Справа № 645/1548/17
Провадження № 2-о/645/68/17
У Х В А Л А
Іменем України
13 вересня 2017 рокуФрунзенський районний суд м. Харкова у складі:
головуючого судді Горпинич О.В.,
за участю секретаря судового засідання Денісенко О.І.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні у залі суду м. Харкова цивільну справу за заявою ОСОБА_1, заінтересована особа: Харківська обласна громадська організація Джерело-2008 про встановлення факту, що має юридичне значення ,
в с т а н о в и в:
В провадженні Фрунзенського районного суду м. Харкова перебуває вищевказана цивільна справа.
13 вересня 2017 року від заявника ОСОБА_1, після оголошеної перерви через канцелярію суду надійшла заява, якою він просить вищевказану заяву залишити без розгляду.
Інші сторони в судове засідання не з'явилися, про час та місце розгляду справи повідомлялися своєчасно та належним чином, причини неявки суду не повідомили.
Враховуючи, що розгляд справи відбувався за відсутності сторін, відповідно до ч. 2 ст. 197 ЦПК України, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалось.
Суд, дослідивши матеріали справи, приходить до наступного.
У відповідності до положень п. 5 ч. 1 ст. 207 ЦПК України, суд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду, якщо позивач подав заяву про залишення позову без розгляду.
З огляду на наведене, заява ОСОБА_1 підлягає задоволенню.
У відповідності до положень ч. 2 ст. 207 ЦПК України, особа, заяву якої залишено без розгляду, після усунення умов, що були підставою для залишення заяви без розгляду, має право звернутися до суду повторно.
Керуючись ст. 197, п. 5 ч. 1 ст. 207, ч. 2 ст. 207 ЦПК України, суд -
у х в а л и в:
Цивільну справу за заявою ОСОБА_1, заінтересована особа: Харківська обласна громадська організація Джерело-2008 про встановлення факту, що має юридичне значення - залишити без розгляду.
Роз'яснити заявнику, що у разі залишення заяви без розгляду, особа, заяву якої залишено без розгляду, після усунення умов, що були підставою для залишення заяви без розгляду, має право звернутися до суду повторно .
Ухвала може бути оскаржена до Апеляційного суду Харківської області протягом п'яти днів з дня її проголошення шляхом подання апеляційної скарги. У разі, якщо ухвала була постановлена без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Ухвала набирає законної сили після закінчення строку на подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо вона не скасована, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Суддя -
Суд | Фрунзенський районний суд м.Харкова |
Дата ухвалення рішення | 13.09.2017 |
Оприлюднено | 15.09.2017 |
Номер документу | 68884185 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Фрунзенський районний суд м.Харкова
Горпинич О. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні