.

Рішення набирає законної сили після закінчення десятиденного строку з дня його прийняття, оформленого відповідно до вимог ст. 84 Господарського процесуального кодексу України.

Повне рішення складено: 05.09.2017р.

СуддяА.І. Привалов

СудГосподарський суд міста Києва
Дата ухвалення рішення31.08.2017
Оприлюднено13.09.2017
Номер документу68781240
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —910/9117/17

Рішення від 31.08.2017

Господарське

Господарський суд міста Києва

Привалов А.І.

Ухвала від 27.07.2017

Господарське

Господарський суд міста Києва

Привалов А.І.

Ухвала від 13.07.2017

Господарське

Господарський суд міста Києва

Привалов А.І.

Ухвала від 08.06.2017

Господарське

Господарський суд міста Києва

Привалов А.І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні