ХЕРСОНСЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

Справа №766/15113/17

н/п 1-кс/766/9307/17

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

про тимчасовий доступ до речей і документів

13.09.2017 року м. Херсон

Слідчий суддя Херсонського міського суду Херсонської області Радченко Г.А., розглянувши клопотання слідчого СУ ГУНП в Херсонській області ОСОБА_1, погоджене з прокурором відділу прокуратури Херсонської області ОСОБА_2, про тимчасовий доступ до речей і документів,

ВСТАНОВИВ:

Слідчий звернувся до слідчого судді з клопотанням в якому просив: Надати дозвіл на тимчасовий доступ у кримінальному проваджені № 42017231140000095, а саме на огляд та можливість вилучити у ТОВ Телерадіокомпанія Херсон плюс , код ЄРДПОУ 36944934, юридична адреса: АДРЕСА_1, фактичне місце розміщення телерадіокомпанії за адресою: м. Херсон, вул. Торгова, 37, копію відеозаписів, які зафіксували та відображають подію кримінального правопорушення, яка мала місце 27.08.2017 на автомобільній дорозі Чаплинка-Асканія Нова , біля суборендованих ОСОБА_3 земель, що поблизу с. Надеждівка Чаплинського району Херсонської області, оскільки вказані відеозаписи мають суттєве значення для встановлення важливих обставин під час досудового розслідування у вказаному кримінальному провадженні, зберегли на собі сліди учинення кримінального правопорушення та можуть бути використанні в якості доказів.

Дозвіл на тимчасовий доступ та вилучення документів надати слідчому СУ ГУНП Охотнику А.А., заступнику начальника відділу СУ ГУНП ОСОБА_4, старшому слідчому в ОВС-криміналісту СУ ГУНП ОСОБА_5, старшому слідчому в ОВС-криміналісту СУ ГУНП ОСОБА_6, старшому слідчому СУ ГУНП Рогожиній О.М., старшому слідчому СУ ГУНП Полещуку О.С., слідчому СУ ОСОБА_7, слідчому СУ ГУНП Лівінському Є.В., слідчому СУ ГУНП Шикшину К.В., іншим слідчим включеним у склад слідчої групи у кримінальному проваджені № 42017231140000095, у тому числі в.о. начальника СВ Чаплинського ВП Генічеського ВП ГУНП ОСОБА_8, слідчому СВ Чаплинського ВП Генічеського ВП ГУНП ОСОБА_9, слідчому СВ Чаплинського ВП Генічеського ВП ГУНП ОСОБА_10

Клопотання вмотивоване тим, що Відділом розслідування злочинів, скоєних проти життя та здоров'я особи СУ ГУНП розслідується кримінальне провадження № 42017231140000095 від 27.08.2017за фактом вчинення хуліганських дій стосовно ОСОБА_3, ОСОБА_11, ОСОБА_12, спричинення тілесних ушкоджень середнього ступеня тяжкості ОСОБА_3 та вчинення опору працівникам Чаплинського відділення поліції Генічеського ВП ГУНП в Херсонській області, за ознаками злочинів, передбачених ст. ст. 122 ч. 1, 296 ч. 3, 342 ч. 2 КК України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що 27.08.2017 близько 09.30 год. на автомобільній дорозі Чаплинка-Асканія Нова , біля суборендованих ОСОБА_3 земель, що поблизу с. Надеждівка Чаплинського району Херсонської області, ОСОБА_13, діючи узгоджено у групі з ОСОБА_14, ОСОБА_15, ОСОБА_16, ОСОБА_17, ОСОБА_18, ОСОБА_19, ОСОБА_20, ОСОБА_21, ОСОБА_22, ОСОБА_23, прагнучи показати свою явну зневагу до існуючих правил і норм поведінки в суспільстві, переслідуючи виниклі на місці злісні хуліганські спонукання, що сформувались у бажанні здійснити з особливою зухвалістю дії та досягнути явно злочинних наслідків, що виразились у сформованій меті спричинення тілесних ушкоджень ОСОБА_3 та іншим присутнім на вказаній автомобільній дорозі, із застосуванням предмета, зовні схожого гвинтівку, яку він взяв зі стоячого поряд автомобіля НОМЕР_1, без існуючої на те причини у присутності сторонніх осіб, переміщувався по місцевості та намагався вдарити прикладом ОСОБА_3 Після чого здійснив декілька пострілів з вказаного предмета у ОСОБА_3, однак не влучив у нього. У свою чергу, ОСОБА_3 діставши з сумочки власний пристрій для відстрілу гумових куль ПМР , і дославши патрон до патронника, словесно попередив ОСОБА_13 та інших осіб про можливість застосування зброї. Далі, ОСОБА_16, ОСОБА_14, ОСОБА_15, ОСОБА_17, ОСОБА_23 та ОСОБА_13, за командою останнього, почали бігти до ОСОБА_3, який у свою чергу почав тікати з проїжджої частини автомобільної дороги у напрямку лісосмуги, де його наздогнавши, вищевказані особи почали наносити ОСОБА_3 удари руками та ногами по всім частинам тіла, в результаті чого спричинили потерпілому тілесні ушкодження у вигляді закритої черепно-мозкової травми, забою грудної клітини, забою головного мозку, перелому 7,8 ребер справа.

Після цього, близько 15.00 год. цього ж дня, ОСОБА_13, перебуваючи на автомобільній дорозі Чаплинка-Асканія Нова , поблизу с. Надеждівка Чаплинського району Херсонської області, продовжуючи свій злочинний умисел, діючи узгоджено у групі з вищеперерахованими особами, та невстановленою слідством особою, з метою спричинення тілесних ушкоджень ОСОБА_11 та ОСОБА_12, почали бігти у їх напрямку, а потерпілі у свою чергу почали тікати з проїжджої частини автомобільної дороги на поле, де на узбіччі дороги, ОСОБА_15, наздогнавши ОСОБА_11, наніс йому один удар невстановленим предметом в лобну частину голови, в результаті чого останній впав на землю, де невстановлена слідством особа, застосувавши невідому газоподібну речовину, бризнула потерпілому в обличчя. Далі, ОСОБА_15 разом з ОСОБА_18, ОСОБА_19 та ОСОБА_14 нанесли не менше одного удару кожний, ногою по тулубу та голові ОСОБА_11, в результаті чого спричинили потерпілому тілесні ушкодження у вигляді закритої черепно-мозкової травми, струсу головного мозку, рубленої рани чола та надгубної області.

Далі, ОСОБА_12 почав відходити від ОСОБА_11 на поле, і за ним пішли ОСОБА_13 та ОСОБА_16 Потерпілий, з метою самозахисту, діставши пристрій для відстрілу гумових куль ФОРТ 12 Р , зробив два попереджувальні постріли вгору та в землю, однак ОСОБА_13 не зупинився, і ОСОБА_12 здійснив постріл з вказаної зброї у ОСОБА_13 ОСОБА_16 у свою чергу, сховавшись за деревом, здійснив постріл з невстановленої зброї у ОСОБА_12 Після чого, ОСОБА_13 разом з ОСОБА_16, ОСОБА_20, ОСОБА_21, ОСОБА_22, ОСОБА_14, та ОСОБА_15 побігли за потерпілим ОСОБА_12, де наздогнавши останнього, ігноруючи вимоги працівників правоохоронних органів, які здійснювали охорону громадського порядку на вказаній місцевості, припинити злочинні дії, спричинили потерпілому тілесні ушкодження, які виразилися в тому, що ОСОБА_13, ОСОБА_16, ОСОБА_20, ОСОБА_21, ОСОБА_22, ОСОБА_14 та ОСОБА_15 нанесли численні удари ногами та руками по тулубу та голові ОСОБА_12 Після чого, ОСОБА_21 вихопивши з рук ОСОБА_12 пристрій для відстрілу гумових куль ФОРТ 12 Р , наніс рукояткою вказаного пістолета не менше чотирьох ударів по голові та тулубу потерпілого, ОСОБА_22 наніс не менше шести ударів кулаком по тулубу та голові потерпілого, і ОСОБА_15 також наніс не менше шести ударів кулаком по тулубу та голові ОСОБА_12 У результаті вказаних злочинних дій ОСОБА_12 спричинені тілесні ушкодження у вигляді закритої черепно-мозкової травми, струсу головного мозку, рубленої рани потилиці, забою м'яких тканин поперекової області справа.

Крім того, в ході вчинення хуліганських дій, ОСОБА_13, ОСОБА_14, ОСОБА_15, ОСОБА_16, ОСОБА_17, ОСОБА_18, ОСОБА_19, ОСОБА_20, ОСОБА_21, ОСОБА_22 та ОСОБА_23 пошкодили автомобіль Мерседес Віто , д.н.з. НОМЕР_2, який належить ОСОБА_12 та автомобіль НОМЕР_3, який належить ОСОБА_24

Свої злісні хуліганські дії ОСОБА_13 разом ОСОБА_14, ОСОБА_15, ОСОБА_16, ОСОБА_17, ОСОБА_18, ОСОБА_19, ОСОБА_20, ОСОБА_21, ОСОБА_22, ОСОБА_23, та невстановленою слідством особою, супроводжували грубою нецензурною лайкою, та продовжували протягом тривалого часу, на вимоги працівників правоохоронних органів та прохання сторонніх осіб припинити чинити злочинні дії не реагували, чим грубо порушили громадський порядок з мотивів явної неповаги до суспільства, супроводжуючи свої дії особливою зухвалістю.

Під час проведення досудового слідства встановлено, що ТОВ Телерадіокомпанія Херсон плюс висвітлила у своїх відео сюжетах, випущених у новинах загальнодоступних засобах масової інформації події кримінального правопорушення, які мали місце 27.08.2017 на автомобільній дорозі Чаплинка-Асканія Нова , біля суборендованих ОСОБА_3 земель, що поблизу с. Надеждівка Чаплинського району Херсонської області. Так, у новинах, розміщених на офіційному сайті ТОВ Телерадіокомпанія Херсон плюс за адресою: https://khersontv.com/ за 30.08.2017 є відеорепортаж з назвою Стріляють за врожай! Чаплинський район на Херсонщині став центром аграрного рейдерства! та за 01.09.2017 є відеорепортаж з назвою Чому стріляли у Надеждівці? Коментарі від юристів .

Таким чином, встановлено, що у володінні засобу масової інформації, а саме у ТОВ Телерадіокомпанія Херсон плюс , код ЄРДПОУ 36944934, юридична адреса: АДРЕСА_1, фактичне місце розміщення телерадіокомпанії за адресою: м. Херсон, вул. Торгова, 37, зберігаються відеозаписи, що фіксують вчинення вищевказаними особами кримінального правопорушення, яке мало місце 27.08.2017 на автомобільній дорозі Чаплинка-Асканія Нова , біля суборендованих ОСОБА_3 земель, що поблизу с. Надеждівка Чаплинського району Херсонської області, тому - виникає необхідність у їх вилученні. Оскільки відеозаписи можуть містити відомості, які встановлюються під час досудового розслідування, а отримати їх іншим способом ніж вилучення у володільця ТОВ Телерадіокомпанія Херсон плюс - неможливо.

Відеозаписи подій до яких необхідно здійснити тимчасовий доступ у ТОВ Телерадіокомпанія Херсон плюс , у відповідності до п. 1 ч. 1 ст. 162 КПК України відносяться до охоронюваної законом таємниці, оскільки є інформацією, що знаходиться у володінні засобу масової інформації, доступ до якої може бути наданий тільки за рішенням суду.

Відповідно до ч. 2 ст. 167 КПК України тимчасово вилученим може бути майно у вигляді речей, документів, грошей тощо, щодо яких є достатні підстави вважати, що вони зберегли на собі сліди учинення кримінального правопорушення та були предметом його вчинення.

Відповідно до змісту ст. 98 КПК України доказами є матеріальні об'єкти, які були знаряддям вчинення кримінального правопорушення, зберегли на собі його сліди або містять інші відомості, які можуть бути використані як доказ факту чи обставин, що встановлюються під час кримінального провадження, в тому числі предмети, що були об'єктом кримінально протиправних дій, гроші, цінності та інші речі, набуті кримінально протиправним шляхом.

Беручи до уваги вищевикладене та враховуючи, що в матеріалах кримінального провадження вбачається наявність достатніх підстав вважати, що вказані відеозаписи мають суттєве значення для встановлення важливих обставин під час досудового розслідування у вказаному кримінальному провадженні, зберегли на собі сліди учинення кримінального правопорушення та можуть бути використанні в якості доказів, необхідно отримати тимчасовий доступ до вказаних відеозаписів із можливістю їх огляду та вилучення у ТОВ Телерадіокомпанія Херсон плюс .

Слідчий в судовому засіданні клопотання підтримав, просив його задовольнити.

Представник ТОВ Телерадіокомпанія Херсон плюс в судове засідання не з'явився, причини не явки суду не повідомив, про час і місце розгляду справи повідомлявся у встановленому законом порядку.

Заслухавши пояснення слідчого, вивчивши матеріали клопотання, слідчий суддя приходить до висновку, що клопотання є обґрунтованим та таким, що підлягає задоволенню з огляду на таке.

Згідно ст. 159 КПК України тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та вилучити їх (здійснити їх виїмку).

Тимчасовий доступ до речей і документів здійснюється на підставі ухвали слідчого судді, суду.

Згідно приписів ч.1 ст. 160 КПК України сторони кримінального провадження мають право звернутися до слідчого судді під час досудового розслідування чи суду під час судового провадження із клопотанням про тимчасовий доступ до речей і документів, за винятком зазначених у статті 161 цього Кодексу. Слідчий має право звернутися із зазначеним клопотанням за погодженням з прокурором.

Відповідно до ч.6 ст. 163 КПК України слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, якщо сторона кримінального провадження, крім обставин, передбачених частиною п'ятою цієї статті, доведе можливість використання як доказів відомостей, що містяться в цих речах і документах, та неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів.

Доступ особи до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, здійснюється в порядку, визначеному законом.

Слідчим суддею встановлено, що Відділом розслідування злочинів, скоєних проти життя та здоров'я особи СУ ГУНП розслідується кримінальне провадження № 42017231140000095 від 27.08.2017за фактом вчинення хуліганських дій стосовно ОСОБА_3, ОСОБА_11, ОСОБА_12, спричинення тілесних ушкоджень середнього ступеня тяжкості ОСОБА_3 та вчинення опору працівникам Чаплинського відділення поліції Генічеського ВП ГУНП в Херсонській області, за ознаками злочинів, передбачених ст. ст. 122 ч. 1, 296 ч. 3, 342 ч. 2 КК України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що 27.08.2017 близько 09.30 год. на автомобільній дорозі Чаплинка-Асканія Нова , біля суборендованих ОСОБА_3 земель, що поблизу с. Надеждівка Чаплинського району Херсонської області, ОСОБА_13, діючи узгоджено у групі з ОСОБА_14, ОСОБА_15, ОСОБА_16, ОСОБА_17, ОСОБА_18, ОСОБА_19, ОСОБА_20, ОСОБА_21, ОСОБА_22, ОСОБА_23, прагнучи показати свою явну зневагу до існуючих правил і норм поведінки в суспільстві, переслідуючи виниклі на місці злісні хуліганські спонукання, що сформувались у бажанні здійснити з особливою зухвалістю дії та досягнути явно злочинних наслідків, що виразились у сформованій меті спричинення тілесних ушкоджень ОСОБА_3 та іншим присутнім на вказаній автомобільній дорозі, із застосуванням предмета, зовні схожого гвинтівку, яку він взяв зі стоячого поряд автомобіля НОМЕР_1, без існуючої на те причини у присутності сторонніх осіб, переміщувався по місцевості та намагався вдарити прикладом ОСОБА_3 Після чого здійснив декілька пострілів з вказаного предмета у ОСОБА_3, однак не влучив у нього. У свою чергу, ОСОБА_3 діставши з сумочки власний пристрій для відстрілу гумових куль ПМР , і дославши патрон до патронника, словесно попередив ОСОБА_13 та інших осіб про можливість застосування зброї. Далі, ОСОБА_16, ОСОБА_14, ОСОБА_15, ОСОБА_17, ОСОБА_23 та ОСОБА_13, за командою останнього, почали бігти до ОСОБА_3, який у свою чергу почав тікати з проїжджої частини автомобільної дороги у напрямку лісосмуги, де його наздогнавши, вищевказані особи почали наносити ОСОБА_3 удари руками та ногами по всім частинам тіла, в результаті чого спричинили потерпілому тілесні ушкодження у вигляді закритої черепно-мозкової травми, забою грудної клітини, забою головного мозку, перелому 7,8 ребер справа.

Після цього, близько 15.00 год. цього ж дня, ОСОБА_13, перебуваючи на автомобільній дорозі Чаплинка-Асканія Нова , поблизу с. Надеждівка Чаплинського району Херсонської області, продовжуючи свій злочинний умисел, діючи узгоджено у групі з вищеперерахованими особами, та невстановленою слідством особою, з метою спричинення тілесних ушкоджень ОСОБА_11 та ОСОБА_12, почали бігти у їх напрямку, а потерпілі у свою чергу почали тікати з проїжджої частини автомобільної дороги на поле, де на узбіччі дороги, ОСОБА_15, наздогнавши ОСОБА_11, наніс йому один удар невстановленим предметом в лобну частину голови, в результаті чого останній впав на землю, де невстановлена слідством особа, застосувавши невідому газоподібну речовину, бризнула потерпілому в обличчя. Далі, ОСОБА_15 разом з ОСОБА_18, ОСОБА_19 та ОСОБА_14 нанесли не менше одного удару кожний, ногою по тулубу та голові ОСОБА_11, в результаті чого спричинили потерпілому тілесні ушкодження у вигляді закритої черепно-мозкової травми, струсу головного мозку, рубленої рани чола та надгубної області.

Далі, ОСОБА_12 почав відходити від ОСОБА_11 на поле, і за ним пішли ОСОБА_13 та ОСОБА_16 Потерпілий, з метою самозахисту, діставши пристрій для відстрілу гумових куль ФОРТ 12 Р , зробив два попереджувальні постріли вгору та в землю, однак ОСОБА_13 не зупинився, і ОСОБА_12 здійснив постріл з вказаної зброї у ОСОБА_13 ОСОБА_16 у свою чергу, сховавшись за деревом, здійснив постріл з невстановленої зброї у ОСОБА_12 Після чого, ОСОБА_13 разом з ОСОБА_16, ОСОБА_20, ОСОБА_21, ОСОБА_22, ОСОБА_14, та ОСОБА_15 побігли за потерпілим ОСОБА_12, де наздогнавши останнього, ігноруючи вимоги працівників правоохоронних органів, які здійснювали охорону громадського порядку на вказаній місцевості, припинити злочинні дії, спричинили потерпілому тілесні ушкодження, які виразилися в тому, що ОСОБА_13, ОСОБА_16, ОСОБА_20, ОСОБА_21, ОСОБА_22, ОСОБА_14 та ОСОБА_15 нанесли численні удари ногами та руками по тулубу та голові ОСОБА_12 Після чого, ОСОБА_21 вихопивши з рук ОСОБА_12 пристрій для відстрілу гумових куль ФОРТ 12 Р , наніс рукояткою вказаного пістолета не менше чотирьох ударів по голові та тулубу потерпілого, ОСОБА_22 наніс не менше шести ударів кулаком по тулубу та голові потерпілого, і ОСОБА_15 також наніс не менше шести ударів кулаком по тулубу та голові ОСОБА_12 У результаті вказаних злочинних дій ОСОБА_12 спричинені тілесні ушкодження у вигляді закритої черепно-мозкової травми, струсу головного мозку, рубленої рани потилиці, забою м'яких тканин поперекової області справа.

Крім того, в ході вчинення хуліганських дій, ОСОБА_13, ОСОБА_14, ОСОБА_15, ОСОБА_16, ОСОБА_17, ОСОБА_18, ОСОБА_19, ОСОБА_20, ОСОБА_21, ОСОБА_22 та ОСОБА_23 пошкодили автомобіль Мерседес Віто , д.н.з. НОМЕР_2, який належить ОСОБА_12 та автомобіль НОМЕР_3, який належить ОСОБА_24

Свої злісні хуліганські дії ОСОБА_13 разом ОСОБА_14, ОСОБА_15, ОСОБА_16, ОСОБА_17, ОСОБА_18, ОСОБА_19, ОСОБА_20, ОСОБА_21, ОСОБА_22, ОСОБА_23, та невстановленою слідством особою, супроводжували грубою нецензурною лайкою, та продовжували протягом тривалого часу, на вимоги працівників правоохоронних органів та прохання сторонніх осіб припинити чинити злочинні дії не реагували, чим грубо порушили громадський порядок з мотивів явної неповаги до суспільства, супроводжуючи свої дії особливою зухвалістю.

Під час проведення досудового слідства встановлено, що ТОВ Телерадіокомпанія Херсон плюс висвітлила у своїх відео сюжетах, випущених у новинах загальнодоступних засобах масової інформації події кримінального правопорушення, які мали місце 27.08.2017 на автомобільній дорозі Чаплинка-Асканія Нова , біля суборендованих ОСОБА_3 земель, що поблизу с. Надеждівка Чаплинського району Херсонської області. Так, у новинах, розміщених на офіційному сайті ТОВ Телерадіокомпанія Херсон плюс за адресою: https://khersontv.com/ за 30.08.2017 є відеорепортаж з назвою Стріляють за врожай! Чаплинський район на Херсонщині став центром аграрного рейдерства! та за 01.09.2017 є відеорепортаж з назвою Чому стріляли у Надеждівці? Коментарі від юристів .

Таким чином, встановлено, що у володінні засобу масової інформації, а саме у ТОВ Телерадіокомпанія Херсон плюс , код ЄРДПОУ 36944934, юридична адреса: АДРЕСА_1, фактичне місце розміщення телерадіокомпанії за адресою: м. Херсон, вул. Торгова, 37, зберігаються відеозаписи, що фіксують вчинення вищевказаними особами кримінального правопорушення, яке мало місце 27.08.2017 на автомобільній дорозі Чаплинка-Асканія Нова , біля суборендованих ОСОБА_3 земель, що поблизу с. Надеждівка Чаплинського району Херсонської області, тому - виникає необхідність у їх вилученні. Оскільки відеозаписи можуть містити відомості, які встановлюються під час досудового розслідування, а отримати їх іншим способом ніж вилучення у володільця ТОВ Телерадіокомпанія Херсон плюс - неможливо.

Відеозаписи подій до яких необхідно здійснити тимчасовий доступ у ТОВ Телерадіокомпанія Херсон плюс , у відповідності до п. 1 ч. 1 ст. 162 КПК України відносяться до охоронюваної законом таємниці, оскільки є інформацією, що знаходиться у володінні засобу масової інформації, доступ до якої може бути наданий тільки за рішенням суду.

Беручи до уваги вищевикладене та враховуючи, що в матеріалах кримінального провадження вбачається наявність достатніх підстав вважати, що вказані відеозаписи мають суттєве значення для встановлення важливих обставин під час досудового розслідування у вказаному кримінальному провадженні, зберегли на собі сліди учинення кримінального правопорушення та можуть бути використанні в якості доказів, необхідно надати тимчасовий доступ до вказаних відеозаписів із можливістю їх огляду та вилучення у ТОВ Телерадіокомпанія Херсон плюс , тому необхідно надати до них доступ.

На підставі викладеного, керуючись ст. 159, ч.1 ст. 160, п.7 ч.1 ст. 162, п.2 та п.3 ч.5, ч.6 ст. 163 КПК України, слідчий суддя, -

УХВАЛИВ:

Клопотання - задовольнити.

Надати дозвіл на тимчасовий доступ у кримінальному проваджені № 42017231140000095, а саме на огляд та можливість вилучити у ТОВ Телерадіокомпанія Херсон плюс , код ЄРДПОУ 36944934, юридична адреса: АДРЕСА_1, фактичне місце розміщення телерадіокомпанії за адресою: м. Херсон, вул. Торгова, 37, копію відеозаписів, які зафіксували та відображають подію кримінального правопорушення, яка мала місце 27.08.2017 на автомобільній дорозі Чаплинка-Асканія Нова , біля суборендованих ОСОБА_3 земель, що поблизу с. Надеждівка Чаплинського району Херсонської області, оскільки вказані відеозаписи мають суттєве значення для встановлення важливих обставин під час досудового розслідування у вказаному кримінальному провадженні, зберегли на собі сліди учинення кримінального правопорушення та можуть бути використанні в якості доказів.

Дозвіл на тимчасовий доступ та вилучення документів надати слідчому СУ ГУНП Охотнику А.А., заступнику начальника відділу СУ ГУНП ОСОБА_4, старшому слідчому в ОВС-криміналісту СУ ГУНП ОСОБА_5, старшому слідчому в ОВС-криміналісту СУ ГУНП ОСОБА_6, старшому слідчому СУ ГУНП Рогожиній О.М., старшому слідчому СУ ГУНП Полещуку О.С., слідчому СУ ОСОБА_7, слідчому СУ ГУНП Лівінському Є.В., слідчому СУ ГУНП Шикшину К.В., іншим слідчим включеним у склад слідчої групи у кримінальному проваджені № 42017231140000095, у тому числі в.о. начальника СВ Чаплинського ВП Генічеського ВП ГУНП ОСОБА_8, слідчому СВ Чаплинського ВП Генічеського ВП ГУНП ОСОБА_9, слідчому СВ Чаплинського ВП Генічеського ВП ГУНП ОСОБА_10

Встановити строк дії ухвали до 13.10.2017 року.

Ухвала оскарженню не підлягає.

СуддяОСОБА_25

Дата ухвалення рішення 13.09.2017
Зареєстровано 15.09.2017
Оприлюднено 15.09.2017

Судовий реєстр по справі 766/15113/17

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 25.01.2018 Херсонський міський суд Херсонської області Кримінальне
Ухвала від 25.01.2018 Херсонський міський суд Херсонської області Кримінальне
Ухвала від 25.01.2018 Херсонський міський суд Херсонської області Кримінальне
Ухвала від 25.01.2018 Херсонський міський суд Херсонської області Кримінальне
Ухвала від 25.01.2018 Херсонський міський суд Херсонської області Кримінальне
Ухвала від 25.01.2018 Херсонський міський суд Херсонської області Кримінальне
Ухвала від 24.01.2018 Херсонський міський суд Херсонської області Кримінальне
Ухвала від 15.01.2018 Херсонський міський суд Херсонської області Кримінальне
Ухвала від 09.01.2018 Херсонський міський суд Херсонської області Кримінальне
Ухвала від 27.12.2017 Апеляційний суд Херсонської області Кримінальне
Ухвала від 13.09.2017 Херсонський міський суд Херсонської області Кримінальне
Ухвала від 13.09.2017 Херсонський міський суд Херсонської області Кримінальне
Ухвала від 08.09.2017 Херсонський міський суд Херсонської області Кримінальне
Ухвала від 08.09.2017 Херсонський міський суд Херсонської області Кримінальне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 766/15113/17

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону